Bitcoin Forum
May 30, 2024, 10:18:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: HODL Düşündüğüm Coinler Hakkında Görüşleriniz?  (Read 629 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 25, 2018, 03:45:00 PM

Hocam örneğin wabi'yi araştırdın da mı çerçöp diyorsun? 1 yıla adam bundan muhtemelen 10 kat kazanıcak kendim de yatırım yaptığım için araştırdım ettim, sizin söylediklerinizi yeterli bulan var bulmayan var, ben btcden 2-3 kat kazanmayı makul görmüyorum daha yolun başında olanlara giriyorum mesela. Enjin gibi sağlam projelere de çerçöp diyenler vardı sonuç belli, monethaya da çöp diyordu herkes, 6 centten toplayanlar kaç kat kazandı eğer doğru zamanda sattıysa. Çoğu coinlerini sevdim ben arkadaşın.

btc den 2-3 kat dıyorsunuz ama 2018 için 60bin dolarlar konuşuluyor eğer btc bu yola girecek olursa bütün altcoinleri perişan edecektir, 2017 de keşke sırf btc de kalsaydım dedigim o kadar çok zaman oldu sayıısnı unuttum
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 25, 2018, 04:16:33 PM

çoğu projeyi tek tek incelemişimdir belkide, aralarında parlayacak müthiş cevherli coinler var. Bakalım 2019 başına kadar çok güzel katlamış olacaksınız bana kalırsa. Hodl devam, ve gündelik olarak al sat içinde %10-20 civarı bir para ayırın bence kar ettikçe köşeye atarsınız.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 25, 2018, 04:21:45 PM

Stratis Adamı kanser eder söyliyeyim. 6 7 ay önce 12$ idi bu hatta 14 fln oldu şuan yine 12$ ilerde ne olur bilmem tabi ama zaten epey eski bir coin bunca zamandır eğer bir proje üzerinde çalışıyorlarsa belki patlama yapabilir araştır onu bi derim.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
January 25, 2018, 07:22:32 PM

DragonChain ve WaBi coinleri hakkında olumlu düşüncelere sahibim. Hodl sabır gerektiren bir durum. Güncelleme zamanı fiyatlara bakmamak gerekiyor. Ben cüzdana dahi bakmıyorum.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
January 25, 2018, 08:21:05 PM

hodl yapacaksaniz gercekten hodl yapacaksiniz. unutacaksiniz. indi cikti yükseldi uctu bakmayacaksiniz. zengin olana dek ya herro ya merro diyeceksiniz. lazim olmayan paranizla alacaksiniz ki, uzun süre bekleyebilesiniz. en az 12 ay, daha güzeli 24 ay ve üzeri. ama her coin hodl yapilmaz. ben waves hodl yapiyorum sadece.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
usakli64
Full Member

Activity: 994
Merit: 150

View Profile WWW
January 25, 2018, 08:38:09 PM

Kesinlikle ve kesinlikle Bitcore ve Hsr coinleride incelemeni tavsiye ederim.  Bu iki coin seni ileride cok sevindirecek bundan emin olabilirsin.  Bu postumu hatirlarsin ve beni anarsin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
anilffff
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 10:17:25 PM

size üc adet hodl coin vericem atms, bis , invest feed , deep onion arkadaslar degerlendirin derim xlm senin yazdıgın coinlerin arasında en iyi coin diye düsünüyorum
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 25, 2018, 11:39:27 PM

Hold bazen iyi kazandırıyor bazen de iyi kaybettiriyor.Dip fiyattan güzel projelere hold yapılabilir ama yükü tutmuş fiyatını almış projeler riskli gözüküyor.Güze projesi olan coinlerin analizleri ekipleri ayrıntılı forumda yer alırsa faydalı olur.Yoksa iş tamamen şansa kalmış oluyor.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 26, 2018, 12:39:17 AM

Eğer gerçekten dediğinin hakkını verip holderlik yaparım dersen sana icx tavsiye ederim.uzun vade çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.gerek proje gerekse arkasındaki ekip ve destek muazzam seviyede.eğer piyasalar böyle olmasa şimdiye kadar 20 doları görürdü ama son zamanlardaki dump dalgası çok etkiledi
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 26, 2018, 05:50:53 AM

NEO STRATIS ETH VTC güzel coinler. Diğerleri hakkında bir bilgim yok. Özellikle bunları uzun vadeli tutabilirim dersen gerçekten iyi bir kazanç sağlarsın. Bu sene başında gördüğümüz fiyatlar bence diğer sene başında göreceklerimizin yanında çok komik kalacak.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
January 26, 2018, 06:13:10 AM

hodl niyetiyle neo, eth, ripple, lümen, ada, nem vs şu an alınmaz bana göre, neden? satoshi olarak yüksek fiyatlılar, ath'ye yakınlar, illa alınacaksa da btc'de kalınıp düşüşte alınmalılar...btc hoplarsa saydıklarımın hepsi tepetaklak iner, ha belki dolar bazlı zarar edilmez ama eldeki sınırlı sayıda btc'yi de 3-5 altcoine bol keseden dağıtmanın anlamı yok. "benim amacım dolar bazında kâr etmek" diyorsanız orası size kalmış ama btc'de dursanız bile daha fazla kâr edersiniz derim. şu an waves, patientory, elastic, komodo çok daha kârlı olabilir...elbette ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 26, 2018, 06:17:41 AM

Bancoru düşünmenizi tavsiye ederim. Marketcapi bir anda 5x yapabilecek kadar düşük şuan. fiyatı ether ile paralel ilerliyor. anlık olarak etherden kopup  yukarı atabiliyor ama haricinde oldukca stabil ve communitysi kuvvetli balinası bol ancak henüz alsat yapmamış bir coin. 1-2 ay içerisinde çok büyük hareket bekliyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 26, 2018, 06:23:54 AM

Güzel liste dengeli en azından , hem kendini kanıtlamış hemde potansiyel koinler var özellikle Neo yu tutmanız çok güzel ve kısa zamanda bir sıçrayış yapabilir.

Mesela MTH ve OAX sı da bir inceleyebilirsiniz fiyatları çok uygun ve HODL için az miktarlarda çeşit olabilir.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 26, 2018, 07:10:23 AM

Bancoru düşünmenizi tavsiye ederim. Marketcapi bir anda 5x yapabilecek kadar düşük şuan. fiyatı ether ile paralel ilerliyor. anlık olarak etherden kopup  yukarı atabiliyor ama haricinde oldukca stabil ve communitysi kuvvetli balinası bol ancak henüz alsat yapmamış bir coin. 1-2 ay içerisinde çok büyük hareket bekliyorum.

Neden 1-2 ay? kendisi eth pegged olduğu için mekanızması ethden bağımsız ilerleyemiyor, white paperı okudunuz mu? Pump&dump hareketlerini engelleyen bir mekanizması mevcut.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 11:04:00 AM

Stellar ve Stratis tamam, diğer koinleri tanımıyorum. Bu ikisi kısa sürede çok ciddi yükseliş gösterebilecek potansiyele sahip. Hepsinin yanında waves ve neo' yu da değerlendirmenizi tavsiye edeceğim.
karabag48
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 11:17:26 AM

Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

Sonm

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

Dostum bunların yanına $PTOY ve $PAY gibi projesi olan coinleride koyabilirsin. Çünkü ilerde bir soruna çare olan proje bazlı coinler iyi kazandıracaktır benim tahminime göre.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 26, 2018, 01:16:02 PM

Sanırım stratis ' in ayın 31 inde yine bir etkinliği var uzun zamandır beklenen olumlu haberleri vermeleri durumunda piyasanın kötü gidişatına aldırış etmeden bir yükseliş bekliyorum . Stratis aralarında hemen hemen eski token .. (Bana kalırsa en geçerlisi)
onegogh (OP)
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 26, 2018, 06:35:34 PM

Mesajlarınız için teşekkürler, teker teker mesajlarınızı cevaplayamadım kusura bakmayın, ilk mesajıma düzenleme yaptım Smiley
sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:14:42 PM

Bu listedeki coinlerin çoğu fiyatlanmış zaten ama inmesi beklenip alınabilecek coinler projeleri kaliteli
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 26, 2018, 10:02:44 PM

icon ve etn yi mutlaka eklemelisiniz bence.şuan etn alınabilir seviyelerde bence elimdeki miktarı gitgide arttırıyorum ve çevremdekilerede tavsiye ediyorum.yinede en sağlıklı kararı siz araştırarak vermelisiniz tabi.cryptopiada bile 25 centi görmüştü etn yakında yeni borsalarda eklerse önü çok açık
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: