Bitcoin Forum
May 01, 2024, 10:31:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Os Mos | Tomos Mining | %5 Ref Kazançlı Mining |  (Read 82 times)
Dectron (OP)
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 3

View Profile
January 21, 2018, 01:56:30 PM

Merhabalar, Yeni bir websitesinden bahsetmek istiyorum.
Bu Web sitesi, Javascript ile madencilik yerine, CPUMiner ile, GPU mining yapıp, ref üzerinden gelen kişilerdende komisyon alıp, kazanç sağlatmakta.

Ödemeleri Sadece İngiltere Saatine göre, Faucetbox üzerinden yapmakta.

%5 Ref kazancı sağlamaktadır.Referans linki sayfanın alt kısmında.

Ödemeler - Rakipler ;

Os Mos Tomos Mining : 350 Satoshi / 1M Shares.

Coinhive : 220 Satoshi / 1M Shares.

Tomos Mining : Javascript ile madencilik yapmaz.Bu yüzden gerek cpu gerek gpu javascript üzerinden mining yapanlara göre daha avantajlı konumdadır.

Coinhive : Javascript ile madencilik yapar.Javascript madenciliğin aşağı yukarı oluşturabilecek problemleri genel olarak bilinmektedir.CPU veyada GPU fazla çalıştırarak isteyen sebepler oluşturabilir.

İlk Olarak Projeyle, veyada konuda belirttiğim sitelerle hiçbir alakam, hiçbir desteğim yoktur, tanıtım amaçlı açılmıştır.

Tomos Mining Nasıl Yapılır ?

1.Adım : İlk Olarak Tomos Mining bat ve yedek dosyaları indirilir ( https://mega.nz/#!1qBgERhR!u4fsOJkCcnRIKqNWwRtqCoUmcHlol0iafjzPc1rxyAc - Tomos mining websitesindende aynı linkten indirilebilir )

2.Adım : Zip Dosyasını çıkartıyoruz, Tomosmining.bat dosyasını kullandığınız editor programıyla veyada notepad ile düzenleme modunda açıyoruz.YOUR_BTC_ADDRESS Kısmına, Faucetbox adresimizi yazıyoruz.Bu kısma, sadece Faucetbox adresinizi yazın, kendi cüzdanınızın adresini değil.Ödemeler Faucetbox üzerinden yapılmakta.Dosyada bulunan -t N kısmını, kullanmak istediğiniz çekirdek sayısını belirtiyorsunuz.Örneğin 8 çekirdekli bir işlemciye sahipseniz, nekadarını kullanmak istiyorsanız, miktarını yazıyoruz.Daha Sonrasında dosyayı kaydedip Tomosmining.Bat dosyasını çalıştırıyoruz.

Tekrar Belirtmekte Fayda var, Projeyle / Siteyle herhangi bir bağım yok, oluşabilecek problemlerden sorumlu değilim.

Cüzdan Bakiyenizi ve mining / işlem detaylarını bilgilerini http://tomostasks.website/ Sitesinden öğrenebilirsiniz.

Teşekkürler.
1714602669
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714602669
Reply with quote  #2

1714602669
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 21, 2018, 03:20:49 PM

tam olarak anlayamadım.coinhive gibi siteye mi yerleştiriyoruz yoksa bilgisayarda mining programımı çalışırıyoruz

Dectron (OP)
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 3

View Profile
January 21, 2018, 06:09:43 PM

Bilgisayara indirdiğiniz ve düzenlediğiniz bat dosyası üzerinden mining yapıyorsunuz.
İsterseniz hiç dosya indirmeden veyada düzenleme yapmadan "WebMine" Özelliği sayesinde mining yapabilirsiniz.
Sayfasından ulaşabilirsiniz : http://tomostasks.website/_mn.php
Pages: [1]
  Print  

Jump to: