Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:43:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token (DIW)  (Read 2620 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 28, 2018, 06:50:36 PM

İmza konusuna çok girmek istemiyorum ama hangi projeye girsem bana denk geliyor  Cheesy Adamlar verdikleri token sayısını neredeyse yarı yarıya düşürdü. İmzaya girenler ico sonuna kadar çıkamayacağı için korkuyorum ki son aylara doğru bir düşürme daha yapıp sevabına taşımasak bare.

Payment will be based on the number of posts made (view rules for details):
Member: 800 560 DIW Tokens / $80 $56 for 20 posts in one week.
Full Member: 1200 840 DIW Tokens / $120 $84 for 20 posts in one week.
Sr Member: 2000 1400 DIW Tokens / $200 $140 for 20 posts in one week.
Hero/ Legendary: 2600 1820 DIW Tokens / $260 $182 for 20 posts in one week.

You will receive 400 280 additional DIW Tokens every week for wearing the DIW avatar.

Full member, Sr. Member, Hero & Legendary that proceed with up to 30 posts per week, will earn 50 40 additional DIW Tokens for each additional post (over and above the initial 20).

Ben ICO öncesi çıkış yapmıştım imzadan, önceki aylar ödenmiyor mu öyle olunca?

Kurallar da böyle bir açıklama yok ama spreadsheet'de imzasını kaldıranlar işaretleniyor. Bounty yöneticisine soramanızda fayda var diye düşüyorum. Öğrendikten sonra bizimle de paylaşırsanız, ben de devam etmeyebilirim.

Çıkış yapılan tarihe kadar ödeme yapılacaktır diye düşünüyorum.

Bende aynı şekilde düşünüyorum, 10K kadar biriktirdim ben çıkış yapmadan önce.

Hocam burada bir önceki yorum da size ait  Grin

Uykulu şekilde mesaj atmayınız adlı başlığımız olmuş o zaman bu. Son 3 gündür uykumu alamıyorum, güzel bir troll olmuş aslında. Cheesy
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 07:42:00 PM

ekip ve proje sağlam umarım piyasada da tutunur. Bu arada iyi biriktirmişsiniz. Tüm hepsine katıldınız herhalde Grin
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 28, 2018, 08:16:10 PM

Daha önce bu token için konu açıldı mı bilmiyorum. Bu token hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şuan kampanyalarından vs 10.000 kadar biriktirdim.

hocam ben hep bounty reklamlarını gördüm fakat hiç katılamadım. airdrobu da oldumu bilmiyorum o kadar airdroba katıldım fakat hiç görmedim. nasıl topladınız o kadar tokeni. hala bounty imzasını görüyorum bazı arkadaşlarda elbette iyi bir fiyata satarsın gibime geliyor...
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276

View Profile WWW
February 28, 2018, 09:28:50 PM

DIW token kampanyasını incelemiştim. Haftada en az 20 paylaşım istiyorlar. DIW token merkezi olmayan bir platformda bulunan dijital verileri gibi hassas bilgilerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayan bir proje. Bol kazançlar.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 28, 2018, 09:37:44 PM

İmza konusuna çok girmek istemiyorum ama hangi projeye girsem bana denk geliyor  Cheesy Adamlar verdikleri token sayısını neredeyse yarı yarıya düşürdü. İmzaya girenler ico sonuna kadar çıkamayacağı için korkuyorum ki son aylara doğru bir düşürme daha yapıp sevabına taşımasak bare.

You will receive 400 280 additional DIW Tokens every week for wearing the DIW avatar.

Full member, Sr. Member, Hero & Legendary that proceed with up to 30 posts per week, will earn 50 40 additional DIW Tokens for each additional post (over and above the initial 20).

Kurallar da böyle bir açıklama yok ama spreadsheet'de imzasını kaldıranlar işaretleniyor. Bounty yöneticisine soramanızda fayda var diye düşüyorum. Öğrendikten sonra bizimle de paylaşırsanız, ben de devam etmeyebilirim.

Uykulu şekilde mesaj atmayınız adlı başlığımız olmuş o zaman bu. Son 3 gündür uykumu alamıyorum, güzel bir troll olmuş aslında. Cheesy

Bu imzadan once Cube imzasina katilmistim.  Adamlar o kadar durust cikti ki,  katilim sayisi artti,  fakat adamlar ilk katilimcilarin kazandiklarini dusurmemek adina imza kampanyasini erken bitirdiler ve kampanyaya ilk daha once katilanlarin haklarini cok iyi korudular.  Burada da odulun dusmesinin sebebi katilimci sayisi cok fazla artti ama dagitilacak pasta buyumedi,  onlarda dilimleri kuculttuler,  %99u bunu yapiyor.  %1i bir oncemi imzamdaki gibi durust davraniyor maalesef.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 28, 2018, 10:42:30 PM

Dağıtılacak Token miktarındaki düşüşlere rağmen ben yinede projenin tutacağına bir şeyler kazandıracağına olan inancımı koruyorum. Biraz da DIW için sabredeli bakalım.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 01, 2018, 05:58:03 PM

Bu imzadan once Cube imzasina katilmistim.  Adamlar o kadar durust cikti ki,  katilim sayisi artti,  fakat adamlar ilk katilimcilarin kazandiklarini dusurmemek adina imza kampanyasini erken bitirdiler ve kampanyaya ilk daha once katilanlarin haklarini cok iyi korudular.  Burada da odulun dusmesinin sebebi katilimci sayisi cok fazla artti ama dagitilacak pasta buyumedi,  onlarda dilimleri kuculttuler,  %99u bunu yapiyor.  %1i bir oncemi imzamdaki gibi durust davraniyor maalesef.

Umarım ki bahsettiğiniz olay burada da gerçekleşecektir.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 02, 2018, 04:31:07 PM

Konu günceldir, Pre-ICO tarihi gittikçe yaklaşıyor arkadaşlar.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 04:55:02 PM

Heyecanla bekliyorum. Hesapladığım kadarıyla yanlış hatırlamıyorsam 6-8bin civarı kazandım şimdiye kadar ve bir bu kadar daha kazanırım herhalde. Şahsen ben güveniyorum projeye umarım yüzümüzü kara çıkartmaz. Tek gereken sabır Smiley
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 04:56:44 PM

imzasına katılmadığım için çok pişmanım bunun. twitter'na ilk haftadan katıldım neyseki. yüksek orandan aldım stakemi keşke o hafta imzasını da alsaymışım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 02, 2018, 04:59:06 PM

Yüzümüzü kara çıkaracak bir projeye benzemiyor.Uuzn vade kazandıracaktır.Kısa vadede de güzel yerlere ulaşacaktır.Güzel bir kitle oluşturdular.Yatırımlarına aynı şekilde yansıyacağını düşünüyorum.Uzun vade tutulacak coinlerden biri Diw token.Umarım emek veren herekese kazandırır.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
March 02, 2018, 05:03:18 PM

Diw e ilgi çok büyük. İmzasına baktım verilecek miktarını azaltmışlar. Nedeni fazla ilgi mi bilmiyorum ama sonradan böyle ayar vermeler pek hoş değil.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 02, 2018, 07:44:24 PM

bir proje devam ederken neden miktar azaltırlar hiç anlamıyrom. ilk hafta girenlerle sonraki hafta girenler arasındaki fark çok büyük. bence çok yanlış bir durum
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
March 02, 2018, 08:01:35 PM

700.000.000 token olduğunu unutmayalım, satılmayan tokenlar yakılacakmış. bu sebepten fiyatı olumlu etkileyeceğini düşünüyorum.

şu an pre-ico döneminde. imza getirileri azaltılmaya başlanıldı, diğer bounty kampanyaları da baya azaltılmış. mart sonuna kadar zaman var, imzayı kaçırmayın demek isterim.

bir de imza kampanyasında stake değil direkt token sayısı üzerinden hesaplanıyor.
anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
March 02, 2018, 08:59:26 PM

takipteyim bu konuyu bende güzel projeye benziyor ilgimi çekti benimde. katılmak lazımdı ama malesef. almayı planlıyorum ama
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 03, 2018, 01:32:13 PM

Yüzümüzü kara çıkaracak bir projeye benzemiyor.Uuzn vade kazandıracaktır.Kısa vadede de güzel yerlere ulaşacaktır.Güzel bir kitle oluşturdular.Yatırımlarına aynı şekilde yansıyacağını düşünüyorum.Uzun vade tutulacak coinlerden biri Diw token.Umarım emek veren herekese kazandırır.

Kısa vade içerisinde al-sat yapmak mantıklı gibi duruyor özellikle borsaya gireceği ilk gün. Uzun vade için hodl en mantıklı davranış olacaktır diye düşünüyorum. GVT gibi olursa gelsin evler, arabalar. Cheesy
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
March 03, 2018, 01:37:56 PM

ARkadaşlar merhabe benim bi sorum olacak DIW'ın imza kampanyası ne zaman bitiyor acaba.  Gayet güzel bir proje ve güzelde ilerliyorlar ama ben ne zaman bittiğine dair birşey bulamadım.  Huh

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 03, 2018, 02:11:28 PM

İmza kampanyasına yeni dahil olmama rağmen, uzun süredir radarımda olan bir projeydi DIW Token projesi.

Güvenlik ile ilgili olması artı bir durum, ayrıca şu ana kadar gösterilen ilgi de çok güzel. Değerlenebilecek projelerden bir olarak görüyorum. Yol haritaları dahilinde orta ve uzun vadede hold etmek ilerisi için kazandıracaktır. Düşündüklerini zamanında yapıp, bunu da piyasaya uyarladıkları takdirde yatırımcısını üzmeyecektir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 03, 2018, 02:15:22 PM

DIW'in şuan çok iyi reklamı var. O yüzden Pre-ico da baya satış yapmasını bekliyorum. Yaklaşık 700.000.000 coin var satılmayanlar burn olacak deniyor ama proje hardcap yapabilir. Aslında neler yapabileceğini haftaya başlayacak olan pre-ico'da hep beraber göreceğiz. Kazandığım tokenları 1 yıl boyunca satmayı düşünmüyorum. Umarım bu tokenları alma aşaması sancılı olmaz.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 03, 2018, 02:18:28 PM

Diw imzasını taşıdığım token. Son zamanlarda çok konuşulduğuna şahit oluyorum. Şu anda çok iyi gidiyorlar. Bir sorun olarak görülür mü bilmiyorum ama imza bounty miktarını biraz düşürmüşler. Boşta imzası olanlar buna rağmen girebilirler.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: