Bitcoin Forum
July 02, 2024, 05:23:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kapitalist sistem çökecek! Peer to Peer !  (Read 454 times)
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 13, 2018, 05:51:15 PM

Kripto para her ne kadar şimdilik kapitalist sisteme karşı bir kalkışma gibi gözükse de zamanla kapitalist sistemin önemli bir aracı olacağını düşünüyorum. Kapitalizmde ilke her ne suretle olursa olsun sermayeni arttır. Artan sermaye her zaman kapitalizmin rotasından gider.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 13, 2018, 05:52:02 PM

kapitalizm kripto paralar ile doruga ulasacak tam kapitalizm evresi baslayacak gelen gideni aratacak hepimiz kazanmaya bakalim sistem bunu dayatiyorsa kabul edelim sisteme karsi gelinmez sadece oyun kurallarina gore oynanir bu yuzden buradayim kurallari koyanlar onemli degil onemli olan sonuc
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 13, 2018, 06:28:50 PM

Kapitalist sistem çökse bile yerine nasıl bir sistem gelecek, bunu şimdilik öngörmek güç. Kripto paralar sayesinde bir çok Bitcoin zengini türedi, hatta kapitalist zenginlerin bir kısmı bu sayede dahada zengin oldu. Kapitalist sistemin zenginleri dünyanın geri kalanını umursamadı. Peki kripto para zenginleri zenginliklerini fakirlerlemi paylaşacak? Evet kripto paralar bir çok şeyi değiştirecek, belkide sadece güç dengesini değiştirecek Ortada ulvi bir amaç varmı? Bunu zaman gösterecek.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 13, 2018, 06:34:27 PM

Şu anda ve yakın gelecekte hatta gelecekte de kripto para kapitalizmin bir aracı olmaya devam edecek. Ta ki dünyanın sonunda Hak hakim olana dek. Kimse bu tür araçların kapitalizmi tehdit edeceğini de düşünmüyor. Düşünenler için bir ütopyadan ibaret.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 07:57:26 PM

Su an altcoin piyasasi ya da bitcoin buyuk oyuncularin yani kapitalizme hizmet edenlerin elinde degil mi? O yuzden bunlar temizlenmeden -ki imkansiz gibi bir sey- kapitalizmin cokecegini sanmiyorum.

tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 13, 2018, 08:00:56 PM

çok uçuk bir fikir olmus suanda piyasada yuzde 1 bile btc'nin hakimiyeti yok ayrıca kapotalist sistemi çökertemez o sistemin içindekiler şuan bitcoinin neresindedir acaba Smiley
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 08:11:00 PM

sonucta illaki nakite donus yapiliyor degil mi ? bankalarin yokolmasindan soz edemeyiz. ama sektor bolunuyor diyebiliriz. bankalarin varolus amaclari sadece para transferleri degildir. bankalar olmasa elimizdeki kriptolarla ne yapardik acaba ? sonucta gunluk yasamda pek karsiligi yok.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 13, 2018, 08:13:42 PM

Koca sovyetler çökertemedi biz çökerteceğiz kapitalizmi öyle mi?
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3038
Merit: 1512

View Profile
January 14, 2018, 02:16:58 AM

Çöken bir şey var ama bu kapitalist sistem değil. Kapitalizm zaten öyle kulaktan dolma bilgilerle yalan yanlış öğrendiğiniz bir şey de değil. Paranın geleceği dijitaldir ama bu kapitalist sistemin çöktüğü anlamına gelmiyor. Yeni bir çağa giriyoruz.
mehmetlbj
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 03:29:07 AM

bankalari anlarim da geri kalan kapitalist sistem ne olacak? crytocurrency tum kapitalizmi çökertmeye nasil yetebilir?
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276

View Profile WWW
January 14, 2018, 03:53:48 AM

Sistem çökmez değişir ancak. 3 günde kurulmadı bu sistem.

Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 14, 2018, 04:03:26 AM

Kapitalist sitemi çökertecek noktada değil henüz coinler. Fakat güzel darbe vurdu yakın bir gelecekte eser kalmayacaktır. Çok uzak olduğunu düşünmüyorum 5-7 sene arasında.

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 14, 2018, 01:27:22 PM

koinler bir boku cokertmedigi gibi paraylapara kazanmanin tadina alisan yeni bir kitle olusturuyor. finans kapital gucleniyor.
guaza
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 02:45:04 PM

bu bi duzen savası, duzen cok dırenecektır zaten su an yasaklamaya calısarak dırenmeye calısıyorlar, ama bıyandan kendılerı de ekmegını yemeye calısıyorlar, japonya gıbı ulkeler yenı duzene dırenmektense entegreayonu ve kontrolu saglamaya calısıyorlar, hepsı bu duzene donmek zorunda yoksa yok olmaya mahkumdurlar
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
January 14, 2018, 03:01:42 PM

Kapitalist sistemi çökertecek seviyede bir gelişim henüz yok kripto piyasasında ki yıkıldı diyelim yeni bir sistem muhakkak gelmesi gerek ve bunun ne olacağı konusunda en küçük fikrimiz var mı, ayrıca kripto piyasası henüz kapitalist sistemin araçlarına muhtaç durumda, şimdilik oyunda küçük birer piyonuz sadece.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:29:51 PM

en kötü düzen düzensizlik iyidir diye düşünüyorum. hala denetleme konusunda bir cok sorun var alt tabana yayılmıyor. bunla ilgili projede cıkmıyor cıksada cok sükse yapamıyor ne yazıkki
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 14, 2018, 05:50:36 PM

Tabi canım kapitalizm çöktü ağlıyor şuanda , Blockchain geldi ne yapacağım şimdi ben diye Cheesy Elden bozum yok denecek kadar az hepimiz borsalar aracılığıyla alım satım bozum yapıp ordan parayı bankaya aktarıyoruz. (Bunlar kapitalizm dışında değil mi Cheesy) .Eğer kapitalizm düzene darbe falan vuracak olsaydı çoktan yasaklanırdı merak etmeyin. Tüm kapitalistler buraya da girdi haberiniz yok.

yobit.net is banned from signatures
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 14, 2018, 07:34:18 PM

Bu piyasaya girdiğimden beri gerçekten bu düzeni destekliyor muyum sorusunu kendime soruyorum. Bence bu düzeni yıkmak yerine bir şekilde bu düzene adapte edilecek. Yine de izleyip görücez

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
January 15, 2018, 11:48:00 AM

Paranın ve emeğin olduğu yerde , kapitalist sistem bana göre her yerde kendine alan yaratabilir. Paranın açamayacağı kapı yoktur arkadaşlar bana göre.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
January 15, 2018, 12:19:40 PM

Crypto piyasası zaten kapitalizmin emrinde çalışıyor hangi sistemi çökertmekten bahsediyoruz anlayamadım. Ama şu bir gerçek ki cryptolar dünyadaki bazı düzenleri değiştirecek buna eminim ama yinede kapitalizmin istediği şekilde olacak. Kendimizi kandırmaya gerek yok.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: