Bitcoin Forum
May 18, 2024, 01:16:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 1ETH elde tutulmalı mı ? yoksa altcoinlere mi yatırılmalı?  (Read 811 times)
Tomynho (OP)
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 01:11:53 PM

Merhaba arkadaşlar.
Kendim araştırmalar yaptım bir sıra.Amma yine de çelişkide kaldım.ETHi elimde saklayıp sayınımı artırayım yoksa altcoinlere eşit bölüştüreyim mi? Değerli hocalarımızdan altın tavsiyeler bekliyorum.Şimdiden konuya post yazan her kese teşekkür ederim.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 22, 2018, 01:53:44 PM

Hocam benden daha tecrubeli arkadaslar vardir. Onlar konu hakkinda daha engin tecrubeleriyle yardimci olursa guzel olur. Ancak benim fikrimi sorarsan bence birkac altcoine bolusturup sepet yap yada guvendigin bir projeye icodan katil elindeki eth i katlarsin hakkinda hayirlisi olsun
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 02:00:18 PM

Yarisini , neo zrx seklinde dagitabilirsin bence...
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 22, 2018, 02:38:56 PM

Güzel bi ICO bulup katılın derim en kolay öyle arttırabilirsiniz paranızı yarın cargox icosu var aysonuna doğruba beetoken falan var.bunların whitelist kapanduı tabi ico sitelerinden inceleyin projeleri lowcap olan ve ekibi düzgün bi projenin whitelist kaydını yaptırın.günü gelincede girersiniz
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 22, 2018, 02:47:14 PM

Şu ico işine ben bi alışamadım gitti. hiç deneyimim yok diyemidir nedir elim varmıyor ico almaya sizce ico mantıklı mı neye göre girmeliyiz
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
January 22, 2018, 02:54:13 PM

devamlı alsat yapmaya çalışıp kafanı yoruncaya kadar doğru bir proje bulmaya çalış.
ico'ya katılarak daha çok rahat edersin.
token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
January 22, 2018, 04:59:54 PM

Altcoinler arasından seçim yaparak hodl yapabilirsin. ICO dan satın alma karlı bir seçenek olur. Günlük al sat tavsiye etmem. Karın 1 saatte eriyor. Yinede en doğru kararı sen verirsin. ICO siteleri yararlı bilgi ve puanlamalar içerir.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 22, 2018, 05:54:44 PM

bende ico derim.
meblag cok kucuk uzun vadeli birşey cıkmaz.
su an girdiğin bir coin %500-600 yapacak ki birşeyler getirsin ki son bir ayda en boktan koin %500 yaptı zaten(waves dışında) bi %300-400 daha yapacak koin yok su anda.
piyasada leş zaten.en iyis ico yine sanırım.
Prisis
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 22, 2018, 06:00:40 PM

Dostum bu konuda alacağın tavsiyelerden ziyade senin görüşün önemli bir kişi sana X,Y coinlere bölüştür şunu al bunu al dedi sende alıp zarar ettin pişman olmayacak mısın? zarar edeceksen de kar edeceksen de kendi gözlemlerin ile yap bunu.

yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
January 22, 2018, 06:31:28 PM

Valla yatırım yapmak artık zulüm hocam, kyc'si aml'si bilmemnesi. Sene sonunda bakıyorsun ethereumda katlamış nerede girdiğin projeler kadar. Zor bi seçim Cheesy

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
January 22, 2018, 06:49:15 PM

Güzel inandığın proje varsa yatırım yapabilirsin fakat ethereumda garanti yatırım
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 22, 2018, 07:34:18 PM

Ethereum en güvenilir coinlerden biri bu piyasada şüphesiz. benim için bitcoinden bile daha çok güvenilir hatta. Eğer başka paranız varsa yatırım yapabilecek kenarda ethereum tutulmalı bence. Belki ileride bitcoin gibi değerlenir yüksek değerlere ulaşır.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378

View Profile
January 22, 2018, 07:41:46 PM

Düşüş çok oluyor bu sıralar bekleyip biraz daha düşükten çeşit yapın forumda görüyorum çeşit yapanların testleri hep kazandırıyor genellikle. 5-6 saglam coin alarak bir sepet yapın ve kenara çekilerek izleyin
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 22, 2018, 07:46:28 PM

yatırımınızın yarısını eth de tutun bence. yarısını da alt coinlerden sağlam olanları araştırıp alın. eth daha da değerlenecek bir coin sonuçta. altlardan zararınız olsa bile eth artışıyla onları telafi edebilir.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 22, 2018, 08:17:50 PM

Bence de etheriumun biraziyla alt coinlere yatırım yap.Eth yükselişi illlaki olacaktir. Alt coinlerde yükselirse mükemmel kazanç elde edersiniz.

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 22, 2018, 09:53:30 PM

Potansiyel taşıyan sağlam bi projeye bas derim tau ve icx olabilir bu.Özellikle ICX ilerde çok iyi yerlere gelir diye düşünüyorum.katlama ihtimali ethere oranla daha fazla.eth ise sene sonuna kadar 2 veya 3x yapar diye düşünüyorum.tercih senin para senin

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 22, 2018, 09:57:30 PM

Altcoinlerin çoğu fiyatını aşırı katladı zaten. Şu an kripto paralar bir ileri bir geri hareket ediyor, daldan dala atlarsan üzülebilirsin. Ethereum biraz düşse bile piyasa düzelince çabucak toparlayıp yükselecektir. Şimdilik en güvenli liman gibi görünüyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 22, 2018, 09:59:51 PM

1 ETH şu an çok büyük bir para değil. Tutulmasa da başka mecralara yatırılsa edilecek kar çok bomba olmayacaktır. O sebeple tutun diyorum. Yarın 3000 yada 4000 dolar olduğunda güvenli bir limanda güvenle karınızı etmeye devam ediyor olursunuz en azından.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
January 22, 2018, 10:05:59 PM

Altcoinler güzel düşüşler gösteriyor eldeki 1 ETHnin katlamasını beklemek yerine ben olsam bir kaç çeşit altcoine parayı yatırırdım, onlar ilk yükselişte %20-30 yükselince satar tekrar Ethereum alırdım. Evet Ethereum garanti yatırım ama bu parayla deneme yapılabilir.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 22, 2018, 10:12:34 PM

Bu konuda kimse sana şunu yap deyip vebal almak istemez. Bu konuda karar senin.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: