Bitcoin Forum
August 11, 2024, 04:28:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader BOT (Al-Sat Robotu) lisansımı satıyorum  (Read 316 times)
katre (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 10:04:23 PM
Last edit: January 24, 2018, 10:53:05 PM by katre

İşim nedeniyle vakit ayırıp kullanmaya fırsat bulamadığım C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader BOT (Alım Satım Robotu) lisansımı satıyorum.

CAT TRADER BOT iki parçadan oluşmaktadır. Programın yazılım (Core) lisansı ve üzerinde işlem yapacağınız borsa için alacağınız API lisansı. Yani programı satın alırken yazılım lisansı + işlem yapacağınız borsaya ait API lisansı ile birlikte satın alıyorsunuz. API lisansı size özel olduğu için programı başkasına devrederken kullanılmaz hale geliyor.  

Yani ben programın kendisi olan yazılım lisansını satıyorum. Siz programcı ile iletişim kurup sadece API lisansı satın alacaksınız.

Resmi Satış Fiyatı :
Yazılım lisansı bedeli : 0.065 BTC
API lisansı bedeli : 0.01 - 0.015 BTC (Seçtiğiniz borsaya bağlı)
Toplam: 0.075 veya 0.08 BTC

---------------------------------------------------------------------------
Benim satış fiyatım:
Yazılım lisansı: 0.045 BTC (Fiyatı düşürdüm)
API lisansı bedeli : Benimki geçersiz olacağı için satamıyorum
Toplam: 0.045 BTC

Ben zaten API'ye de para ödeyip satın aldığım için siz API lisansı talep ederken yukarıda belirttiğim API lisans bedeli için programcının (SAMPEY) indirim yapacağını düşünüyorum.

Programcının detaylı C.A.T konu linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=507103.0
Morchopius
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 10:20:49 PM

İşim nedeniyle vakit ayırıp kullanmaya fırsat bulamadığım C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader BOT (Alım Satım Robotu) lisansımı satıyorum.

CAT TRADER BOT iki parçadan oluşmaktadır. Programın yazılım (Core) lisansı ve üzerinde işlem yapacağınız borsa için alacağınız API lisansı. Yani programı satın alırken yazılım lisansı + işlem yapacağınız borsaya ait API lisansı ile birlikte satın alıyorsunuz. API lisansı size özel olduğu için programı başkasına devrederken kullanılmaz hale geliyor. 

Yani ben programın kendisi olan yazılım lisansını satıyorum. Siz programcı ile iletişim kurup sadece API lisansı satın alacaksınız.

Resmi Satış Fiyatı :
Yazılım lisansı bedeli : 0.65 BTC
API lisansı bedeli : 0.1 - 0.15 BTC (Seçtiğiniz borsaya bağlı)
Toplam: 0.75 veya 0.8 BTC

Benim satış fiyatım:
Yazılım lisansı: 0.5 BTC
API lisansı bedeli : Benimki geçersiz olacağı için satamıyorum
Toplam: 0.5 BTC

Ben zaten API'ye de para ödeyip satın aldığım için siz API lisansı talep ederken yukarıda belirttiğim API lisans bedeli için programcının (SAMPEY) indirim yapacağını düşünüyorum.

Programcının konu ana başlık linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=507103.0

iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz?

Burası boş kalmasın.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
January 20, 2018, 10:15:41 PM

Bot almayı düşünüyorum fakat kullanımı kolay mı? ayrıca hangi exchange siteleri tam anlamıyla kullanmaya izin veriyor? bu konular hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim

katre (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 10:51:32 PM

Bot almayı düşünüyorum fakat kullanımı kolay mı? ayrıca hangi exchange siteleri tam anlamıyla kullanmaya izin veriyor? bu konular hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim

Mantığını anladığınız zaman kolay. Hemen hemen tüm exchange siteleri ile tam anlamıyla kullanılıyor. Yukarıda da belirttiğim üzere bot ile hangi exchange sitesini kullanacaksanız o exchange için API key inizi aktif edip programcıya göndereceksiniz. Programcı, gönderdiğiniz key i belirttiğim ücret karşılığında onaylayacak ve program size ait lisanslanmış olacak.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: