Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:15:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: İmza kampanyası önerileriniz…  (Read 301 times)
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
January 21, 2018, 06:32:42 PM

İmza kampanyasına katılan veya katılmak isteyen arkadaşların önerilerini bu konu başlığı altında toplanması iyi ve faydalı olur düşüncesiyle açtım.. Şahsen bulunduğum kampanya şu an ödüllerin hesap aşamasında ve gayet kazanclı olacağına inanıyorum.. Sizler de önerinizi yazarsanız hep beraber katılıp kazanç sağlayabiliriz.. Şimdiden herkese teşekkürler…
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 21, 2018, 06:37:57 PM

Iyi yaptin bizde 950. Imza konusunu bekliyorduk, cok faydali oldu. Biraz baksaniz foruma zaten bunun guncel bir konusu oldugunu gorursunuz
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 21, 2018, 06:48:26 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2542231.0

Böyle bir konu var zaten arama butonuna yazsanız bir kaç tane çıkar daha fazla bile vardır çok fazla kişi açmıştı şimdi sizde bu sıralamaya dahil oldunuz.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 21, 2018, 06:53:39 PM

Bu amaçla birçok konu açılmıştı ama ben imzaları genelde icodrops gibi sitelerden buluyorum hem ne kadar yatırım aldıklarını görüyorum, daha iyi bir analiz imkanı sunuyor.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
January 21, 2018, 06:54:04 PM

Bilgi için teşekkürler. İmza konusunda fazla başlık olabilir. Güncel konu sonuçta. Benim kampanya bitti. Kayıt almıyor. Bir arkadaşım önermişti. Sondan girdim ama sağlık olsun. GLX kampanyasına bakın ama kimlik  istiyor.
seje (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 08:06:21 PM

Bilgi için teşekkürler. İmza konusunda fazla başlık olabilir. Güncel konu sonuçta. Benim kampanya bitti. Kayıt almıyor. Bir arkadaşım önermişti. Sondan girdim ama sağlık olsun. GLX kampanyasına bakın ama kimlik  istiyor.
Eyvallah hocam çok sağolasın..

Bu amaçla birçok konu açılmıştı ama ben imzaları genelde icodrops gibi sitelerden buluyorum hem ne kadar yatırım aldıklarını görüyorum, daha iyi bir analiz imkanı sunuyor.

Öneriniz için sağolun hocam.. Güzel bir öneri..

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2542231.0

Böyle bir konu var zaten arama butonuna yazsanız bir kaç tane çıkar daha fazla bile vardır çok fazla kişi açmıştı şimdi sizde bu sıralamaya dahil oldunuz.

Uyarınız için sağolun hocam.. Eyv..

Iyi yaptin bizde 950. Imza konusunu bekliyorduk, cok faydali oldu. Biraz baksaniz foruma zaten bunun guncel bir konusu oldugunu gorursunuz

Sana gelince ... İşine bak.. Zira uslubunu beğenmedim..
Nicker0102
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 08:07:12 PM

imzaya girmek için kriterler nedir ? üyelik yüksek olması gerek sanırım değil mi ?
seje (OP)
Sr. Member

View Profile
January 21, 2018, 08:09:06 PM

imzaya girmek için kriterler nedir ? üyelik yüksek olması gerek sanırım değil mi ?

Üyelik yüksek olması sadece kazancının daha fazla olmasında etkili hocam yoksa giremez gibi bir durum yok herkes katılabilir..
seje (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 06:10:13 AM

Üyelik yüksek olması sadece kazancının daha fazla olmasında etkili hocam yoksa katılamazsınız gibi bir durum yok herkes katılabilir..
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
January 22, 2018, 06:18:25 AM

Şuan bulunduğum kampanyaya yeni girdim ve forumda gözüme çarpan en potansiyelli kampanya bu gibi göründü bana. Niyeti olan arkadaşlar göz gezdirsin.
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 22, 2018, 07:12:03 AM

bu tarz başlıklar tamam iyi hoş ta . Hem daha öncesinde açılmış hem de ben istiyorum ki birileri tavsiyeler de bulunurken projenin hakkında detaylı bilgi versin ki boş beleş bir bilgiyle imza kampanyasına girmeyelim . Şunlar şunlar yapılmış , şu süreçte bunlar yapılacakmış denilse keşke ah .. Tecrübesizlikten öteye niye geçemiyoruz ?
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 22, 2018, 07:14:31 AM

evet beklenene konu bundan önce 1 milyon defa açılmış olan imza kampanyası öneri konularına bir yenisi daha eklendi ama genede böyle başlıklarsayesinde çok para kazanan arkadaşlarım oldu
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 22, 2018, 07:19:56 AM

ay içerisinde bir ton bounty konusu açılıyor. hangisinin kazandıracağı veya süründüreceği tam olarak belli değil, tahminden öteye geçemiyoruz. telegrama bakıyorsunuz bin civarında bazıları 20-30 bini bulmuş bu benim takip ettiğim özelliklerden. ekibin ne kadar kalabalık deneyimli olması, sosyal medya, google reklamları vs.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 22, 2018, 07:47:30 AM

İmza konusu tamamen olmasa yükek olarak şans işi bir bakıyorsunuz proje iş yapar iyi toplar telegram ı da efsane ama bounty manager vermiyor bişi yada yan çiziyor. Bir bakıyorsun hiç iş ypmayan proje imza da herkesi ihya ediyor.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 22, 2018, 09:40:35 AM

İmza konusu tamamen olmasa yükek olarak şans işi bir bakıyorsunuz proje iş yapar iyi toplar telegram ı da efsane ama bounty manager vermiyor bişi yada yan çiziyor. Bir bakıyorsun hiç iş ypmayan proje imza da herkesi ihya ediyor.

Hocam katiliyorum size. Bakiyorsunuz adamlar inanilmaz miktarlar topluyor ama bountysi oyle ahim sahim miktar degil. Kimi projeler cikiyor 10 20 imza katilimcisi oldugu icin tokenler dagitilirken ciddi miktarda stake oluyor piyasada da azcik degerlendi mi cok daha fazla kazandirabiliyor.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 22, 2018, 10:12:26 AM

DAV' ı tavsiye edeceğim ama çok aşırı rağbet görmüş bir kampanya değil. O sebeple bir şey söyleyemiyorum. Şimdi girersiniz kampanya yarıda kesilir, ötelenir, yada yatırım toplamaz, sonrasında günah keçisi ben olmayayım Smiley Bir değerlendirin kendi kriterlerinize göre isterseniz.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 22, 2018, 11:16:36 AM

İmzamı inceleyebilirsiniz. Bende INS sonrası bir süre araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalar sonunda yine bir deadley yöneticiğilinde olan social media imzasına katıldım. 55k dolar dağıtım yapacaklar imza için. Şu ana kadar stake sayısı 400 civarına ulaştı. Hesaplara hemen başlamak istemiyorum. 16 mart tarihinde bitecek imza. Tam olarak 2 aylık bir süreç var. Bu süre içinde rütbenize göre 5 stake alacaksınız haftalık. Süre bitiminde 40 stakeniz olur. Süre bitimine kadar 1500 stakeye ulaşırsa ortalama 35-40 arası stake demek. Buda 1600$ civarı bir tokene denk gelir.

seje (OP)
Sr. Member

View Profile
January 22, 2018, 05:37:51 PM

İmzamı inceleyebilirsiniz. Bende INS sonrası bir süre araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalar sonunda yine bir deadley yöneticiğilinde olan social media imzasına katıldım. 55k dolar dağıtım yapacaklar imza için. Şu ana kadar stake sayısı 400 civarına ulaştı. Hesaplara hemen başlamak istemiyorum. 16 mart tarihinde bitecek imza. Tam olarak 2 aylık bir süreç var. Bu süre içinde rütbenize göre 5 stake alacaksınız haftalık. Süre bitiminde 40 stakeniz olur. Süre bitimine kadar 1500 stakeye ulaşırsa ortalama 35-40 arası stake demek. Buda 1600$ civarı bir tokene denk gelir.

Hocam bi link verirseniz cok sevinirim ben de katılayım.. Sizin bahsettiğiniz kampanyaya..
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
January 22, 2018, 06:38:32 PM

Bende member olunca girmeyi düşünüyorum. Var mı şöyle kalabalık telegramlı hype'lı bir proje bildiğiniz Smiley

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
teraviboys68
Member
**

Activity: 85

Earn with impressio.io

View Profile
January 22, 2018, 06:55:42 PM

Ben dock.io'ya girmeyi düşünüyorum sitesi gayet profesyonel hazırlanmış bişeyler kazandırabilir..

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: