Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:50:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Zeybekci'den kritik 'bitcoin' uyarısı  (Read 467 times)
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 02, 2018, 02:11:47 PM

savunduğum için söylemiyorum ama her ne kadar da ekonomi bakanı olsa da kendisi bir siyasetçi. o görüşü paylaşmasa bile ülkede hakim olan izlenen politikaya, uygun açıklamalar yapmak zorunda. ben cidde almıyorum vaktinden önce yapılan açıklamarı. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz hesabı, şimdi destekleceğiz gerekli düzenlemeleri yapacağız dese de benim için bir şey ifade etmeyecekti.
zaman gösterecek.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 12, 2018, 10:49:28 PM

Bakan bey bitcoin hakkında yeterince bilgiye sahip değil bence. Blockchaini kabul ediyorsan bitcoinide kabul etmek zorundasın çünkü btc yi ortaya çıkartan blockcahin teknolojisidir.

[/center]
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
February 13, 2018, 10:12:01 PM

Ya bu adamdan ne beklenır bunlar kımsenın 3 kuruş para kazanmasını ıstemıyor napsınlar dolara euroyamı yatırsn ınsanlar sızın gıbı vergımı kaçırsnlr şuan en ıyısı crpto Cheesy
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:19:46 PM

Kesinlikle katılıyorum asıl amaç bize kimse vergisini vermeden işlem yapmasını istemeyiz istemiyoruz da vergilendirme yöntemini bıldukları gün Bitcoini destekleyecek sözler gelir Wink

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 05:59:06 PM

Arkasında sorumlu hiçbir kuruluşun olmadığı batma garantisinin olmadığı pek çok alana yatırımcılar yatırım yapıyorlar, konu Bitcoin olunca bakan aynı gerekçeleri kullanıyor ama ekonomideki diğer yatırım araçlarına bakarsa farklı bir şey görmeyecek.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 06:30:54 PM

Ezbere yapilan bir konusma daha. Block chain teknolojisinin arkasinda durmak veya durmamak bir mevzu olamaz. Teknolojik gelismenin arkasinda durulmaz katilimci olunur ve calismalar yaparak bir parcasi olunur. Bununla birlikte her zaman soyledigim gibi yanlizca gozden cikarilabilinecek miktarda yatirim yapilmali. Borsa da da ayni sekilde.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: