Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:14:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [MAN] Matrix AI Network Tartışma Konusu  (Read 1001 times)
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 24, 2018, 09:30:13 PM

ICO ya katılan 212 kişi oldu sadece ve cidden baya sağlam aldı balinalar, ama daha sonra gönderim yapanlar ve token alamayanlar için tekrar satış yaptılar tabi rakam biraz daha düştü normalde 3780 MAN 1 ETH e satıldı.İkinci satışta ise maksimum kişisel cap 2 etherdi ve 2850 MAN 1 ETH'e satıldı.bende katıldım ve 2.satıştan 2 etherlik aldım ama daha cüzdana göndermediler hala bekliyoruz
1714864499
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714864499
Reply with quote  #2

1714864499
Report to moderator
1714864499
Hero Member
*

Ignore
1714864499
Reply with quote  #2

1714864499
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714864499
Hero Member
*

Ignore
1714864499
Reply with quote  #2

1714864499
Report to moderator
1714864499
Hero Member
*

Ignore
1714864499
Reply with quote  #2

1714864499
Report to moderator
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 25, 2018, 01:14:27 AM

çin hükümeti borsalara ve icolara savaş açmamış mıydı? bu projeyi nasıl oluyor da açıktan destekleyebiliyor ? ya bu destek yalan haber yada borsaların yasaklanıyor olması yalan haber. hangisinin doğru olduğunu tespit etmek lazım önce.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 25, 2018, 01:16:15 AM

çin hükümeti borsalara ve icolara savaş açmamış mıydı? bu projeyi nasıl oluyor da açıktan destekleyebiliyor ? ya bu destek yalan haber yada borsaların yasaklanıyor olması yalan haber. hangisinin doğru olduğunu tespit etmek lazım önce.

çin hükümeti borsalara değil minerlara bir kısıtlama getirmeye çalıştı çok fazla elektrik tüketimi var diye. çinde mining yapan firmaların cogu da kanada'ya taşınmaya karar verdi
nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 25, 2018, 12:45:26 PM

Çin kaynaklı olduğu için % 99 İhtimalle Binance borsasına çok kolay girecektir . Bittrex zaten gözden düştü .

Uzun vadede ilk 10 ilk 20 de görürsek şaşırmayalım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
PrometheusTR
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 02:27:37 PM

Çin'ın açıktan desteklemesi ya da destekliyor gibi görünmesi Bitcoin ve diğer coinlerin işlem hacminde bir artış gösterir diye düşünüyorum. Bu seviyede bitcoin almakta acele etmeyip 1 ay kadar daha bekleyeğim. Bakalım Huh
atalay
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6

View Profile
January 25, 2018, 05:10:05 PM

Bende telegrama girdim ordan 10 Man gelecek zengin oldum 😀😀 şuan değeri 1.70 dolar. Yani 10.7 dolarim olacak. Bakalım ilerde neler olacak. Ama dediğiniz gibi 220 kişi aldıysa balinalar istediği gibi fiyatı oynayabilirler.

Telegram dan değil de, reddit grubuna katılanlara 10 MAN verildiği yazıyor sitelerinde. Reddit gruplarına katıldım ama 10 man i nasıl alacağımı anlayamadım.

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 25, 2018, 11:08:32 PM
Merited by thefunkybits (3)

Fiyatlarda düşüş meydana geldi, galiba presale'den satın alanların tokenlerini dağıtıyorlar ve yakındada daha sonra 2 eth capla satınaların tokenlerini dağıtacaklar.Alım yapmak isteyen varsa beklemesini tavsiye ederim.Bende uzun vade bekletmek için fiyat düşmesini bekliyorum
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 26, 2018, 12:09:49 AM

fiyat geri yukarı doğru toparlamış gibi duruyor şuan idexte tam 5xten işlem görüyor hatta biraz daha fazla diyebilirim.Uzun vadede 50x 100x beklentisi olan bi proje matric.Nette ne tarafa baksam çok olumlu yorumlarla karşılaşıyorum.yakın zamanda okex binance gibi borsalara gireceğini düşünüyorum.genelde böyle projeler giriyor o bprsalar hem çinli ekip hemde talep gören bir proje.belki o yüksek sayıdaki ethleri gönderenler bile bu borsalar olabilir
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
January 30, 2018, 01:41:36 PM

Biraz önce benim cüzdan hesabıma 10 Man yatırılmış katılan arkadaşlar kontrol edebilir yatırılmış mı diye. Şu an bir MAN bir dolar civarında.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 30, 2018, 02:04:33 PM

fiyatı gayet stabil gidiyor. alım için iyi bir fiyat olabilir. henüz kucoine girmemiş.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 31, 2018, 04:13:37 PM

Bende telegrama girdim ordan 10 Man gelecek zengin oldum 😀😀 şuan değeri 1.70 dolar. Yani 10.7 dolarim olacak. Bakalım ilerde neler olacak. Ama dediğiniz gibi 220 kişi aldıysa balinalar istediği gibi fiyatı oynayabilirler.

Telegram dan değil de, reddit grubuna katılanlara 10 MAN verildiği yazıyor sitelerinde. Reddit gruplarına katıldım ama 10 man i nasıl alacağımı anlayamadım.
Ben telegrama katıldım  kardeşim bana ordan geldi. Spreedsheet te kaydim var orda yazıyor telegram kampanyasında 10 Man diye .

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 31, 2018, 04:36:21 PM

Kısa sürede HARD yapan projeler piyasayı allak bullak etti. Yetişemiyoruz hiçbirisine. Telegram olayını iyi düşünmüşsünüz. Bende katılayım bari Smiley
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 11, 2018, 09:47:36 PM

SAnırsam bu coinin airdropuda olmuştu ona katılmıştım ama gönderim sağlanmamıştu eğer başka matrix yoksa budur neden gelmediğini anlamış değilim gelseydi turnayı gözünden vurmuştuk desenize...
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 11, 2018, 09:51:36 PM

Elimde 10 adet mevcut, sanırım telegram bountysi gibi birşey yapmışlardı. İnanılmaz hype olan bir proje, bu nedenle fiyatı da çok hızlı çıkacaktır diye düşünüyorum ama şuan olduğu borsalar çöp olduğu için en azından Kucoin'e gelirse, oradan belirli bir miktar alıp, 1 yıl kadar HOLD yapmak mantıklı olacaktır.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
February 12, 2018, 02:26:49 AM
Merited by dogaatac (4)

icosuna katıldık biz (alice in wonderland telegram grubu olarak komple)  Cool

aramızdan tx fail yiyip giremeyenler oldu (ben de tx fail yiyip giremeyenlere dahildim)

ha çat diye sokan arkadaşlar da oldu

sonrasında tx fail yiyip katılamayanlara 2ether garanti capli olarak açtılar , oradan girdim icosuna

ölümüne hodl !

2019 yılbaşısında satarım

tay tay

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 12, 2018, 01:10:08 PM
Last edit: February 12, 2018, 05:16:26 PM by AlyattesLydia

Bu arada telegram da aktif takip eden varsa bazı kafama takılan sorular var;

1- Roadmap'de en erken büyük güncelleme 09.2018'de gözüküyor. Bu da fiyatın uzun süre aynı kalmasına neden olur mu? Bununla ilgili bir açıklama yaptılar mı?
2- CMC'de total supply 250 milyon gözüküyor ancak sitelerinde sanırım 1 milyar olarak dağıtılmış. Eğer 1 milyar olursa fiyat çok artmaz ama CMC doğru kalırsa fiyat güzel yerlere gelecektir.

Edit: Telegramdan sorarak öğrendim, yaklaşık 600-700 milyon olacak, geriye kalan da madenciler tarafından kazıldıkça çıkacaktır. Tabi bu durumda öyle 10 $ gibi rakamlar biraz hayal gibi gözüküyor. 
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 15, 2018, 01:58:55 PM

Matrix toke 2019 başlarında çok çok farklı yerelre gelecek gibi duruyor.  ICO'suna çoğu kişi katılmak istedi ama katılamadı çok fazla talep gördü. Binancede listelenmesi pekte zor olmayacağı kanısındayım.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
February 28, 2018, 01:20:47 PM

dolasımdaki token sayısı hakkında bilgi sahibi olan varmı

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
karamanacar
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 02:19:27 PM

bende merak ediyorum bunun hakkında ne diyorsunuz bende 90 tane var
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 28, 2018, 02:44:23 PM

Binance'ye girecek söylentileri dolaşıyor.Binanceye girerse güzel yerlere gelir.Uzun vade en çok kazandıracak coinler arasında olacağını düşünüyorum.Birçok arkadaş uzun vade yatırımını yaptı.Kısa vade olarak değilde bu coini uzun vade düşünebilirsiniz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: