Bitcoin Forum
June 27, 2024, 01:09:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Para biriktirmek için öneriler  (Read 395 times)
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
January 24, 2018, 07:27:34 AM

Para biriktirmek istiyorsan , altcoinlere yatırım yapmalısın. Hem harcamazsın hem de durdukları yerde sana para kazandırırlar. Ben öyle yapıyorum çok da memnunum.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
firemm
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 09:10:44 AM

Para biriktirmek icin en iyi yontem  Altin alip biriktirmek, gencliginde bu altin isine yatirimyapanlar sabirli olurlarsa iyi para kazanabilirler.
ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
January 25, 2018, 09:41:49 AM

Ben Altın alıyordum, şimdi BTC alıyorum. Ihtiyacım olmayan hiçbirşey almıyorum. Kıyafetlerimi bile çok uzun süreler giymeye başladım. Gereksiz şeyler almak için çalışıyoruz bence

gecelerinyargici
Member
**

Activity: 168
Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
January 25, 2018, 01:29:28 PM

her ay altın al , çeyrek vs fazla dersen bankaların altın hesabından en az 1g altın al en iyisi bu

earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 11:39:17 PM

Bence en temizi vadeli mevduat hesabı. Yatır paranı belli sürede faizi işlesin. En azından ne geleceğini biliyorsun ve beklediğine değiyor. Eski usül kumbaraya da atabilirsin ama çoğu zaman içininden alman gerekebiliyo. "bi kere alsam bişey olmaz yarın biraz daha çok atarım." diyosun. Öyle olmuyo ama. Smiley para biriktirmek için en sağlam yok yine banka. Bankadan şaşmayın.
pekavcilar01
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
January 26, 2018, 05:43:12 AM

Döviz hesabı açın, aylık ne kadar yatırabilirseniz döviz'e para yatırın.
Altın hesabı açın, yine aynı şekilde para yatırın.
Belki çocukca gelir ama kırılabilecek kumbara alın ve paranızı oraya koyun Cheesy
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 26, 2018, 09:29:21 PM

Bozuk paraları biriktirmek baya katkı sağlıyor onları bütünletmenin keyfi de bir ayrı tabi.. Ama daha büyük yatırımlar için parayı çekilmesi zor uzun işlemler gerektiren yerlere yatırırsan en kötü işlemleri yaparken aklın başına gelir ve vazgeçebilirsin Smiley

wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:36:04 PM

en iyi yöntem kriptopara dünyasına yatırımdır
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 26, 2018, 11:10:14 PM

1. bozuk paralarını kapalı bir metal kutuda biriktir. 6 ayda bir aç sadece. kumbarayı açıp parayı doğrudan hesabına geç. oradan da kripto camiasına.

2. bütçeni belirle her ay bir birikim miktarı belirle. 100 200 500 kendi bütçene göre. o miktarı çek doğrudan yatırımını yap. miktar düşük olduğu için elden altcoin alırsın borsaya atar oradan eth alırsın sen seç artık.

3. bütçeni düzenlerken gereksiz giderlerini azaltmaya çalış.

4. günlük takip et gelir gider tablonu. bununla ilgili programlar var. o programlar sayesinde abi geliyor para anlamıyorum nereye gidiyor sorusunun cevabı ortaya çıkar.

5. gelirini arttır! kendine yeni kanallar aç. ne kadar çok kanal okadar gelir. para getirebilen yapabileceğin bir şey varsa yap.
FornaksD
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 27, 2018, 07:22:52 PM

Eğer elindeki nakit paradan harcama yapan bir insansan harcayabilecek bir limit koy kendine aylık. Kalan parayı at altcoinlere ya da herhangi başka bir yatırıma. Karttan harcıyorsan limit düşürme gibi yöntemleri deneyebilirsin. Ben kafamda aylık limit koyup o limiti aşmamaya çalışanlardanım.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
January 28, 2018, 03:02:44 PM

Bireysel emeklilik falan yazanlar olmuş. Aman diyim sakın bulaşmayın dipsiz kuyu. Yok şu yılı doldurman lazım yok şu yılı doldurduktan sonra şu kadar durman lazım şu yaşa ulaşman lazım emekli olman lazım falan. O parayı dövize altına yatır kenara at daha mantıklı. Devlet desteğini tam anlamıyla alana kadar kılı kırk yarıyorlar çünkü. Al bir tane küp banknotları içine at. 3 4 yıl sonra kırar alırsın içindeki parayı.
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
January 28, 2018, 07:58:05 PM

hocam para biriktirmek hikaye.
biriktirmekle pek birşey kazanamıyorsunuz.
daha fazla para kazanmaya odaklanın bence.
OziTuSan
Member
**

Activity: 110

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:45:26 PM

Biriktirmek zor, maaş az masraflar faturalar yükünü fazla meblağda.
musdafakfl
Member
**

Activity: 223
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 10:13:54 PM

Bazıları köşeye 3-5 lira atar günde ama ben genelde o 3-5 lirayı kumarda artırmaya çalışırım biliyorum yanlış yol olanıda kaybediyorum ama bazende 5-10 katı fena kazanıyorum.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 29, 2018, 03:21:13 PM

Gelir gider dengesini ayarlayıp.ondan sonrada duruma göre bazı harcamalardan fedakarlık yapılırsa para birikir yoksa gelir belli gider belli üstüne dahada harcama yapılırsa değil artırma üstüne borçlu çıkılır. Grin

Bitcoin
lighterkek
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
January 29, 2018, 09:19:59 PM

en iyisi altcoin almak hem paran katlar hem sen rahat edersin bozdurmazsın dünyadaki en güzel para biriktirme yöntemi bence
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 29, 2018, 10:23:39 PM

Her ay 1.000 liralık projesi güzel olan bi altcoin al at kenara dursun. 5 sene hiç dokunma biriktirmeye devam et
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
January 30, 2018, 06:34:44 AM

Ben bizim evin tuvaletine bir kumbara koymayı düşünüyorum . Otogardaki wcler gibi her girildiğinde 1 tl atılsa güzel para birikir aslında Cheesy Birde eve gelenlere bu alıştırılsa valla güzel para çıkar bence  Grin Grin
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84

View Profile
January 30, 2018, 06:42:31 AM

Sigara içiyorsan tekelden tütüne geçmen uzun vadede eline güzel bir miktar para kalmasını sağlayacaktır  . Araç varsa yakın mesafelere yürüyebilirsin yakıttan tasarruf amaclı ya da bisiklet olabilir . Bunun dışında kumbara muhabbeti bence olmazsa olmaz . Para göz önünde olunca harcanıyor biliyorsun . He bir de geçen haberlerde adamın teki 1TL'leri biriktiriyormus yıllardır 45 Bin TL yapmış toprağa filan gömüyordu . Bu da alternatif bir yol tabi ki ama tercih eder misin bilmem  Grin Grin

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Pusher_59
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
January 30, 2018, 09:20:58 AM

Biriktirirken büyümesine dikkat etmek lazım, Bireysel emeklilik bence uzak durun uzun vadede yatırdığınız para gözünüze çok ufak geliyor. Fonları yönetecen falan beni yine kesmedi iptal ettim. Coinlere dağıt parayı daha iyi Cheesy
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: