Bitcoin Forum
April 20, 2024, 04:12:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3160 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 04, 2018, 05:21:04 AM
Merited by AlyattesLydia (1)

Current

Bu projeyi anlatmak için direkt mitch üstad'tan alıntı yapıp diğer bilgileri ben ekleyeceğim. Zira kendisi çok güzel açıklamış.

Evet arkadaşlar hayvan gibi bir proje ile karşinizdayim Smiley beni forumdan takip edenler az cok bilirler boşa sallamam  bu seferki projede öyle  birşey olacak. hayvani yani öyle böyle değil hayvani ötesi olacak bu takım ve advisorlara göre olmali da zaten. proje aslinda özünde basit  bir proje gibi duruyor anlamasi en azından daha kolay. elemanlar current diye bir sistem yapmişlar spotify'dan youtubuuna podcastlere filmlere müziklere herşeyinize buradan ulaşabileceksiniz. dinleyeceksiniz izleyeceksiniz yani.. token CRNC token diye geçecek. aplikasyon olarak google store ve appstore da mevcut. indirdim baktim ben arayüzü felan hoş tabi daha dolması lazim içerik boş duruyor. proje içeriğinde şöyle birşey  var bu CRNC tokenden kazanilabiliyor platform üzerinden müzik film vs yayınlayarak bu tokenlerden kazanabiliyosunuz. üstelik tokenler araciligiyla en popüler içerik sağlayicilarinin aylık abonelik ücretlerinde iyi bir indirim alabiliyosunuz yada tamamen ortadan kaldirabiliyosunuz. işin özünde güzel şeyler var aslinda ben projeyi begendim muhtemelen pek cok insan da begenmiş gözüküyor..

telegram gruplarında 35 binden fazla insan var baya aktifler iki dakika durdum beynim dolandi o derece yani.  presale tarzi bişi yapmişlar katilim için 1oo eth istiyolar ama o bizi aşar en azindan beni aşar. aşmayan üyeler için mail adresleri vermişler iletişime geçin demişler. presale i bu şekilde mi yapacaklar tam bilmiyorum. crowdsale tarihi şubat mart arasinda bi yerde görmüştüm bi yerde ama sonra tekrar bulamadim february march arasinda hatirliyorum detayli bakan arkadaşlar illa ki görürlerse yazarlarsa sevinirim ben kaybettim valla.

Gelelim Ağalara Smiley  Dallas Mavericks in sahibi  Mark Cuban abimiz var. sonra yanında  Eyal Hertzog var.Evet Bancor'un yiğidi Smiley onun yanında Bancor'un güzeli Galia Benartzi var. Yetmedi mi ? o zaman devam ediyorum Chronobank'tan Sergei Sergienko var. Pinkcoin den Danny Johnson var. Kickico'dan var Storm advisorlarından var . var da var yani..

Bu arada araştırmalara devam ederken tarihler ile ilgili bilgileri öğrendim.2 aşamali presale yapilacakmiş. ilk aşama 7 Şubatta. 2.Aşama da 21 şubatta yapilacak. ICO başlangiç tarihi ise 14 Mart denmiş. 1.5 ay felan var sanirim ama maksadımız tabi ki erkenden haber etmek ki whitelist için önlerden yerimizi alalim.

Total Suplly : 1 milyar adet CRNC denmiş. Eth Btc Neo olarak ödeme alacaklarmiş. %35 yani 350 milyon adet satışa çıkarılacak. %17 takım için ve advisorlar için denmiş. %3 Current'in Vakfına denmiş uzun vadeli gelecek planları  vs için . %35 gibi büyük bir kısım da Madencilik Ödülleri diye ayrılmış fakat içerik olarakta platformu büyütmek geliştirmek ilerletmek veri tüketim dağıtım bakım vs diye ayrılmış. buradaki Mining Reward tan kasıt sanırım madencilik kazım işleri için değil diye düşünüyorum daha cok platformla ile ilgili yada bu uygulamayi kullaninca CRNC token kazanabilirsiniz dediği kısım içinde ayrılmış olabilir diye düşünüyorum.

Kayıt için vereceğim linkten alt  tarafta " Pre Register " kısmı var oraya mail adresinizi girerek  bir sonraki aşamayi tamamladiktan sonra kyc vs için mail gelecek sanirim öyle dediler  telegram da haber bekleyin dediler yani siz sadece pre register'i yapin mailden onaylayın.ileriki günlerde bir güncelleme olursa bende buradan paylaşırım.

Apply To Our Presale Below Yazan yeri bulun altta mail adresi girin bu kadar yani.sonra mail confirm o kadar Smiley

Web Sitesi :  https://tokensale.current.us/  

Benim anlatacaklarım bu kadar daha detaylı bilgiler için sizler de araştırmalarınızı yaparak başlığı güncel tutarakta paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İmzasına girdim, bir kaç kampanyaya daha girmeyi düşünüyorum. Fena proje değil, bir göz atın en azından.

Web site; https://tokensale.current.us/index.html
White paper; https://cdn.current.us/whitepaper.pdf
Ann konusu; https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829644.0
Telegramları; https://t.me/CurrentCRNC
Türkçe duyuru ve bounty konusu; https://bitcointalk.org/index.php?topic=2842576.0
Icodrops; https://icodrops.com/current/

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 04, 2018, 01:22:03 PM

Ben POLY ve OTHO 'yu takip ediyorum.

Bu icolar hakkında detaylı bilgi vermenizi bekliyoruz. Böylece biz de ilgilenmeye başlayabiliriz.

Merit vererek konu başlığını destekleyen herkese çok teşekkürler. Sizin verdiğiniz Meritler sayesinde, bu hafta toplam 14 sMerit konuya detaylı cevap yazan arkadaşlara dağıtıldı. Detaylı cevap yazarak, sadece kendisi değil herkesin kazanmasına destek olanlara da bir kez daha teşekkürler.

Patrice_89
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 2

View Profile
February 04, 2018, 01:53:48 PM

Bu icolar hakkında detaylı bilgi vermenizi bekliyoruz. Böylece biz de ilgilenmeye başlayabiliriz.

Merit vererek konu başlığını destekleyen herkese çok teşekkürler. Sizin verdiğiniz Meritler sayesinde, bu hafta toplam 14 sMerit konuya detaylı cevap yazan arkadaşlara dağıtıldı. Detaylı cevap yazarak, sadece kendisi değil herkesin kazanmasına destek olanlara da bir kez daha teşekkürler.

Size de tesekkurler! kolay gelsin

▰✔ https://www.esportsecosystem.com/ ✔▰ eSPORTS  - ECOSYSTEM "Empowering Gamers!"  ♞❉ http://www.t.me/esportsecosystem ❉♞
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 05, 2018, 06:23:50 AM

Size de tesekkurler! kolay gelsin

Rica ederim, aslında hepimize kolay gelsin. Herkes bir el atarsa, sürekli olarak güncel ICO'lardan haberimiz olur.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 05, 2018, 06:47:23 AM

Telegram icosu hem toplanan sermaye açısından hemde katılım açısından bir çok yeni rekorla gelecektir. Zaten kripto para piyasasını elinde bulundurun telegram bu güne dek neden bu kadar bekledi anlamış değilim. Yakından takip edeceğim bir ico olaraktır.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 05, 2018, 07:02:17 AM

Yılın en iyi icosunu tahminlemek gerçekten çok zor. Yıl bitene kadar piyasaya damga vuran birçok ico gelip geçecektir. Bunu ay ay söylemek daha mantıklı gibi geldi bana.

Ben şubat ayının yıldızının ARCBLOCK olduğunu düşünüyorum.

Meritlerinizi esirgemeyin Smiley
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 05, 2018, 05:50:07 PM

Telegram icosu hem toplanan sermaye açısından hemde katılım açısından bir çok yeni rekorla gelecektir. Zaten kripto para piyasasını elinde bulundurun telegram bu güne dek neden bu kadar bekledi anlamış değilim. Yakından takip edeceğim bir ico olaraktır.

Henüz bir açıklama yapmadılar ama sanırım kişi başına limitli satım yapacaklar. O bile çok kısa sürede bitecektir.

Yılın en iyi icosunu tahminlemek gerçekten çok zor. Yıl bitene kadar piyasaya damga vuran birçok ico gelip geçecektir. Bunu ay ay söylemek daha mantıklı gibi geldi bana.

Ben şubat ayının yıldızının ARCBLOCK olduğunu düşünüyorum.

Meritlerinizi esirgemeyin Smiley

Aslında her ay potansiyeli olanları inceleyerek o zamana kadar ki en iyiyi seçmeye çalışacağız. Dediğiniz gibi ArcBlock ve Diw baya etki yarattılar.
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
February 05, 2018, 09:31:54 PM

Crypterium (CRPT) ' un  bende 2018 yılında isminden bir hayli bahsettirecek bir coin olduğu düşüncesindeyim
Patrice_89
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 2

View Profile
February 05, 2018, 11:27:51 PM

Su anda ciddi dusundugum remme ve savedroid. Savedroid Alman projesi,pre-sale bitti ve yakinda herkese satilicak.

Remme kazandiricak bence ama malesef onun whitelist'i kapandi, 13 subatta whiteliste girebilenler icin satis  basliyor ama 2 gun icinde tum tokenlar satilmadiysa herkes katilabilicek,yani 15 subatta. Neden Remme, cunku calisan bir prototypeleri var,2017de microsoft hackathon kazandilar (Ukranyada), ve takiminin IT dunyasinda deneyimi var.

Proje'de internet ve sifre guvenligi hakkinda eger tutarsa buyuk bir ico olucak. Su anda bir suru ico hackleniyor ve isin icine bitcoin girince internet guvenligi tum zamanlarin en yuksek zamaninda. Eger 15inde hala tokenlari varsa alicagim sanirim.

Savedroid a gelince, su anda appleri var ve gercek bir firma. Adamlar Alman, oda saglam benim icin , nedense Alman yapimina guveniyorum kardes. Onun disinda yapmak istedikleri seyde dha once cok yapilan bisey, bitcoinu
para ile kolay almak icin appleri olucak. Su anda appleri var ama crypto kullanmiyolar 100000 kere indirilmis ve ortalama 4,2 puan almis apppstore da. Buda guven verdi. Su anda whitelistleri acik ama yakinda kapanir diye dusunuyorum

Bide belirtmem gerekki, su anda marketin dibi nerde belli olmadigi icin, su anda icolar cok ve cok tehlikeli. Iyice arastirmak bile yetmiyor eger bitcoin yukselise izin vermezse. Ama bence bu ikisi parami alip kacmicak ve ellerinde calisan bir prortotype olmasi ozellikle guven veriyor.  Dusuncelerim bu kadar simdilik kolay gelsin herkese

▰✔ https://www.esportsecosystem.com/ ✔▰ eSPORTS  - ECOSYSTEM "Empowering Gamers!"  ♞❉ http://www.t.me/esportsecosystem ❉♞
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
February 05, 2018, 11:36:28 PM

İmzasına girdiğim coinvest sağlam bir ico olabilir yılın icosu olacak gibi geliyor bana coinvest zaten o yüzden girdim imzasına ayrıyeten icosunuda katılmayı düşünüyorum
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 06, 2018, 04:36:18 PM

27SUbatta Joy tokenin ICO'su basliyor, Joy tokn bir ERC-20 Tokeni, ve bir oyun projesi bu alanda son zananlarda cok proje cikiyor, bunun nedeni Oyun oynayan kisilerin yas araligi ile blockchain teknolojisine yatirim yapan kisilerin karakterinin uymasi. Diger projelerden ayiran ozellikleri ise Joy token bir platform kurmak istiyor(steam gibi) platformda profilinizi olusturup diger kisilerle alim satim yapabilir ve profiliniz uzerindende guvene dayali alisveris yapabilirsiniz.

Ayrica bunlarin takimida cok iyi guzel isler yapacagini dusunuyorum joy tokenin belki bir ilk 100 tokeni olmayacak ama yatiriminizin karsiligini kesinlikle verecektir ilk katilanlara verilen bonusu degerlendirerek guzel kar edebilirsiniz. ama tabiki YTD Smiley

Bende katildim bu odüle umarim anlattiginiz gibi güzel gecer. En cok surasi hosuma gitti belki ilk 100'e giremeyecek ama ileride kar birakacak. Simdiye kadar en iyi bounty dagitanlar önce geri siralarda olup sonra yükselen projeler oldu.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Kripto_adam
Full Member

Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 06, 2018, 04:38:18 PM

27SUbatta Joy tokenin ICO'su basliyor, Joy tokn bir ERC-20 Tokeni, ve bir oyun projesi bu alanda son zananlarda cok proje cikiyor, bunun nedeni Oyun oynayan kisilerin yas araligi ile blockchain teknolojisine yatirim yapan kisilerin karakterinin uymasi. Diger projelerden ayiran ozellikleri ise Joy token bir platform kurmak istiyor(steam gibi) platformda profilinizi olusturup diger kisilerle alim satim yapabilir ve profiliniz uzerindende guvene dayali alisveris yapabilirsiniz.

Ayrica bunlarin takimida cok iyi guzel isler yapacagini dusunuyorum joy tokenin belki bir ilk 100 tokeni olmayacak ama yatiriminizin karsiligini kesinlikle verecektir ilk katilanlara verilen bonusu degerlendirerek guzel kar edebilirsiniz. ama tabiki YTD Smiley

Bende katildim bu odüle umarim anlattiginiz gibi güzel gecer. En cok surasi hosuma gitti belki ilk 100'e giremeyecek ama ileride kar birakacak. Simdiye kadar en iyi bounty dagitanlar önce geri siralarda olup sonra yükselen projeler oldu.

Eyw. hocam merit icinde sagol bu forumdan bana merit veren cikmaz saniyorumdum Smiley kaliteli mesajlara veriliyor demekki.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 06, 2018, 05:33:42 PM

Go network bence kesinlikle damga vuracak.Az kaldı.Ayrıca Wanchain de fena geliyor gibi görünüyor.Herkes için karlı icolar olur umarım.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 06, 2018, 06:56:16 PM

Listede Babb da olmayı hakkediyor gibi.  https://getbabb.com/
Avantajları
1)  Türkçe whitepapera sahip olması. https://resources.getbabb.com/whitepapers/tr/babb-whitepaper.pdf
2)  Birleşik Krallık Banka lisans yetkisine sahip olduğunu böylelikle gereken evraklar tamamlayan herkesin aynı zamanda ingiltere bankası olan babb hesap açabileceğini vaad ediyorlar.
3)  BlackCard : Elle tutulan kart üretmeleri teklonojiye hala tam adapte olamayan bazı camialarda güzel etki bırakıyor Smiley
4) Eşler Arası Borçlanma : Kullanıcılar, BABB uygulaması aracılığıyla birbirlerineborç verebilir ve ödünç verebilirler. Ödeme koşulları veoranları açıkça tanımlanmış, kararlaştırılmış vesonuçlandırılması hızlıdır. (Biri bu şekilde borç aldıktan sonra borcunu ödemeyip hesabını kapatırsa ne gibi bir yaptrım yapabileceği soru işareti)
5)  Eşler Arası Bağış Toplama : Bax ile 1 dolar küçük bağışlarda toplanabileneceğini vurgulamışlar ama fee ler hakkında bir bilgi olmaması eksi bir durum.

Hard cap $12 million
Minimum transaction limit 0.2 ETH
10 billion BAX tokens for sale at $0.0012

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 06, 2018, 08:10:18 PM

atonomi icosunu merakla bekliyorum.iot nesnelerinin güvenliği ile ilgili bir proje. whitelist açılmadı henüz.token satışıyla ilgili detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde gelecek.icodrops sitesinde yazdığına göre hardcap 25 milyon dolar.telegram kanalında 10 bin kişi var şu an.

https://atonomi.io/

onun dışında sentinel-chain ve eximchain icolarının da başarılı olacağını düşünüyorum.

,........
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
February 06, 2018, 09:25:04 PM

Firelotto araştırmıştım hatta hala bakıyorum pre sale 15 şubatta ve bence işin içinde piyango falan olunca her türlü desteği alır diye düşünüyorm biz bu tarz olayları seviyoruz çünkü
slmn
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
February 06, 2018, 09:55:23 PM
Last edit: February 06, 2018, 11:46:27 PM by slmn

Icoların yerinde olsam ertelerim 1-2 aylığına icoyu. Baya kişi giremeyecek bu ara yapılan icolara piyasanın durumundan dolayı. Bugün başlayan babb normalde hard cap yapardı ancak benim gibi vazgeçen giremeyen bir çok kişi mevcut bence. Yarın dether icosu var sanırım ona da giremeyeceğim. Bu ara gireceğim ico sayısını baya azalttım.

Hype yapan projeler genelde burada yazılıyor ancak bazı projeler sessiz sedasız iş yapıyor adını sonradan duyuyoruz. Misal dragonchain, revain, oyster bunların hepsini arttıktan sonra duyduk. Ben icolara girerken %60 hype yapan %40 sürpriz yapabilecek icolara girmeye çalışıyorum. Onun için ara ara sürpriz icolardan bahsedeceğim.

Bahsedeceğim projenin icosuna bende girip girmemeye henüz karar vermedim ama büyük ihtimal gireceğim. Hamster projesi merkezi olmayan bir ticaret platformu. Yani Amazon'un merkezsiz hali. Üreticilerden komisyon almayacaklarını vaat ediyorlar. Projeyi başarabilirler mi bilmiyorum pre-ico'da 1 milyon dolardan fazla topladılar. Yani soft capin 2 milyon dolar olduğunu düşünürsek piyasaya girecek kadar yatırımı toplayacaklar gibi duruyor.

Icobenchte beta versiyonun 3. çeyrekte çıkacak olması hard capın 28 m dolar olması gibi bir kaç mevzuya eleştiri var. Benim garibime giden takımda bir çok ismin linkedin profili varken ceonun yok. Advisor kısmında ise önemli isimler var. Revain projesinin ceosu var. Revain'i 9 centte almamıştım 7 cente düşmesini bekliyordum. Sonra uçtu gitti şu an 2 dolara yakın sanırım fiyatı. Ayrıca cindicator projesinin ciosu ve emercoinden 2 kişi var. Yine Amazon Almanya kısmında çalışmış Kilian isminde birisi var.

Bu tarz icolara girmek hype yapanlara girmekten belki 2-3 kat daha risklidir ancak sessiz sedasız uçup giden icolar arasına girme ihtimalleri her zaman vardır.
Hopewithmoney
Full Member

View Profile
February 06, 2018, 09:58:52 PM

Şuan imzasını giydiğim dav icoda başarılı olacağını düşünenlerdenim. Projenin ana konusu otomatik pilot. Yani insan gerektirmeden giden otomobil çalışmasına yatırımcı arıyorlar. Tesla dan farkı var mı bilmiyorum ama yinede yatırım alacağı kesin. Bancor üzerinden gerçekleştirilmeside + puan getirir
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 06, 2018, 11:39:00 PM

Sweetbridge ICO'su 4 Parça halinde oluyor sitelerindede yazıyor.
Ethereum altyapılı Borç verme zinciri.
Projede çalışan 43 Kişi var. 17 Tanede Advisor var.

Katılıcakları ve Katıldıkları Toplantılar

SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/01/23   London, UK
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/01/29   Singapore
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/01/30   Singapore
Blockchain for Supply Chain Masterclass                           2018/01/30   Frankfurt, Germany
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/02/01   Ho Chi Minh, Vietnam
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/02/02   Ho Chi Minh, Vietnam
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/02/05   Hong Kong
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/02/06   Hong Kong
SXSW                                                                           2018/03/14   Austin, TX, USA
BlockchainWest                                                                   2018/03/26   San Francisco, CA, USA

Min Yatırım 1.000 Dolar.
Token adeti 100 Milyon.
Hardcap 65,100 Milyon Dolar.
Projeyi araştırdım güzel, çok açıklamasını yapamıyorum malesef ortakları falan hep sitede mevcut bakarsınız ordan. Buraya yazıyım para yapar bu proje.

https://sweetbridge.com/
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 07, 2018, 06:05:44 PM

Su anda ciddi dusundugum remme ve savedroid. Savedroid Alman projesi,pre-sale bitti ve yakinda herkese satilicak.

Remme kazandiricak bence ama malesef onun whitelist'i kapandi, 13 subatta whiteliste girebilenler icin satis  basliyor ama 2 gun icinde tum tokenlar satilmadiysa herkes katilabilicek,yani 15 subatta. Neden Remme, cunku calisan bir prototypeleri var,2017de microsoft hackathon kazandilar (Ukranyada), ve takiminin IT dunyasinda deneyimi var.

Proje'de internet ve sifre guvenligi hakkinda eger tutarsa buyuk bir ico olucak. Su anda bir suru ico hackleniyor ve isin icine bitcoin girince internet guvenligi tum zamanlarin en yuksek zamaninda. Eger 15inde hala tokenlari varsa alicagim sanirim.

Savedroid a gelince, su anda appleri var ve gercek bir firma. Adamlar Alman, oda saglam benim icin , nedense Alman yapimina guveniyorum kardes. Onun disinda yapmak istedikleri seyde dha once cok yapilan bisey, bitcoinu
para ile kolay almak icin appleri olucak. Su anda appleri var ama crypto kullanmiyolar 100000 kere indirilmis ve ortalama 4,2 puan almis apppstore da. Buda guven verdi. Su anda whitelistleri acik ama yakinda kapanir diye dusunuyorum

Bide belirtmem gerekki, su anda marketin dibi nerde belli olmadigi icin, su anda icolar cok ve cok tehlikeli. Iyice arastirmak bile yetmiyor eger bitcoin yukselise izin vermezse. Ama bence bu ikisi parami alip kacmicak ve ellerinde calisan bir prortotype olmasi ozellikle guven veriyor.  Dusuncelerim bu kadar simdilik kolay gelsin herkese

Savedroid artık listemizde mevcut, paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten detaylı oluyor, beğenerek takip ediyorum.

İmzasına girdiğim coinvest sağlam bir ico olabilir yılın icosu olacak gibi geliyor bana coinvest zaten o yüzden girdim imzasına ayrıyeten icosunuda katılmayı düşünüyorum

Sanırım coin yatırımı yapılıyor, listede savedroid'i aldık aslında, bunu AI destekli olarak yapabileceklerini iddia ediyorlar. Eğer onlar biraz kar sağlayabilirlerse, bu tarz versiyonlar eski kalacaktır. Paylaşım için çok teşekkürler.

sandblock eklenmeli kesinlikle.

Sandblock hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Listede Babb da olmayı hakkediyor gibi.  https://getbabb.com/
Avantajları
1)  Türkçe whitepapera sahip olması. https://resources.getbabb.com/whitepapers/tr/babb-whitepaper.pdf
2)  Birleşik Krallık Banka lisans yetkisine sahip olduğunu böylelikle gereken evraklar tamamlayan herkesin aynı zamanda ingiltere bankası olan babb hesap açabileceğini vaad ediyorlar.
3)  BlackCard : Elle tutulan kart üretmeleri teklonojiye hala tam adapte olamayan bazı camialarda güzel etki bırakıyor Smiley
4) Eşler Arası Borçlanma : Kullanıcılar, BABB uygulaması aracılığıyla birbirlerineborç verebilir ve ödünç verebilirler. Ödeme koşulları veoranları açıkça tanımlanmış, kararlaştırılmış vesonuçlandırılması hızlıdır. (Biri bu şekilde borç aldıktan sonra borcunu ödemeyip hesabını kapatırsa ne gibi bir yaptrım yapabileceği soru işareti)
5)  Eşler Arası Bağış Toplama : Bax ile 1 dolar küçük bağışlarda toplanabileneceğini vurgulamışlar ama fee ler hakkında bir bilgi olmaması eksi bir durum.

Hard cap $12 million
Minimum transaction limit 0.2 ETH
10 billion BAX tokens for sale at $0.0012

BABB listeye ekledik, ben de başarılı olacağını düşünüyorum.

Firelotto araştırmıştım hatta hala bakıyorum pre sale 15 şubatta ve bence işin içinde piyango falan olunca her türlü desteği alır diye düşünüyorm biz bu tarz olayları seviyoruz çünkü

Evet, listemizde yer alıyor.

Icoların yerinde olsam ertelerim 1-2 aylığına icoyu. Baya kişi giremeyecek bu ara yapılan icolara piyasanın durumundan dolayı. Bugün başlayan babb normalde hard cap yapardı ancak benim gibi vazgeçen giremeyen bir çok kişi mevcut bence. Yarın dether icosu var sanırım ona da giremeyeceğim. Bu ara gireceğim ico sayısını baya azalttım.

Hype yapan projeler genelde burada yazılıyor ancak bazı projeler sessiz sedasız iş yapıyor adını sonradan duyuyoruz. Misal dragonchain, revain, oyster bunların hepsini arttıktan sonra duyduk. Ben icolara girerken %60 hype yapan %40 sürpriz yapabilecek icolara girmeye çalışıyorum. Onun için ara ara sürpriz icolardan bahsedeceğim.

Bahsedeceğim projenin icosuna bende girip girmemeye henüz karar vermedim ama büyük ihtimal gireceğim. Hamster projesi merkezi olmayan bir ticaret platformu. Yani Amazon'un merkezsiz hali. Üreticilerden komisyon almayacaklarını vaat ediyorlar. Projeyi başarabilirler mi bilmiyorum pre-ico'da 1 milyon dolardan fazla topladılar. Yani soft capin 2 milyon dolar olduğunu düşünürsek piyasaya girecek kadar yatırımı toplayacaklar gibi duruyor.

Icobenchte beta versiyonun 3. çeyrekte çıkacak olması hard capın 28 m dolar olması gibi bir kaç mevzuya eleştiri var. Benim garibime giden takımda bir çok ismin linkedin profili varken ceonun yok. Advisor kısmında ise önemli isimler var. Revain projesinin ceosu var. Revain'i 9 centte almamıştım 7 cente düşmesini bekliyordum. Sonra uçtu gitti şu an 2 dolara yakın sanırım fiyatı. Ayrıca cindicator projesinin ciosu ve emercoinden 2 kişi var. Yine Amazon Almanya kısmında çalışmış Kilian isminde birisi var.

Bu tarz icolara girmek hype yapanlara girmekten belki 2-3 kat daha risklidir ancak sessiz sedasız uçup giden icolar arasına girme ihtimalleri her zaman vardır.

Evet hocam bu görüşe katılıyorum ancak sabır kısmı bir hayli zor oluyor. Hype olan ico, piyasaya girer girmez o da olmadı, binance girse bile baya fiyatını katlayabiliyor. Sessiz sedasız giden ico, gerçekten fiyat olarak makul oluyor. Hatta icoya yetişmezseniz, ilk girdiği borsalarda da ucuz oluyor. Sonra bir anda çıkış evresine geliyor bir bakmışsınız 100x yapmış. İşte projeleri ve proje ekiplerini çok iyi incelemek lazım.

Şuan imzasını giydiğim dav icoda başarılı olacağını düşünenlerdenim. Projenin ana konusu otomatik pilot. Yani insan gerektirmeden giden otomobil çalışmasına yatırımcı arıyorlar. Tesla dan farkı var mı bilmiyorum ama yinede yatırım alacağı kesin. Bancor üzerinden gerçekleştirilmeside + puan getirir

Çok hızlı piyasaya giremeyecek Ico'lar biraz daha yavaş ilerleme gösteriyor. Bu durum fiyata ne kadar yansır tam olarak bilmiyorum. Paylaşımınız için teşekkürler.

Sweetbridge ICO'su 4 Parça halinde oluyor sitelerindede yazıyor.
Ethereum altyapılı Borç verme zinciri.
Projede çalışan 43 Kişi var. 17 Tanede Advisor var.

Katılıcakları ve Katıldıkları Toplantılar

SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/01/23   London, UK
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/01/29   Singapore
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/01/30   Singapore
Blockchain for Supply Chain Masterclass                           2018/01/30   Frankfurt, Germany
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/02/01   Ho Chi Minh, Vietnam
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/02/02   Ho Chi Minh, Vietnam
SweetMeet: Supply Chain on the Blockchain                           2018/02/05   Hong Kong
SweetMeet: Be Your Own Bank                                           2018/02/06   Hong Kong
SXSW                                                                           2018/03/14   Austin, TX, USA
BlockchainWest                                                                   2018/03/26   San Francisco, CA, USA

Min Yatırım 1.000 Dolar.
Token adeti 100 Milyon.
Hardcap 65,100 Milyon Dolar.
Projeyi araştırdım güzel, çok açıklamasını yapamıyorum malesef ortakları falan hep sitede mevcut bakarsınız ordan. Buraya yazıyım para yapar bu proje.

https://sweetbridge.com/

Güzel bir projeye benziyor. Paylaşım için teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: