Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:36:10 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 1ETH elde tutulmalı mı ? yoksa altcoinlere mi yatırılmalı?  (Read 813 times)
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 22, 2018, 11:09:34 PM

kendi araştırmanızı yapıp gerçekten mantıklı nedenlere bağlı olarak yatırım yapabileceksenzi altcoinlerden 2-3 tanesine yatırım yapılabilir. Ama sırf başkası dedi diye yatıracaksanız yatırmayın dursun.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
January 23, 2018, 03:17:51 AM

Ethereum güvenli bir paradır ama Ether ile 3x vs yapamazsın yakın zamanda.

Piyasa düzeldiğin de Ethereum çıkacağı fiyat 1400-1500 dolar yıl sonunda belki 2000 dolar.

Daha fazla kar etmek istiyorsan düşük değerde ki altcoinlere yönelmen gerekir ve burada kimse sana kazandıracak coini söyleyemez.

Tahmin yürütebilir ancak. Haliyle araştırmak sana kalıyor.

Bitcoin / Ethereum / Monero
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 23, 2018, 05:21:16 AM

Bu hangi altcoine yatıracağına göre değişir. belki 1 etheri 2 ether yaprsın belki de onu da yer bitirirsin riske gireceğin zaman önce kaybedeceklerini düşünemn lazım. Bunları  riske atabiliyorsan kazanabilmeye hazırsındır. Çünkü kaybetmeyi kabullenmişsindir.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 23, 2018, 05:23:32 AM

Şaka maka ethereum güvenli liman oldu. Dolar bazında bitcoin oranında düşüyor, çıkışı genelde daha fazla oluyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 23, 2018, 05:38:13 AM

Uzun vade düşünüyorsanız atın bi cüzdanda paper wallet'ta kalsın . Dişe dokunur bir miktar değilse 1 2 sene sonra sizi asla üzmez .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 08:07:27 AM

hepsini satt cik kanka
benim 10 ether vardi hepsini sattim
amina koyim bunlarin yapacagi ise
her 2 günde bi kötü haber geliyor ve her kötü haber geldiginde fiyatlar cakiliyor sanki adamlar bilerek yapiyor
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 08:11:29 AM

Merhaba arkadaşlar.
Kendim araştırmalar yaptım bir sıra.Amma yine de çelişkide kaldım.ETHi elimde saklayıp sayınımı artırayım yoksa altcoinlere eşit bölüştüreyim mi? Değerli hocalarımızdan altın tavsiyeler bekliyorum.Şimdiden konuya post yazan her kese teşekkür ederim.

riski azaltmak için 3-4 parçaya bölmek en mantıklısı bence. tüm parayı ethede tutarsan ve eth'de herhangi bir hack olayı olursa sıkıntı yaşayabilirsin.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
January 23, 2018, 01:17:40 PM

Başka paranız yoksa bölmek daha mantıklı tabi şansınıza böldüğünüz bütün coinler düşmezse. Ama eth daha güvenilir gibi geliyor bana diğer altcoinlere göre kar oranı daha az olsa da.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 23, 2018, 01:20:05 PM

para yatırıyosan neya yatırdıgını bıleceksın o yüzden ya diğer altcoinleri öğren yada eth de kal milletin dediğiyle iş yaparsan başın cok yanar çok

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 23, 2018, 07:13:52 PM

İyi bir İco tabiki güzel bir fikir ama eth de iyi bir seçimdir. Bende diğer arkadaşlardan çok farklı bir şey söylemeyeceğim ama tek farkla; bounty ve imza alarak da paranızı arttırabilirsiniz. Ayrıca airdroplara da katılmayı unutmayın.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 23, 2018, 07:31:31 PM

Elde de tutulabilir.Yatırılabilir de.İkisi de duruma göre iyi olabilir.Bazen 300 dolar iken biriktirip depolasaydım keşke diye düşünmüyor değilim.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 27, 2018, 04:50:57 PM

Merhabalar;
 ben bir eth elde tuttum şimdiye kadar ve beni ayakta tutan zarar ettirmeyen tek coin oldu tüm alt coinler düştü zarar ettim ama eth aldığım fitayın altına hiç düşmedi iyiki almışım eth ı

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 27, 2018, 04:55:49 PM

şimdi bütçe 1 eth değilmi?
eth uçsa kaçsa 5x olsa edecek 5 bin dolar.
5 bin dolar hayatınızda ne değiştirecek?
en fazla bir kaç gün mutlu olacaksınız.
zrx , icx ve bnb alırdım ben 1 eth bütçem olsa.

ICO konusunda dikkatli olun özellikle foruma böyle imzadan popstar gibi parlayan ico ların sonu çok güzel olmayabiliyor.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 04:58:05 PM

Elde altcoin haricinde ethereum kesinlikle tutulmalidir. Saglam liman ethereumdur cunku. Hatta ilk sirada eth ikinci sirada tercihen btc olabilir. Bunlarin yanina zec ltc xmr gibi kalıplaşmış coinlerde eklenmelidir. Gerisi keyfinize ve tecrubenize kalmistir
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 27, 2018, 04:58:50 PM

Altcoin'lere böleyim daha düşük olduklarından daha çabuk ve kolay artarlar zannediyosun ama yanlış ethereum arttığında artış çok daha güçlü oluyor. Dolayısıyls ethereum tutmak daha iyi olabilir.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 27, 2018, 05:22:16 PM

Ciddi konuşmak gerekirse piyasadaki muhtemel çalkantılardan en az etkilenen ve volatilitesi en düşük altcoin Ethereum şu anda. Tabi, bunda kendi adına olumsuz herhangi bir haberin olmamasının da payı var. Yarın Ethereum için de olumsuz bir haber yayınlandığını görürsek, Bitcoin'e nazaran daha fazla kırılganlık sergileyecektir. Yine de Bitcoin' den sonra en güveni park yeri Ethereum şu an için.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 27, 2018, 05:57:11 PM

uzun vadede ben altcoinlere yatırırdım. bu saatten sonra ethereum maximum 2x yapar bu sene. ama diğer coinlerin potansiyeli daha fazla.

zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 07:12:10 PM

sadece 1 etheriniz varsa. biraz risk alıp bunu farklı altcoinlere yatırabilirsiniz. veya sağlam ve kafanıza yatan bir icoya gönderebilirsiniz. tutan bir ico olması durumunda bir anda x4 x5 falan yapabilir ether bazında ve mutlu olursunuz. sadece ether olarak tutarsanız dolar bazlı düşünmeniz lazım.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 07:19:44 PM

Tabiki tecrübeli olduğumu iddia edemeyeceğim 2 aydır bu işlerle uğraşıyorum. Fakat elindeki ETH değerini arttırmak daha çekici gelmiyor mu? Biraz araştırma yapıp geleceğine inandığın altcoinlerden sepet yapıp beklesen çok daha karlı olacağına inanıyorum. En azından ben sepet yapıp bekleyenlerdenim.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 08:15:52 PM

Kısa vadede kazanmak istiyorsan ETH çok kazandırmaz ama uzun vadede bence kazandıracaktır diye düşünüyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: