Bitcoin Forum
July 02, 2024, 05:42:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 3 Adet Elmas Madeni Gelsin Benden Forumdaşlarıma :) [SPHTX], [TAU], [HPB]  (Read 1438 times)
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
January 14, 2018, 02:03:59 PM

Ben olsam bu arkadaşın yorumlarına gore alım yapmam, ve yukarıda arkadaş haklı bende tenx pay aldım aydın denılen adamın analızlerınden sonra ama çok zarar ettım anlamıyor ama sureklı grafık falan paylaşıyor isteyen gırer benı zerre ilgilendirmez ama ben zarar ettim onu dinlediğim için

Sayıylamı gönderiyolar sizi  Smiley

1$ ken ilk söylediğimde alsaydın, 1 haftada x5 yapacaktın ozaman yine aynı cümleyi kurabilecekmiydin, yada yükseliş devam ederken 2.5$ civarında yine alın demiştim oda x2 yaptı. Onuda kaçırmışsın. 5$'a çıkıp sonra düşerken destek noktasında alın dediğim zaman almışsın. Üzüldüm yinede zararın olduğu için.

Yatırım danışmanı değilim ben arkadaşlar. Fikirlerimi söylüyorum sadece. Alıp almamak size kalmış.

İlk mesajımda kalın harflerle yazdım tekrar hatırlatayım. Sizi üzecek miktarlarda yatırım yapmayın. İşler ters giderse kimsenin vebalini almak istemem.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 14, 2018, 03:35:14 PM

İncelemek te fırsat var . Daha önceden tavsiyelerini güzel tutmuştu. İnce eleyip sık dokuyorsunuz . En önemlisi boş sallamadan sizde yatırım yapıyorsunuz buna eminim . Bilgilendirmeler için teşekkürler.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 14, 2018, 03:38:46 PM

Ben olsam bu arkadaşın yorumlarına gore alım yapmam, ve yukarıda arkadaş haklı bende tenx pay aldım aydın denılen adamın analızlerınden sonra ama çok zarar ettım anlamıyor ama sureklı grafık falan paylaşıyor isteyen gırer benı zerre ilgilendirmez ama ben zarar ettim onu dinlediğim için

Sayıylamı gönderiyolar sizi  Smiley

1$ ken ilk söylediğimde alsaydın, 1 haftada x5 yapacaktın ozaman yine aynı cümleyi kurabilecekmiydin, yada yükseliş devam ederken 2.5$ civarında yine alın demiştim oda x2 yaptı. Onuda kaçırmışsın. 5$'a çıkıp sonra düşerken destek noktasında alın dediğim zaman almışsın. Üzüldüm yinede zararın olduğu için.

Yatırım danışmanı değilim ben arkadaşlar. Fikirlerimi söylüyorum sadece. Alıp almamak size kalmış.

İlk mesajımda kalın harflerle yazdım tekrar hatırlatayım. Sizi üzecek miktarlarda yatırım yapmayın. İşler ters giderse kimsenin vebalini almak istemem.

Maalesef yatırım tavsiyesi yaparken bunları göze alacaksınız Aydın bey , banada özelden çok soran oluyor du eskiden ama kesinlikle kimseye tavsiye vermiyorum. Zaten anlamıyorumda grafik falan ama hiç bir zaman tavsiyede bulunmadım, riskli çünkü kaybederse sorumluluk sizde oluyor.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 05:02:51 PM

Sphtx çok ilgimi çekti SAP entegrasyonu gerçekten bir coinin değerini çok arttırır. Ama sadece binanceda hesabı olan biri olarak uzaktan izlemekten başka şansım yok şuanda  Sad

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
kronik
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 05:10:45 PM

yahu saçma sapan borsalarda para bırakmak istemiyorum, bu coinleri aldıkdan sonra offline yada kendi walletlerine çekme imkanım var mı?
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:13:52 PM

abi tau hakikaten iyi ama bountyden aldıklarım gelmedi gittim borsadan aldım kanala yazıyorum spam diyolar bounty managere yazdım gunlerdir cevap yok gelmemesi kötü oldu gerçekten :s
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
January 14, 2018, 06:01:36 PM

Sphtx (SophiaTX) hiç dikkatimi çekmemişti, kripto para dünyasında her gün bir yeni para çıkıyor piyasaya hepsini takip edebilmenin mümkünatı yok, o yüzden incelemesini yapıp forumda bize uyarı niteliğinde bildiren arkadaşlara ben çok teşekkür ediyorum, kendi incelememi yapıp satın alıp almama kararı tamamen benim sorumluluğumda neticede.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 07:04:54 PM

Sphtx çok ilgimi çekti SAP entegrasyonu gerçekten bir coinin değerini çok arttırır. Ama sadece binanceda hesabı olan biri olarak uzaktan izlemekten başka şansım yok şuanda  Sad

Benimde bu üç coin arasında oran olarak en yüklü girdiğim Sphtx. Çok büyük potansiyeli var.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 07:06:48 PM

Sphtx (SophiaTX) hiç dikkatimi çekmemişti, kripto para dünyasında her gün bir yeni para çıkıyor piyasaya hepsini takip edebilmenin mümkünatı yok, o yüzden incelemesini yapıp forumda bize uyarı niteliğinde bildiren arkadaşlara ben çok teşekkür ediyorum, kendi incelememi yapıp satın alıp almama kararı tamamen benim sorumluluğumda neticede.

Teşekkürler. Keşke herkes sizin baktığınız pencereden bakabilse olaya ama olmuyor malesef.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:22:15 PM

Forum da bir sürü arkadaş borsa da olan çok güzel projeler paylaşıyor bu çok güzel birşey fakat şu dönemde uzun vade tutacağınız hiçbir projeye girilmez hepsi 2x 3x gibi rakamlara ulaştı, en mantıklı olan kafanızda projeleri belirleyip elinizdeki btc yi bekletip bu coinler düşüş yaşayarak ayı sezonuna girdikten sonra alınabilir.

Oliver_Queen
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
January 14, 2018, 07:34:40 PM

Daha önce duymadım hiçbirini, arkadaşlar böyle coinleri paylaşınca bizim de haberimiz oluyor ve inceleme fırsatı buluyoruz. Teşekkürler.
Smoke06
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 07:35:59 PM

bir kaç inceleme yapmadan hiç bir projeye girmek istemiyorum aklımda bir kaç tane var ama onlara girsem mi girmesemmi kararsızım piyasa biraz durulmasını bekliyorum.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 07:51:57 PM

2 coin içinde biraz daha bilgi alabilseydim düşünebiliridm hocam, fakat şimdi yabancı makaleden Türkçeye çevir vs. baya bi uğraş verecek, yanlış anlamayın belki bir başkasına değil ama ben biraz üşengeç bir insanım, sebepleriyle birlikte, neden yükseleceğini düşündüğünüzü yazarsanız harika olur  Smiley

Adam yazmis iste herseyi arkadasim usengec olan adam cok fazla kazanc beklemesin bu piyasadan. Okumaya izlemeye arastirmaya vaktiniz yoksa anca sansa bala kazanirsiniz. Ben 7 aydir bu isin icindeyim essekler gibi okuyorum video izliyorum arastiriyorum , ama etrafim sizin gibi usengeclerle dolu ve cogu kiramayacagim insanlar tavsiye almak icin telefonlarimi susturmuyolar sagolsunlar sirf bunun icin 1 2 ay ne okudum ne arastirdim nefret ettirdiler beni fakat sonra baktim ki zarar onlara degil kendime veriyorum tekrardan geri dondum. OKUMADAN IZLEMEDEN EKMEK YOK ARKADASLAR...

Tavsiyelere gelirsekte Lamden`i bende kaptim yuklu bir miktarda 10x hos olur 100x ise tadindan yenmez ve muhtemel goruyorum 100x`i. Sophia super bir projeymis mutlaka yatirim yapicam. HBP`de aslinda hosuma gitti fakat onu alirsam nerede saklarim diye kara kara dusunuyorum bir bakacam.

Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 07:54:35 PM

Aydınizm , her gün tonla konu ya da konuya girilen mesaj görüyorum. Çok büyük çoğunluğu haftalar hatta aylar önce açılmış ve çoktan x10 ları yapmış zirvede coinlere hala adam bu iş yapar diyor ''zirvedeyken''.

Bütün bunlar varken senin böyle yeni bir konu açıp yeni coinleri tanıtman uzun zamandır gördüğüm en faydalı konu olmuş. Tabiiki yatırım yapıp yapmamak tamamen kendi insifiyatindedir herkesin.Kayıp ta kazanç da kendine aittir. Çoğu zaman mantıklı proje bulamıyorsun ya. Hatta forumun Türkçe kısmı çoğunlukla aynı coinler üzerinden dönüyor.

Forumda herkesin , neredeyse istisnasız herkesin Btc 14bin 16 binden 24-28 bine fırlayacak dediği kısa zaman öncesinde Btc hala düşmeye devam ediyorsa , sen ancak tahmin edebilirsin. Seni tanımam ilk defa denk geliyorum ama söylediğin coinleri projeleriyle v.s. anlatmışsın daha ne olacak anlamıyorum.

Ben de bakarım gerekirse eleştiririm girmem derim bu İco ya ya da girerim. Ama verdiğin bu ayrıntlı bilgi hatta erken bilgi için gayette teşekkür ederim. Çok faydalı bir konu olmuş devamını beklerim.Lamden gayet mantıklı bu arada.

Ufak bir tavsiye ; arkadaşlar size verilen tavsiyelerle hemen o coini alıyorsanız crypto piyasasında işiniz çook zor.
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 14, 2018, 08:08:15 PM

Ben zeytin farmlıyorum abi zeytinden aldığımı da buraya yatiriyorum. O da bir çeşit maden sayilirr. Her zeytin tanesi 1 altındır bizde Smiley
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 08:55:16 PM

Lamden harika bir proje kesinlikle alacağım daha iyi bir borsaya girdiğinde. Sophia da mükemmel bir proje zaten sapyi bilenler bilir çok sağlamdır.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:26:57 PM

Paylaşım için teşekkürler fakat şuan zaten bunlar bir seviyeye gelmiş ,Takip edeceğim. keşke sağlam gördüğün icolardanda paylaşım yapsan , tecrübelisiniz. Envion ve Streamity 'e 1 er btc attım. Fikrini öğrenebilir miyim?
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 14, 2018, 09:53:14 PM

Sophiatx iin dediklerinize katılıyoru benim takibimde olan projeydi, Lamden i de geçen gün bi arkadaş konusunu açtıkltan sonra incelemeye aldım ve onunda kazandıracağını düşünüyorum.Hpb yi ise ilk defa sizden duydum genelde ilgil olmama rağmen gözden kaçan şeyler oluyor demek ki.Hpb yi de inceleyeyim uygun bi giriş noktası bulursam portföye ekleyebilirim
neCrypto
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 14, 2018, 11:37:58 PM

İlk iki coine kadar bende destekledim aslında  Smiley
Emeğine sağlık kardeşim. TAU vardı portföyümde SophiaTX’i sayende tanıdım. Onu da eklemeliyim hemen.
mehmetlbj
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 15, 2018, 01:50:20 AM

SophiaTX'i turkler costuracak gibi
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: