Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:47:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Altcoin fanlarının kendilerine söyledikleri 7 yalan  (Read 250 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 14, 2018, 03:13:25 PM

her ne kadar konuya katılmasam da yine de okunması gereken ve eleştirel olarak yaklaşılması gereken bir konu olduğunu düşündüğümden sizlerle paylaşmak istedim. kim bilir belki de ben de kendime bu 7 yalanı söylüyorumdur Smiley

https://www.dunyahalleri.com/bitcoin-altcoin-fanlarinin-kendilerine-soyledikleri-7-yalan/

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 05:18:34 PM

Bu yalanları okudum bunlardan, 4 tanesi gerçekten yalan, 3 tanesi ise gerçek

HODL mantığı bir strateji dir demişler, ve buna yalan demişler,

yalan falan değil HODL çok önemli bir stratejidir, özelikle koinler düzgün seçildiğinde çok iyi karlar bırakır.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 05:23:54 PM

Bunlara yalan demekle haksızlık edildiğini düşünüyorum hiç bir şeyin geleceğine dair kesin bir yargıya varmak mümkün değil. Bize mantıklı gelen şeyler bunlar ve ben bana mantıklı geldiği sürece desteklemeye devam edeceğim.

blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
January 14, 2018, 05:42:45 PM

2009 da Satoshi nin yalan söylediğini ve hayal kurduğunu düşünenler bugün gıpta ederek bakıyor. Yalanlar tatlıdır, yalanla doğru arasındaki çizgi sandığımız kadar keskin değil sonuçta.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 05:46:26 PM

Belki 1-2 maddesini ciddi düşünebilirim yalan ihtimali olma ile ilgili ama bunlar gerçek.Ben bunların yalan olduğunu düşünmüyorum.Merkezi olmayan bir sistem olmasını örneğin destekliyorum gayet de.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 14, 2018, 07:11:26 PM

Kişiden kişiye göre değişir bence bu maddeler bu nedenle hepsine kesin olarak yalan diyemeyiz bence. Hodl olayı mantıklı bana göre yani. Kripto paralar ile ticaret olayı da öyle. Belki kimilerine göre doğru değildir ama genelleme yapılamaz.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
January 14, 2018, 07:49:24 PM

Bunları yalan olarak nitelendirmek pek mantıklı değil. Herkesin bakış açısına göre değişebilir bu 7 madde de. Benim içinde katıldıklarım da var katılmadıklarım da ama bu şekilde 7si de yalandır şeklinde bir düşünce yanlış geldi bana.

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 08:03:22 PM

Yukarıdaki arkadaşlardan birinin bahsettiği gibi hodl mantığı stratejisine yalan demeleri yanlış ama her düşüsü hodl'a bağlandığını kastediyorlarsa ki onu kastediyorlardır büyük ihtimal. O zaman hak vermek gerekir ya

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Irfansyed
Full Member

Activity: 252

View Profile
January 15, 2018, 12:25:38 PM

Bitcoin ve altcoin fanları yatırımcıları kendilerin yalan söylesin. Sonuca bakmak lazım. Beyaz yalanların olmadığı alan varmı sanki? Kripto paralar takas aracıdır doğru. Icolardan çıkan tokenlerin çoğu değerlidir. Beklenti var anlamak lazım.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 15, 2018, 03:13:35 PM

bu site serdar kuzuloğlu’nun web sitesiydi yanlış hatırlamıyorsam kendisi de conilere ve teknolojiye çok ilgili bir adamdır ve muhtemelen geleckete daha iyi işler başaracaktır yazdıkları her şey doğru ve şaşırtıcı
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
January 15, 2018, 03:31:19 PM

ico'lar konusunad söylenen 7 yalan isimli bir başlık açıp bu konuda da ico'lar ile ilgili de doğru bilinen yanlışları sırarlarsa daha mantıklı olur diye düşünüyorum bne Smiley
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
January 16, 2018, 10:13:18 AM

Bunlara katılan vardır elbette herkesin düşüncesi farklı ama ben katılmıyorum kesinlikle.  Takas aracı olabilir bence kripto paralar neden olmasın ki ? Çok normal bir şey bence hatta bitcoin kullanılmaya başlanıyor bazı yerlerde.
meatballsset
Member
**

Activity: 98

View Profile
January 16, 2018, 02:15:40 PM

Yazılan çizilenler genelde doğru. Geceden sonra inancım arttı.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 16, 2018, 02:19:33 PM

hodl güzel bir stratejidir. çelik gibi sinir gerekir. zaten piyasada hodlcular olmasaydı dediği gibi piyasa ayakta kalamazdı.

bayburt16
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile WWW
January 16, 2018, 03:33:01 PM

hit çekmek için güzel konu girilmemesi gereken bir site. icolar hakkındaki yorumu ise vasat
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276

View Profile WWW
January 16, 2018, 04:19:37 PM

Kripto para yatırımı yapanların çoğu uzun vadeli strateji uyguladığı için hold amaçlı hareket ederler. Aslında en mantıklısı budur. Günlük trading yapanların çoğu alıp sattıkları coinlerin yükselen fiyatını görünce pişman olurlar. Altcoinler piyasayı büyüterek çeşitlilik oluşturur. Icolar faydalıdır, devam etmelidir.

barkley_barkley
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 04:45:36 PM

Ozellikle 5 numarali maddede ben durumun biraz saptirildigini dusunuyorum. Tabi ki kimse fiyati surekli onemli miktarda degisen bir seyi takas araci olarak kullanmak istemez. Ancak bu durumun daha Kriptocoin piyasasinin gorece yeni oldugu icin oldugunu dusunuyorum. O yuzden bircok insan su anda potansiyelini gordugu coinlere yatirim yapip ilerde kar etme pesinde. Eger bunlarin gunluk hayata uygulanisi basarili bir sekilde gerceklesirse, ilerde fiyatlarinda bu kadar dalgalanma olmayacagini dusunuyorum.

Diger yandan 4. maddeye gelirsek HODL aslinda ciddi bir stratejidir. Onemli olan bir coinin gelecegini gorup uygun miktarda yatirim yapmaktir.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 16, 2018, 05:42:02 PM

Bu yalanları okudum bunlardan, 4 tanesi gerçekten yalan, 3 tanesi ise gerçek

HODL mantığı bir strateji dir demişler, ve buna yalan demişler,

yalan falan değil HODL çok önemli bir stratejidir, özelikle koinler düzgün seçildiğinde çok iyi karlar bırakır.

Uzun vadeli düşünmek riskle beraber katbekat kazandırır. x5 x10 yapanlar az değil.

costimes
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile
January 16, 2018, 06:37:55 PM

Hodl kararın veren deneyimli trader olmalı.
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 16, 2018, 07:28:13 PM

İcolar hakkında söylenenlerin kaçı doğruki bunu tartışıyoruz bence ilk burdan başlasak da iyi olur..

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: