Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:19:09 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Kazanma Yöntemleri  (Read 63268 times)
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
August 26, 2014, 10:52:18 PM

PTC, en rahat ve kolay Scam sitelerden, denemenize, harcadığınz vakite değmez.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
August 26, 2014, 11:47:24 PM

click2dad a sabahtan beri ödeme bile yapamıyorum btc ile
deblue
Legendary
*

View Profile
August 27, 2014, 10:01:58 AM

coin2dad 3m üzeri bakiye olan hesapları alabilirim btc adresiniz bakiye kullanıcı bilgilerini msj atarsanız geri dönüş yaparım.
jackjones53
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
August 27, 2014, 10:56:12 AM

coin2dad 3m üzeri bakiye olan hesapları alabilirim btc adresiniz bakiye kullanıcı bilgilerini msj atarsanız geri dönüş yaparım.
geçte olsa ödeme yapıyor demekki talep olduguna göre Cheesy
deblue
Legendary
*

View Profile
August 27, 2014, 11:17:37 AM

o yüzden değil ben siteye yükleme yapamıyorum zaten aynı miktardan alıcam.
jackjones53
Full Member

Activity: 294

View Profile
August 27, 2014, 11:46:15 AM

tmmdır hocam anladım smdıSmiley
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 27, 2014, 11:51:52 AM

siz siteye niye yükleme yapmak istiyorsunuz acaba
deblue
Legendary
*

View Profile
August 27, 2014, 11:55:48 AM

reklam vericem onun için
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 27, 2014, 12:09:35 PM

reklam vericem onun için
benim 6 küsür mbtc lik bakiyem var  çekim emri verdim ama 1 ay oldu nerdeyse ilkinin üzerinden daha bekliyorum sana ne kdr lazımsa birebir verebilirim
sen hesabın tamammını mı istiyorsun yoksa  hesaptan hesaba nakil yada öyle birşey varmı
deblue
Legendary
*

View Profile
August 27, 2014, 12:42:01 PM

reklam vericem onun için
benim 6 küsür mbtc lik bakiyem var  çekim emri verdim ama 1 ay oldu nerdeyse ilkinin üzerinden daha bekliyorum sana ne kdr lazımsa birebir verebilirim
sen hesabın tamammını mı istiyorsun yoksa  hesaptan hesaba nakil yada öyle birşey varmı

pm attım başka arkadaşlarda varsa pm ile iletişime geçebilirler burayı meşgul etmeyelim.
deblue
Legendary
*

View Profile
September 01, 2014, 08:27:43 AM

http://progres2me.com/ 28 dk de 100 satoshi
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
September 09, 2014, 09:56:04 PM

reklam vericem onun için

pm attım başka arkadaşlarda varsa pm ile iletişime geçebilirler burayı meşgul etmeyelim.
bende pm attım saygılar 4 mbtc birikmiş bişiler var benim de hesapta

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
September 10, 2014, 10:27:50 AM

İngilizcem olmadığı için beceremiyorum, lütfen biri detaylı anlatabilir mi?

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Professor James Moriarty
aka TheTortoise
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 10, 2014, 12:55:13 PM

İngilizce olmadan bitcoin işine girmekte baya zordur heralde Cheesy Benim ingilizcem olmasa 3 kuruş kazanamazdım sanırım şu işten Cheesy
wallet
Full Member

LIVENpay.io

View Profile
September 10, 2014, 01:03:43 PM

İngilizce olmadan bitcoin işine girmekte baya zordur heralde Cheesy Benim ingilizcem olmasa 3 kuruş kazanamazdım sanırım şu işten Cheesy
Ukalalık yapacağına foruma bir katkıda bulun, zaten diğer konulardaki yorumlarından 3 kuruş kazanamadığın ortada.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Professor James Moriarty
aka TheTortoise
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 10, 2014, 01:10:54 PM

Naptın türkçe forumlarda ki yazılarımı mı incelemeye çalıştın yoksa ingilizce forumda ki yazılarımı google translate ile çevirmeye mi çalıştın Cheesy

Burada hakaret etmek istemem ama önce bir insanın niyeti olarak ne kastettiğine bakmak lazım , belki de karşında ki kişi 'helal be benim ingilizcem olmasa 3 kuruş kazanamazdım adamın ingilizcesi yok uğraşıyor burada' şeklinde? Önce odun gibi okumak yerine anlamaya çalışmak lazım.

wallet
Full Member

LIVENpay.io

View Profile
September 10, 2014, 01:20:37 PM

Hakaret etsene bekliyorum

mgoksuzoglu
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 22, 2014, 12:57:41 PM

merhaba
ben bu bitcoinde çok yeniyim. şöyle iyice bir araştırdım daha önce de çok duymuştum ama tembelliğimden iyice araştırmamıştım ve anlamamıştım. şimdi genel şeyleri biliyorum. fakat pratikte çok eksiğim bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum.
bitcoine ben çok olumlu bakıyorum bir devrim niteliğinde benim için. bankalardan nefret ediyorum zaten bu da beni bu zamanlarda bitcoine iyice itti.
neyse tabiki de bitcoine önce para kazanmak amacıyla araştırdım ve anladım ki bitcoin üretmek artık çok çok zormuş. tamam bundan vazgeçtim.
ben al-sat yapmak istiyorum. mesela litecoin satın alıp bunu btcye çevirip satmak gibi ya da türkiyede bir btc 360 dolarken rusyada bir btc 300dolar falan oluyorsa (ki bilmiyorum öyle bir şey oluyor mu) rusyadan alıp türkiyeden satmak istiyorum. bunlar mümkün mü nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler Smiley

not: öğrenciyim, bitcoin litecoin bilmemne coin piyasalarını bilgisayardan olmasa da telefonumdan her an takip edebilecek derecede işsizim. bir de ios uygulaması önerirseniz çok iyi olur Smiley
n3cd3t
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
March 09, 2015, 12:19:47 AM
Last edit: March 09, 2015, 12:22:47 AM by Eal F. Skillz

Bitcoin musluk siteleri  bunlarıda ekleye bilirsiniz

http://bitcoin-faucet.biz/
http://faucet.kim/
http://salca.org/
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
March 19, 2015, 06:38:37 AM

Merhaba arkadaşlar. Bahsedeceğim site sanal olarak bitcoin üretiyor. Giriş yapan herkese 100 gold bonus veriyorlar. Aynı zamanda kendi bitcoinlerinizle yatırım yaparak kazancınızı katlayabiliyorsunuz. Referral sistemi de mevcut. Sizin linkinizle üye olan kişiler siteye yatırım yaptığında yatırmış olduğu miktarın %10'unu size bonus olarak veriyorlar. Bence oldukça iyi bir rakam. Ben yatırım yapmış durumdayım ödememi aldığımda buraya yazarım. Siteye kaydolduktan sonra 100 goldunuzla en düşük cihazı alarak bitcoin üretmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda günlük 0.1-10 gold arası da bonus veriyorlar. Her gün girip alırsanız 2 3 hafta gibi bir süre içerisinde bir cihaz daha alabilirsiniz. Aynı zamanda yatırım yapanlara özel 3 yeni oyun da var. Sorunuz olursa cevaplayabilirim. Kayıt linki aşağıdadır. Herkese iyi kazançlar  Wink

http://www.bitfutureco.in/?ref=18

%100 ponzi ama hem destek olmak hem de belki ilk olduğumuz için kaymağını yeriz diye düşünerek kayıt oldum bakalım. Ama geleceği şimdiden belli Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: