Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:11:39 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Arsa Yerine Bitcoin Alıyorlar (Emlakçımla Görüştüm)  (Read 653 times)
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 01, 2018, 01:24:33 PM

Bitcoin fiyatındaki büyük düşüşten sonra bu durumu alım fırsatı olan bir çok insan emlak arsa yerine Bitcoine yatırım yapmayı tercih edebiliyor. Fakat son bir aydır Bitcoinde devam eden durağanlık yatırımcıyı tedirgin ettiğinden şu günlerde bu durumun yaşandığını sanmam
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 01:38:12 PM

Grin Grin "herkes parasıyla koyun alıyormuş"  Grin ah işte bence bu araştırmadan bilmeden bunda para varmış diye atlayanlar yüzünden şu an grafikler saçma sapan gelişim gösteriyor..
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 01, 2018, 10:10:25 PM

artık emlakcılar dahi bitcoin almaya başladı onlarda haklılar arsaya yatırım yapıyorlar yıllarca bekliyorlarki kar etsinler diye oysa bitcoin  2017 yılının ilk 8 ayında yatırımcısının yüzünü güldürdü yatırım yapanlar paralarının kaç mislini kazandılar
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 01, 2018, 10:58:58 PM

artık emlakcılar dahi bitcoin almaya başladı onlarda haklılar arsaya yatırım yapıyorlar yıllarca bekliyorlarki kar etsinler diye oysa bitcoin  2017 yılının ilk 8 ayında yatırımcısının yüzünü güldürdü yatırım yapanlar paralarının kaç mislini kazandılar

Şu saatten sonra arsa yerine btc alayım diyen kişi büyük risk alıyor demektir. 2 gün sonra ağlarsa şaşırmamak gerek Cheesy
İnsanların cebinde nakit para kalmadığı için çoğu kişi artık gayrimenkul sektöründe yatırım yapamıyor. Farklı arayışlar içerisine giriyor (:

markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 12:19:06 AM

bu davranışın çokta yerinde olmadığını son günlerde bizzat yaşayarak gördük. doğrusu emlak'ın yerini bitcoin dahil diğer coin tarzı şeylerin tutamayacağını görmüş olduk

[/center]
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 10:07:33 PM

Emlak yerini kripto paralar tutmayabilir, uygun fırsat bulan arsa alsın. Ama bir yıl sonunda artışlar arasındaki farkı gören gayrimenkul yatırımından pişman olabilir.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 03, 2018, 09:03:05 AM

Kesinlikle bir kripto para kadar kazandırmayabilir ama yine de ne olursa olsun arsa daha kazançlı olarak düşünüyorum ben . Biraz fazla eski kafalı gibi olsa da kazandığım paralardan yüksek miktarını toprağa yatirmaya çalışıyorum
decano
Full Member

Activity: 316
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 07:34:54 PM

Arazi almak ve sakin bir hayat yaşamak fikri kulağa hoş geliyor. Emeklilik yaşına geleyim, biraz para kazanayım küçük bir sermaye ile doğal hayat yaşamak istiyorum. Ancak bugün para kazanma vakti ve dijital paralar bizi zengin edebilir. Fırsatları kullanmayı bilmeli.
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 03, 2018, 08:15:32 PM

Bana da bahsetmişti birisi hatta şöyle düşünüyorum günümüz teknolojisine ayak uydurabilen ve gelişmeleri takip eden birçok emlakci da bizzat yatırım yapar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 03, 2018, 09:06:24 PM

Son zamanlardaki düşüş ile bu tarz haberler iyice çoğaldı çok da doğal emlak yerine seçilmesi

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 04, 2018, 02:18:40 PM

Kendimi bu piyasayı hiç bilmeyen birinin yerine koysaydım böyle bir şey yapmazdım galiba çünkü emlak fazla kazandırmasa dahi çok fazla kayıpta söz konusu olmuyor

SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 06:19:54 PM

Emlak riski az bit sektör
Ama Bitcoin yükseğe ve alçağa dik bir skala onun İçin risk sevenler bitcoine yatırım yatırım yaparlar
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: