Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:14:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  
Author Topic: alıp unutmak  (Read 768 times)
awazelal (OP)
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 07:23:44 AM

değerli arkadaşlar biraz tez canlı olduğumuzdan psikolojimiz hızlı al hızlı sat kar yap köşeyi dön havasında.bence iyi bir yöntem değil .bu heleki kripto borsasında.çünkü bir çok coin orta vadede 3x 5x bazen 20x yapabilmektedir.alt yapısı sağlam fiyatı uygun beklemelik coin önerebilirmisiz.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
January 21, 2018, 07:55:04 AM

altyapısı sağlam olanların genel de fiyatları şu an için uçmuş durumda . Ama bana göre değerlendirebileceğin tokenler arasında ;

NEO - ETH ikilisine yoğunlaş ve kafan dinç bir şekilde yatırımın güvende olacak.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 08:04:56 AM

alıp unutacaksan wawes al unut 1 2 sene neo'da değerlendirebilrisin etc'de aynı şekil bunları al unut uzun 2 3 seneye zengin edebilr son olarka monethaya da az bir yatırım yapabilirsin
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 21, 2018, 08:12:10 AM

alıp unutacak kadar sabırlıysan paranı 3 e böl bir kısmı ile ilk 20 deki lerden, bir kısmı ile fiyatı aşırı düşük ve gelecek vaat edenlerden bir kısmını da btc de bırak derim.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 21, 2018, 08:18:34 AM

ben alıyorum ama bir türlü unutamıyorum. gözüm her an coinmarketcapde blockfolioda, alıp unutmadığıma da pişman değilim. bazen sürekli izliyor olduğum için ciddi karlar çıkartabiliyorum piyasadan. tercih meselesidir bunlar ve riski ne kadar sevdiğinize göre değişir.

KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 08:18:59 AM

ne kadar sürede unutacaksın önemli olan o . 2 sene önce ETH alıp unutabilsek ihya olmuştuk Smiley Fakat sabırsız davranıp kesin bozdururdum gibi geliyor bana . 2 $ ' ı geçmeyecek projesi sağlam olan coinler araştırıyorum. Girip unutmak niyetindeyim.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
January 21, 2018, 08:43:54 AM

Bazı fırsatlarıda kaçırmamak gerekir geçenlerdeki tüm piyasanın azalması durumunda satılıp alttan toplanabilirdi daha fazla miktar yapılabilirdi coinler. Sana önereceğim coin 0x veya OmiseGo alabilirsin.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 08:54:45 AM

bu dediğine yorum yapmak güç dostum çünkü sen nekdar bir süre beklemekten bahsediyosun uzun vadede her coin kar getiriyor ama ben olsam 3$ ı geçmeyen coinlerden tercih ederdim mesela Ardor-0x gibi ama alt yapısı biraz daha sağlam olsun dersen wawes almanı öneririm
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 09:43:33 AM

7 aydır bu piyasadayım. Girişlerim hep tepeden oldu. İlk girişimi tl olarak 10 k dan yapmıştım. Bi daha 10 k ya 2 ay sonra geldi. son girişimi 78k dan yaptım bir daha o fiyatı görmedi. Ama imdadıma son girişimde nxt yetişti. btc miktarını arttırmasaydım temelli zarardaydım. 50k larda satmak zorunda kaldım. Şimdi az bir kar ile al sat yapayım dedim olmadı. BTc hareketleri izin vermedi. Son olarak tek borsada taopladım btc mi. Orada uzun vadeli düşündüğüm bir kaç coine bağladım. Koinlerim şunlar: POE, TRX, CDT,BAT, ELF, WABİ VE MTH. Artık portföyü toplam tutar üzerinden takip ediyorum. Ne olmuş ne olacak umrumda bile değil. Bir yıl sonra bakalım ne olacak.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 21, 2018, 09:48:25 AM

ledger nano wallet sayesinde 16 sats iken doge aldım  ve unuttum eğer Allah ömür verirse 2-3 yıl tutmayı düşünüyorum. cüzdanın bir güzelliği var hele de bilgisayara takılıp ta satış yapacağınız bir cüzdan ise . eğer doge ler borsa da olsaydı 50 sats ları görünce satardım, cüzdan da olduğu için o zahmete katlanmıyorum. eğer alıp unutacağınız bir coin varsa mutlaka cüzdanlara çekmenizi tavsiye derim
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
January 21, 2018, 10:26:44 AM

Kesinlikle ama kesinlikle en karlı yöntem olduğuna eminim. Ne kadar bounty'e girdiyseem hep dumpladıklarımdan az kazanç elde ettim ama gelip de dikkat etmeyip satmadıkların çok kazanç elde ettim. ICOlar çok karlı bilhassa.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 311

View Profile
January 21, 2018, 10:43:19 AM

Benim en büyük tavsiyem ethereum. En az x3 yapacaktır ne zaman olur ne kadar yakında olur bilemem ama o değere kesinlikle ulaşır. BNB ve INS de en az x3 x4 yapabilecek coinler olarak görüyorum ben.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 21, 2018, 10:58:56 AM

Qash 'ı araştırmanı tavsiye ederim. Tam uzun vade beklenecek türde bir coin. En iyisi kademeli bir şekilde alım yapıp beklemektir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 21, 2018, 11:01:00 AM

düşük risk düşük kar;
neo, Ethereum

yüksek risk yüksek kar,
icx, bnb, zrx, stratis

acayip yüksek risk alacam patlat ordan bir 100x
xspec, elixir, sonm, Oyster
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
January 21, 2018, 11:14:39 AM

düşük risk düşük kar;
neo, Ethereum

yüksek risk yüksek kar,
icx, bnb, zrx, stratis

acayip yüksek risk alacam patlat ordan bir 100x
xspec, elixir, sonm, Oyster

Acayip yüksek bir haricinde bence tam unutmalık liste . Unutma süresine bağlı olarak yatırımlar değişebilir ama .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 21, 2018, 12:00:08 PM

Yeni icolari veya coinleri bilemiyorum da 2017 yilinin basinda aldiklarimi unutsaydim su an 4-5 yuzbin dolarim olurdu 1 senede
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 21, 2018, 12:10:38 PM

wawes strat monetha hariç al ve kendin araştırmanı öneririm genelde popüler coinler kazancın cogunu vermiş oluyo çünki bol şans
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 21, 2018, 01:56:41 PM

Alıp unutmak zor zanaat, yapabilen kazanıyor fakat bir gözümüzde üstlerinde olmalı ki piyasanın nereye savrulacağı belli olmuyor, alıp unuttuğum coinlerim Posw, Matryx ve APPC. Kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
January 21, 2018, 02:30:24 PM

Alıp unutmak yapılacak en ama en mantıklı iştir hocam, bitcoin, ethereum, zec dash gibi baba koinleri bunun yanında OAX, kucoin, bnb gibi benzeri borsa koinlerini alıp, tabiri caizse gerçekten unutmak çok mantıklı, al sat yaparsanız elinizden alırlar.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 21, 2018, 02:39:52 PM

Mesela ben waves alıp unuttum ama o da unuttu beni takılıyoruz öyle 😄

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  

Jump to: