Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:20:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]GBX-Kripto Limanı Gibraltar Temelli Kripto Borsa ve Token Platformu  (Read 1021 times)
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 09, 2018, 04:24:12 PM
Merited by marpaci (1)

Program is over on 8th feb. Anything submitted after that (except for twitter and facebook report until sunday)
Will not be accepted at all.

Everyone must pass kyc to receive token.
We wrote that you should pass KYC before joining.

Bunu yazmışlar bounty konusunda imzalar kaldırılacakmı diye bakmaya girdim de kyc yapmadan bounty e katılan çok kişi var anladığım kadarıyla neyse bizim topluluktan sorun yaşayan yok herhalde
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
February 09, 2018, 06:42:00 PM

Program is over on 8th feb. Anything submitted after that (except for twitter and facebook report until sunday)

Bunu yazmışlar bounty konusunda imzalar kaldırılacakmı diye bakmaya girdim de kyc yapmadan bounty e katılan çok kişi var anladığım kadarıyla neyse bizim topluluktan sorun yaşayan yok herhalde

Bounty kampanyasına katılmadım ama böyle bir şart konulması bana çok saçma geldi sonuçta kyc doğrulamasının geç yapılması projeyi olumsuz yönde etkilemiyor.Sırf insanları kampanyadan elemek için getirilmiş bir kural olduğunu düşünüyorum.
modsa
Full Member

Activity: 336
Merit: 101

View Profile WWW
February 09, 2018, 08:01:24 PM

bir anda böyle pat diye bitmesi canımı sıktı Cube de aynısnı yaptı. Eyvallah 1 ay daha uzatın demiyorum ama hafta ortasında da kampanya bitirilmez ki.

▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■ SPARKSTER ■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬
▪  ▪  ▪  ▪  ▪  Run ‘Smart Software’ at 10 Million TPS! Crowdsale Starting Soon  ▪  ▪  ▪  ▪  ▪ 
 Website | Telegram
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 09, 2018, 08:12:24 PM

Bounty kampanyasına katılmadım ama böyle bir şart konulması bana çok saçma geldi sonuçta kyc doğrulamasının geç yapılması projeyi olumsuz yönde etkilemiyor.Sırf insanları kampanyadan elemek için getirilmiş bir kural olduğunu düşünüyorum.

Hocam ne demek bu posmu kasıyorsunuz, konuyu açtığım gün kyc olduğunu hem yatırımcı hemde hunterın yapması gerektiğini bounty tercumesı altına yazdım, hatta nasıl yapıldığınıda bir arkadaşımız açıkladı (görüntülü) onuda ekledik, neyseki bizim taraftan sıkıntı çıkmadı.. ama globalde millet okumadan atlıyor sonra zırlıyorlar. Adamlar ins gibi sonradan kyc istemedi hunterlardan, bence çok temiz harika bir proje oldu bana imza soran tavsiye ettim ben kendimde icosuna katıldım çok güzel proje bence.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 09, 2018, 08:43:41 PM

bende blog yazmıştım, kyc de başvurmuştum, bugün baktım onaylanmış, ödül dağıtımı ile ilgili bir plan varmı, daha tablolar güncellenmemiş gözüküyor
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 03:55:29 PM

Hocam ne demek bu posmu kasıyorsunuz, konuyu açtığım gün kyc olduğunu hem yatırımcı hemde hunterın yapması gerektiğini bounty tercumesı altına yazdım, hatta nasıl yapıldığınıda bir arkadaşımız açıkladı (görüntülü) onuda ekledik, neyseki bizim taraftan sıkıntı çıkmadı.. ama globalde millet okumadan atlıyor sonra zırlıyorlar. Adamlar ins gibi sonradan kyc istemedi hunterlardan, bence çok temiz harika bir proje oldu bana imza soran tavsiye ettim ben kendimde icosuna katıldım çok güzel proje bence.

Her şeye pos mu kasıyorsunuz demek çok etik değil üstelik bunu diyen arkadaş globalde spam yaptığı gerekçesiyle forumdan perma yiyen biri olunca iş biraz daha komik oluyor. Grin Yine de cevap vereyim size ben kyc sorgulamasının sonradan gelmesinden bahsetmiyorum ama insanlar doğrulama yapmak için kampanyanın bitmesini beklemiş olabilir.Bu arkadaşların sonradan kyc doğrulamasını yapması kampanyayı nasıl bir zarara uğratıyor onu çözemedim  Huh
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 10, 2018, 04:46:42 PM

Her şeye pos mu kasıyorsunuz demek çok etik değil üstelik bunu diyen arkadaş globalde spam yaptığı gerekçesiyle forumdan perma yiyen biri olunca iş biraz daha komik oluyor. Grin Yine de cevap vereyim size ben kyc sorgulamasının sonradan gelmesinden bahsetmiyorum ama insanlar doğrulama yapmak için kampanyanın bitmesini beklemiş olabilir.Bu arkadaşların sonradan kyc doğrulamasını yapması kampanyayı nasıl bir zarara uğratıyor onu çözemedim  Huh
Bilmediğiniz konuda yorum yapmanız olmamış, demekki genel olarak yapınız bu GBX konusunda da bilmeden yorum yapmışsınız. Spamdan dolayı olmadı ban olayı, neyse  size cevap vermenin gereksiz olması ayrı bir konu...cevaba gelince bounty kampanyasına katılacak olanların baştan kyc yapmaları istendi ve bu kaliteyi arttırmak için şart koşuldu, ama kampanyayı veya projeyi zarara uğratmadığı konusunda hemfikiriz
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 10, 2018, 06:02:36 PM

Özellikle hintliler onlarca blog açıp copy paste ile kampanyalara katılıyorlar. Çok güzel bir uygulama. böylece spam yapanlar eleniyor. Bundan sonra özellikle kyc isteyen kampanyalara ağırlık verebilirim.
Proje güzel. katılım az. katılanların birden fazla hesapla girmesi çok zor daha ne isteriz.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 10, 2018, 08:32:42 PM

Kyc uygulamasını ben de olumlu buldum.Lakin sonradan kyc yapanlara karşı bu kadar sert tavır almaları çok hoş olmamış neyseki buradaki arkadaşlarımız işini son dakikaya bırakmamış. Smiley

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 11, 2018, 08:45:53 AM

Gbx ile cobinhood ayni kefeye girebilir mi, gbx'i ben cok profesyonel gordum, iyi bir coin olabilirler. Kyc den 100bin dolarlik odul dagitimida yapmalari guzel birsey umarim buyuk bir borsa olurlar
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 11, 2018, 02:26:42 PM

Excel den stake hesabı yapabilecek var mı? Çok fazla imza için giren yok gibi.Umarım güzel pay alırız Kyc deki payla beraber.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 11, 2018, 04:29:56 PM

Excel den stake hesabı yapabilecek var mı? Çok fazla imza için giren yok gibi.Umarım güzel pay alırız Kyc deki payla beraber.
Hocam yapacaktım ama tabloyu indirtmiyor birde 4.hafta hesaplanmamış ben yinede tabloyu indirse 4.haftayıda hesaplatıp stake bazı hesap yapacaktım ama dosyaya izin vermıyorlar
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 06:48:13 PM

Her şeye pos mu kasıyorsunuz demek çok etik değil üstelik bunu diyen arkadaş globalde spam yaptığı gerekçesiyle forumdan perma yiyen biri olunca iş biraz daha komik oluyor. Grin Yine de cevap vereyim size ben kyc sorgulamasının sonradan gelmesinden bahsetmiyorum ama insanlar doğrulama yapmak için kampanyanın bitmesini beklemiş olabilir.Bu arkadaşların sonradan kyc doğrulamasını yapması kampanyayı nasıl bir zarara uğratıyor onu çözemedim  Huh
Bilmediğiniz konuda yorum yapmanız olmamış, demekki genel olarak yapınız bu GBX konusunda da bilmeden yorum yapmışsınız. Spamdan dolayı olmadı ban olayı, neyse  size cevap vermenin gereksiz olması ayrı bir konu...cevaba gelince bounty kampanyasına katılacak olanların baştan kyc yapmaları istendi ve bu kaliteyi arttırmak için şart koşuldu, ama kampanyayı veya projeyi zarara uğratmadığı konusunda hemfikiriz

Hocam hatırladığım kadarıyla ön sayfalardan bir mesajı copy paste yapıp post atmıştınız daha sonra hesabınıza ban gelince alıntı yapmayı beceremedim demiştiniz neyse geçmiş olsun o günde üzülmüştüm şimdi de geçmiş olsun diliyorum.Zaten ben son yazdığınız yeri belirtmiştim hem fikir olduğumuz bir konuyu belirttiğim için post kasıyor demeniz beni üzdü.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 11, 2018, 08:23:26 PM

Hocam hatırladığım kadarıyla ön sayfalardan bir mesajı copy paste yapıp post atmıştınız daha sonra hesabınıza ban gelince alıntı yapmayı beceremedim demiştiniz neyse geçmiş olsun o günde üzülmüştüm şimdi de geçmiş olsun diliyorum.Zaten ben son yazdığınız yeri belirtmiştim hem fikir olduğumuz bir konuyu belirttiğim için post kasıyor demeniz beni üzdü.
Neyse gereksiz uzuyor evet copy past olayiydi opus ile ilgili birisinin bir soruya cevabina bende bir soru sormustum ama alinti taglarini fazla silmistim 2 den fazla alinti vardi karisiklik olmasin diye silmek isterkrn fazla silmisim, sonra sorumu sormustum ama ust kisimdaki adamin cevabini copy dediler banladilar, komik bir sebepti olsun artik. Size gelince ben yanlis anladim diyelim, kusura bakmayin amacim kimseyi kirmak uzmek degil
modsa
Full Member

Activity: 336
Merit: 101

View Profile WWW
February 12, 2018, 08:12:58 AM

Ana konuda yazmışlar. İmzayı kaldırabiliyoruz.

▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■ SPARKSTER ■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬
▪  ▪  ▪  ▪  ▪  Run ‘Smart Software’ at 10 Million TPS! Crowdsale Starting Soon  ▪  ▪  ▪  ▪  ▪ 
 Website | Telegram
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 13, 2018, 08:52:14 PM

Aliyagiz. Dostum ben bunun kyc registrationa katilmistim 1 milyon token dagitilacagini soylemislerdi bu konuda bir degisiklik yokk degil mi spreadsheete baktimda ordaki tokenler hesaplanmamista
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 02:20:58 PM

Aliyagiz. Dostum ben bunun kyc registrationa katilmistim 1 milyon token dagitilacagini soylemislerdi bu konuda bir degisiklik yokk degil mi spreadsheete baktimda ordaki tokenler hesaplanmamista
Yok sanmam 1 milyonu dağıtacaklardır ama sanıyorum onları gbx sitesindeki hesabınıza yükleyecekler ordan sonra cüzdana çekebilirsiniz.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 09:11:55 PM

Bunun imzasına girmediğime yanıyorum forumda bir arkadaş çok övmüştü hard cap yapacak diye kaçırdık giremedik bounty ye girenler yaşadı bana göre güzel kazanacaklar

ForeverFener
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
February 14, 2018, 10:34:06 PM

Bunun imzasına girmediğime yanıyorum forumda bir arkadaş çok övmüştü hard cap yapacak diye kaçırdık giremedik bounty ye girenler yaşadı bana göre güzel kazanacaklar

Hocam imza da güzel kazandıracak katılan arkadaşlara ama asıl kazanç blog yazılarında olacak blog yazan arkadaşların bir çoğu kyc doğrulamasını geçememiş durumda.Bundan dolayı kyc doğrulamasını geçen blog yazarları çok ciddi oranda para kazanacaklar.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
February 15, 2018, 11:20:36 AM

KYC den geçen bloggerlar daha elenecek kalite olarak, eser hırsızları veya kopyacılar gibi sallayacaklar ve kalanlara ciddi anlamda güzel ödül düşecektir. Çok beğenmiştim projeyi wp çevirisinde epey özenmiştim ve nitekim hemen hardcap yaptı, çok arkadaşa söyledim girin diye
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: