Bitcoin Forum
May 27, 2024, 08:41:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTürk Onarım Gerekçesiyle Ethereum Çekimlerini Kapattı  (Read 460 times)
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 08:16:10 AM

Bu borsalara çok yakında bir yaptırımlar gelecektir bankalarla bütün alışverişi ortaya dökeceklerdir muhakkak vergilendirme çıkacaktır çok yakın bir zamanda
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 08:18:49 AM

Bu borsalara çok yakında bir yaptırımlar gelecektir bankalarla bütün alışverişi ortaya dökeceklerdir muhakkak vergilendirme çıkacaktır çok yakın bir zamanda

Tabii ki çıkacak, vergilendirme dışında direk yasakta gelebilir. Ekonomi bakanı Zeybekçi halkımızı bu piyasadan korumamız lazım şeklinde açıklama yaptı geçen gün, yasaklanacak mı soruları gündemde.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
January 26, 2018, 08:47:26 AM

Boşu boşuna spekülasyon yapmayınız. Cüzdanlara veya pclere bakım yapılıp dönüş yapacaktır.
Btctürk el değiştirdiğinden beri güvenemediğim bir piyasa olsa da işlediği için problem yok bence.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 26, 2018, 08:50:42 AM

Şöyle bir olay var arkadaşlar eğer borsanın coin'leri çalınırsa ve borsa bunları geri alamazsa kendi ödeyecek ya da coin'lere bye diyeceğiz. Diğer türlü onarım vs bir önemi yok.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 26, 2018, 09:21:39 AM

Konuyu açan Jr.Member arkadaş çok heyecan yapmış BtcTURK piyasanın en eski belkide güvenilecekse ilk borsadır bana göre. Arada bakımda yapar çalışmada. Arkadaş yeni olduğu için biraz gerilmiş. Relax. Bundan 1 yıl önce tüm üyelerine kuruşuna kadar ödedi. Kaçsalar o zaman kaçarlardı. Ha bu şu anlamada gelmiyor sürekli böyle gidecek. Bu alemde babana bile güvenmeyeceksin ama piyasa da ki diğerlerine bakıyorum btcTurk bana göre daha profesyonel.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 09:41:14 AM

Aynı şeyi ben soracaktım. Ani bir saldırı ıvır zıvır durumu olmadığı sürece adam gibi kullanıcılarına bilgilendirme verseler uygulama üzerinden herkes pozisyonunu ona göre alsa kimse zarara uğramaz.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 26, 2018, 09:47:29 AM

Belki farkında değilsiniz ama bittrex haftada birkaç gün ether yatırma ve çekme işlemlerini kapıyor. Hergün bir cuzdan kesin bakımda oluyor. Bunlar sıradan seyler 1-2 hafta duzelmezse o zaman endişelenmek gerekir.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
January 26, 2018, 10:13:41 AM

Şeffaf bir şekilde kullanıcılara haber verip birkaç yenileme, düzenleme çalışması yapacaklar demek ki. Yıllardır bu borsalardan sorunsuz bir şekilde ticaret yapıyorsunuz bu kadar vefasız olmayın hemen aklına olumsuz şeyler geliyor bazılarının

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 26, 2018, 10:26:35 AM

Adamların mantaliyesi bu işle ugraşan bizlerin dinden çıktıgı yönünde, teknoloji biliyorsunuz bu hükümet ve yardıkcıları için caiz degil hatta günah ve haram falandır. Bir yerde denk geldi bitcoin ile ugraşanlar daeşcilerdir falan dedi malın biri bunlarda o heriften duyduklarını halka satıyorlar bir fikirleri varmış gibi
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 26, 2018, 10:35:45 AM

btcturk çekimleri kapattıysa muhtemelen elinde ethereum kalmamıştır. büyük bir yatırımcı emirleri toparlayıp elindeki tlyi eth ye çevirmiş olabilir. yüksek miktarda yapılan çekim btcturk'un soğuk cüzdanlarını boşaltmış olabilir. yeniden tedarik edecek ve çekimi açacaklardır. yada zaten açmışlardır bile.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 26, 2018, 11:12:46 AM

Az önce Btctürk'ten ethereum bozdum . Sıkıntı yok arkadaşlar ancak konu açarken niye hep felaket tellallığı yapıyorsunuz ?

Adamlar onarım var demiş acaba sonuna mı geldi diyorsunuz . Speküle edince para mı veriyorlar ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 15, 2018, 02:31:57 PM

Arkadaşlar ben biryerde okumuştum doğru mu sormak isterim size;
BTCTurk satıldı diye okumuştum %95 hisse oranında bir başka kişiye satılmış ve geri kalan %5 hissesi eski sahiplerindeymiş bunun doğruluğunu nerden öğrenebiliriz? Şimdiden teşekkürler
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
February 15, 2018, 02:34:03 PM

Arkadaşlar ben biryerde okumuştum doğru mu sormak isterim size;
BTCTurk satıldı diye okumuştum %95 hisse oranında bir başka kişiye satılmış ve geri kalan %5 hissesi eski sahiplerindeymiş bunun doğruluğunu nerden öğrenebiliriz? Şimdiden teşekkürler
Bunu google a yazsan sana en az 10 tane haber çıkar forumda 2 dk dolansan en az 2-3 başlık çıkar. ama seni mutlu edelim evet dogru. %95i satıldı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 15, 2018, 03:44:00 PM

btc türk hep böyle meselelerle anılır oldu. zaten önceden kapanıp tekrar açılmış bir yer. ben hiç güvenmiyorum. hesap dahi açmadım. umarım kötü birşey olmaz yatırım yapan kişiler zor durumda kalmasın yeter yoksa şirket umurumda değil.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 15, 2018, 04:11:18 PM

umarım bu tür kararları hemen düzeltirler yoksa bir sürü kişinin güvenini kaybedeceklerini artık hazırlansınlar

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 15, 2018, 04:30:50 PM

ya şu btc türk ile ilgili bir gün de beni şaşırtacak haber görsem dişimi kıracağım. hep olumsuzluk hep olumsuzluk. zaten ne zaman btc yukarı doğru sert gitse ya da aşağı doğru düşse bizim borsalarda hemen teknik problem olur. maksat vatandaş yüksekten satmasın aşağılardan almasın. btc türk ün bu meselesine de şaşırmamak lazım...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 15, 2018, 04:32:15 PM
Merited by Riskylisk (1)

btc türk hep böyle meselelerle anılır oldu. zaten önceden kapanıp tekrar açılmış bir yer. ben hiç güvenmiyorum. hesap dahi açmadım. umarım kötü birşey olmaz yatırım yapan kişiler zor durumda kalmasın yeter yoksa şirket umurumda değil.
umarım bu tür kararları hemen düzeltirler yoksa bir sürü kişinin güvenini kaybedeceklerini artık hazırlansınlar
ya şu btc türk ile ilgili bir gün de beni şaşırtacak haber görsem dişimi kıracağım. hep olumsuzluk hep olumsuzluk. zaten ne zaman btc yukarı doğru sert gitse ya da aşağı doğru düşse bizim borsalarda hemen teknik problem olur. maksat vatandaş yüksekten satmasın aşağılardan almasın. btc türk ün bu meselesine de şaşırmamak lazım...

mesela eksi merit forumda olsa bu 3 adama direk atmak lazım olmaz mı ? adamlar konunun acıldıgı tarihe bakmaz , olayın bitip bitmediğine bakmaz , konu uplandı diye " ya hadi bişey yazıp cıkayım " diye gelip post atar Cheesy

hop basıcaksın eksi meriti sittin sene rank atlayamayacak
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 15, 2018, 07:55:37 PM

btcturk %95i satıldı, foruma konu da açmıştım, güncellemeler olumsuzluğu gizlemek ya da keyfi değil, doğrudan olumlu olacaktır. alan kişiye bakarsanız anlarsınız.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 03:19:29 AM

Sakin olun arkadaşlar. Binance muhabbetide yapıldı geçtiğimiz günlerde. Adamlar bakım yapmasa site yavaş yapsa site battı oluyor. Ayrıca bu son dönemde yukarıda arkadaşında yazdığı gibi btcturk el değiştirdi . Bu yüzden yenilenme yoluna gidiyor olabilirler hem yazılımsal hemde şirketsel açıdan. Umarım gelişmeler olumlu olur

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 16, 2018, 06:12:42 AM

Her ne kadar Cüzdan ve banka operasyon ekibi vasat olsa da BTCTürk güvenilir ve bir o kadar da kullanımı kolay bir borsa. İlk göz ağrısı aynı zamanda. Bünyesinden Alp Işık gibi bir duayen çıkmış. Yakın zamanda rijitlik yakalayacaktır. Bu işler dışarıdan bakıldığı kadar kolay değil.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol