Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:02:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: GELECEK VAADEDEN KRİPTOPARALAR  (Read 370 times)
DiTi (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 07:31:45 PM

Kriptoparaları bir para kazanma aracı olarak değerlendirmenin dışında gelecekte kullanılabilir ve somut bir karşılığı olabilecek teknolojisi olanları
belirlemek çok önemli. Bu konu altında herkes projesini ve altında yatan teknolojiyi en çok beğendiği coinleri paylaşabilir diye düşündüm. Coinler hakkında kısa bir bilgi de paylaşırsanız güzel bir rehber oluşturabiliriz.

Benim yazılımsal altyapısını en çok beğendiğim projelerden biri Hshare (HSR) ;

Proje geliştiricilerinin belirlediği vizyon Blok zinciri (blockchain) türü farketmeksizin, bütün ağları yani koinleri, birbirine bağlayabilmek.
En önemli özelliklerden biri hem Bitcoin hem de Ethereum'un akıllı kontratlarıyla hazırlanmış çift taraflı bir altyapısı olması. Bu blockchain ve DAG sistemleri arasında bilgi ve değer alışverişini sağlıyor. Tabi ki gizlilik ve güvenlik yine Hshare'ın en çok önem verdiği konulardan biri. POS+POS açık-yönetim modeli ile her hcash sahibi, POS madenciliği mekanizması aracılığıyla protokol güncelleme ve yükseltme dahil olmak üzere, yetkiye sahip. Yani Proof of Work (standart madencilik) ve Proof of Stake (elindeki koin adedine göre işlem onaylayabilme) sistemlerini entegre etmişler. Hatta Hcash, blok zincirleri arasında kurduğu iletişim sayesinde, gelecekte yaşanacak kuantum saldırılarına karşı, diğer koinleri koruyabilecekmiş. Geliştiricileri hız konusunda bir hayli iddalı, saniyede 500 işlem kapasitesine sahip olması için çalışmalar yapılıyor.

Proje bir çok alanda geleceğe ışık tutabilir ;

- Blockchain ve akıllı kontratlar arasında köprü kurmasıyla bütün coinleri tek bir ağda toplama potansiyeline sahip bu da bir nakit olarak kullanılmasını sağlayabilir. Sınırsız bilgi akışına sahip.

- FinTech (internet finansı) konusunda gayet güvenilir. Yüksek işlem hızı ve gizliliği sayesinde veri bulutu görevi üstlenebilir.

-Endüstriyel İnternet ; Endüstriyel internet, büyük verilerin, analitik araçların ve kablosuz ağların fiziksel ve endüstriyel ekipmanlarla birleştirilmesi ve birleştirilmesidir ya da başka bir şekilde meta-level networking fonksiyonlarının, dağıtılmış sistemlere(*) uygulanmasıdır.

- Büyük ya da karmaşık olan veri setleriyle başa çıkabilecek potansiyelde.

Teknolojisi dışında yine arkasındaki ekipte çok önemli isimler var. Yönetim kadrosu da kaliteli ama asıl danışmanlar Çin'deki önemli üniversitede akademisyenlik yapan insanlar, ciddi bir ar-ge var bu yazılımda. 4 ay önce Çin, borsalarda HSR al-sat yapılmasını engelledi ve bir süre Çin merkezli borsalarda de-list oldu bu da gerçek potansiyeline ulaşabilmesine sekte vurdu. Borsalar nezdinde konuşacaksak şu anda olması gerekenden çok düşük seviyelerde seyrediyor.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN SİTESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ : https://h.cash/#home
1714827775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714827775
Reply with quote  #2

1714827775
Report to moderator
1714827775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714827775
Reply with quote  #2

1714827775
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 12, 2018, 08:41:26 PM

Uzun uzadıya bilgi veremem ama gelecek vaadeden coinlerde bir tanesi benim için envion. Proje çok ilginç geliyor ve ileride ciddi rakamlara ulaşacağını düşünüyorum

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
January 12, 2018, 08:48:22 PM

Vertcoin. 31 Mart'ta usd ile exchange yapabileceğimiz vertbase.com ve vertwallet uygulaması yayınlanacak. Araştırmanızı öneririm. YTD
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 13, 2018, 08:34:08 AM

Ağırlık olarak hep yeni projelere yoğunlaşıyoruz . Fiyat açısından fakat bir de eski tokenlerin kendilerini geliştirdiklerini göz ardı ediyoruz .

Özellikle NEO .. Tamam fiyatı yüksek fakat kalıcı kısa vadede güzel yerlere gelecek .
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 13, 2018, 08:36:44 AM

Genesis Vision ıco fiyatnın üstünde hemde byağı bi üstünde kısa zaman içinde 100$ göreceğini düşündüğüm projelerden. Elimde 50 tane GVT vardı 8.5 $görünce sattım.

jungufle
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 15, 2018, 11:51:58 PM

bu tarz yenilikçi projelerli seviyorum. VRC ile VRM de benzer şekilde birleşik blockchainleri olacak
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 12:25:29 AM

hsr gircektim bir aralar ama vazgeçtim iş işten geçmiş gibiydi

bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
January 16, 2018, 05:26:37 AM

Hsr ye 16 dan girdim ben şu an baya bir düştü. Bekliyoruz bakalım nereye kadar gidecek
DiTi (OP)
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 17, 2018, 07:48:20 PM

Binance delist olayı HSR'yi olumsuz etkiledi. Yoksa önü çok açıktı zamanında
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 17, 2018, 08:30:45 PM

Uzun vadede değerlenecek tokenlerden birisi de utrust arkadaşlar. Kucoin'e girdi, okex'e girdi, huobi'ye girecek ve hitbtc'ye girecek daha ne olsun.
İlerde binance'ı da çakar büyük ihtimalle
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 17, 2018, 08:31:38 PM

hsr için scam iddiaları var gibi görünüyor sanırım. gelecek vaadeden bence ins var. binance'de de listelendi dün. iyi bi yere gelir.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 17, 2018, 10:27:09 PM

HSR nin bende scam olduğunu düşünüyorum ama takipçisi çok bu koinin.

Hiç olmadık zamanda artabilir.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 18, 2018, 12:07:52 AM

Neo trenini kaçiranlar Nebulas'a (NAS) bir göz atsınlar derim. Henüz Binance ve Kucoin'e girmedi. Mainnet mart sonu gibi.
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
January 18, 2018, 12:10:35 AM

Gelecek vaadeden bir tek etherum görüyorum bunun yeri farklı Gibi altcoin olarak pek fazla yok bana kalırsa herhangi birisi bile x10 yapabilir bir anda.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
January 18, 2018, 12:19:53 AM

Tezos diyeceğim daha esamesi yok piyasda şuan en mantıklı yatırım vtc geliyor bana. Ufak ufak para buldukça atmaya çalışıyorum kenara. Şu sırada fiyat iyice indi.
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 18, 2018, 12:41:21 AM

Tezos diyeceğim daha esamesi yok piyasda şuan en mantıklı yatırım vtc geliyor bana. Ufak ufak para buldukça atmaya çalışıyorum kenara. Şu sırada fiyat iyice indi.
hocam tezos piyasaya sağlam çıkmak istiyor. tamamen hazır ve kullanılabilir bir biçimde. öyle erc20 tokeni olup işlem görmek için swap falan yapmıyorlar. bence olması gerekende bu.
kingjackoin
Member
**

Activity: 104

In Crypto We Trust

View Profile
January 18, 2018, 01:04:00 AM

Neo'nun gelecekte daha da değerleneceğini düşünüyorum. Treni henüz kaçmadı bana göre. Bunun dışında; e-commerce projesi ile güçlü bir şekilde yola koyulan Rebellious (REBL) ve dünya müzik sektörünün tek bir platformdan yürütülmesini amaçlayan Viberate (VIB token), gelecek vadettiğini düşündüğüm diğer kripto paralar.
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 18, 2018, 01:15:43 AM

Şuan piyasa çok karışık tahmin etmesi zor ama , Neo ve ETH ye sonsuz güveniyorum.Kesinlikle gelecek vaadeden coinler..

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
littecoin
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 18, 2018, 03:23:43 AM

RaiBlocks (XRB): Çok hızlı, transfer ücreti sıfır ve DAG tabanlı olduğu için enerji tüketimi çok düşük ( miner vs. yok)
msahin35
Member
**

Activity: 99

View Profile
January 18, 2018, 05:15:57 AM

Bence neo trenini kaçırmak diye bir duurm yok sürekli artacak bir koin raiblocks uzun vadede güzel yatırım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: