Bitcoin Forum
June 15, 2024, 10:30:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BitConnect (BCC) batti  (Read 602 times)
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 17, 2018, 08:21:01 PM

gerçekten bizim millet para yedirmeyi çok seviyor kardeşim bazı şeylerde alamet olur maalesef e dinarda birçoğu gibi bizde dolandırıldık artık gözümüz açıldı ben yedirmeyi sevenlerden biriydim Sad

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Haymac
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 08:29:58 PM

ponzinin batması çok normal değilmi ? her yer herkes ponzi diye bağırırken yatırım yapanın aklı yoktur.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 17, 2018, 08:36:03 PM

BU tur dolandiricilara para yediren beyinsizleri zaten hic bir zaman anlamadim. Ben PONZI yim, ben piramitim bas bas bagiriyordu zaten baslangicindan beri

Adamlar herhangi bir coini o süreçte elinde tutsa daha fazla lara kazanırdı. Ama yok faiz sistemi böyle insanlarin cok hosuna gidiyor garanti para .

Alın size garanti para.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
numan8114
Full Member

Activity: 124

View Profile
January 17, 2018, 08:37:27 PM

Herkes bas bas bağırıyordu sistem çökecek diye.

inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 08:44:35 PM
Last edit: January 19, 2018, 03:52:37 PM by inanc

ponzi olduklarını kendileri de itiraf ediyorlardı.saadet zıncırı ne beklıyorlardı ki enınde sonunda batacak

macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 17, 2018, 08:45:26 PM

Sahsen pek guvenmedigim bir sistem. ICO olarakta ayni sisteme yakin isleyen bazi projeler var bakalim yatirimcilarin tavri nasil olacak BCC'nin durumundan sonra.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 17, 2018, 08:47:39 PM

ponzilerin genel sonucu batmasıdır. sıra çiftlik bankada gelecek hazır olun arkadaşlar. burda bas bas bağırdık ponzi bu girmeyin diye .

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
January 17, 2018, 08:49:50 PM

BitConnect (BCC) bati piyasa nasil etkilenir sizce
zaten bu coin saadet zincirinden ibaretti beklenen bir olay di , kisisel bir coin oldugu soyleniyordu ama ayni anda gozlerimizin onunde bir coin batis provasi var

https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect/

ponzi olduklarını kendileri de itiraf ediyorlardı.

her ponzi gibi maksimum noktada bitirdiler. hala alım yapan insanlar görüyorum. ne düşünüyorlar ne yapıyorlar anlamıyorum.

araştırmadan coine girenlere çok iyi bir ders oldu
SiiGLe
Full Member

Activity: 161

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
January 17, 2018, 09:27:59 PM

Bu forumda bitconnect hakkında dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen arkadaşlar vardı nasıl bu kadar öngörülü olabiliyorlar bilmiyorum ama bu haber gelince ilk o geldi aklıma valla helal olsun

BetterBetting          Betting Currency of the Future
TOKEN SALE  ❱❱  December 15th, 2017
██████████     FACEBOOK     |     TWITTER     |     TELEGRAM     ██████████
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 17, 2018, 09:50:11 PM

Bu forumda bitconnect hakkında dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen arkadaşlar vardı nasıl bu kadar öngörülü olabiliyorlar bilmiyorum ama bu haber gelince ilk o geldi aklıma valla helal olsun
öngörülü olmaya gerek yok hocam. sistem direk ponziydi. ref sistemi falan vardı. bariz olarak ben ponziyim diye bağırıyordu. giren arakdaşlara geçmiş olsun demekten başka bi şey yapamayız.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
January 17, 2018, 09:51:52 PM

görünce yatırım yapmayı düşünmüştüm bcc'nin yükselişinden dolayı. sonra biraz hesap kitap yapınca BEN PONZİYİM diye bağırdı. dedim uzak durmak lazım.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
January 17, 2018, 10:00:41 PM

Bu tip ponzi şemalarına ya da saadet zinciri diyeyim, yüksek kar hırsıyla giriliyor, o kar hırsı insanın gözünü boyuyor yiyip bitiriyor insanı.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 18, 2018, 12:02:48 AM

Herkesin kendi seçimi, parasını bu tür sistemlere emanet edenlerin sistemi ve riski bilmediğini düşünmüyorum artık, bilgiye ulaşmak çok kolay 2 dakika araştırsa zaten anlar ne mal olduğunu bile bile lades yani.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276

View Profile WWW
January 18, 2018, 12:04:45 AM

Bitcoin kraliçesi battıysa biz bu alemden ufak ufak çekilelim. Ustaların hali nice olmuş.10.000 dolar büyük para. Ben kafayı yerdim vallahi. Ponzinin sonu budur. Kimse kendini akıllı sanmasın.

belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 18, 2018, 12:45:29 AM

giren arkadaşlara geçmiş olsun. sanırım bi arkadaş bu sisteme girmişti türkçe forumda başlığını gördüğümü hatırlıyorum. herkes uyarmıştı onu. yazık oldu. geçmiş olsun.
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
January 18, 2018, 03:41:28 AM

Parası kalanlara geçmiş olsun öncelikle, ama şöyle bir durum var ponzi diye resmen bağırdılar. Eğer bile bile giriyorsan yapacak bir şey yok.
Atabey
Full Member

Merit: 119

#Root

View Profile
January 18, 2018, 03:49:30 AM

Bitconnect X Diye bışeyler çıkacak bazı kanallarda öyleşeyler okudum ama bakalım ne olacak.
lemonyak
Full Member

Activity: 203
Merit: 101

View Profile
January 18, 2018, 03:51:20 AM

400 $ ile 30 $ arasında fazla fark yok. Battı demeyin siz ona  Grin
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
January 18, 2018, 04:42:33 AM

Aynı mantık yada benzer amntık diyeyim Turcoin muhabbeti var aman dikkat edelim. Gerçi bu forumdan tokatlanacak zor çıkar en azından bu tip bir organizasyonda. Yinede dikkat.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 18, 2018, 06:25:11 AM

Şu coinin ceosunun youtube videolarına denk geldim. Nedense direk aklıma ponzi geldi. Adam çıkmış sahneye bas bas bağırıyor. Zaten elle tutulur bir projesi olmadan bu kadar katlamasından herkes şüphelenmeliydi diye düşünüyorum. Umarım herkes en az zararla kendisini kurtarır.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: