Bitcoin Forum
June 28, 2024, 08:41:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White (BTW) Borsa'da!  (Read 1442 times)
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 10, 2018, 11:24:28 AM

Bitcoin White bile borsada işlem görmeye başladı benim 10 Ether attığım Sharpe'den hala borsa haberi gelmiyor ya deliriyorum.. Bu ico yöneticileri borsaya girmek için milletin elindekileri pul parasına satmasını bekliyor yav.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 10, 2018, 02:41:20 PM

Satmayın şu coini boğa piyasası gelince siz görün fiyatını yada uzun dönem HODL kalanlar çok iyi kazanıcak bak görün

kesinlikle. coin sayısı az ve hatırı sayılır kişi cüzdanda unuttu giriş şifrelerini ya da bakmıyor bile Smiley şu andaki borsalar arasında bitflip en iyisi. en son eklenen getbtc al-sat karışık. btw yi ancak bitcoin alarak satabiliyorsunuz. ben anlamadım açıkçası. bitflip daha anlaşılır geliyor. direkt usd karşılığı olsa çok hoş olurdu.

alış kademesi son derece zayıf gün içerisinde fena düşürüyorlar. 10 cent ve altı bile olabilir. alacak kişi bunu iyi düşünsün. uzun vadede süper kazandıracaktır.

kazandıracak diyorum çünkü yazılım ekibi sıkı çalışıyor. sürekli uygulamalar, en son emtia borsası mı ne diyorlardı. telegramdan alın haberi.

Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 10, 2018, 03:16:52 PM

İyice çöp olmaya başladı. Hatta kokmaya bile başladı. Yakında değeri 10 centin altına iner sonra delist olur, olmasa bile unutulur gider. 1$ da satmadık yazık oldu. Şimdi bazı cahiller 0.25 centlik airdrop çöpünün 5$ olmasını falan bekliyor azcık beyin satın alın ondan sonra fikir üretin
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 10, 2018, 08:17:31 PM

bir miktarını sattım ama kalan kısmını elimde tutmayı düşünüyorum kıçı kırık borsada bile fena bir yerlere gelmedi olur da binance veya kucoin borsasına gelirse fena yerlere gelmez. airdrobu da diğerleri gibi olmamıştı daha ciddi ve daha düzenli gitti. bazen sıkılsamda her fırsatta telegram sayfasına girip bot ile temasımız oldu ve boşu boşuna da olmamış. ayrıca airdropların en güzel yanı bazen cüzdanı kontrol edince gelen tokenler iyi yerlere geldiğini görünce insan mutlu oluyor. biraz önce cappasıty diye bir coin sattım bana da 5500 adet yollamışlar yaklaşık 540 dolar tuttu Allah bereket versin. taş atıp kolumuz yorulmadı sonuçta
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 10, 2018, 08:19:57 PM

üşenip girmediğim bi airdroptu bu ve göz göre göre kaçırdık iyi mi ? alıp elde tutmak lazım biraz diye düşünüyorum. sağlam bi borsada uçar fiyatı.

Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 08:23:35 PM

Başlığı görünce bi heyecanlandım ama Bitflip borsasına girdiğini öğrenince bu heyecan söndü gitti, yani bitflip gibi bir borsada işlem görmeye başlaması mükemmel bir olay değil
patrona7
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
February 10, 2018, 08:36:16 PM

Bitflip gibi bir borsaya girmeye girek yoktu fakat topluluk çok fazla baskı yaptı takıma borsa konusunda ve onlarda böyle küçük borsalara sokmak zorunda kaldılar.Şu anda Bitflip, 5iquant ve getbtc de listeleniyor.Umduğunu kimse bulamadı burada fakat gelecek borsalar ve dev takım şimdiki düşük hacme rağmen beni heycanlandırıyor.Yakın bir zamanda borsa sayısı 10 u geçecek ve gerçekten yüksek hacimli borsalarda hakettiği rakamlara ulaşacak.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 10, 2018, 08:40:49 PM

Ne güzel 0.98 doları görmüştü 😊😊😊
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
February 10, 2018, 08:41:02 PM

Yüksek hacimli borsaya girmedikçe fiyatı 1 dolarlara gelemez , kucoin falan olursa rahat 3-4 doları görür airdrop coini diyip geçmeyin token falanda değil adamların blockchaini falan var güzel proje bence
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 10, 2018, 08:44:51 PM

Dün başlaması gereken binance anketi vardı. Sıkıntılarından dolayı ertelendi sanırım. Ankette yer alırsa (telegramda konuşuluyor) hacim düşük olduğu için çok ani fiyatlanabilir.
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 10:02:53 PM

Bitflip te işlem görmesi btw ye her hangi bir değer kazandırmaz gibi geliyor sağlam bir borsaya girmesi gerekiyor ki o da btw için biraz uzak. Btw kazandıracak bir altcoin değil bana göre.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
February 11, 2018, 04:23:54 PM

bu btw nin nesine güveniyorsunuz aklım almıyor.  Airdropta dünya kadar dağıttılar. Millet multi hesaplarla 100-150k btw indirdi. Şuan ki fiyatı bile bence mucize. Bana gelen 1500 btw yi. 0.80 $ dan şanslıydım sattım bile ki herkes elindekini satacak. Satış emirleri alış emirlerinden bu fiyatta bile 20 kat fazla..Tek borsada işlem görüyor borsada btw si olanların %95 i türk.. siz nasıl bu coinin 10$ olacağını düşünüyorsunuz gerçekten anlamıyorum.
Cheesy
biz neler gördük haberin yok belli ki Cheesy
gördüklerimizin 10 da 1 ni sen görseydin böyle büyük konuşmazdın kardeşim.
Neyse fikrine saygı duyuyorum ama yanıldığını göreceksin Cheesy

senin neler gördük dediklerinin hepsini senden daha iyi biliyorum. ebtc ilk airdropumdu. ebtc, blue, elite , prxy, exrn, etg, ltg hatta hytv den bile güzel kazandım. O bir furyaydı artık insanlar doydu. Şuan sadece sağlam projeler tanıtım amacıyla bir kısım tokeni airdrop olarak o da bounty vari bir şekilde dağıtıyor. Para edenlerde bunlar olacak rebl, eql, zpt gibi... bunlar hard cap yaptı ama airdropta yaptı. o yuzden bu btw nin yaptığı acemilikler cok fazla borsaya cıktığı gün cüzdan güncelleyeceğiz diyip cüzdanları kilitlediler çok küçük bir rakamla bitflipte pumpladılar 0,90 a geldi fiyat. cüzdanları açtıktan sonra neden 0,30 a düştü?  Neyse bende senin fikrine saygı duyuyorum ama yanılan inşallah ben olurum.

BTW'nin avukatı gibi kalkıp savunmak istemem ama airdroptan BLUE alanlar oldu bu forumda bol miktarda 2$'ı gördü biliyorsunuz. Ve coin değil sonuçta ERC20 token. BTW ise coin ve en azından bu açıdan saygı duymak lazım. Yol haritalarında dex'de var. 1 2 yıl içerisinde şuanki fiyatın çok üzerinde olma ihtimalini yüksek görüyorum Airdropu iyi yönetemediler evet, çok toplayan oldu ama 100k toplayana hiç şahit olmadım. 90 cent oldu bi ara 90.000$ yapar. bu kadar hacim olmadı ki bu coinde.

Ekip fiyattan çok proje odaklı çalışıyor göründüğü kadarıyla. ICO'ya katıldıysanız bilmem ama airdroptan gelen bir coine gömmenin anlamı yok. Alırsın paranı çıkarsın. Ya da hiç yokmuş gibi davranırsın patlama yapınca patlatırsın bir şampanya tadını çıkartırsın.

BLUE örneğini verdim bana airdroptan 10k geldi. 2$ı gördü. Piyasa kasım aralık değerlerine geldiğin de elinizdeki bütün coinler değerlenecek zaten. O yüzden airdropları çok şey etmeyin, unutun gitsin Smiley

airdroplar para atmez düşüncesinde değilim sadece airdroptan aldıysanız tutun hiçbir zararı olmaz.. ilerde değerlenirse ballı kaymak olur ama boyle bir coin için şöyle olacak boyle olacak diye milleti alım yapmaya yonlendiriyorlar bu yuzden çok güvenilmez olduğunu belirtme ihtiyacı duyuyorum her yerde.  Ayrıca 106k toplayana sahit oldum.. 20-30k ları hiç saymıyorum.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 08:21:40 PM

ulan 90 cent iken satıcaktık hata ettik
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
February 12, 2018, 02:43:54 PM

ulan 90 cent iken satıcaktık hata ettik

Pump olduğu çok net bir şekilde ortadaydı, keşke satmış olsaydınız.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 12, 2018, 02:52:40 PM

Bitcoin White Binance gibi yüksek alış satış hacmine sahip borslarda değerlenebilir. Piyasanın toparlanma süreci uzadığında BTW fiyatı yatay seyredecektir. Satmadığı için pişman olanların kırgınlık duygusu sevince dönüşebilir.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 12, 2018, 03:40:25 PM
Last edit: February 12, 2018, 03:51:27 PM by avalonn

ben olaya farklı açıdan bakıyorum. bitflip in ilk saatlerinde cüzdanları kapatmaları güzel oldu bence. aksi takdirde fiyatı bu kadar yükseltemezlerdi ve CMC'de heros sekmesinde liste 1. olamazlardı...bence bu bir reklam taktiği. beğenirsiniz beğenmezsiniz..

ben şahsen beğendim. bu şekilde aç dönercilerin seri şekilde fiyatı piç etmesi engellenmiş oldu..Yol haritalarına sadık kalıp yine çalıştıkları sürece ve topluluğu da etkin bir şekilde tanıtım ve reklam için kullanabilirlerse elbet birkaç düzgün borsanın dikkatini çekebilirler niye çekmesinler.

btflip ve iquant gibi borsaların da ilk etapta seçilmesi bence isabetli oldu..dönercilerin çoğu buralarda temizlenmiş oldu.ayrıca cüzdanları kapatıp fiyatı şişirip dikkat çekmeleri de bir o kadar kolay oldu Tongue

benzer taktikleri blue ekibi de yaptı ve başarılı oldu.(metamask ı gaza getirip sinirlendirmesi olaya myetherwallet ın karışması  ve RTlerin havada uçuşması ..tabi bu reklam blue ya çok güzel yararken dönercileri son pişmanlık neye yarar şarkılarını dinlemesine sebep oldu Tongue ) (bu arada toplam üretilmiş adetleri de yakın sayılır blue 50 btw 60 mil)

blue, ethereumun polisi olacağız diyerek yola çıktı. bence orjinal ve yenilikçi bir fikirleri var...şu an metamask blue yu da çıkarmış durumdalar.yol haritalarına sadık kaldılar..(bakalım nisan da konferansa temsilci göndereceğiz dediler gerçekleşecek mi merak ediyorum .d)

BTW nin de orjinal ve yenilikçi bir fikri var DPOS

(unutmayın, ethereum a scam diyenler hala bu forumda boş boş yazarak imza kasıyor  Wink )

(bu yazdıklarım kendi izlenimlerimdir.YTD)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 12, 2018, 04:13:30 PM

BTW'nin büyük borsalara girmesi ile fiyatı iyice artacaktır tabi girebilirlerse.Projesi ekibi iyi ve güzel çalışıyorlar.Topluluğu da öyle güzel bir topluluk oluşturdular.Şu an sadece biraz zamana ihtiyaçları var.İleride ne olur birlikte göreceğiz.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
February 17, 2018, 02:29:38 PM

BTW'nin büyük borsalara girmesi ile fiyatı iyice artacaktır tabi girebilirlerse.Projesi ekibi iyi ve güzel çalışıyorlar.Topluluğu da öyle güzel bir topluluk oluşturdular.Şu an sadece biraz zamana ihtiyaçları var.İleride ne olur birlikte göreceğiz.

Katılıyorum, geleceği girmiş olduğu veya gireceği borsalara bağlı BTW'nin.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 17, 2018, 02:41:02 PM

Paribu benzeri sadece btc olan bir sitede işleme girecekmiş.
usd kanalının olması güzel ama büyük bir borsanın anketine girmedikten sonra fiyat yükselmeyecektir.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 17, 2018, 02:41:40 PM

Büyük düşüş yaşadı.Girdiği borsa iyi bir borsa. değil daha hacimli bir kaç borsayla daha anlaşırsa güzel fiyatlara gelebilir.

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: