Bitcoin Forum
June 18, 2024, 10:55:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Tekrar Eski Konumuna Gelir Mi? Alım Fırsatı Mıdır?  (Read 1737 times)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 23, 2018, 04:20:36 PM

Türk topluluğu malum sebeplerden dolayı içine sindiremiyor rippleı. Valla ne yalan söyleyeyim olmaz olmaz dememek lazım, olduğu zaman hayretle izliyoruz çünkü. Her ihtimale açığım ben.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:22:29 PM

Ripple , iota, waves turk milleti olarak en fazla umut bagladigimiz coinler oluyor. Ripple alim firsati mi ? Bana kalirsa ripple a gelene kadar daha fazla token var umut vaadeden. Ornegin ins örnegin pundi x
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 23, 2018, 04:41:26 PM

ripple'nin 3,5 seviyelerine tekrar dönmesi çok uzun bir zaman alabilir çok üstlerden alanlar varsa düştükçe kısım kısım alarak ortalamayı düşürebilir. son olarak balon coinlerden uzak durmayı öğrenemedik halen.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
January 23, 2018, 09:14:58 PM

Ripplenin tekrar eski fiyatlarına döneceğini tahmin ediyorum, yine deneyeceklerdir, RippleNet tam gaz çalışmalara anlaşmalara devam ediyor, koin fiyatını da buralarda bırakmak istemeyeceklerdir, tabi uzun sürebilir.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 09:36:21 PM

ripple sakın girmeyin derim. neden diye soracak olursanız. ikidir alanları çok mağdur etti. açıkçası bu kadar ağlatan bir coin görmedim. ama yinede bilinmez elbette.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
January 24, 2018, 04:25:01 AM

Ripplenin  şaşaalı günler yaşayacağını ve fiyatının yükseleceğini öngörüyorum fakat, ne gerek var Rippleye yatırım yapmaya, can yakar diyenler için yüzlerce seçenek var zaten, kendinize eziyet etmeyin.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 06:22:21 AM

Güvenilmez ve altyapısı sağlam olmayan bir coin. Ama yine bir spekülasyonla fırlayacağını düşündüğümden bir miktar aldım. Yükselir yükselmez satıcam.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 24, 2018, 08:58:26 AM

Ripple çok rahat bir şekilde eski konumuna gelecek hatta 5 dolara doğru daha sonra ise 10 dolara doğru ilerlemeye devam edecektir. Ripple'nin arkasında çok büyük güçler var, onca anlaşma boşuna yapılmıyor.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 10:12:23 AM

işte bende bunu anlamıyorum . Market hacmine baktığım da 3.5$ larda btc yi geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. 10 $ olduğunda btc yi en az 2 ye katlamış olmuyor mu ? Bu durumda btc nice ü, altlar nice nice olur. Piyasa darma duman olur. Olmaz demiyorum ama bana göre xrp nin 2$ olması bile saçma.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 24, 2018, 10:25:09 AM

Ripple a bakarken stellar iki gündür iyi performans gösteriyor. Normalde ilk hareketi xrp yapar sonra xlm takip ederdi.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
January 24, 2018, 10:50:04 AM

Ripple eski fiyatına gelecek ve hatta bu fiyatı aşacaktır. Piyasadaki tedirginlik ortamı sona erdiğinde bir çok coin gibi Eipplenin fiyatıda artacaktır.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
January 24, 2018, 10:57:34 AM

eski konumuna gelir mi derken hangi eski konumdan bahsediyoruz? 1 yıl önceki 1000 satoshi mi? 6 ay önceki 20k satoshi mi?
Kafalar karıştı değil mi? kimisi alım fırsatı olarak görürken kimiside bu seviyeleri çıkış zamanı olarak görebilir.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 24, 2018, 11:36:53 AM

ripple bir, iki sene önceki litecoin gibi grafik yapıyor bence. çok net bir rakam vereyim eğer ki 5 doları geçerse ki 10 doları aştığı zaman önüne kimse geçemez. 10 dolar üzerinden balinalar maliyet yaptığı anda kesinlikle ripple inanılmaz bir yükseliş yaşayacaktır. Yalnız hızlı değil, litecoin gibi yavaş hatta belki ondan da yavaş bir tempoda uzun vadeli olabilir. Bu nedenle bitcoin ne zaman iyice ucuzlamışsa doğru pozisyonu almanız gerekiyor.

kasperdolberg
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
January 24, 2018, 12:24:48 PM

blockhain felsefesine uymayan bir coin. ripple'ın 4-5 dolar olması için bu piyasanın hacminin 2-3 katına çıkması lazım. 2-3 kat artması demek total market cap'ın, bir çok başarılı altcoin'in 5-10 x yapması demek. onları bulmak varken ripple'da beklemek saçmalıktır.
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 25, 2018, 01:05:03 AM

ripple eski konumuna gelir mi bilemiyorum ama bence ripple' den önce lumens bir atak daha yapacak. şöyle ki artık bana göre yükseliş gösterme sırası bir xrp türevi olan stellardadır. geçmişde de bir çok örneğini gördüğümüz gibi, önce baba şahlanır sonra oğul.

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 25, 2018, 01:09:19 AM

Yerine farkli coinlere girseniz daha iyi olmaz mi ? Ripple gercekten riskli ve abartilmis bir coin eger sirf 2 kat artmasini istiyorsaniz ethereum var 2000 $ olmamasi icin sebep yokki hemde bircok token ethereum tabanli olarak cikiyor.
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 08:47:58 AM

Ripple ' a güvenim 0 .. Başından beri niyeyse önyargı ile yaklaşıyorum . Önyargıları yıkmadığımız zaman gelebilecek kazancı göz ardı ediyoruz . Fiyatı çok düşükken bir miktar alma niyetindeyim . Alsak şu an en kötü bir araba parası çıkartmış olurduk diye düşünüyorum. Şans . Ama halen önyargılıyım ..
parin35
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
January 25, 2018, 09:59:31 AM

Ripple bir cok insan cok umitlerle yatirim yapti ama cok tembel ilerleyen bir coin iki ileri 5 geri yapiyor bir cok kisi taniyorum aldigi fiyata gelince hemen satacagim lanet olsun diyen bir dunya adam var medya cok pompladi pumpli suplleyi cok yuksek bendede az miktarda var babamizin coini gibi yapistik kaldik hayat dolu coinlere kayacagim ornek railblock eos monero gibi ripple icin biri bana x10 olcak desede nalet olsun deyip okutcam bu coini uyuz oluyorum  ...
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 25, 2018, 10:11:17 AM

Uzak durun arkadaşlar bu ripple tam bir illet , yüzünü güldüren kimseyi görmedim varsa da ne mutlu ona. Ben daha yakınından geçmem

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
parin35
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
January 25, 2018, 10:39:11 AM

ripple iota beter olsun asparagas haberlerle sisirilen coinler zaten ripple ortaklarindan biri ile mahkemelelik bir durumdaymis iota deseniz bir cok sikintilar varmis nerden bulastik bu iki coine bilmiyorum az once forum icinde hayat dolu coinler var bu iki coin aldigim fiyata geldiginde kafasini kescem x 10 da olsa isim olmaz  Embarrassed Embarrassed
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: