Bitcoin Forum
July 05, 2024, 12:58:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: waves %2 yükselmiş  (Read 332 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 20, 2018, 08:40:16 PM

Arkadaşlar anaparayı alıp karıyla devam etmeyi düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz?
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
January 20, 2018, 08:57:30 PM

ben de senin gibiydim hiro, olmadığı halde waves'e olumsuz yazı yazardım ama şu an yüklü girdim, gerçi sen kişisel nefretinden yazıyorsun, ben en azından coinle ilgili kişisel düşüncelerimi yazardım doğru-yanlış...boşuna kendini yıpratıyorsun, ne senin demenle düşer ne benim dememle çıkar, ağaların canı isterse uzaya bile gider ki o vakit yaklaşıyor gibi bir his var içimde...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 20, 2018, 09:15:45 PM

ben de senin gibiydim hiro, olmadığı halde waves'e olumsuz yazı yazardım ama şu an yüklü girdim, gerçi sen kişisel nefretinden yazıyorsun, ben en azından coinle ilgili kişisel düşüncelerimi yazardım doğru-yanlış...boşuna kendini yıpratıyorsun, ne senin demenle düşer ne benim dememle çıkar, ağaların canı isterse uzaya bile gider ki o vakit yaklaşıyor gibi bir his var içimde...

Tau, vtc, sophiatx, vechain, rlc, edo, bcpt, neo, ins varken wavese kuruş bağlamam. Yazdığınıza da hem fikirim
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 09:18:25 PM

Sonuna kadar haklısın bence hiro, olayları da uzaktan duydum biraz ama bence takma daha fazla, kendi araştırmalarını yapmaya devam et millete laf sokmakla uğraşmak yerine.

Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
January 20, 2018, 09:23:00 PM

Waves'e 1 kuruş para yatırmadım ama senin yaptığın da çok abes olmuş. Ben Waves'e yatırım yapanlardan daha zekiyim mi demeye çalışıyosun olayın ne?
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 21, 2018, 07:12:47 AM

Tau, vtc, sophiatx, vechain, rlc, edo, bcpt, neo, ins varken wavese kuruş bağlamam. Yazdığınıza da hem fikirim

Bcpt , Sophiatx yeni gün yüzüne çıkacak güzel projeler biliyorum . Fakat Waves için hodl mantığıyla ilerliyorum . BTC bazında halen zararım var orası ayrı fakat % 2 de yapsa %10 da yapsa tutmaya devam ediyoruz işte . Bu sıralar gerginliğin yine biraz fazlalaştı . Kendini yine çıkacak projelere veremiyorsun üzüyorsun bizi ..
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 21, 2018, 07:17:05 AM

Çok iyi kar oranı Hiro.Ben 1 sene bekledim %0,31 kar bıraktı şükürler olsunki.Bu coin tam alıp mezarda bozmalık.Ben torunlarımı düşündüm umarım 50 yıl içinde %20 bırakır.Ölümüne Hodl. Grin
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 07:26:57 AM

Wavesin %2 arttigini okuyunca sabah sabah keyfim yerime geldi..
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
January 21, 2018, 07:29:21 AM

Wavesin %2 arttigini okuyunca sabah sabah keyfim yerime geldi..

sabah sabah iyi geldi gülme Cheesy
artık herkesin umudu bitti bu coinde zaten hacimde düşüyor azar azar.
betasınada baktım çok boktan bir dex exchange olmuş . okadar kod yazan dizany yapan grafiker falan var çıkardıkları işe bak tabi prim yapmaz
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 08:00:12 AM

senin gibi bir üstad wawesleri satacam diyosa elde tutmadım abi bende satar paylastıklarına bölerim. bu arada mth'leri elden çıkardınızmı siz
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 21, 2018, 08:28:31 AM

waves kadar yatırımcısını bu denli rezil eden diğer bir koin görmedi şu kripto alemi.
millet btc sini 5-10 a katladı biz wavesde erittik.
hem taşak konusu olduk hemde paramızdan olduk. (wavesin diğer lanet assetlerinde erittiğmiz btc leri saymıyorum bile)
ne kadar taşak geçsenizde hakkınız.
işin kötüsü hiçbir zaman wavesten bir bok olmayacagını bile bile hala tutuyorum.
hastalık gibi birşey oldu satamıyorum.
allah sonumuzu hayrı etsin diyorum işte sadece bir umut...
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 21, 2018, 08:32:36 AM

waves in kısa süre içerisinde yeniden eski, düşüşten önceki seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyorum. o sebeple ana parayı saklama fikriniz yerinde olmuş diyorum. 15-20 dolar aralığı gelebilir yeniden. beklemek akıllıca olur.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
January 21, 2018, 08:34:19 AM

waves kadar yatırımcısını bu denli rezil eden diğer bir koin görmedi şu kripto alemi.
millet btc sini 5-10 a katladı biz wavesde erittik.
hem taşak konusu olduk hemde paramızdan olduk. (wavesin diğer lanet assetlerinde erittiğmiz btc leri saymıyorum bile)
ne kadar taşak geçsenizde hakkınız.
işin kötüsü hiçbir zaman wavesten bir bok olmayacagını bile bile hala tutuyorum.
hastalık gibi birşey oldu satamıyorum.
allah sonumuzu hayrı etsin diyorum işte sadece bir umut...
Hocam arık tek umut şu q1 içindeki smart contract vesaire olayları. Dex çıkar smart contract devreye alınır ve yürümeye başlarsa yürür, ama durum şu ki 6 ay 1 yıl önce yatırım yapan bizle, şuan alıp 2 3 ay bekleyen adam da aynı parayı kazanır, biz çok uzunnn süre boşa waves tutmuşluğumuzla kalırız. Artsın da en azından buna razıyım ben artık.

Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 21, 2018, 08:45:13 AM

Smart contract olayını da biraz daha hızlandırmazlarsa artık hepten Waves umutları suya düşecek gibi ? Ekip kalabalık olmasına rağmen yavaşlık sergiliyor gibi geldi . Ha tamam kolay değil ama elinde ki yazılımcılar da yeni yetme değildir herhalde ..
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 10:01:23 AM

Çok iyi kar oranı Hiro.Ben 1 sene bekledim %0,31 kar bıraktı şükürler olsunki.Bu coin tam alıp mezarda bozmalık.Ben torunlarımı düşündüm umarım 50 yıl içinde %20 bırakır.Ölümüne Hodl. Grin
Sabah sabah çok güldüm  Cheesy haklısın aynen öyle olucak
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 21, 2018, 10:08:43 AM

Smart contract olayını da biraz daha hızlandırmazlarsa artık hepten Waves umutları suya düşecek gibi ? Ekip kalabalık olmasına rağmen yavaşlık sergiliyor gibi geldi . Ha tamam kolay değil ama elinde ki yazılımcılar da yeni yetme değildir herhalde ..
Bukadar kaynakla nasıl hiçbişey becerilemez koca aylarca, canlı örneği waves. Arkadaşlarımda da var ve cidden hallerine üzülüyorum, çıksalar bi dert çıkmasalar bir dert, bekleyip duruyor herkes.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 21, 2018, 10:14:18 AM

Bu waves yatırımcıları bu borsanın en bahtsız yatırımcıları. Milletin çektiği nedir bu wavesten. Ben zamanında çıktım. Uzun zamandır bekliyorsan devam et kısa dönemde girdiysen çıkabilirsin.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 10:20:23 AM

Ne güldüm ya fena kar etmişssin. Anaparayı al karın ile deva met bence de nasıl yüklü girdiysen artık .

Waves e olan bu hıncın niye ben onu anlamadım. Bende de biraz var , risk sermayesi içinde değerlendirip zamanın da çeşit olsun diye bi kenara attım.

Eskisi gibi değil airdropları , leasingden gelenler ama dursun bakalım.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
January 21, 2018, 11:57:58 AM

Türk milletinin milli coinleri; 1 waves, 2 monetha. Bu iki coin cüzdandan çıkartılamaz ve çıkartılması dahi teklif edilemez Smiley
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 21, 2018, 11:59:05 AM

Hocam tamam anladik iyi hos ama yeter artik, waves ile degil ama stistigin adamlar olan nefretinden dolayi surekli wavesi kotuyorsun. Haksiz degilsin ama onunda destekcileri var
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: