Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:35:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coin pazarı hakkında  (Read 137 times)
ashavaline (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 08:37:32 PM

beyler şu an coin pazarı büyük ve cok hareketli, bu da bize kar yapma fırsatı veriyor. peki sizce coin pazarı da altın-euro-dolar kurları gibi yavaşlama ve sakinleşme ihtimali var mı? mesela su an bir coin gün içinde 2-3 kat değer kazanabilir ve bu da normaldir. ama doların 2 kat değer kazanması için cok ekstrem bir durum olmalı. coinler için bu da olacak mı veya ne zaman olur?

daha yeni yeni alışıyorum, para kazanmam lazım ecük Smiley
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 08:39:50 PM

ŞU an için crypto piyasasından btc dahil ne alırsan max 30 gün içerisinde hepsi çok değerli katlar yapacaktır. Cool 
ashavaline (OP)
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
January 16, 2018, 08:55:31 PM

ŞU an için crypto piyasasından btc dahil ne alırsan max 30 gün içerisinde hepsi çok değerli katlar yapacaktır. Cool 

senin favorin ne? Smiley
Habercoin
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 3

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:59:51 PM

Ne zaman küresel ölçekte bir yasal düzenleme getirilirse ki bu çok zor. O zaman belki istikrarlı bir çizgi yakalar coin değerleri. Günümüzde her ülke kendi sınırları içerisinde yasal düzenlemeler yapıyor. Kimi ülkeler kripto paraları ve ticaretine izin verirken kimi ülkeler yasaklıyor. Özellikle sektörde dominant olan uzak doğu ülkelerinin yaptıkları yasal düzenlemeler coin değerlerini büyük ölçüde etkiliyor. Örneğin şu sıralar Çin'den ve Güney Kore'den gelen yasaklama ve kısıtlama haberlerinden sonra çoğu coinin değeri %40 oranında düştü.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
January 16, 2018, 09:32:40 PM

Şu zaman olur demek doğru olmaz. Bir emtia olarak değerlendiremediğimiz için kesin konuşamayız. Dünya da kahve fiyatını belirleyen etkenler vardır fakat cryptocurrency'de her şey spekülatiftir ya da Nasrettin Hoca misali parayı veren düdüğü çalar. Balinalar gelir bir anda saçma sapan bir coini pumplarlar 1 saatte 3-4x yapar sonra geri iner.
Doğru ve sağlıklı büyüme için her daim trend yakalamak için piyasayı koklamalısınız. Karınızı realize edip yolunuza devam etmelisiniz. Ayı sezonu yavaş yavaş canlanmaya başladı. Bitcoinin düşüşünü de göz önüne alırsak önümüzdeki birkaç ay sıkıntılı geçebilir.

harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 09:49:29 PM

Coin piyasasında bu duruşun geçici olduğunu düşünüyorum yakında piyasa hareketlenip canlaninca zamanla fiyatların yukarı ivmeli hareketlerin olacağını düşünüyorum
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
January 16, 2018, 09:54:52 PM

Bir çok ülke kripto paraları yasaklamak yerine kendi kontrolü altında tutmaya çalışıyor. Bunu yapmalarındaki amaç kripto paraları kendi istedikleri fiyatta stabil tutabilmek. Stabil bir yatırım aracı insanlara cazip gelmeyecektir.
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 17, 2018, 04:05:01 PM

Coin pazarı enteresan günlerden geçiyor. Deneyimli bu işlere yıllarını vermiş arkadaşların fikirlerini merak ediyorum. Bana göre sert ve düzelmesi uzun zaman alan bir süreçte gibiyiz. Yanılıyor olabilirim, sonuçta deneyim sahibi olmadığım bir alan.
decano
Full Member

Activity: 316

View Profile
January 17, 2018, 11:12:36 PM

Evet ülkeler kripto paraları ulusal politikalarına alet etmeye çalışıyor. Yasal düzenleme açıklamaları amacı kesinlikle kontrol etmeye yönelik. Başarılı olamayacak, çaba sonucu anlaşılacak iş işten geçince.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 17, 2018, 11:14:31 PM

Kripto dünyası yani bitcoin diğer altcoinler tokenler assetler durdurulamaz sadece durdurup yönetmeye çalıştıklarını sanarlar ama bir şey yapamazlar bence

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 17, 2018, 11:43:57 PM

Tüm dünya Bitcoin ile tanıştığı zaman Bitcoin'in fiyatı bu kadar volatil değil aynı dolar ya da altın gibi sabit bir ivme ile ilerleyecek ya da gerileyecektir. Bu piyasanın stabil olması için potansiyeline ulaşmış olması gerekiyor, potansiyeline ise 2025'den önce ulaşmaz diye tahmin ediyorum.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 18, 2018, 12:00:44 AM

Geçersin enteresan günler bırakın arasınız bu günleri adamlar bildiğin bize fırsat sundu kullanmasını bilene.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
January 18, 2018, 12:02:34 AM

eğer bi gün yeterli hacime ulaşırsa o zaman günlük düşük hareketler yapabilir. bu kadar keskin hareket yapmaz. ama piyasa baya spekülasyona açık. o hacme geleceğini sanmam.

goodb
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 18, 2018, 12:12:12 AM

eğer bi gün yeterli hacime ulaşırsa o zaman günlük düşük hareketler yapabilir. bu kadar keskin hareket yapmaz. ama piyasa baya spekülasyona açık. o hacme geleceğini sanmam.

Ben yazacaktim arkadas demis.. islem hacmiyle ilgili.. kücük hacimler manipülasyona acik, adam 100.000 $ lik alim yapsa, kücük coinler 5 katina  cikiyo..  ama usd/eur endexi 10 milyon $ alim olsa 0.0001 oynamaz (misal)..
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 18, 2018, 12:43:25 AM

her ne kadar yeterli hacime ulaşsada token yöneticileri yüzünden baya spekülatif sert hareketler olabilir diye düşünüyorum.  bu piyasada bu hareketler normal o yüzden.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: