Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:05:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Koineks komisyonları sıfırlamış.  (Read 270 times)
frarslan (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 04:33:02 PM

Az önce bir mail geldi. Koineks 3 günlüğüne tüm komisyonları sıfırladık diye. Şu aralar bitcoin eth falan almak isteyenler için güzel bir haber olabilir.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 26, 2018, 04:47:46 PM

Komisyon önemli değil, önemli olan borsanın, transferlerin ,desteğin stabil ve hızlı olması komisyon yok diye orayı tercih etmem.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 26, 2018, 04:52:40 PM

Facebook grubunda yanlış para yolladiktan sonra üyelerden birini telefonla arayıp banka hesaplarına bloke koymakla tehdit etmeleri benim için bu borsayı bitirdi. Böyle amatör iş yapan borsaya güvenim sıfırdır.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 26, 2018, 05:37:58 PM

Bilgilendirme için teşekkür ederiz kardeşim isi olan arkadaşlar için yardımcı olacaktır güzel haber.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 26, 2018, 05:50:08 PM

Koineks nedense iyi anilmiyor 5 insandan 3 ü bu borsaya itimadı yok. Geçmişte yaşanan şeylerden dolayı sanırım . Nekadar sifirlasalardA işleri zor Smiley

frarslan (OP)
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 06:08:58 PM

Koineksden daha bir alım yapmadım. Ama belki alan vardır diye paylaşayım dedim. Yoksa site hakkında fazla bilgim yok benim de.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
January 26, 2018, 06:11:52 PM

koinekse daha güvenemedim ben. btc türk paribu ve koinim varken ihtiyaç da duymuyorum. borsa sıkıntılı ise 3 5 kuruşluk komisyon için karın ağrıtmaya değmez.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
January 26, 2018, 06:26:47 PM

Pazar günü biraz bitcoin alabilirim türk borsalarında genelde pazar günleri düşük oluyor, Ayrıca en çok para bitcoinin network ücretine gidiyor. Bu haber al satçıları koinekse çekecektir büyük ihtimalle
frarslan (OP)
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 06:33:17 PM

Pazar günü biraz bitcoin alabilirim türk borsalarında genelde pazar günleri düşük oluyor, Ayrıca en çok para bitcoinin network ücretine gidiyor. Bu haber al satçıları koinekse çekecektir büyük ihtimalle

Aynen. 3 gün de olsa al satı bu sitede yapanlar için karlı olabilir. Bu aralar Türk borsa sitelerinin sayısı da artıyor. Rekabet iyidir. Koineks in bu hamlesine benzer diğerleri de yaparsa güzel olur.

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 26, 2018, 08:46:49 PM

koineks aslıdna bizim türk piyasası için çok iyi oldu ha bire yeni coinler eklemeye gayret gösteriyorlar bu şekilde daha hızlı devam ederlerse birçok coini görebilirsek çok güzel olur komisyonu da sıfırlaması çok iyi olmuş komisyonlardan muzdarip birsürü insan var sıfırlanmışken değerlendirilebilir.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:48:54 PM

Koineks Turk borsalari icerisinde iyi calisan borsalardan. Gordugum kadari ile XLM (Stellar)'da bugun itibari ile borsa uzerinden alinabilecek. Altcoinlerin artmasi dilegi ile.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:51:16 PM

Özellikle al sat yapacaklar için çok iyi bir karar olmuş tabi üç günde değişim ne kadar olur bilinmez coinlerde

Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
January 26, 2018, 09:35:56 PM

Koineks kullanan çok kişi tanımıyorum ben de tercih etmiyorum. Benim tecihim koinim ya da btctürk komisyon alsalar da gdaha güvenli geliyor.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 26, 2018, 11:02:44 PM

Genelde btcturk kullanıyorum ama koinekstede hesabım var ayrıca koinimde kulllandım.bugün banada mail geldi hem xlm eklenmiş siteye hemde komisyon olmayacakmış diye ama genelde nakite dönme dışında türk borsalarını nerdeyse hiç kullanmıyorum al-sat yapmıyorum sadece ihtiyaç anında paraçekmek için satış yapıyorum
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 26, 2018, 11:56:14 PM

Bunu neden yaptiklarini dusundunuz mu? Koineks haber vermeden 12 saat gibi bir sure kapatti siteyi. Millete coinlerini gondermedi bir dolu tepki aldi. Sonra agiza calinan bir parmak bal goruyoruz. Bosuna degil bu hem market hacmini artirip hem de yeni kullanici cekiyor. Eskilerin de gonlunu alip reklam yapacaklar iste.

eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
January 27, 2018, 01:00:36 AM

Ben de mail aldım bugün komisyonları sıfırladıklarına dair hatta yeni coin koymuşlar sisteme. Hala sistem düzgün çalışmıyorken üzerine yeni coin koyma çabaları. Ben adam akıllı coin transferi yapamadıktan sonra ne yapayım komisyonsuz borsayı. Önce sistemi ayakta tutsunlar çok gözden düştüler.

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 27, 2018, 06:50:20 AM

Yüklü işlem yapanlar tamamen güvenlik düşündüğü için komisyonlara pek takılmıyor . Daha önceden yaşanan müspet olayları toparlamaları oldukça uzun sürecek anlaşılan. Deneme şansım olmadı fakat niyeyse Türkiye ' de çoğu borsaya ısınamıyorum . Güven teşkil etmiyorlar.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
January 27, 2018, 08:21:14 AM

Bozulan işlerini yeniden tesis etmek ve kripto paralara yeni merak salanları kafalamak için böyle bir fikir ortaya atmışlar demek ki.
İnşallah düzgün bir trade imkanı sağlarlar da kimse mağdur olmaz.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 27, 2018, 09:21:41 AM

Sistemleri çok sık hata veriyor. Geçenlerde cüzdanlarında sıkıntı vardı. Komisyon oranlarını 0 lamışlar güzel hoşta insan düşünmeden edemiyor. Ordan 40-50 bin TL lik işlem yapacaksın ama kafanda soru işaretleri olacak.. 150-200 TL komisyonu düşünür müsün? Para kalmaz içerde ordan eminim ama bir sürü müşteri temsilcisiyle yazış yok işte transaction'ım şu işte şuraya gitmiş gözüküyor ama gönderilmemiş işte adresim blockchainde şu kadar onaylanmış ama hesabıma gelmemiş bir sürü dert yan vs...
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 10:07:51 AM

İstedikleri kadar komisyon sıfırlasınlar güven olmaz. İnsanların coinlerini karıştıryorlar,geçen de birçok kişinin bakiyesi 2 ye katlanmıştı. Nasıl güvenip iş yapacaz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: