Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:28:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: alıp unutmak  (Read 768 times)
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
January 21, 2018, 11:15:40 PM

Alıp unutmak çok mantıklı bir davranış.Hayatın her alanında böyle.Sadece bitcoin değil arsa, ev , döviz orta ve uzun vadede daha iyi kazandırıyor.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 21, 2018, 11:41:28 PM

Alıp unutmak en rahat kazanç yöntemi bence şöle eli ayağı düzgün projeler son 1 yılda kar etmeyen fazla fazla katlamayan neredeyse yok gibi. hold :d
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 21, 2018, 11:46:51 PM

Alıp unutabilirseniz her türlü kazanırsınız. Sadece stocks.exchangede olan yenten coinden elimde 2 ay önce 40k vardı. Şimdiki değeri nerdeyse 1 btcyi geçti. Bu piyasada kazanmak için tek şart sabır

nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
January 22, 2018, 12:41:28 AM

Hiç bir zaman ufak alım satımlar yapmaya calışmadım yani günlük alım satımlar aldıgım coini unutuyorum ayriyetten sepetimi büyütmeye calışıyorum
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 22, 2018, 07:02:09 AM

alıp unutmak yerine dogru yerde alıp satmak daha karli. ama alim satim konusunda yeterli tecrubeye sahip degilseniz alip unutmaniz tavsiye edilir. bu tecrubeyide bir kac senede anca kazanirsiniz.
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 22, 2018, 07:04:51 AM

alıp unutmak zor kısım biz türkler ne olmuş nasıl olmuş aman ne kazanmışız diye bakmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz galiba kendi adıma ama yinede yapabilirsen güzel seyler elde edersin bana göre de wav neo ve eth ve su aralar ebtc olabilir diyorum

OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 22, 2018, 07:05:42 AM

Alıp unutmanın mantığı da gözden çıkarabileceğimiz bir paranın olması .. Borç harç bu işe girip aman birşey olmaz unutayım diyemiyoruz maalesef. Kredi çekip bile girmeyi düşünenler var özellikle . O yüzden anlık takiplerde her zaman zararla sonuçlandırıyor bizi maalesef.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 22, 2018, 07:12:46 AM

Alıp unutacağınız bir miktar sizi üzmek kaybettiğiniz de çok üzülmeyeceğiniz bir tutar olmalı gerçeğini sanırsam hepimiz biliyoruz. Ama ben yatırım yaparken birde kazanca bakıyorum. 100 TL lik alıp unutsam herhalde beni tatmin etmez.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 22, 2018, 08:15:12 AM

konunun başlığından da anlaşıldığı üzere alıp unutmak en güzeli akıllı coinlere yatırımı yapıp unutacaksın belli bır zaman geçtükten sonra aklına gelecek ve  bakacaksın kac katı değer kazandığına..
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 22, 2018, 08:20:09 AM

Bence piyasanın en güvenilir coini Burda ki arkadaşların belki yüzde 80 i aynı şeyi söyler ETH'dir. Ama ben eth yerine başka bişey istiyorum dersen ben strat'a çok güveniyorum açıkcası.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 22, 2018, 08:20:59 AM

alıp, unutmak teoride doğru gibi görünse de aslına bakarsanız insanoğlu merak edip arada bir fiyatlara bakıyor ve aklını karıştırıyor. Pump zamanında "düşer mi, satayım mi" diye düşünmeye başlayabiliyorsunuz. 20-30 dolara ulaşmıştır siz 5 dolarda satmışsınızdır. Doğru olan x olarak kaç kat artacağı yönünde belli bir stratejiniz olması ve günlük değil aylık, haftalık gibi fiyatlara bakmaktan geçiyor.
themystick
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

eHarvestHub

View Profile
January 22, 2018, 08:22:32 AM

En iyi yatırım yoludur. Ama o para orada durdukça insanların çok büyük bir çoğunluğunu bi huzursuzluk kaplar buda insan oğlunun nefisi ile ilgili bir durum. Becerebilen arkadaşlar için muzzam bir fırsat...

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:24:37 AM

İkinci mesajda net cevap gelmiş. Yatırımın büyük bölümü ikisine yapılabilir. Küçük bir kısımla binance coinlerinden sepet yapılabilir. Ven Oax Knc vs.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 08:26:19 AM

Unutacaksan eğer, OAX, MTH, POE, XVG, TRX, ETN, INS, Biraz ETH ve Biraz BTC

emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
January 23, 2018, 02:26:26 PM

Aklıma Murat Kekilli'nin '' untmak o kadar kolay mı sandın'' şarkısını getiren topic Smiley
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 23, 2018, 02:34:31 PM

Ben nedense umutsuzluğa kapılıyorum ve alıp unutmak nedense artık doğru gelmiyor. Bende aldım ve unutmaya çalıştım ama günlük olarak cüzdanımın bakiyesine bakıyorum ve her gün deli gibi eriyor. Sanki artık bitti piyasa gibi geliyor
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 23, 2018, 02:45:23 PM

Kişisel olarak yöntemimi özetliyor alıp-unutmak. Nxt, Ripple, Verge. Bu üç coini altı ay önce alıp, cüzdanına atmıştım, altı ay boyunca da cüzdanları hiç açmadım. Her birinden en az x30 yaptı ve vedalaştım. Alıp unutacaksanız hangi coini aldığınız önemli, gerisi ne kadar sabır edebileceğinizle alakalı.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 23, 2018, 04:00:54 PM

İsmi al-unut ama hergün ne kadar artmış diye bakıyorsunuz merak etmeyin , tavsiyem panik satışı yapmayın yoksa arkadan bakıp izlersiniz satmadaydım şu kadardı dersiniz
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 23, 2018, 04:16:44 PM

Ahahsja waves kimleri kimleri unutmadı ki Grin Yapabilenin yapacağı en akıllıca harekettir fakat açgözlülüğe kapılıp iyi bir çıkış olduğu zaman bunu değerlendirmezseniz, daha fazla bekleyeyim derken beklenmeyen bir dump sonrası duvara kafa atabilirsiniz

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:21:11 PM

Biraz daha ilgilenince kripto dunyasiyla aslinda al satlar degilde ya hodl ya da ico ya katilma surecinin ciddi getirisi oldugunu goruyorsunuz. Bu asamada benim sahsi dusuncem guvenebilecegin bir ico bulabilmek senin icin cok daha kârlı olur.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: