Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:49:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: Merit Bağış Alanı - Unofficial  (Read 35902 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 27, 2018, 04:57:54 PM

Sistem güzel ancak oluşabilecek mağduriyetler ve haksız kazanımlar pek düşünülmemiş. Ben böyle bir sisteme geçicek olsam şunları yapardım.

1- Bir sonraki rütbeden itibaren merit sistemine tabi tutardım. Atıyorum adam full member. Sr olucak haftaya hooop bir kural geliyor adamın aradaki kaç aylık emeği boşa gidiyor.

2- Merit sisteminin sürekliliğinin olması için bir konuya mesaj yazarken smerit verme zorunluluğu eklerdim. Bu konu sahibine mi olur ya da konu içindeki bir mesajamı artık orası düşünülür. Öteki türlü kimse kolay kolay merit vermek istemez. Herkesden de atomu parçalamasını bekleyemezsiniz. Bu hemde spamı engeller gereksiz yorumlar engellenir.

3- Verilen smerite oranla merit elde edilmeli. Tabiki bu oran düşük olmalı. Örneğin 30 a 1 gibi ya da 20 ye 1 gibi. Tabiki bunuda en az 5 ayrı post için yapmak gerekir gibi bir kısıtlama ile yapmalı. ( 30 smeritiniz varsa 6x5 gibi bölmelisiniz. )

4- Bu biraz uber bir düşünce ama zincir oluşturulabilir. Örneğin açılan bir konuya ben smerit verdim. Benden sonra gelen smerit verdiğinde bende merit alabilmeliyim. Daha sonra biri geldiğinde bana smerit verende kazanmalı. Ancak bu suistimale çok açık.

5- Kimlik doğrulaması yapılmalı. Çoğu forumda hep "Trol" den dert yanılıyor. Donanımhaberde de çok var. Yapın kardeşim kimlik doğrulama KYC gibi. Adam ona göre davransın. Hesabı gittiğinde bir daha hesap açamayacağını bilsin,ona göre davransın.

"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714816190
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714816190
Reply with quote  #2

1714816190
Report to moderator
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 11:36:49 PM

..
Bu kısım mantıklı olmuş, hem yazı/yorum sahibi de kendi ürettiği içerik için başkaları ne düşünüyor onu daha iyi görmüş olur. Bundan sonraki vereceğim meritlerde bende buna dikkat edeceğim.

şimdi de söyle bir şey var adam Newbie - Yazıyor çiziyor ama bir türlü değelendirme alamıyor veya ona yetecek kadar meritimiz kalmadı .

bu adam çabalıyor gerçekten - antin kuntin  yaw he he msjları da değil copy paste de değil . buna da bari - Katılımcı(1) şekilinde üzmeden kazandırma babında verilebilir.

134 meritim var bunu (1)katılımcılara harcayarak bende motive etmek isterim sistemi Smiley

çünkü sınırlı meritimiz var bize merit veren de cıkmaz Cheesy malum doymadın mı diyerek .. ama yazılacak yazılar Jr Member Fuller herolar  olacağından Newbie'ler erir içerde kaybolurlar - kaybolmazlar mı ?
Legendary ustadan mükemmel bir tespit her dediğine harfiyen katılıyorum. Meritim olsaydı verirdim Cheesy
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
January 28, 2018, 12:13:41 AM
Merited by by rallier (3)

Bence güzel bir sistem olmuş umarım suistimal edilmez.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2649591.msg29051073#msg29051073

Ben bundan 2 hafta önce yaptırdım hocam gidip elektrik mühendisine projeyi çizdiriyorsunuz (1500 tl'ye çizdirdim) saatten elektrik sigortanıza gelen kablonun kalınlığını değiştiriyorsunuz (daha kalın yapıyorsunuz ben 4x10 yaptırdım) sonra saatin üzerindeki kaçak akım rolesinin amperini arttırmanız gerekiyor (40A taktım) sigorta kutusunda 3 kutup kesici var onu değiştirmeniz gerekiyor (50A taktım) daha sonra abone ücretini elektrik firmasının binasına gidip yatırdığınızda sözleşme gücünüz yükseliyor.Sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa özelden veya burdan alıntılayıp sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 28, 2018, 12:15:40 AM
Last edit: January 28, 2018, 12:27:56 AM by by rallier
Merited by yenilmez86 (1)

Selam arkadaşlar konuya bayağı mesaj gelmiş hepsini okuyup değerli olduğuna inandiklarıma +Merit liyorum

@merit almak isteyenler; değerli gördüğünüz mesajları paylaşmayı unutmayın
@merit sahipleri; değerli gördüğünüz mesajlara cömert olmayı unutmayın Smiley

şurada da bi çekiliş başlattım , merit sahibi arkadaşlardan buradaki sirkülasyonu sürdürebilmemiz için katılmak isterlserse kazanan "ledger nano s " hardware wallet ile ödüllendirilecektir Smiley

konuda yazan birkaç arkadaşa verdim, deneme oldu benim için daha tam anlayamadım olayı, takibe takip like'a like gibi bişey face'teki beğeni sayısını arttırmak için kendi yorumunu beğenen tipler gibi olmaya niyetim de yok, bounty konusunda da pek bir ilerleme kaydedemedim  Cheesy

her neyse! byrallier sizden özel olarak bir elastic yorumu rica etsem lütfen...ne olur görüşünüz nedir ileriye dönük? elastic sayfasındaki yorumlarınızı okudum, değişen bir durum var mı sizin açınızdan? teşekkürler

Yok hocam malesef elastic ekibinden Unvoid de aylardır gözükmüyor o da ayrıldı diyorlar, EK ve Coral adlı arkadaşlar ne kadar sahip çikacaklar göreceğiz. Ben super decentralized computer lara inandıgım için artık SONM takibe aldım çok güzel çalişiyorlar değerinin altında olduğuna inanıyorum şuan tanesi 30 cent lerde geziyor.

signature not found.
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 09:53:42 AM
Merited by yenilmez86 (1)

BTC, Bundan Sonra Kısır Döngü Şeklinde mi Hareket Edecek? Sizce?

Şu an devletler ve btc arasında amansız bir kavga var iki tarafda güç denemesi yapıyor devletler bu konuda benim kontrolüm dışında hareket edemezsin olacaksada benim kurallarım çerçevesinde hareket edeceksin diyor yeniliklere direnme olayı şu zamana kadar gerçekleşmedi aynısı olacaktır veya devletler kendi coinleri yaratarak btcnin tekelini kıracaktır

Re: Bitcoin ile maaş devri

Genele yayılması zor bir durum heleki bitcoin iniş ve çıkışların sert olduğu dönemde beraberinde çok sorun getirecek işveren maaş günü geldiğinde bitcoin yüksekse biraz daha düşmesini beklemek isteyebilir işçi maaşını aldığı zaman ödemelerini düşük bitcoin kuru nedeni ile geciktirme yolunu tercih etmek isteyebilir

Re: Gunluk al-sat'cilarin sonu... (daytrading)

Belli başlı coinlerle hareket edildiğinde kazanç olabiliyor elinizdeki coinin dip noktası  neresi tepe noktası nerede ortalama fiyatı nasıldır emin olduğunuzda stres oranı artıyor lakin al satta keşke şu fiyattan satsaydım daha çok kar ederdim veya dahada düşmesini beklesem daha çok toplardım şeklinde serzenişler olmazsa olmaz kaçan fırsatlara hayıflanmadan mevcut durumunu göz önüne alarak hareket etmek gerekmekte

Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 28, 2018, 11:57:53 AM

Güzel bir başlık bana kalırsa daha fazla insanın bu sisteme ısınmasını sağlayacak ve daha fazla insan katıalcaktır. İnsanların bu sistemden haberi olması gerekiyor zaten.

Ayrıca sizi meritledim  Roll Eyes
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 28, 2018, 09:19:03 PM
Last edit: January 29, 2018, 04:30:04 PM by AlyattesLydia

Başlığı sonuna kadar destekliyoruz. Hatta bu tarz paylaşım yapılabilecek daha fazla konuya ihtiyacımız var.

Arkadaşlar, yeni merit sisteminin ana hedefi kaliteyi artırmak. Bana göre sistemin değil ama sisteme geçişin tek eksiği vardı; o da ilk devreye alınırken, Activity sayısı kadar Merit verilebilirdi. Aynı rütbede olanların arasındaki fark gözetilmiş olurdu. Bir tek bu durumun gözden kaçtığını düşünüyorum.

Şimdi süreç tamamlandığına göre neler yapabiliriz? Bu yeni yapıya nasıl adapte olabiliriz? Neleri daha iyi yaparsak, rütbe konusunda sıkıntı yaşamayız? bunları konuşup, tartışarak çözüm bulmalıyız. Yoksa sürekli olarak sistemi eleştirerek, ilerlemeyeceğimiz kesin. Hemen nacizhane önerilerimle başlayayım.

Bir kere "Content is King" deyişi, bu sistemle birlikte hayatımıza tekrar girdi. Önceden Activity sayısını ya da kampanya limitini doldurmak için atılan mesajların pek bir hükmü kalmadı. Nasıl ki kariyer basamaklarında daha yukarılara çıkmak için daha fazla çalışmanız gerekiyorsa; burada da yükselmek için daha iyi konular açıp, daha iyi cevaplar vermelisiniz.

Biz yani forumda yer alan Türk Topluluğu konusunda bazı şüpheleriniz olabilir ancak Friedrich Nietzsche bir sözü var "Bu dâhil bütün genellemeler yanlıştır." Diğer topluluklarda olduğu gibi, bizde de bazı kullanıcılar sMerit vermekten çekinirken, bazıları gönül rahatlığı ile verecektir. O yüzden bu konuda da içiniz rahat olsun.

Bunun somut ispatını açtığım konuda gerçekleştiriyoruz. ICO konusunda bilginiz varsa ve kaliteli içeriğe sahip bir mesaj atarsanız, her hafta pazar günü, toplanan merit sayısının yarısı kadar sMerit gönderiyoruz. Ayrıca kaliteli bir içerik ürettiğiniz için diğer üyeler de aynı şekilde size sMerit verebilirler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2828904.0

Kullanıcılar bu sisteme adapte oldukça, paylaşılan sMerit sayısı da artacaktır.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 29, 2018, 02:28:39 PM
Merited by by rallier (1)

YOYOW token hakkında analiz ve yorumum

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2839564.msg29171297#msg29171297

Arkadaşlar merhabalar. Uzun süredir cmp de coin ve token araştırması yapıyordum geçenlerde yoyow adında bir tokene denk geldim ve çok dikkatimi çekti
birincisi binance borsasında ve derinlik tablosu çok ilgimi çekti  alım emirleri açısından.
İkincisi supply konusu:
231 milyon Circulating Supply
300 milyon Total Supply
gayet makul miktarda.
Güncel fiyatı: 23 cent 
Sitesinde yaptığım araştırmalarda gizlilik ve güvenlik konusunun üzerinde çok durmuşlar.Ayrıca teamlerini inceledim oldukça kaliteli ve sağlam kişilerden oluşuyor.
Twitterdan da inceleyerek icraatlarına göz atabilirsiniz. 
Son olarak cmp deki  Rank 243
Grafiklerini incelediğimde alım için uygun seviyelerde ben bir miktar alım yapacağım birkaç gün içerisinde.
Uzun vadeli kesinlikle güzel yerlere gelebileceğini düşünüyorum fakat kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Esenlikle kalın ( :

sinyalci
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 29, 2018, 03:34:53 PM

Bence toplum olarak bilinçlenmemiz gerekir  erkeği de bayanı da dahi o kadın cinayetlerini işleyen kişileri de bir ana doğuruyor  sorun temelden başlıyor veriyorlar küçük çocuğun eline oyuncak silahı yok oğlum vurasın kırarsın aslanım  poh pohların ardı arkası kesilmiyor kavga olur ilk senin çocuk koşar kavgaya  çocuk alıştıya vurdu kırdıya buranın külhan beyi olur birden  çünkü ne yapsa ailesi tarafından onaylanmış hayatında görmemiş bişey böyle sorunlu kişiler ne olacak karısını da döverdi öldürür de abi çocuk yaşta başlıyor her şey
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 29, 2018, 07:44:20 PM

ya arkadaşlar iyi bir şey yapmaya çalışıyorsunuz ancak bir de bizim tarafımızdan bakın, ne yapalım şimdi, size yaranmaya mı çalışalım, dilencilik mi yapalım? gözünüzü seveyim, bu iş böyle olmayacak sanki.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 29, 2018, 08:01:08 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2788417.0

Vereninde vermeyeninde canı saolsun. Smiley Şimdiden teşekkürler
lighterkek
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
January 29, 2018, 09:08:27 PM

ben yeni üyeyim ama forumun gidişatı için iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum çok güzel paylaşımlar da oluyor sitede ama rütbe atlıcakken işi zora giren kaliteli post atan arkadaşlar için belki bir süre biraz can sıkıcı olabilir ama eminim ki en kısa sürede hak ettiklerini bulacaklardır
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 30, 2018, 06:31:48 AM

Ethereum ağının yavaşlaması karşısında yaptığım ağır eleştirilerden nasibini alan Vitalik, hızlı adımlarla sistemi iyileştirdi ve yeniden 1 Gwei ile hızlı işlemler yapmaya başladık. Başarının çoğunluğunu altta bulunan mesajıma atfediyorum. Merit veren ellerinize Satoshi'nin private key'i geçsin inşallah Smiley
Ara ara başka mesajları da burada paylaşsak olur değil mi?

2 gündür konu arıyorum burada açan görmemiştim yeni gördüm. Etherscan bile girmek çile oldu artık. Dün 45k bekleyen işlem gördü bu gözler.
Kedicikler varken de yükselmişti feeler ama bu kadar çile çekmemiştim. 2.5 gün önce gönderdiğim işlem hala dönüyor mevlana oldu mübarek.
1 gwei ile yaptığımız zamanları geçtim ama arkadaşların dediği gibi borsalar ile işlem yapanlar atıp tutuyor fee normal falan diye. 10 cente 10 saniyede gönderiyorduk arkadaşım. Şimdi 10 dolar olduysa bu sana bir değişimi çağrıştırmıyor mu? Beğenmiyorsan çık diyebilirsin ama bounty kasanlar her işini mecburen ethereum ile yapıyor ve her seferinde bu feeleri vermek ocağına incir ağacı diker adamın. Kedicikler yavaşladı kurtulduk dedik eski düzene döndü de şimdi bu fork muhabbetine mi bu kadar arttı işlem sayısı. Dün ethgas'da 50 gwei gösteriyordu şuan inmiş 22'ye. Düzelir inşallah ama çok pis küfür yiyorsun vitalik.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
January 30, 2018, 02:32:28 PM

ETHEREUM NE ZAMAN ALINIR ? Cool
Ethereum. Tek üzdüğü konu 10 dolardan yüzlercesini satmam olmuştur. Arada bir kızarıp bizi kanser etsede bilen bilir elbet yükseliyor. Mining kazançlarıyla da orantılı tabi. Kazançlar neredeyse elektrik parasına eşitlenmeye yaklaşınca güzelce pump geliyor ether beye. Zaten pump gelmezse miner sistem kapar veya başka coin kazmaya başlar, transferler yavaşlar btc gibi çöplük olur. Ufak çaplı tavsiye olsun: ''mining kazancı azalır ether alınır ether artar kazanç sağlanır''.

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 30, 2018, 05:53:11 PM

Sevgili arkadaşlar arada Newbie leride görün onlarda rütbe atlamak istiyor olabilirler ama bu Newbie ler forma geç başlamış olabilir sadece öğrenmek istiyor olabilir sevgili abiler  onlarıda görün  artık 😂

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 30, 2018, 06:54:20 PM

Benim anlatmak istediğim grafik yerine marketcap a bakmak gerek. 2014 de market 10 11 milyar dolardı https://coinmarketcap.com/historical/20140202/
Şuan kaç dolar? 500 MİLYAR DOLAR. Yani 2014 de bitcoini 10x çakmak kolaydı. Hadi şimdi 2x çaksınlar bakalım. 2 balina çakar 4 balina toplar yine yükselir. Kötü senaryoları tartışmaya gerek yok. Piyasadan en çok ekmek yiyen adamlar bile btcyi 3 4 5 k seviyelerine düşürmez çünkü oradan kendileri bile toparlayamaz herşey alt üst olur. Antminer en büyük balinalardan. Satışları sıfıra iner. Antminer sadece btc miner satmıyor bilidğiniz üzere. ltc dash vb miner satışlarıda çakılacağı için piyasaya mudahele ederler. Ethereum mining durursa amd nvidia çöker. Onlarda bu işin içinde ve balinalardandır. 3 5 grafiğe bakarak şöyle düşer böyle düşer demek eskidendi. Dönem şimdiki yeni dönem, saygılar.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
January 30, 2018, 07:04:41 PM

Airdrop'tan baya token verdi gerçekten ama en son oy kullanacaklara verecekleri 700 coin'i sadece bit z de üçüncü seviye olanlara vereceklerini açıkladılar. İkinci seviyeye de verseler iyidi. Ama yine de teşekkürler Rebl.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 30, 2018, 07:53:22 PM
Last edit: January 30, 2018, 08:06:09 PM by BurakXel
Merited by Coinredd (1)

Arkadaşlar sizce bu merit olayı ne kadar hakkaniyete uyuyor lütfen sizden ricam halden anlamak namına 1 tane yeni hesap açın ve kaliteli mesajlar yazarak meritlerinizi arttırmaya bakın. süresinde full member olursa benim bu üyeliğimi banlayın yemin ediyorum hadi süresini de geçtim 6 ayda full member olursa benim bu hesabı o şahsa verecem yemin ederimki verecem. tabi işin içinde 3 kağıt olmayacak.

Ben bu işin içinde kaliteli mesajlar yerine üstü kapalı rant sağlanacağı kanısındayım. merit kaynakları alttan parayla dahi meritleri satabilir.

Spam mesajlara gelince merit olayı gelince spam mesajlara engel olacakmı sizce?? hala forumda 1 dünya spam mesajlar yağmıyormu.

En azından keşke foruma 1 2 hafta önceden bilgilendirme yapılsaymış ne bileyim forumdakilerin fikri sorulabilirdi. globalde anket düzenlene bilirdi. yada sistemde ufak bir değişiklik yapılabilirdi. misal haftada memberlere atabileceği 5 merit sürekli güncellenebilirdi. direk bu şekil bir sistem getirilmesi ( kesinlikle bu işin ranta döneceği parayla merit satış işinin yapılacağı kaçınılmaz ) doğru olmadı.

bu arada aceleyle yazdım arkadaşlar içimi döktüm resmen offff offff Sad yarın full member olacaktım ben.......

evet aşağıdaki linkten tıklayacak merit borsasına girebilirsiniz 8 dolardan satış başlamış bile....

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2819169.0
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 31, 2018, 01:29:28 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1904236.0

Acizane böyle bir konu açmıştım.
Faydalı bulup takip etmek isterseniz artık gönlünüzden ne koparsa...
Gelenlere göre konuyu sürdürsem mi sürdürmesem mi diye düşüneceğim.

Ayrıca bu konuyu takipyim ve elimden geldiğince destek olacağım bende.

Herkese iyi forumlar.

Elinizi korkak alıştırmayın Smiley Teşekkürler....

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122

View Profile
January 31, 2018, 07:43:56 PM

Kardeşim envion konusunda bir sürü bilgilendirme yaptım tokenle ilgili  telegramdan zorla bilgi öğrenip size sunuyorum ,ayıptır... Gönlünüzden ne koparsa alırım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: