Bitcoin Forum
June 18, 2024, 11:59:39 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Tekrar Eski Konumuna Gelir Mi? Alım Fırsatı Mıdır?  (Read 1737 times)
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 07, 2018, 01:02:13 PM

Bana sorarsan en son düzelecek şeylerden birisi ripple,artık eski güveni bırakmadı insanlarda tekrar aynı istikrarı sağlaması bana sorarsan bayağı zor ama yinede belli olmaz.
jesselui sana aynen katılıyorum dostum. hiç güven vermiyor artık. bu saatten sonra almak pek akıl karı olmaz diye düşünüyorum.
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 02:05:14 PM

Ripple benim ilk aşkımdır.Hayatımı kurtaran 250 liramı 1000 liraya çıkardığım ve kazandığım en kolay paradır.Bu yüzden seviyorum ripple üzmez alanı sevindirir.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 04:08:31 PM

Al sat yapacak bir piyasa yok ancak al yat yapabilirsin. Şu an için tam bir yatırım fırsatı değerlendirmek lazım derim.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 07, 2018, 05:02:26 PM

şu anda böyle bir görüntü sergilemsede uzun vade için sağlam bir fiyata tekrardan dönmesi bekleniyor o yüzden uygundur bence.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
April 07, 2018, 09:26:13 PM

bunun cevabını hiç kimse bilemez. coin sayısı çok yüksek. coinlerin dağılımları çok sıkıntılı. yani xrp almak demek paranızı kumara yatırmak gibi. kazanabilirsiniz ama bir anda hepsini de kaybedebilirsiniz.

turn the page
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 08, 2018, 01:51:39 PM

40 milyar adetlik sirkülasyonuyla 3,5 USD'nin üzerine çıkmış bir coin. Ne zaman çıkmış? Ocak başında, yani boğa piyasasından ayı piyasasına geçtiğimiz ayda.
Dolayısıyla şu anda ayı piyasasındayız ve Ripple da her coin/token gibi oldukça düşük fiyatlarda. Boğaya geçtiğimizde eski rekorunu tazeleyeceğini düşünüyorum.

Milyarlarca adetlik sirkülasyona sahip bir coin daha önce 0,001 USD'lerden gelip de 4 USD'ye yaklaşabildi mi bilemiyorum ama Ripple gözümüzün önünde iyi bir örnek.
Başka coin/tokenler için "40 milyar adet var, bu asla 1 USD bile olamaz!" diyenlerin tezini çürütüyor Ripple.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 08, 2018, 01:54:32 PM

Ripple, Verge, Tron, Nxt.. Şimdilik aklıma sadece bunlar geliyor Türklerin hücum edip de ellerine verdikleri.. En tepeden giren çok Türk tanıyorum.. Hep sakatlardayız, hep..

sadece türklerin değil dünyada birçok kişinin eline çok sağlam verdiler.zamanında çıkanlar ise süper vurgun yaptılar
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 08, 2018, 01:55:00 PM

Türkler ripplea çok atlıyorlar. Kandırılmaya çalışmadan zengin olmaya çalışan araştırmayan okumayan bir milletiz. Arkadaşlarımdan duyuyorum ripple aldık battık ne olacak vs. E şu bankayla anlaşmış bunla anlaşmış. Rippleı bankalar transferlerde kullanmıyor ki sadece altyapısını kullanıyor. Bu da çok bilinen bir yanlış.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 08, 2018, 02:16:28 PM

Ripple'ye bir türlü kanım ısınamadı ama kesinlikle ripple almam diyemem.Bir coine kesin önyargılarla yaklaşmanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum.İlerleyen zamanlarda gelecek vaad eden bir coin haline dönüşürse neden ripple almayalım.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
April 08, 2018, 02:20:50 PM

düşüş trendinde alım satım her zaman risklidir terste kaldıysan yapmak bişey yok eski fiyatlarını göreceklerdir zaten fakat ne zaman
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 08, 2018, 02:51:46 PM

Şu seviyelerden ripple alır mıyım almam ama bir yükseliş trendine girelim o zaman alacağım ilk coinlerin başında gelir ripple.Neden diye sorarsanız hızlıca zıplama yapabilen bir coin
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 08, 2018, 04:47:00 PM

Yeniden yükselişe geçeceğini tahmin ediyorum ama tekrar o zirve yaptığı günleri görmesi sürpriz olur. Şu fiyatlardan alınsa elbet kazandırır ama senin beklentine bağlı bu durum.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
April 08, 2018, 04:52:49 PM

Birçok coinin eski haline döneceğinden şüpheliyim hatta direkt dönemeyebilir diyeyim. Fakat ripple o aşırı spekülatif havasıyla  çoğu coinden daha çabuk atlama gerçekleştirecektir. Döner dönmez bilmem ama DÖNEBİLİR.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68

View Profile WWW
April 08, 2018, 04:53:59 PM

merkezi olsa da uluslararası antlaşmalar yapmış bir kripto paradan bahsediyoruz , tabiki yükselecek hatta 10 doları görecek aralık ayında , portföyümde bulunmuyor yatırım tavsiyede değildir ayrıca Smiley
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
April 08, 2018, 05:21:00 PM

Eski haline geleceğinin düşünüyorum çünkü btcnin dalgalanması diğer coinleri de etkiliyor btc yükselişe geçtiğinde ripple da aynı şekilde yükselişe geçecektir.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 08, 2018, 06:28:19 PM

Dediğim gibi ripple bir kere kırdı güveni ama piyasa duzelirse düşünülecek ilk coinlerden olabilir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 08, 2018, 06:31:56 PM

yukselisler baslasin millet fomoya kapilip direk rippleye saldirir. yine ayni seviyeleri gorur. insan oglu asla uslanmaz. ac gozludur. kolay kazanmaya calisir.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 08, 2018, 06:42:39 PM

normalde ripple almazdım da bu gidişle sirf 1-2-3 dolarlardan alanlar sebebiyle bende gidip 0.20 - 0.30 cent ten alacağım 1-2 e çiktiginda böyle almak isteyenlere geri satmak için...

signature not found.
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 07:06:47 PM

Şu an her coin alınabilir bence uzun vadede kar ettirecektir. Ripple da pump ihtimali yüksek bir coin olduğunu düşünüyorum ve alınabilir yani
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 08, 2018, 07:12:39 PM

Ripple’nin tekrar aynı konuma geleceğini düşünüyorum çünkü Japonlar Ripple’ye çok ilgi duyuyor.. Bu fiyatlar alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: