Bitcoin Forum
May 23, 2024, 02:17:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [MAN] Matrix AI Network Tartışma Konusu  (Read 1003 times)
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 03:46:27 PM

Bountysinden az bir miktar gelmişti. Biraz tuttum sattım geçtim. Binance söylentisi bile pump için yeterli olabilir bazen. Matrix gelişebilecek bir proje. Acil ihtiyacı olmayan tutabilir.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:11:44 PM

Bu arada telegram da aktif takip eden varsa bazı kafama takılan sorular var;

1- Roadmap'de en erken büyük güncelleme 09.2018'de gözüküyor. Bu da fiyatın uzun süre aynı kalmasına neden olur mu? Bununla ilgili bir açıklama yaptılar mı?
2- CMC'de total supply 250 milyon gözüküyor ancak sitelerinde sanırım 1 milyar olarak dağıtılmış. Eğer 1 milyar olursa fiyat çok artmaz ama CMC doğru kalırsa fiyat güzel yerlere gelecektir.

Edit: Telegramdan sorarak öğrendim, yaklaşık 600-700 milyon olacak, geriye kalan da madenciler tarafından kazıldıkça çıkacaktır. Tabi bu durumda öyle 10 $ gibi rakamlar biraz hayal gibi gözüküyor. 

Şimdi bu token arttırma işini sadece yeni yatırımcıların psikolojisi için mi yapıyorlar. Ripple geliyor bu durumda aklıma adet fazla olsun fiyat düşük olsun.

acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 01, 2018, 07:22:48 AM

elime bir miktar eeth geçtiğinde uzun vadede yatırım yapmayı düşündüğüm bir tokendir kendisi, ama hala elime biyerlerden eth geçmedi, artık airdroplarda kazandırmıyor eskisi gibi  Huh
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 09:21:53 AM

nalpagutt iyi araştırmacıdır söylediğini araştırın derim arkadaşlar, ben de biraz bakayım duymamıştım hiç, güzel projeyse uzun vade yatırım yapabilirim buara az da olsa btc duruyor elde, başlık için teşekkürler.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 01, 2018, 10:02:49 AM

Matrix 1.26 dolara kadar yükselmişti 4-5 gün once. İcco fiyati 0.36 idi. Uzun vadede kazandıracaktır. Ayrıca yeni borsalara girdikce fiyati artacaktır. Banada telegramdan geldi 10 tane. İyice yükselirse anca satarim yoksa şuan bi işe yaramaz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 01, 2018, 10:20:53 AM

Matrix uzun vade olarak kazandıracak bir coin.Az birşey banada gelmişti bounty'den.Şu an bir zararı yok dursun beklesin.İmkan oldukça arttırmayı düşünüyorum.Geleceği parlak üç beş coinden biri Matrix.Yatırımcılar topluyor bu seviyeden.Alma imkanı olursa alıp unutmak lazım değerlenene kadar.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 01, 2018, 11:57:35 AM

İlgimi hayli çeken bir coin oldu tabii şu an ethereum alt yapısını kullanıyorlar coin demem çok doğru olmaz şimdilik token diyeyim. Piyasa çok hızla şekil değiştirirken uzun dönemli projelere ne kadar sıcak bakabiliriz bunu düşünüyorum ucuz diye alıyoruz iki gün sonra düşüş yaşanıyor çoğunda. Proje çok yeni yani yolun başındayız alım için açıkçası ICO fiyatlarına yaklaşmasını bekliyorum ama borsa haberleri gelirse fiyat artacaktır hacim çok düşük. Yine de elle tutulur bir şeyler ortaya koymaları gerekiyor yatırım yapmam için yoksa her ICO büyük şeyler vaat ediyor. Gerekirse 2 dolardan 3 dolardan alırım proje netleştikçe.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
March 01, 2018, 12:20:42 PM

Airdrop'tan bana da gelmişti bir şey. İyi artmış gerçekten bi ara bir doları geçti. Yine yaklaşmaya çalışıyor bir dolara şu an 0.86 dolar civarında.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

bitterx
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 01:36:54 PM

suanki fiyatlardan toplanmalı bence. uzun vadede güzel kazançlar getirecegini düşünüyorum  Smiley
sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
March 01, 2018, 03:55:51 PM

son zamanların en önemli konusunun yapay zeka olduğunu düşünüyorum. yapay zeka projeleri blockchainle birleşince ne olacak merak ediyorum doğrusu faydalı olacağı kesin
nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
March 01, 2018, 04:16:44 PM

2019'un sonuna kadar ne olursa olsun tutacağım bu coini . Bi borsaya uçar kaçar potansiyeli var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 04:32:51 PM

2019 sonuna iki yıl var hocam biraz fazla uzun bir süre, 3-5 katına çıkınca insan pek de duramıyor veya bi al satla miktar artırayım diyor sonra elden kaçıyor, umarım tutabilirsin ve de fazlasıyla mutlu eder.

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 05:24:38 PM

Matrix AI Network (MAN) 30 Ocakta borsaya 1.31 dolardan giriş yaptı. Şimdiki fiyat ,863288 USD, borsa giriş günü ile bugün arasında % 30 değer kaybı var. Ocak, Şubat ayları negatif havası içinde gayet normal. MAN yeni nesil blok zinciri olarak blockchain sisteminin sorunlarının çözümünde yapay zeka teknolojisini devreye alacak.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 12, 2018, 12:23:26 PM

Mart ayında bir kaç borsaya gireceği açıklandı ilk girdiği borsa gate.io oldu. Bugün telegram kanalında adminin yazdığına göre  (MATRIX Tina Feng= Sorry, not yet, but  it will be listed on some big exchanges.) ben ilk 10 dan en azından 2 borsada yayınlanmasını bekliyorum.Büyük borsa diyip yine gate.io gibi bir borsaya girerse bu sefer daha fazla satış yer. Uzun vade olarak en büyük çantam MAN bunuda belirteyim.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 26, 2018, 05:32:43 AM

Matrix ai den beklentiler yüksek çok duyulan bir coin değil ama ana ağ faaliyete girdiği zaman sükse yapacağına olan inancım tam diyebilirim. Mart ayı kapanmadan büyük borsaya gireceğini söylediler herkes bekliyor bakalım ne zaman girecek bu fiyatlardan bence alım için uygundur diyebiliriz. Zaten iyi bir borsaya girince kesinlikle yükselir
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 26, 2018, 06:34:45 AM

elimde 10 adet var airdroptan gelen bekliyorum. Belki fazladan param olursa almayı düşünyorum bir miktar. İsmine karşı sempatim var. Projeside fena değil, umarım herkes beklediğini bulur

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 26, 2018, 06:38:02 AM

ICO'dan alındığında kar getirirdi ama şuan alsak, uzun süre güncelleme gelmeyeceği için çok kazandırmayabilir. Ama proje olarak ilerde yatırımcısını üzmeyecektir.
CavitasOris
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
March 26, 2018, 07:06:49 AM

Benim de elime küçük miktar bountysinden geldi 1.20 $ görmüştü şimdi tekrar 0.60 dan yükselişte
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 26, 2018, 08:53:01 AM

ICO zamanı girdim , güzel bir yerden çıktım ancak şu anda çok fazla adı geçmeye başladı tekrar girsem mi diye düşünmeye başladım. Oldukça güzel şeyler söyleniyor hakkında.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 26, 2018, 01:22:29 PM

Matrix'ten büyük beklentiler var konuştuğum bikaç kişiden daha duydum, biraz araştırdım evet cidden baya güzel ama çok büyük oranlar söyleniyor şu kadar katlıcak vesaire diye, ciddi araştırmış biri daha makul olarak neler yapabilir biraz anlatabilcek var mı.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: