Bitcoin Forum
May 29, 2024, 02:52:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Bitcoin Market Cap'i Geçip 1. Olur mu Sorunsalı  (Read 1580 times)
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 16, 2018, 06:51:36 PM

Ben ethereumu her zaman destekliyorum altyapısını çok yeterli buluyorum ama bitcoin ile yarıştırınca ethereum biraz eksik gibi geliyor. Bunun sebeplerinden biri bitcoinin daha eski olması tabii. Ethereum hızını alamıyor ama bitcoin de yerinde durmaz diye düşünüyorum.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 16, 2018, 06:55:12 PM

Ben birgün geçeceğini düşünüyorum. ethereum bana göre daha kaliteli bir coin.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 16, 2018, 07:11:32 PM

Çok yakın bir zamanda btcnin büyük bir artış yapacağını düşünüyorum. Eth ve birçok coin nal toplayacaktır o zaman.Her ne kadar btcden daha hızlı bir coin olsada btcyi geçemez

Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
January 16, 2018, 08:04:42 PM

Ethereum birinci sıraya yerleşebilecek kapasiteye sahip bir coin. Aktif bir ekibe sahip ve yaşanabilecek problemleri aşabilecek teknolojik altyapı ve zekaya sahipler. Fakat böyle bir durumun yakın zamanda olabileceğini sanmam.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
January 16, 2018, 09:13:01 PM

Olur mu? -Olur.
Bu piyasada imkansız, olmaz yok.

Fakat aptal bir kedicik oyunuyla blockchain sistemi göçen bir koine insanlar neden bitcoin'den daha fazla değer biçer, bu psikolojiyi araştırmalıyız.
Ayrıca, eğer market hacminde btc'yi sollayacaksa bunda POS'a geçişin çok önemli bir katkısı olacaktır bunu unutmayalım.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:34:48 PM

ben süpriz ata oynayacağım. 'C' şıkkı diyorum.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 16, 2018, 09:38:47 PM

herşey olabilir abicim neyi tartışıyorsunuzki paraya bakıyosunuz fiyata bakıyosunuz proje konuşan sayısı gerçekten sayılı ne yazıkki

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 16, 2018, 10:44:04 PM

Açıkçası ben bu ihtimale çok da imkansız gözüyle bakmıyorum, olursa beni pek de şaşırtmayacak bir durumdur. Yaşayıp göreceğiz artık.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
January 16, 2018, 11:15:53 PM

Bu son hareket konunun sinyallerini verdi anlayana soruya kesinlikle evet cevabı verebiliriz ama tarih muamma.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 17, 2018, 01:24:31 AM

Bitcoin'den tam umut kesildiği sırada transfer süresi ve ücretinde düzeltmeler yapılıp tekrar canlandırılacaktır diye tahmin ediyorum bundan dolayı Bitcoin uzun vade de her zaman kriptoparaların yapı taşı olmaya devam edecek gibi.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 17, 2018, 02:12:19 AM

ETH artsa btc yerindemi duracak sanki.1.ciliğe oynaması zor olsada imkansız değil bence

karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 17, 2018, 02:20:47 AM

ethereum ciddi derecede daha fazla gelecek vaad ediyor btc den...btc ilkel ve yaşlı..lightng network gelirse kıpırdanır gerçi. ama değer saklama aracından ötesine geçemeyecek..

ethereum bu noktada btc den çok daha üstün ve farklı yönleri var..

bence piyasa btc üzerinden değil ETHEREUM üzerinden fiyatlanırsa btc nin ilkel ağır zavallı teknolojisinden de kurtulmuş oluruz..ethereum a pos madencliği gelince zaten kimse tutamayacak onu
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 17, 2018, 06:37:42 AM

Bitcoin'den tam umut kesildiği sırada transfer süresi ve ücretinde düzeltmeler yapılıp tekrar canlandırılacaktır diye tahmin ediyorum bundan dolayı Bitcoin uzun vade de her zaman kriptoparaların yapı taşı olmaya devam edecek gibi.

Bu banada öyle geliyorda, hissiyat mı yoksa fanlık mı yapıyorumda bitcoin için öyle geliyor bilemiyorum.

signature not found.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 17, 2018, 06:49:33 AM

Geçecektir ama bu 2018 de gerçekleşirmi bilinmez . Önce ethereum'un byzans güncellemesi gibi yeni güncellemeye ihtiyacı var .

Ethereum o güncelleme ile 5 dakikada giden işlemleri 5 saniyeye kadar düşürmüştü . Şimdi gas problemi cogaldı kediler yüzünden . 200KM Bakıma ihtiyacı var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
January 17, 2018, 06:50:13 AM

Bir ara çok güzel olumlu haberler vardı şu an bilerekmi yapıyorlar anlamıyorum sürekli kötü haberler geliyor şu çin bi rahat durmadı
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
January 17, 2018, 11:27:12 AM

Eth daima ikinci kalır. 5000 doları göremez.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 17, 2018, 11:54:46 AM

Eth daima ikinci kalır. 5000 doları göremez.

biz zamanında 100 doları görür müyü tartışıyorduk, bu piyasada kesin konuşmamak gerek

signature not found.
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 17, 2018, 12:01:35 PM

Bu konu bana da imkansız gibi geliyor. Bitcoin'in bu piyasada öncü olması, blockchain sistemini tanıtması, her türlü altcoini btc ile almamız (usdt hariç) buna bağladığım sebepler. Bunların dışında gerek teknoloji anlamında, gerekse network anlamında bitcoinden katbekat üstün olduğu malum.

Bkz: Btc artık para biriminde ziyade altın vb.. türevdir. Ethereum ise kendi network ağından bile para birimi yaratılabilen gerçek bir para. (Btc forklarını es geçtim.)

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
January 17, 2018, 12:20:25 PM
Last edit: January 19, 2018, 04:10:35 PM by inanc

bence eth da durum bi pump a bakar bitcoinin destegi azalıyor.zaten gönderme ücretleri felanda ucuk durumda hiçbir artısı yok şuan bitcoinin.

Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
January 17, 2018, 01:10:22 PM

Daha bunun için erken ama uzun vadede olabileceğini düşünüyorum. Özellikle pow bitip posa geçince, degerınde bir artıs ve dolayısıyla marketcapte 1. lıge yerlesmesını bende dusunuyorum. Ama marketcapte 1 yada 3 olmak cok sorun değil bence.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: