Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:00:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token (DIW)  (Read 2620 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 29, 2018, 07:46:53 PM
Merited by altanbyz (1)

Daha önce bu token için konu açıldı mı bilmiyorum. Bu token hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şuan kampanyalarından vs 10.000 kadar biriktirdim.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 29, 2018, 09:29:34 PM

Merkezi olmayan kimlik servisi. Güvenli olarak veri saklamak yada paylaşmak isteyen kişi yada firmalara hizmet verecek bir sistem. Aynı zamanda bir donanım cüzdanı da projeye eşlik ediyor. Proje adımları söz verilen zamanda uygulanması kaydıyla yatırımcısını da hizmet alanı da ihya edecek bir proje bana göre.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
January 30, 2018, 02:06:22 PM

Merkezi olmayan kimlik servisi. Güvenli olarak veri saklamak yada paylaşmak isteyen kişi yada firmalara hizmet verecek bir sistem. Aynı zamanda bir donanım cüzdanı da projeye eşlik ediyor. Proje adımları söz verilen zamanda uygulanması kaydıyla yatırımcısını da hizmet alanı da ihya edecek bir proje bana göre.

Projenin geleceği olduğu fikrindeyim bende.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 31, 2018, 11:32:47 AM

güzel bir projeye benziyor, araştırma yapcağım tokenlar arasında yerini aldı. Konuyla iligli bilgilendirici bir makale de var ingilizce bilen arkadaşlar için.
http://coin5s.com/content/digital-identification-wallet-diw

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 31, 2018, 12:18:45 PM

ben uzlaşmadan yanayım birsürü görevi yüklenip hiçbirini yapamamak var birşeyi yapıp tam yapmak var yogunlastıgı alanlar gerçekten cok ağır ve uzmanlık isteyen şeyler yaşayıp görcez bakalım başaraılı olabilecekler mi?
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
January 31, 2018, 02:18:21 PM

DIW Token kendi donanım cüzdanına sahip, bu bir avantaj gibi görünüyor. Veri saklamak ile ilgili projelerin başarı şansı var. Ekibe bakıp, partnerlerini incelemek gerekir. Proje platform olarak gelecek vadediyorsa bir miktar alım yapmakta fayda var.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 31, 2018, 02:34:52 PM

Arkadaşlar bunu şuan etherdelta haricinde nereden satın alabilirim ?
fiyatı ne kadar?
Bunlar hakkkında da bir kaç şey yazsaydınız keşke.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
January 31, 2018, 05:59:50 PM

Arkadaşlar bunu şuan etherdelta haricinde nereden satın alabilirim ?
fiyatı ne kadar?
Bunlar hakkkında da bir kaç şey yazsaydınız keşke.

Henüz satışı yok, yakın zamanda başlayacak. Daha doğrusu satışlar şuan var fakat en az 2.000 USD yatırım şart. Site adresleri ise https://diwtoken.com/ adresidir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 31, 2018, 06:50:57 PM

Şu sıralar sosyal medyada biraz duruldular.Güzel başlamışlardı ama biraz ağırdan almaya başladılar.İlerleyen günlerde ne gösterir kampanyaları nasıl olur göreceğiz.Şu an dikkatimi çeken Icolardan biri.Güzel bir topluluk toplayabilirlerse başarılı olurlar.Reklam bu işin özünü oluşturuyor.Proje pazarlama topluluk hepsini bir arada değerlendirmek lazım.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1067

View Profile
January 31, 2018, 07:04:46 PM

Daha önce bu token için konu açıldı mı bilmiyorum. Bu token hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şuan kampanyalarından vs 10.000 kadar biriktirdim.

Hocam kampanyalarindan vs 10.000 adet biriktirdim demissiniz de nasil biriktirebildiniz nasil bir kampanya sureci yurutuyorlar benim hic haberim olmadi da bilgilendirirseniz seviniriz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 31, 2018, 07:26:12 PM

Hocam kampanyalarindan vs 10.000 adet biriktirdim demissiniz de nasil biriktirebildiniz nasil bir kampanya sureci yurutuyorlar benim hic haberim olmadi da bilgilendirirseniz seviniriz

İmza,twitter,facebook ve diğer kampanyaları devam ediyor halen. İmzamda ki linkten girip bakabilirsiniz hocam.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
February 01, 2018, 07:16:03 AM

güzel proje. ben normalde bunun imzasına girecektim ama current' e dayanamadım. eğer güzel bir parlama yaparsa ico sonrasında electroneum veya ins gibi hiç şaşırmam. bounty katılımcılarına da hemen satmamalarını tavsiye ederim. güzel kar bırakabilir gelecekte.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 01, 2018, 10:38:18 AM

güzel proje. ben normalde bunun imzasına girecektim ama current' e dayanamadım. eğer güzel bir parlama yaparsa ico sonrasında electroneum veya ins gibi hiç şaşırmam. bounty katılımcılarına da hemen satmamalarını tavsiye ederim. güzel kar bırakabilir gelecekte.

Umarım güzel noktalara gelir proje. Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 03, 2018, 12:03:42 PM

Konu günceldir.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 03, 2018, 12:13:43 PM

Valla iyi biriktirmişsin Smiley  Bu haftaki kampanya sonunda benimde 3000 e yakın olucak inşaallah umarım boşa kasmıyoruzdur.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 03, 2018, 05:22:49 PM

Valla iyi biriktirmişsin Smiley  Bu haftaki kampanya sonunda benimde 3000 e yakın olucak inşaallah umarım boşa kasmıyoruzdur.

10K sonrasında imza kampanyası değiştim ben ne olur ne olmaz çünkü kardeşimin katıldığı bir kampanya scam çıktı geçenlerde. Projeye güveniyorum ama önlem almak, fazla zaman kaybetmemek de önemli.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 07, 2018, 05:37:54 PM

Proje hoşuma gitti bountyside eh işte denecek kadar benim için. Daha güzel bir proje ve imza kampanyası görmediğim için katıldım umarım katılımcısını üzmeyen ve bounty dağıtımı sıkıntısız bir proje olur. Beklemedeyiz.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 07, 2018, 06:59:27 PM

Proje hoşuma gitti bountyside eh işte denecek kadar benim için. Daha güzel bir proje ve imza kampanyası görmediğim için katıldım umarım katılımcısını üzmeyen ve bounty dağıtımı sıkıntısız bir proje olur. Beklemedeyiz.

Bende aynı ümitler ile 4 hafta boyunca DIW Token biriktirdim. Bakalım bizler neler bekliyor bu projede. Umarım ki yatırımcısını ve bizleri üzmez, uğraştığımıza değer ve emeklerimizin karşılığını alırız. Birçok hayallerimin desteği olacak buradan gelecek para. Smiley
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 07, 2018, 07:11:00 PM

Diw le ilgili bir çok yazı yorum okudum. Son zamanların popüler projelerinden biri. Bu başlık altında da güzel yorumlar var. İlk fırsatta ben de imzasına girmek istiyorum.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 09:38:42 PM

Bu tokenin forumdaki adamların imzalarından biliyorum başkada bilgim yok nedir ne değildir bilinmiyor birisi açıklarsa onu sayfanın ilk kısmına koyarsan bizde ordan rahat okuyalım
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: