Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:32:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Steem Coin Yürümeye Başladı  (Read 188 times)
burkay (OP)
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 25, 2018, 09:10:52 AM
Merited by Hc01 (1), DarkXen (1)

Arkadaşlar Steem Coin zaten bildiğiniz üzere kaliteli bir proje steemit gibi sosyal medya platformu bulunmakta hodl için tutan çok ama bundan ziyade şubat ayı sonu gibi airdrop kampanyası var ve beklenti çok ama çok yüksek yabancı forum sitelerinde, twitter da reddit de bir sürü yerde geçmeye başladı beklenti 5x üzeri deniliyor, ben o kadar olmasa bile 150k üzerine atacağını düşünüyorum(yatırım tavsiyesi değildir.), sizin bu konu hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim.

1715178757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715178757
Reply with quote  #2

1715178757
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715178757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715178757
Reply with quote  #2

1715178757
Report to moderator
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 25, 2018, 09:27:42 AM

Paylasimin icin tesekkurler steemin kendi platformu zaten cok guzel orjinal bir platform. Kendi degerini yukseltirse ordan aktif olarak faydalanan kisilerin kazanci da artar dogru orantili olarak. Aklimda kalsin subata yakin yatirim icin tekrar bakicam steeme
 Tesekkurler
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 25, 2018, 09:32:30 AM

Hareketlenmenin sebebi dünkü merit notları galiba, ufaktan bir hareketlenme vardı not sonrası iyice arttı.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 25, 2018, 10:20:57 AM

Steemin artması beni şaşırtmadı. Büyük düşüş yaşamıştı zaten.Nereye kadar düşecekti ki. Bundan sonra yükselişe geçecektir

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 25, 2018, 11:13:41 AM

Steem ve SBD bana göre geleceği olan coinler. Sebebi ise projeleri. Hali hazırda kullanıcıları tarafından sürekli yükselecek olan bir proje var. Gözle görülür yükselme mevcut. Dünya sıralamasında alexa değerlerine göre 1200 seviyelerine gelmiş durumdalar. SBD ve Steem ikisi birlikte yürümeye devam ettiğini varsayarsak her ikisinin de önünün açık olduğunu söyleyebiliriz. Proje içinde projeler üretiliyor. Örneğin bir grup bir kampanya başlatıyor. Bir yazı yazılıyor o yazılara oy veriliyor verilen oylardan elde edilen tüm gelir direk null hesaba aktarılarak yakılıyor. Bu şu demek oluyor coinler yakılıyor. Piyasadaki adet düşüyor. Böylelikle adedi düşen coin değeri artacak. Sırf değer artırmak için bile proje içinde proje üreten girişimler mevcut.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 25, 2018, 11:19:33 AM

Proje bakımından hem steem hem de sbd bayağı gelişmesi olan coinlerdi ancak baktığımızda her ikisininde de bayağı düşüş mevcuttu. Yükselir mi hiç bilemiyorum. Şahsen 1 ay önce yatırım yapanlar şu anda zararda. Çok uzun vadeli yatırım yapılabilir belki

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 25, 2018, 01:35:12 PM

steem gerçekten son 1 gündür güzel fiyatlanıyor. Biz borsalara yeni eklenen altcoinleri takip etmekten eskileri unuttuk. onlarda aralıktaki pumplardan sonra hep aşağıya salıyor.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 25, 2018, 02:11:03 PM

Steem yükselmeye başladığına göre yola bir müddet devam eder diye düşünüyorum. Bu yükselişin iyi bir fiyatta bir müddet sabitleyip çok fazla değer kaybetmeyecektir bu defa.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 25, 2018, 02:14:01 PM

bu piyasada yükselişe başlaması iyi oldu. bitcoin ve altcoinler düzelincede artacaktır. hızını alamayıp aya kadar bile gidebilecektir diye düşünüyorum.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 25, 2018, 02:37:02 PM

Amerika'nın en büyük finans derecelendirme kurumu ethereum'un ardından en yüksek notu steem'e vermiş, Ama bu kadar büyük bir ilgi olursa patlayadabilir ripple gibi kesin karar vermemek lazım.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
January 25, 2018, 02:47:11 PM

ben altcoinlere girmeden önce bile steem'den haberdardım. altcoin olarak karşıma çıkınca baya şaşırdım. sistemleri hali hazırda çok iyi.uzun vadede dahada ilerlicektir ama 4 saatlik grafikte overbuy olmuş durumda.  birde RSI'sinde fiyatla uyumsuzluk var. burdan biraz daha yükselip düzeltmeye girer büyük ihtimal.

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 25, 2018, 02:50:01 PM

Amerika'nın en büyük finans derecelendirme kurumu ethereum'un ardından en yüksek notu steem'e vermiş, Ama bu kadar büyük bir ilgi olursa patlayadabilir ripple gibi kesin karar vermemek lazım.

derecelendirme deyince artık düşünüyorum malum 2008deki derecelendirmeleri ve sonraki derecelendirmeler tam bir faicaydı Smiley medyatik koinlerde kısa vadeciler üzülüyor ama uzun vadeciler kazanan oluyor o yüzden uzun vade atılabilir
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 03:20:19 PM

steem kötü bir coin degildir btc bazında daha 00010000 çivarlarıydı aldım 00050000 satım belki dahada gider ama ben şimdide straat aldım o daha atağını yapmamış
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 03:22:32 PM

uzun vadeli al köseye at coinlerinden biri, ciddi ve ilgi gören bir proje.
airdroplari nasill katilabiliriz, haberin olursa paylas katilalim. bedava sirke bbaldan ttatli.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 25, 2018, 03:38:36 PM

Ben de steem vardı ucuzdan sattım şimdi nereye yükselir bilemem açıkçası bu projenin sahiplerinin coin'leri satması falan beni kuşkulandırdı.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 26, 2018, 12:04:35 PM

emek ve iş gücü karşılığı dağıtılan bir koinden zaten başka ne bekleyebilirsiniz ki? steem, içerik kalitesi arttıkça ve destekcisi çoğaldıkça daha da fiyat yükseltecektir. bloğun yeni üyelikleri onaylarken ince eleyip sık dokuyor olması da sömürücüler için faydalı bir önlem.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: [1]
  Print  

Jump to: