Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:20:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Arbitraj sevenler buyursun  (Read 419 times)
dogaatac (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 23, 2018, 05:13:09 PM
Last edit: January 23, 2018, 08:27:19 PM by dogaatac

wax'da sağlam bir arbitraj fırsatı var , huobi kullanan var ise kacırmasın. ethereum ağıda düzgünken iyi para kaldırabilirsiniz

https://coinmarketcap.com/currencies/wax/#markets

edit : huobinin wax depositini durdurması nedeniyle şu an yapmanız mümkün degil
yinede huobi'de wax'ınız var ise oradan satıp etherdelta'dan cok daha ucuza alabilmeniz mümkün
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715077220
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077220
Reply with quote  #2

1715077220
Report to moderator
1715077220
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077220
Reply with quote  #2

1715077220
Report to moderator
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 23, 2018, 05:19:13 PM

vay anasını farka bak
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 23, 2018, 05:20:31 PM

E hani volume?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
dogaatac (OP)
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 05:26:14 PM

E hani volume?

etherdelta'dan alıp huobi'de satıcaksın.

huobi'de zaten 5 milyon dolarlık volume var , etherdelta'da karlı olacak kadar satılan token var Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 05:31:34 PM

Hocam houbiyi bilmiyorum da bazi tokenlerde o fark olabiliyor ama o gercekci bir fark olmuyor. 5m volume ile bu baya gercekci gibi duryor ama sasirdim. Huobi kullananlara firsat dogdu
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
January 23, 2018, 05:47:58 PM

kayıt olurken ülke seçtiriyor ülkelerde Türkiye yok diye kayıt olmamıştım  huobi ye ...
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 23, 2018, 05:51:37 PM

abritaj konusunda böyle alıp anlık güzel kar alan varmı ? hacim felan sorun oluyormu deneyen oldumu ?
dogaatac (OP)
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 06:17:05 PM

huobi wax depositi zannedersem geçici olarak kapatmıs , o yüzden bu kadar fark oluşmuş gibi duruyor.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 23, 2018, 06:21:20 PM
Last edit: January 23, 2018, 08:01:46 PM by torrentco

wax depositi kapalı bu birincisi.
ikincisi huobi turklere kapalı.
ucuncusu eger baska ulkeyi girerek kayıt olayım dersende verify olmadan günlük para çekimi maksimum 0.1 BTC dir huobiden
özet;turklere kapalı huobi.
keşke başlıgı açmadan bir araştırsaydınız.
kasperdolberg
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 06:22:30 PM

maalesef biz huobiden al-sat yapamıyoruz.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
January 23, 2018, 06:31:08 PM

Arkadaş yine de yardımcı olmak için paylaşmış hocam, sonrasında da fark edip düzeltmiş zaten Smiley En azından forumdaki bircok başlığa nazaran fayda sağlama amacı var, teşekkür ettim kendi adıma.
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 07:58:17 PM

yavşak yavşak konu açmaktan başka bir halta yaramayan elemanın bir sike merhem olmayan konusu, hiçbir şekilde dediği işlemi yapamazsınız, bir ton engel var önünde..

birde geçenlerde bana araştırmadan ne diye paylaşıyorsun diye atıfta bulunmuştu, amk malı!
dogaatac (OP)
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 08:30:14 PM

yavşak yavşak konu açmaktan başka bir halta yaramayan elemanın bir sike merhem olmayan konusu, hiçbir şekilde dediği işlemi yapamazsınız, bir ton engel var önünde..

birde geçenlerde bana araştırmadan ne diye paylaşıyorsun diye atıfta bulunmuştu, amk malı!

aha private key hırsızı gelmiş , şansınıza forumda ban sistemi yok. senin gibi itle köpekle muhattap olmak zorunda kalıyoruz

hadi sen milletin pk'larını çalmak için airdrop konuları açmaya devam et
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 23, 2018, 08:53:41 PM

aha private key hırsızı gelmiş , şansınıza forumda ban sistemi yok. senin gibi itle köpekle muhattap olmak zorunda kalıyoruz

hadi sen milletin pk'larını çalmak için airdrop konuları açmaya devam et

Evet forum yönetiminin gerçekten bu tür orospu çocuklarına müdahala etmesi gerekiyor. Bu kişi AirDrop konusu açıp insanlardan Private key girmelerini istemişti. Eğer kendisi yapmasaydı onu onunda hesabındakiler çalınırdı ama kendisi yaptığı için çalınmadı. Terbiyesiz orospu çocuğu birde utanmadan millete küfrediyor, hırsız!

Başkasının ağladığı para size yar olmaz.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 23, 2018, 09:05:04 PM

Burada bunu paylaştığı için bizlerden yada forumdan trilyonlar kazanmıyor adam. Birşey paylaşıp bilgi alışverişinde katkı sağlıyor. Adamın biri de çıkıp antin kuntin konuşuyor. Adam bilmiyor yada farketmedi demekki sırf bunu paylaştığı için bu yorumu yapıyorsan sen küfürün alasını hak ediyorsun da.. bozmicam ama ağzımı..
dogaatac (OP)
Sr. Member

View Profile
January 23, 2018, 09:09:21 PM

Burada bunu paylaştığı için bizlerden yada forumdan trilyonlar kazanmıyor adam. Birşey paylaşıp bilgi alışverişinde katkı sağlıyor. Adamın biri de çıkıp antin kuntin konuşuyor. Adam bilmiyor yada farketmedi demekki sırf bunu paylaştığı için bu yorumu yapıyorsan sen küfürün alasını hak ediyorsun da.. bozmicam ama ağzımı..

yok hocam arada atladığım şey huobi'nin wax depositini durdurması oldu. gerci hala huobi'de wax'i olan biri kendi tokenlarını huobi'den satarak daha ucuza rahatca etherdelta'dan tokenlarını alabilir.

ama olay o değil , bu it geçenlerde kasıtlı olarak pk çalmayı amaçlayan bir airdrop paylastı sonrada bilmiyorum ayağı yaptı. hırsızlık calısması elinde patladığı için gelip burada havlıyor Smiley

edit: bi köpek sahibi olarak sana it demek bile canımı acıtıyor amk
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 23, 2018, 09:12:39 PM

hırsızlık muhabbetini çok bilmiyorum açıkcası bişey diyemem ama bu ithaf zaten zihniyetini belli ediyor. boşkoy gitsin bu tipin muhabbetini yapmak bile 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer vermek olur.
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 11:48:41 PM

wax'da sağlam bir arbitraj fırsatı var , huobi kullanan var ise kacırmasın. ethereum ağıda düzgünken iyi para kaldırabilirsiniz

https://coinmarketcap.com/currencies/wax/#markets

edit : huobinin wax depositini durdurması nedeniyle şu an yapmanız mümkün degil
yinede huobi'de wax'ınız var ise oradan satıp etherdelta'dan cok daha ucuza alabilmeniz mümkün

Dostum verdiğin tüyo için teşekkürler, malum borsalar arbitraj olayinda bizlere hep gol atıyor. cüzdanı ya bakıma alıyor yada kapatıyor. Özellikle yobit bu konuda zirvede.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 24, 2018, 12:13:44 AM

adamlar olayı hemen çakmasalar iyi arbitraj yapılırda tam yapıcaksın deposit durduruyolar elinde patlıyo sıkıntılı işler bunlar

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
January 24, 2018, 12:49:09 AM

Ben buraya farkın kralını koyarım ama borsalar bundan habersiz sanmayın. Bunu bildikleri için deposit withdraw ları kapatıyorlar zaten.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
shelimy
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 24, 2018, 01:07:54 AM

Ortalık karışmış kötü niyetli arkadaş varsa lütfen forumdan ayrılsın.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 24, 2018, 02:26:27 AM

Asıl parayı arbitajdan kazanılıyor zaten. Ama borsalar bazen depositleri kapatıyor oda baya kötü oluyor kar yapacaz derken zarar ediyoruz.

selenge
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
January 24, 2018, 04:10:47 AM

Depositlerin kapatılması borsaya haksız kazanç sağlıyor.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 24, 2018, 05:44:40 AM

arbitraj yapacaksanız mutlaka transfer hızını hesaba katmalısınız, çünkü arkadaşın biri sc arbitrajı yapayım derken transferi günler sürmüştü, tabi o sırada dumplar pumplar derken arbitraj anlamını kaybetmişti.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 07:36:18 AM

Ben buraya farkın kralını koyarım ama borsalar bundan habersiz sanmayın. Bunu bildikleri için deposit withdraw ları kapatıyorlar zaten.

aynen geçenlerde ben bir fırsat yakaladım. yapayım derken withdraw kapalıydı. borsalarda sadece bunları takip eden ekipler çalışıyor. bunları bize yedirmezler.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 24, 2018, 08:31:36 AM

Bu kadar yüksek kâr fırsatı değilde bazen kısa vade de %3 - %4 kâr fırsatı oluşuyor. Hem trade yaparken hem de bir yandan bunlar takip edilirse iyi bir fırsat olabiliyor. Yani arbitraj meselesini küçümsememek lazım bu devirde kimse kimseye 30 dakika içerisinde %5 kâr vermez.
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
January 24, 2018, 08:44:54 AM
Merited by burkay (1)

Arbitraj cogu zaman anlık oluyor siz gönderemeye başlamadan fiyatlar ya dengeleniyor yada fark oldukça kapanıyor. Şöyle de bir durum var borsalar arbitraj değeri belli bir seviye üzeri olunca tahminim otomatikman kapatıyorlar.  Sizin gönderdiklerinizin de bu durumda havada kalma ihtimali oluyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 24, 2018, 08:48:07 AM

Konu açılalı bayağı zaman geçmiş, girdim baktım halen aynı fırsat orada duruyor. O an anladım ki bir sıkıntı var. Zaten yazmış arkadaşlar deposit kapalı diye. Yedirirler mi bize böyle bir farkı? Smiley Çok zor çok, hayal bunlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 24, 2018, 11:48:55 AM

benzer bir fırsat biraz önce 5x olarak cryptobridge ile yobit arasında vardı ama tabi yine kapalıydı para yatırma çekme işlemi.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
January 25, 2018, 12:57:13 AM

arkadaşlar bu kadar farklı bir arbitraj yapmak mümkün değildir. yani böyle bir fırsatın kapımıza gelmesi kurtların sofrasında imkansıza yakın ihtimal. bir aralar bittrex ile liqui arasındaki btc + eth kurlarındaki farklılıklardan bayağı kar etmeyi başarmış biri olarak kolaylıkla bunu söyleyebiliyorum.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 25, 2018, 07:04:43 AM

Burda nolmuş ya piyasa karışmış  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 25, 2018, 07:36:19 AM

arbitrajda dikkat edilmesi gereken 2 husus var; 1. volume eğer volume yoksa alsanız bile satamazsınız. 2. iki borsa arasında cüzdan bakımı olmaması gaza gelip hemen alırsanız elinizde patlayabilir genelde cüzdanları bakıma sokuyorlar.
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
January 25, 2018, 08:06:17 AM

Arbitraj ile acaba kar edenler mi çoğunlukta yada çeşitli sebeplerden dolayı - yetişememe/gecikme , walletların kapatılması, yetersiz volume - zarar vey kar edemeyenler mi ?

Bu belki bir fikir verebilir ama aramızda eminim oldukça usta olanlar vardır Smiley
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: