Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:57:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [BOUNTY] COPYTRACK: İlk Blockchain Tabanlı Görüntü Telif Hakkı  (Read 1093 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 27, 2018, 01:28:32 AM

Tamam bounty sayfası güzel hoş ama bu sistemlerde hep bir sıkıntı çıkıyor. Retweetleri görmüyor mesela şu an sistem. Tam olarak yapılsa çok iyi olucak ama ben sağlam çalışanını hiç görmedim.
hacidasi (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 29, 2018, 07:51:26 PM

Tamam bounty sayfası güzel hoş ama bu sistemlerde hep bir sıkıntı çıkıyor. Retweetleri görmüyor mesela şu an sistem. Tam olarak yapılsa çok iyi olucak ama ben sağlam çalışanını hiç görmedim.

şu an bounty kısmında en ufak bir problem bile yok. sadece imzalar için post sayısını 1 2 saatte güncelliyor,ama sonucunda güncelliyor.Adamlar bounty konusunda kendilerini aştılar. ayrıca ıco sürecinin bitmimine 12 gün kala 8570 eth topladılar. şu piyasada gayet güzel bir rakam

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
January 29, 2018, 08:16:00 PM

Bounty kampanyası çok prof hazırlanmış. Bazı bounty portallardan bile daha iyi olmuş. Keşke bütün bountyler bunun gibi olsa. İnsan düşünmeden edemiyor bounty böyle güzel hazırlanmışsa proje nasıldır ve ileride nasıl güzel yenilikler yaparlar.

hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 29, 2018, 09:54:06 PM

Bounty kampanyası çok prof hazırlanmış. Bazı bounty portallardan bile daha iyi olmuş. Keşke bütün bountyler bunun gibi olsa. İnsan düşünmeden edemiyor bounty böyle güzel hazırlanmışsa proje nasıldır ve ileride nasıl güzel yenilikler yaparlar.

hocam %20 bonuslu ico satışlarına katılmak için son 2 saat. satılmayan tokenlarda yakılacak eğer dolaşımda 30-40 milyon coin olursa ciddi prim yapar.
https://copytrack.io/ siteyi ziyaret edebilirsin.

toplam 100.000.000 tane token basıldı. 13 milyonu satıldı,1 milyon bounty var 18.5m dev teame ama uzun süre piyasaya süremeiyorlar.

CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
January 30, 2018, 02:40:59 AM

son hafta kalmasına rağmen bounty sistemi hoşuma gittiği için imzasına katıldım. çok sağlam sistem yapmışlar projede güzel daha şimdiden hitbtc haberleri gelmeye başladı kazançlı olur umarım.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 30, 2018, 11:37:57 AM

Bounty sistemi gerçekten süper olmuş. Her şey otomatik otomatik olarak sayılıyor. Managerin uğraşması gereken bir şey kalmamış.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 31, 2018, 05:26:10 PM

"3.Twitter kampanyasına başvurun" maddesinde siteye üye olup "apply" tuşuna basmak yeterli sanırım değil mi ? Bir de sadece retweet yapacağız sanırım ekstra bir şey yapmamıza gerek yok?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

the_doctor
Full Member

Merit: 189

View Profile
January 31, 2018, 05:42:23 PM

"3.Twitter kampanyasına başvurun" maddesinde siteye üye olup "apply" tuşuna basmak yeterli sanırım değil mi ? Bir de sadece retweet yapacağız sanırım ekstra bir şey yapmamıza gerek yok?

aynen hocam twitter hesabını uygulama ile bağlıyor , tweettleri otomatik sayıyor.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 31, 2018, 06:04:04 PM

aynen hocam twitter hesabını uygulama ile bağlıyor , tweettleri otomatik sayıyor.

Tamamdır usta çok teşekkürler. Şimdi retweet etmiştim sistem hemen güncellemiş puanı. Gerçekten sistemleri güzel olmuş hemen hesaplıyor kazandığın puanı.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 01, 2018, 01:41:00 PM

--->%10 bonuslu,halka açık satışlarımızın bitmesine yaşnızca  5 gün kaldı <---
Bu, ICO'ya 9 Şubat 23:59:59 UTC tarihinden önce katılmak için en iyi tekliftir.

Bonusunuzu şu adresten alabilirsiniz: https://copytrack.io/

#CopytrackICO #CryptoCurrency #Crypto #Tokensale #Ethereum #Blockchain #Photography #Copyright

hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 01, 2018, 07:02:13 PM

---> COPYTRACK, TDAX'da listelenecek! <---

Sevgideğer topluluğumuza, Şubat 2018'de TDAX'da listeleneceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz!

5 Şubat Pazartesi gününden önce %10 bonusunuzu aldığınızdan emin olun.

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 01, 2018, 07:36:01 PM

İmzalarına katıldım, bounty sayfaları falan gayet özenilmiş. İyi miktar toplamışlar, borsaya girdiğinde ICO fiyatının üstünde seyredebilir.
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 03, 2018, 09:04:12 PM

ICO'muzun mükemmel tanıtımı için Bitcoin Magazineye teşekkür ederiz

Bitcoin Magazine https://bitcoinmagazine.com/articles/copytrack-ico-protects-image-owners-infringement/

#CopytrackICO #CryptoCurrency #Crypto #Tokensale #Ethereum #Blockchain #Photography #Copyright

hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 03, 2018, 09:11:16 PM

➡️ COPYTRACK, HitBTC'de listelenecek!

Topluluğumuza, Şubat 2018'de HitBTC'de listeleneceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz!

5 Şubat pazartesi gününden önce% 10 bonusunuzu aldığınıza emin olun
 ➡️  https://copytrack.io/

cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
February 04, 2018, 09:48:51 AM

Bounty sistemini böyle kaliteli yaptıkları için çok fazla bounty hunter onlar için çalışıyor. Ico sürecinde başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ben de imzalarına katıldım bakalım nasıl olacak.
paca08
Member
**

Merit: 14

View Profile
February 04, 2018, 02:38:44 PM
Last edit: February 04, 2018, 03:29:06 PM by paca08

Ben imzasına değil ama facebook ve twitter kampanyalarına katıldım. Facebookta 567 arkadaşım var. Arkadaş sayınız kadar stake veriyordu sanırım. Şimdi 9 paylaşım yaptım 567x9 stake mi gelecek ? Ayrıca bunlar ne zamana gelir beyler henüz bu bounty olaylarında yeniyim. Bir bilgilendirme fena olmaz hani Smiley

EDİT: Faceboktan yaptığım paylaşımlar sonucunda resmen stake yağmış 5103 stake Facebooktan kazanmışım. İnstagramda da bu uygulama olsa muhtemelen 100.000 stake kazanırdım.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 04, 2018, 03:46:03 PM

Ben imzasına değil ama facebook ve twitter kampanyalarına katıldım. Facebookta 567 arkadaşım var. Arkadaş sayınız kadar stake veriyordu sanırım. Şimdi 9 paylaşım yaptım 567x9 stake mi gelecek ? Ayrıca bunlar ne zamana gelir beyler henüz bu bounty olaylarında yeniyim. Bir bilgilendirme fena olmaz hani Smiley

EDİT: Faceboktan yaptığım paylaşımlar sonucunda resmen stake yağmış 5103 stake Facebooktan kazanmışım. İnstagramda da bu uygulama olsa muhtemelen 100.000 stake kazanırdım.

Aynen. Karlı olan facebook ve twitter kampanyası zaten. 1 bitcointalk mesajıyla 8 stake kazanıyorken ben de facebook paylaşımı ile 600er 600er kazanıyorum. Stake'ler nasıl tokene dönüşecek onu bilmiyorum benim de ilk bountry denemem
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 04, 2018, 03:55:46 PM

hocam atladığınız konu şu: facebook, twittera benim tahminim 2000 den fazla kişi dahil olmuş durumda. twitterdan gidersek yalnızca 2000 hesap X 2000 ortalama takipçisi var dersek ve kampanya sonuna kadar 50'şer RT yapacak olursa 200 milyon stake demektir. siz 100 bin stake alırsanız bu durumda 0.0005 twitter içindeki ödülden alacağınız yüzdesel pay demektir. 100 bin / 200 milyon

bunu biraz daha açarsak Twitter için 150 000 CPY  yani 202.70 ETH değerinde = 75 CPY yani 0.10 ETH

önemli olan belli bir kampanyadaki bireysel alacağınız yüzdenin ne olduğu. Onu da ancak kampanya sonunda anlayabilirsiniz. Yukarıdaki rakamlar bu şekilde sonuçlanacağı anlamına gelmiyor. Sonuçta kimin ne kadar stake i olduğunu tam olarak bilmiyoruz hepsi tahmin. Yalnızca mantığını anlatmak istedim.  Smiley

Ne kadar çok katılım olursa kişi başına düşen ödül miktarı bir o kadar düşük oluyor. Ama bu bounty bırakmanız için sebep değil. Bende katıldım ve her gün RT yapıyorum. Ne gelirse razıyım. Twitter, face için ayrılan ödül miktarları oldukça güzel ona lafım yok. sorun katılımın çok olması. RT, face paylaşımları yapmaya devam edin, belki bounty sonunda güzel bir sürpriz de yapabilir.

Umarım sonradan çok katılım oldu da KYC yapacağız gibi saçmalıkları çıkarmazlar  Smiley
paca08
Member
**

Merit: 14

View Profile
February 04, 2018, 04:08:34 PM

Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben şimdi facebook katılımcılar listesine baktım 44 paylaşım yapan çok az kişi var hedef 44 paylaşıma ulaşmak ulaştığımda zaten önemli miktarda stake kazanmış olacağım. Bu arada KYC olayı nedir biri açıklayabilir mi ? Gerekirse açalım gitsin.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 04, 2018, 04:16:17 PM

Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben şimdi facebook katılımcılar listesine baktım 44 paylaşım yapan çok az kişi var hedef 44 paylaşıma ulaşmak ulaştığımda zaten önemli miktarda stake kazanmış olacağım. Bu arada KYC olayı nedir biri açıklayabilir mi ? Gerekirse açalım gitsin.

maksimum 50 paylaşım varsa çoğu kişi bu rakama yaklaşamaz. ben 30 küsürdeyim. bireysel alabileceğiniz yüzdesel payı yükseltebilecek bir gelişme olur mu bilmem.

KYC, kimlik doğrulama olup pasaport ile yapılır bazı bountyler kimlik kartı, ehliyete de izin veriyor. KYC, Copytrack için yok. Yani yapmanız gereken bir şey yok. Olursa diye yazdım. Zira Cube bountye katılım çoktu sonradan KYC istediler. Kural, kuraldır. Maç oynanırken kural değişimi gibi birşey. İlk başta KYC yazsalardı bu kadar katılım olacağını zannetmezdim. Çünkü çoğu kişide pasaport yok.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: