Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:12:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3163 times)
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
January 27, 2018, 01:27:50 AM

kaçırdığımız kötü olmuş yanlız umarım başkalarına denk gelirim
1715663568
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715663568
Reply with quote  #2

1715663568
Report to moderator
1715663568
Hero Member
*

Ignore
1715663568
Reply with quote  #2

1715663568
Report to moderator
1715663568
Hero Member
*

Ignore
1715663568
Reply with quote  #2

1715663568
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715663568
Hero Member
*

Ignore
1715663568
Reply with quote  #2

1715663568
Report to moderator
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 27, 2018, 08:52:30 AM

bende o kadar araştırma yapıyorum iyi araştırmacı diyordum meğerse sende farklı cevherler varmış çok faaydalı bir konu başlığı olmuş teşekkürlerimi sunarım

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 27, 2018, 10:00:03 AM

Hocam Telegram ICO (TON) için scam söylentileri var. Biraz daha derin araştır derim.

Şuan satın alınacak bir yer olmadığı için, bekleyip göreceğiz.

Bence FuzeX iyi projelerden olacak. Adamlar urun cikartmislar bile. Fikirlerinden bahsetmiyorlar cikardiklari urunden bahsediyorlar. Ekipleri saglam. Whitepaper desen bilgi doldu. Ben cok sevdim projeyi uzerine bir de blog yazip Medium'da paylastim Smiley

Çıkardıkları üründen, ICO'nun konusundan bahsederseniz, üyeleri daha kolay yönlendirebiliriz. Medium'daki yazınızdan da bir kısım koyabilirsiniz.

Çok güzel başlık olmuş dostum. Her ico için açıklama yapman ayrı bir emek. Eksik olma. Merit'ini verdim. Arkadaşlara da örnek olsun onlar da ellerini korkak alıştırmasın. Çabalayan dostlara meritler feda olsun.

Smiley Teşekkürler.

VALID ve MedialChain var benim gözümde bunlarda çok iyi ico çıkartabiliceklerini düşünüyorum bakmanızı tavsiye ederim.

Kısa kısa ICO'ların projesi nedir, neden almayı tavsiye ediyorsunuz gibi bilgi verirseniz, tüm üyelere faydamız olur.

İmzasını taşıdığım projenin icosunafda girmeyi düşünüyorum 16 şubatta başlıyor.Son dönemde icolar çok iyi kazandırdı yatırımcısına zarar ettiren pek nadirdir.bi ara ico altına düşme olayı son dönemde yokoldu diyebiliriz.benim takibimde olan coinvest ve credits diyebilirm.tabiki bide arcblock bugün kyc onayladı onada katılmayı düşünüyorum

ICO'nın neden kazandıracağına dair bilgi verirseniz, tüm üyelere faydamız olur.

atalay
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6

View Profile
January 27, 2018, 12:14:48 PM

Bankera tanıtımını izleyin derim : https://www.youtube.com/watch?v=P9fgt92HIbY

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 27, 2018, 12:29:12 PM

Arcblock Medicalchain Nucleus Vision Bluzelle Refereum Bunlarda benden

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 27, 2018, 12:38:13 PM

Nucleus vision tabii ki. Ekibi ve community bile yeter bunu anlamaya. Araştırın ve görün ama whitelist kapandı malesef çok fazla ilgi vardı.

Exelean
Member
**

Activity: 83

Computer Engineer

View Profile
January 27, 2018, 12:44:49 PM

Arkadaşlar, Alyattes emek sarf edip bizim için bilgi toplamış ama yine merit veren sayısı çok az. Bu konuyada vermezsek nerede kullanacağız? Benim hepi topu 1 meritim vardı onu bile verdim.
++ MERIT Smiley (son merit imi verdim)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Outlaw79
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 6

View Profile
January 27, 2018, 01:18:01 PM
Last edit: January 28, 2018, 11:44:02 PM by Outlaw79
Merited by torrentco (1)

Selamlar,
paralı üyesi olduğum hacked.com da günlük seçilen ico değerlendirmesi yapılıyor. Bu ico lara her bir özelliğine ait başlıklarda inceleniyor ve puanlar veriliyor. Bu başlıklar;

-Token
-Team
-Verdict
-Risks
-Growth Opportunities
-Disposition
-Investment Details

Geriye doğru 30 a yakın ICO değerlendirmesini taradım ve 10 üzerinden 7 ve 7 nin üzerinde puan alan ICO ları aşağıya yazıyorum. Bazıları token dağıtımını tamamlamış da olabilir, ama bu da bizim bunlara bakıp verilmiş puanların da doğruluğunu kontrol etmemiz için yararlı olabilir. 7.5 ları ayrıca işaretledim, gerisi 7. Sıralama yeniden eskiye gidiyor.

Coinvest
BeeToken 7.5
Omega One
Bluzelle
THEKEY
Rentberry
CanYa
LALA World 7.5
Coinfirm AMLT,
NAGA 7.5

Umarım yardımcı olur ve görüşlerinizi alabilirim. Ben de yakın zamanda bir ico ya yatırım yapmayı düşünüyorum. Burada birlikte iyi değerlendirebilirsek seçeneklerimizi azaltıp şansımızı artırabiliriz.

Edit;

Yukarıda Yazdıklarımın içersinde en yüksek puanı alan ve en güncel olan ICO olarak BeeToken i biraz daha tanıtmak istiyorum. Baştan söyleyim, sadece bilgi amaçlıdır, kendim BeeToken almadım.

BeeToken - Ev Paylaşımının Geleceği

"Paylaşım Ekonomisi", son yıllarda VC'ler arasında vahşi bir sözcük oldu. Paylaşım ekonomisi, tüketicilerin çevrimiçi arabuluculuk yoluyla mal ve hizmet alışverişi yapmak için kullandıkları bir modeldir. Ekonomiyi paylaşarak sunulan hizmetler, genellikle bir ürün merkezli kuruluş tarafından sağlananlardan daha ucuzdur. Uber ve Airbnb, sırasıyla 60 milyar dolar ve 30 milyar dolar değerindeki bu modelin başlıca başarı öyküleridir.

Kağıt üzerinde göründüğü kadar iyi olmasına rağmen, mevcut paylaşım ekonomisi modelleri blockchain teknolojisi ile değşime uğramak üzere uygundur. Kullanıcıları basitçe birbiriyle buluşturma karşılığında, Airbnb gibi platformlar herkesten yüksek komisyon ücreti alır. Airbnb şimdi 30 milyar dolar değerinde olmasına rağmen, bu değer hiçbiri misafirlerine veya bu büyümeyi güçlendiren konaklara geri döndürmemiştir.

Bee değerinin özünde yer alan, doğrudan Airbnb ile rekabet eden, kısa vadeli bir konut kiralama çözümü olan Beenest platformudur. Beenest, Airbnb ve HomeAway gibi merkezi platformlara göre çeşitli avantajlar sunmaktadır: Düşük Fee'ler , Düzenlenmiş teşvikler-bonuslar ve tabi ki decentralization (Merkezi olmayan)

Beenest alfa sürümü 2018'in 1. Çeyreği -2108'de açıklanacak. 5 + ABD şehrindeki genişleme 2019'da yapılacak. - Amerika odaklı görünüyor.

Ethereum tabanlı bir token olacak.

Takımdakiler Uber ağırlıklı,

Paylaşım ekonomisinde Airbnb gibi yüksek komisyonlarla çalışan ve piyasayı domine eden bir oyuncu yerine blockchain tabanlı ve herkesin ve daha çok aktılımcıların kazandığı bir platform yaratma çabası içindeler. En büyük söylemleri bu. Ayrıca blockchain i günlük hayatta kullanımı olan birşeye dönüştürdüklerini söylüyorlar. 

Websitelerine girip daha ileri değerlendirme size ait. Ben chrome da açamadım, explorer da deneyin lütfen. Bol şans

https://www.beetoken.com/

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 27, 2018, 01:23:21 PM

ben hayatımda ılk defa bır ıco ya gırdım o da bu lh-crypto.io..  2004 yılından berı forex sırketının acmıs oldugu bır ıco  10 milyon doları gectı son 4 gun .eger acıldıktan sonra çinlilerin falan dıkkatını cekerse iş yapar dıye dusundum Cheesy toplam arzıda zengın olmaya yeterlı.bakın dderım.bole cok ılgı gormeyen ıcoların sonradan ne oldugu bellı Cheesy

https://icorating.com/ico/lhcrypto/
kasperdolberg
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 02:10:22 PM

DIWTOKEN.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 02:14:03 PM

Hala whitelisti açık olan go network bu yılın en iyi icolarından biri olucak gibi gözükmekte. Kalabalığı görürseniz anlayabilirsiniz, en son baktığımda 55k takipçi vardı telegramda, insanlar kapışıcak saniyeler içinde hardcap olucaktır muhtemelen.

yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 27, 2018, 02:15:33 PM

Bence iyi tespit etmişsin bazı tespit ettiğin ikolara bende yatırım yapmayı düşünüyordum

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 27, 2018, 03:18:37 PM

paylaştığınız icolardan en dikkat çekici olanı arcblock. ben de whitelist ve kyc işlemini tamamladım. icoya katılmak için bekliyorum. çok kısa sürede hardcap yapacaktır. en öenmlisi bence bu işi ne kadar sürede ve nasıl başaracakları olacak. talep çok ama geliştirme de çok önemli. ona göre değerleniyor tokenlar sonuçta
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
January 27, 2018, 03:22:29 PM

Bee token, go network ve nucleus son zamanalrda dikkatimi çekenler, hangileri kapandı emin değilim. Hepsi için çok büyük bir kalabalık beklemekte, projeleri de güzel girilebilse 3-5 kat en az bırakıcaktır ama burda zor olan girip alabilmek, kurayla falan seçiyorlardı en son bee tokenda örneğin.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 27, 2018, 04:57:13 PM

Arkadaşlar, Alyattes emek sarf edip bizim için bilgi toplamış ama yine merit veren sayısı çok az. Bu konuyada vermezsek nerede kullanacağız? Benim hepi topu 1 meritim vardı onu bile verdim.
++ MERIT Smiley (son merit imi verdim)

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Selamlar,
paralı üyesi olduğum hacked.com da günlük seçilen ico değerlendirmesi yapılıyor. Bu ico lara her bir özelliğine ait başlıklarda inceleniyor ve puanlar veriliyor. Bu başlıklar;

-Token
-Team
-Verdict
-Risks
-Growth Opportunities
-Disposition
-Investment Details

Geriye doğru 30 a yakın ICO değerlendirmesini taradım ve 10 üzerinden 7 ve 7 nin üzerinde puan alan ICO ları aşağıya yazıyorum. Bazıları token dağıtımını tamamlamış da olabilir, ama bu da bizim bunlara bakıp verilmiş puanların da doğruluğunu kontrol etmemiz için yararlı olabilir. 7.5 ları ayrıca işaretledim, gerisi 7. Sıralama yeniden eskiye gidiyor.

Coinvest
BeeToken 7.5
Omega One
Bluzelle
THEKEY
Rentberry
CanYa
LALA World 7.5
Coinfirm AMLT,
NAGA 7.5

Umarım yardımcı olur ve görüşlerinizi alabilirim. Ben de yakın zamanda bir ico ya yatırım yapmayı düşünüyorum. Burada birlikte iyi değerlendirebilirsek seçeneklerimizi azaltıp şansımızı artırabiliriz.

Aslında tam olarak görmek istediğimiz mesaj bu şekilde sadece birer satır bile olsa, bu coinler projeleri neler ve sizce neden girilmeli? bu soruları da yanıtlayacak şekilde güncelleyebilir misiniz?

ben hayatımda ılk defa bır ıco ya gırdım o da bu lh-crypto.io..  2004 yılından berı forex sırketının acmıs oldugu bır ıco  10 milyon doları gectı son 4 gun .eger acıldıktan sonra çinlilerin falan dıkkatını cekerse iş yapar dıye dusundum Cheesy toplam arzıda zengın olmaya yeterlı.bakın dderım.bole cok ılgı gormeyen ıcoların sonradan ne oldugu bellı Cheesy

https://icorating.com/ico/lhcrypto/

Paylaşım için teşekkürler.

Bence iyi tespit etmişsin bazı tespit ettiğin ikolara bende yatırım yapmayı düşünüyordum

Teşekkürler.

paylaştığınız icolardan en dikkat çekici olanı arcblock. ben de whitelist ve kyc işlemini tamamladım. icoya katılmak için bekliyorum. çok kısa sürede hardcap yapacaktır. en öenmlisi bence bu işi ne kadar sürede ve nasıl başaracakları olacak. talep çok ama geliştirme de çok önemli. ona göre değerleniyor tokenlar sonuçta

Söylediklerinize katılıyorum. Arcblock nedense çok fazla kişi tarafından bekleniyor. Bu kadar beklenti olan icolar genellikle çok çabuk hardcap yapıyor.

Bee token, go network ve nucleus son zamanalrda dikkatimi çekenler, hangileri kapandı emin değilim. Hepsi için çok büyük bir kalabalık beklemekte, projeleri de güzel girilebilse 3-5 kat en az bırakıcaktır ama burda zor olan girip alabilmek, kurayla falan seçiyorlardı en son bee tokenda örneğin.

Evet Icolarda maalesef zamanla çok önemli, özellikle Pre-Ico zamanlarını yakalamak oldukça önemli, büyük bonuslar yakalanabiliyor.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 28, 2018, 12:21:37 AM

O kadar proje var ki insan kayboluyor bazen. Listede guzel projeler var. Dadi ve FuzeX'te guzel projeler arasinda.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 28, 2018, 12:59:21 AM
Merited by AlyattesLydia (1)

Ico başlıkları sürekli açılıyordu ama bu şekilde düzenli tutulan yoktu umarım sürekli güncellenerek devam eder. İlk mesajdaki icolardan benim yatırım yapacağım Narrative var açıkçası neo tabanlı olmasaydı ona da girmezdim.

Tokenstara girecekler dikkatli olsun bunu şu anlamda söylüyorum kısa sürede dönüş beklemeyin projeden yoksa proje güzel zaten 3 farklı token çıkaracaklar ve ilki hali hazırda ace adıyla piyasada mevcut. https://coinmarketcap.com/currencies/ace/#markets

Benim girdiğim icolardan amlt var 2 gün sonra sona erecek. Kripto dünyasına karşı yürütülen algı operasyonlarında başı çeken kara para aklama vs. gibi problemleri çözmeyi hedefleyen bir proje. Ancak exchangelere girmesi mart başını bulacak yatırım yapacaklar buna dikkat etsin.

Bee token var maalesef whitelisti kapandı konu hakkında başlık açmıştım oradan detaylara bakabilirsiniz. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2800089.0

Copytrack projesine girip girmemeye son günlerde karar vereceğim yakacakları token miktarına bağlı olarak onunda konusu mevcut şuradan ulaşabilirsiniz. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2773592.0

Takibimde olan başka projelerde var zamanla yenilerini atacağım.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 28, 2018, 05:05:50 AM

İyi icolar var daha önce hiç katılmadım bounty katılıyorum daha cok ama bu ara credits fena gelmedi babb da iyi gibi bakalım belki 3-5 bişiy atar beklerim

Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 12:47:06 PM

Envion ve THEKEY en gözde ICO larimdi onun dışında

BABB
Restart Energy
LaLa World
AMLT
WePower

Tutacağını şiddetle düşündüğüm ICO lardan.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 28, 2018, 01:02:42 PM

ArcBlock konuya eklenmiş zaten ama ufak bir çeviri yapmıştım incelemek isteyen olursa diye buraya da ekleyeyim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2783765.0
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: