Bitcoin Forum
June 13, 2024, 05:05:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Borsaları denetleyen bir proje yapmak.  (Read 503 times)
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 11, 2018, 09:42:09 AM

kafalar bir milyon Smiley borsaları denetleyecek ve denetimden geçemeyeni cezalandıracak . ceza nasıl bir ceza olacak? kaçmçılayacakmısınız ?uykudan uyandım ve açtığım ilk başlıkta bunları okumak uyandığıma pişman etti beni Cheesy
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 11, 2018, 09:51:32 AM

borsalardan ziyade icoları denetleyen bir mekanizma lazım coin dünyasına her önüne gelen ico başlatamamalı mesela bu piyasanın bitişi ico dolandırıcılığından olur

haklısın borsalar yerine icolar denetlenmeli önce. kime ne kadar bonusla sattıkları belli değil. ico sonrası çok ucuzdan alanlar dumplıyor public satıştan giren yatırımcıya yazık oluyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 11, 2018, 09:54:55 AM

Hangi yetkiyle bunu yapacaklar onu merak ediyorum.Binance bile denetimden kaçmak için merkezini hongkonga taşıdı.

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 11, 2018, 10:05:46 AM

Merkezi borsalar için müthiş bir proje kesinlikle ama kullanılan ve yeni çıkan borsalar daha çok merkezsiz borsalara doğru kayıyor. Onları da denetlemek zaten imkansız. Ancak teknik destek verebilirsin işinin ehli insanlar tarafından. Tabi borsaları oylayarak hangisinin daha çok kullanılması gerektiğine sen karar verebilirsin

zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 10:19:33 AM

bu da ayrıyetten yük getirir sonucta bu tür yüklerden kurtulmak ıcın kurulmus bir piyasa bu dediğini yapmak yeni bir otorite yeni bir komisyon demek sonuçta.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 11, 2018, 12:53:02 PM

kafalar bir milyon Smiley borsaları denetleyecek ve denetimden geçemeyeni cezalandıracak . ceza nasıl bir ceza olacak? kaçmçılayacakmısınız ?uykudan uyandım ve açtığım ilk başlıkta bunları okumak uyandığıma pişman etti beni Cheesy
uyumaya devam et boş konuşmaktansa.
Şimdi sana bu projenin nasıl yapılacağını nerelerden destek alınacağını,arkasında durmaları için kimlerden yardım alınabileceğini,cezalandırma sisteminin genel hatlarını ve nasıl yapılacağını uzun uzun anlatırdım ama bir şey anlayacağını sanmıyorum.
Uyumana bak sen.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 05:15:48 PM

Denetlemekten ziyade gerçek kullanıcılar tarafından çok yönlü olarak değerlendirme yapılıp bunun puana döküldüğü ve borsa kullanıcıları arasında kolayca kıyaslama yapma fırsatı veren bir sisteme de evrilebilir.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 11, 2018, 05:19:02 PM

güzel bir proje olacaktır çünkü gerekli olan bir sorunun çözümü niteliğinde bir projeye benziyor olması fayda sağlayıcı olacaktır

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 11, 2018, 05:28:21 PM

Çok mantıklı bir proje ama neden sana mahçup olsun borsalar onu daha derin olarak düşünmek lazım. İleride devlet ayrı bir düzenleme getirirse bir anda yapılanlar boşa gidebilir.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 11, 2018, 05:29:50 PM

Aslında borsaları denetleyecek özel bir kurum değilde borsaları denetleyecek blockchain tabanlı herkesin oy kullanabileceği bir sistem çok daha iyi olur hem blockchain'e entegre olmasa daha iyi olur
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: