Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:52:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: waves leasing hakkında  (Read 127 times)
denizkisacik (OP)
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
January 20, 2018, 11:01:08 AM

Merhaba arkadaşlar 11.01.2018 tarihinde 150 adet wavesimi leasing yaptım waves go nun adresine ama aradan 9 gün geçmesine rağmen hiçbirşey

gelmedi hesabıma.

Diğer leasing yapan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirmi acaba cuma günleri geldiği söyleniyor ama dünde hiçbirşey gelmedi.

waves go bize wavesmi gönderiyor acaba ? leasing karşılığında.

hesabımdaki waves işlem geçmişinde şöyle bişey var

0.01 NodeTX2   0.00239764 ama ne olduğunu anlamadım.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 11:09:55 AM

Kardeşim ayda bir gelir öyle dokuz on günde bir şey gelmez kardeşim acele etme bekle gelir kalsın gerek yok öyle her gün bakma öyle

R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 20, 2018, 11:17:20 AM

sanırım leasing gelirleri cumadan cumaya geliyordu. yani dün bir şeyler gelmesi lazımdı size. cüzdanı iyice kontrol ettiniz mi? eğer gelmediyse sıkıntı var demektir. leasing i başarılı bir şekilde yapamamış olabilir misiniz ? easing tx i verirseniz bakmaya çalışalım.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
January 20, 2018, 11:22:56 AM

Waves leasing hakkında bilgim yok. Buraya Waves leasing ile işlem yapan arkadaşlar ayrıntılı bilgi postu atabilir mi lütfen? Böyle az bilinen konularda başlık açılması yararlı olur. Bilmediğimiz pek çok şey var.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 20, 2018, 12:01:39 PM

leesing den iyi kar alabilmeniz için çok yüklü miktarda kiraya vermeniz lazım. öyle üç beş kuruşluık waves için leesingden yüksek beklentiniz olmasın. o parayı başka yerde değerlendirseniz daha iyi bırakır.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 21, 2018, 08:26:49 AM

Merhaba arkadaşlar 11.01.2018 tarihinde 150 adet wavesimi leasing yaptım waves go nun adresine ama aradan 9 gün geçmesine rağmen hiçbirşey

gelmedi hesabıma.

Diğer leasing yapan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirmi acaba cuma günleri geldiği söyleniyor ama dünde hiçbirşey gelmedi.

waves go bize wavesmi gönderiyor acaba ? leasing karşılığında.

hesabımdaki waves işlem geçmişinde şöyle bişey var

0.01 NodeTX2   0.00239764 ama ne olduğunu anlamadım.

O haftanın leasing dağıtımları gerçekleşmedi . Güncellemeler sırasında bir problem oluştuğu için kimseye bir şey gönderilmedi. Cumadan cumaya oluyor stabil bir şekilde . Waves gönderiliyor ufak miktarda bir de değişiyor alttokenlerinden gönderim yapıyorlar.
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 21, 2018, 09:38:30 AM

leasingde waves, miner reward ve WavesGo' dan leasing yaptıysanız WGT geliyordu. Şimdi WGT kaldı mı bilmiyorum ama ben de baktım geçen cuma gelen bir şey olmamış. nasıl bir durumdur anlamadım. hiç sıkıntı yaşatmayan leasing sistemide mi patladı şimdi?

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
January 21, 2018, 09:49:20 AM

Arkadaşlar bilgili olanlar cevap verebilirse, örneğin bende de malesef ki waves var onun yerine keşke başka şeyler alsaydım diyorum ama yapcak bişey yok artık. Değerlendirmek istesem 500-600 wavese karşılık leasingden ayda ne kazanırım bunun net olarak cevabı var mıdır yardımcı olabilcek var mı.

akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 01:27:53 PM

waves öyle güvenilir bir koin değil. o yüzden leasing vs ile uğraşılmaz, en güzeli borsada al sat yapmak. alttan al üstten sat.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: