Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:34:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: >>>🔥🔥🔥Playkey (PKT) yüksek potansiyel! (hidden gem)!!!🚀🚀🚀<<<  (Read 556 times)
theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
January 27, 2018, 08:47:55 AM
Last edit: January 27, 2018, 09:03:14 AM by theXcode
Merited by ysakay (6), dannybrown (5), Egosmaster (5), entr (2), renovatix (1)

Coinmarketcap'ın https://coinmarketcap.com/currencies/playkey/ linkinden ulaşabileceğiniz bir token'dir.
Circulating Supply(dolaşımdaki miktarı) 13.631.512 adettir.
Fiyatı şu anda USD olarak sadece 2$, BTCBTC olarak 17000 satoshi'dir.
Şu anda CoinExchange, Mercatox, EtherDelta, Idex olmak üzere 4 küçük borsada listelenmektedir. Yakında HitBTC'de listelenecektir.
Toplam market değeri 25milyon$ değerindedir.

Projeyi anlatacak olursak.Oyun tabanlı bir proje.Daha doğrusu decentralized cloud game platformudur.Birçok oyunu desteklemektedir.
Sistemi inceledim. Oyunu indirmeye gerek kalmadan 1080p 60fps kadar her oyunda verim alabileceğiniz bir platformdur.Bunun için sadece playkey uygulamasını indirmeniz yeterlidir.
İstediğiniz bütün oyunları bu platform üzerinden oynayabilirsiniz.Projenin güzel yanı şu anda aktif çalışan bir sistemdir.
Çalışma sistemi hakkında bilgi almak için bu videoyu izleyebilirsiniz => https://www.youtube.com/watch?v=EqyNCvousZQ
Kullanıcılar tarafından incelemek için bu videoya göz atabilirsiniz => https://www.youtube.com/watch?v=yfEbfqFx-j4
Internet sitesine buradan erişebilirsiniz => https://playkey.net
Telegram kanalına buradan girebilirsiniz => https://t.me/playkey_io
Twitter adresini buradan takip edebilirsiniz => https://twitter.com/Playkey_EN
Haftalık güncelleme ve duyurulara buradan göz atabilirsiniz => https://medium.com/@playkey

Sistem ekran kartı madencileri ile oyunseverleri buluşturmak üzere tasarlanmıştır. Hepimiz biliyoruz ki oyun sektörü çok büyük bir piyasaya sahip.Bu platform sayesinde eski ve çok düşük bilgisayarlarda bile birçok oyunu online rahatça oynayabilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken Playkey sunuculara bağlanmanız.Almış olduğunuz paket ile istediğiniz oyunu çok rahat bir şekilde yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.
Ayrıca demo incelemelerde mevcut.İsterseniz sizde demo incelemesi yapabilirsiniz.Ayrıca madenciler içinde ciddi bir gelir kaynağı sunmaktadır.

ICO'da 2500 kişiden fazla kayıtlı katılım ile 15.000.000 USD toplandı. ICO fiyatı 0.00400 ETH idi.Şu anda çok fazla bir fark yok.Yani neredeyse ICO fiyatına yatırım yapmış olacaksınız.
Ayrıca bu aralar borsa ve şirket anlaşmaları yapmaya çalışıyorlar.Diğer game coin'lerini incelediğimiz zaman çok rahat x10 potansiyeli olan bir coinden bahsettiğimizi görebilirsiniz.
Yakın zamanda çok güzel çıkışlar yapacaktır.Şimdiden yerinizi ayarlamanızı tavsiye ederim.Bol kazançlar.

Demo incelemesi yapmak için => https://playkey.net/en/games/category/Trial/
Çekirdek Takım üyelerini incelemek için => https://playkey.io/en/#team
Danışmanları incelemek için => https://playkey.io/en/#advisors
Roadmap incelemek için = https://playkey.io/en/#roadmap
Youtube adresine gidebilmek için => https://www.youtube.com/channel/UCP7oxyJEWljNLlTQBwVXqCA
Whitepaper'a buradan ulaşabilirsiniz => https://cdn.playkey.net/img/playkeynet/ico/Whitepaper_1_31_En.pdf

1714703653
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714703653
Reply with quote  #2

1714703653
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714703653
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714703653
Reply with quote  #2

1714703653
Report to moderator
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 27, 2018, 08:51:36 AM

Total Supply ' i oldukça düşük . Özellikle NEO ICO ' su olarak düşünürken güzel bir yerlere gelmesi söz konusu .

Game coinlerde daha öncesine GameCredits & MGO facialarını düşündükce cinleniyorum . Fakat niyeyse bu projeye oldukça olumlu bakıyorum. Fiyatta şu borsalar için uygun aralıkta . Sağlam borsalara girdiğinde illaki bir hoşgeldin kucaklaması yapılır .
theXcode (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 08:53:34 AM

Total Supply ' i oldukça düşük . Özellikle NEO ICO ' su olarak düşünürken güzel bir yerlere gelmesi söz konusu .

Game coinlerde daha öncesine GameCredits & MGO facialarını düşündükce cinleniyorum . Fakat niyeyse bu projeye oldukça olumlu bakıyorum. Fiyatta şu borsalar için uygun aralıkta . Sağlam borsalara girdiğinde illaki bir hoşgeldin kucaklaması yapılır .
Yakında 3 adet borsaya girecek.HitBTC büyük borsa.Şubat ayının ilk haftasında girekmiş.Bunların dışında  farklı borsalara da elbette girecektir.Sadece biraz göz önünde değil.Girerse zaten go the moon.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 27, 2018, 09:01:22 AM

Abi proje harika duruyor valla yada ben bu konuda cahilim.
Tamam steam falan kullanıyorum ama oyunu  indirmeden  oynamak bana çok farklı geldi.Sen konuyu baya araştırmışsın belli bu konu içinde teşekkür ederim.
Tek merak ettiğim performans yani nasıl oluyorda bizim pc mizin kaldıramadığı ve yüklemediğimiz oyunları 60 fps gibi mükemmel bir
 performansta oynayabiliyoruz?
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 27, 2018, 09:05:00 AM

Online tabanlı oyunlarımı destekleyecek sadece, indirmeden oynamak için gpu a abanmayacakmı biraz karışık geldi bana. Kickcoin uzerınden yapılmamışmıydı bunun icosu ben karıştırıyormuyum yoksa
theXcode (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 09:07:01 AM

Tamam steam falan kullanıyorum ama oyunu  indirmeden  oynamak bana çok farklı geldi.Sen konuyu baya araştırmışsın belli bu konu içinde teşekkür ederim.
Tek merak ettiğim performans yani nasıl oluyorda bizim pc mizin kaldıramadığı oyunları 60 fps gibi mükemmel bir

Öncelikle teşekkürler.Proje dediğiniz gibi gerçekten çok iyi.Oyun sektörü ve madenciler için çok mükemmel bir proje.
Sistem şu şekilde işliyor.Oyunlar Playkey'in sunucularında yüklenmiş halde bulunuyor.Madencilerin ekran kartları ve işlemcilerini kullanarak bu performansı sizin bilgisayarınıza getiriyor.
Aslında bu proje çok daha fazla ileriye de götürülebilir. Oyun haricinde örnekleri mevcut olmakla birlikte. Siz sanki bir VPS kiralamış gibi alıp kullanıyorsunuz.Tek farkı bunu hiçbir şekilde hissetmiyorsunuz.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 27, 2018, 09:09:07 AM
Merited by theXcode (5)

Oyunu indirmeden oynamak çok iddialı olmuş. Tüm oyunlar için mi geçerli? Yoksa LOL tarzı oyunlardan mı bahsediyor? Gidipde witcherı indirmeden oynama şansımız varsa güzel ama bunun içinde sağlam bir internet bağlantısı gerekir diye düşünüyorum.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
January 27, 2018, 09:12:41 AM

Etherdelta nedense hem kullanış hemde güven açısından cazip gelmiyor, coinexchange.io dan hesap açtım bu borsa ile ilgili olumsuz bilgiler var mı? bi 100$ lık alayım diyorum x10 tutarsa güzel olur.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 09:36:42 AM

imza kampanyasından gelen bir miktar var elimde projeyi de oldukça beğendim bu yüzden bekletiyorum iyi yere geleceğine inanıyorum
followmenot
Sr. Member

Activity: 533
Merit: 251

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
January 27, 2018, 09:40:05 AM

Bir hayli potansiyel gördüğüm proje özellikle fiyasko olmuş gaming coinlerinden sonra. Bu cloud gaming hala hak ettiği yere gelemedi.
Bu arada etherdelta kullanmakta bir sakınca yoktur, private keyinizi girmeden yeni cüzdan yaratıp ona göndererek işlem yapıp çekerseniz bişey olmaz.

▄▄  ▄▄                
            ██  ▀▀  ▀▀   ██           
        ██                   ██

██  ██  ▄▄            
     ██    ██           ▀▀  ▄▄        
                  ███       ▀▀        
   ██    ██   ███      ███     ██     
                          ███         
  ██   ██   ██    ███ ███    ▄▄   ██  
               ███           ▀▀       
  ██   ██  ███           ███  ██   ██ 
                     ███              
    ▄▄  ██    ███ ███     ▄▄  ██   ██ 
    ▀▀    ▄▄              ▀▀          
      ▄▄  ▀▀          ███    ██   ██  
      ▀▀      ██  ███                 
         ██              ███    ███   
             ██  ██  ███              
       ██                    ██       
           ███  ▄▄▄  ▄▄  ███          
                ▀▀▀  ▀▀               

STREAMITY

Twitter
Facebook
Instagram
  Telegram
LinkedIn
Medium
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 27, 2018, 09:40:41 AM
Merited by theXcode (2)

Tamam steam falan kullanıyorum ama oyunu  indirmeden  oynamak bana çok farklı geldi.Sen konuyu baya araştırmışsın belli bu konu içinde teşekkür ederim.
Tek merak ettiğim performans yani nasıl oluyorda bizim pc mizin kaldıramadığı oyunları 60 fps gibi mükemmel bir

Öncelikle teşekkürler.Proje dediğiniz gibi gerçekten çok iyi.Oyun sektörü ve madenciler için çok mükemmel bir proje.
Sistem şu şekilde işliyor.Oyunlar Playkey'in sunucularında yüklenmiş halde bulunuyor.Madencilerin ekran kartları ve işlemcilerini kullanarak bu performansı sizin bilgisayarınıza getiriyor.
Aslında bu proje çok daha fazla ileriye de götürülebilir. Oyun haricinde örnekleri mevcut olmakla birlikte. Siz sanki bir VPS kiralamış gibi alıp kullanıyorsunuz.Tek farkı bunu hiçbir şekilde hissetmiyorsunuz.

Cheesy az önce demoları denedim çöp bir laptopla inanırmısınız ben hayatımda böyle birşey görmedim Cheesy
Resmen mafia 3 ü sıfır kasma ile oynadım yahu Cheesy arada bir gecikme oluyor ama dediğiniz gibi internet yüzünden.
Ama bu zamanda böyle mükemmel bir deneyim yaşadım hala etkisindeyim yani Cheesy
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 27, 2018, 09:56:34 AM

Bir ara 6.3 dolara kadar yükselmişti. Elimde bi 300 tane vardı. satmadim  birax daha yükselir diye. Neyse yine yükselecektir  beklentim o yönde .

theXcode (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 10:04:12 AM

Online tabanlı oyunlarımı destekleyecek sadece, indirmeden oynamak için gpu a abanmayacakmı biraz karışık geldi bana. Kickcoin uzerınden yapılmamışmıydı bunun icosu ben karıştırıyormuyum yoksa
Hayır ciddi oyunlarıda destekliyor. Websitesinden ücretsiz demoları inceleyebilirsiniz playkey.net

Oyunu indirmeden oynamak çok iddialı olmuş. Tüm oyunlar için mi geçerli? Yoksa LOL tarzı oyunlardan mı bahsediyor? Gidipde witcherı indirmeden oynama şansımız varsa güzel ama bunun içinde sağlam bir internet bağlantısı gerekir diye düşünüyorum.
Aynen öyle oyunları indirmeden oynuyorsunuz isterse 100gb'lik oyun olsun zaten kendi sitesinden ciddi oyunlara bakabilirsiniz. playkey.net

Etherdelta nedense hem kullanış hemde güven açısından cazip gelmiyor, coinexchange.io dan hesap açtım bu borsa ile ilgili olumsuz bilgiler var mı? bi 100$ lık alayım diyorum x10 tutarsa güzel olur.
Coinexchange.com'da olur farketmez. Yakında zaten HitBTC girecek.Eğer uzun vadeli düşünüyorsanız oraya geçirebilirsiniz.

imza kampanyasından gelen bir miktar var elimde projeyi de oldukça beğendim bu yüzden bekletiyorum iyi yere geleceğine inanıyorum
Bende incelediğimde iyi yerlere geleceğine kesinlikle inandım.İyi bir yatırım yaptım bende.HODL  Wink

Bir hayli potansiyel gördüğüm proje özellikle fiyasko olmuş gaming coinlerinden sonra. Bu cloud gaming hala hak ettiği yere gelemedi.
Bu arada etherdelta kullanmakta bir sakınca yoktur, private keyinizi girmeden yeni cüzdan yaratıp ona göndererek işlem yapıp çekerseniz bişey olmaz.
dediğiniz gibi birçok coin bu sektörü batırdı.Ama bu projenin çok ciddi yerlere geleceğini düşünüyorum.Demosunu incelemediyseniz incelemenizi tavsiye ederim.

Cheesy az önce demoları denedim çöp bir laptopla inanırmısınız ben hayatımda böyle birşey görmedim Cheesy
Resmen mafia 3 ü sıfır kasma ile oynadım yahu Cheesy arada bir gecikme oluyor ama dediğiniz gibi internet yüzünden.
Ama bu zamanda böyle mükemmel bir deneyim yaşadım hala etkisindeyim yani Cheesy
Bende uzun bir zamandır oyun oynamamıştım.İlk tecrübe ettiğimde kesinlikle proje'nin çok iyi olduğunu düşünmüştüm.Sizin gibi böyle şaşırmıştım.Hesap ettim normal bir internet cafe'den daha ucuza geliyor bu tür bir sistem.Çocuklarımızı internet cafelere göndereceğimize evde bu sistemle oynamasının daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.Ayrıca birçok ebeveyinin benim fikrime katılacağını düşünüyorum.Fiyatı çok pahalı değil şu an için. İleride daha da düşecektir kanaatimce.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
January 27, 2018, 10:30:10 AM

poloniex den 100$ eth göndereyim etherdeltaya dedim 10$ kesinti yapıyor sizcede fazla değil mi? en uygun şekilde etherdelta ya nasıl para göndeririz.
igny16
Full Member

Activity: 179
Merit: 100

Augmented Reality World Discovered

View Profile WWW
January 27, 2018, 10:56:24 AM

Oyun projeleri arkasında oyuncu kitlesi varsa tutuyor fakat bu coin dolaşımdaki miktarı ile başlıbaşına yükselme potansiyeli olan bir coin.Market cap değeri çok düşük 10 x yapabilme potansiyeli var birde oyuncu kitlesi olursa daha bile yukarıları görebilir

Telegram
  Ann Thread
     Whitepaper        ▲◎▲◎◎▲   CARGO COIN  ◎▲▲◎▲◎
Revolutionising the Global Trade and Transport
          Twitter
    Facebook
  Website
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 27, 2018, 11:13:33 AM

yav arkadşalar oyle bir yaklaşmışsınız ki olaya.
sanki hiç duyulmamış efsane bir fikir gibi.
15 sene geçmişi var herhalde stream gaming in.
hiçbir yenilik getirmeden nasıl rakip olacaklar liquidsky,gamefly,playstation now gibi platformlara?
yatırım tavsiyesi vermek haddime değil sadece iyi araştırıp oyle yatırımınızı yapın diye yazıyorum.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 27, 2018, 12:37:11 PM

Takip etmekte fayda var. Total supply sayesınde potansiyeli yüksek görünüyor. Paylaşım için teşekkürler.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 27, 2018, 01:06:22 PM

Geçen 6 doları geçmişti. O fiyatlara tekrar gelecektir. Bir miktar alıp kenarda tutmakta fayda var.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 27, 2018, 01:45:32 PM

Eskiden vardı böyle bir şey. Ekip iyi çalışırsa steam gibi tutar bu. İnternet hızı sürekli artıyor internet üstünden oynanabilir zamanla. Projesi olan coinlerde ilerleme olursa uçar ama iyi bir şey yapamazlarsa da batar. Bence geleceği var.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 27, 2018, 02:19:15 PM

Proje içerik bakımından bayağı güzel. İnsanlar online ortamda birçok oyunu oynama imkanı bulacak.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: