Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:46:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive.io Hakkında  (Read 945 times)
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 30, 2018, 08:40:37 AM

Merhaba, öncelikle bir yanlışı düzeltelim müsadeniz ile. Bounty bizim birçok servisimizin sadece görünen bir kısmı. Smiley

Airdrop konusunda çok talep aldığımız ve piyasada böyle bir açık gördüğümüz için öncelikle buna yöneldik.

Script yazmak sıkıntı değil ancak public API ile 1000 tweet geriye gidilebiliyor. Bu yüzden tam zamanlı kontrol eden bir site şart.

Sitemiz alpha'ya girdiğinde burada sizlerle paylaşacağım, geri bildirimleriniz için.
Biz görünen kısımdan haberdarız. Gerisi hakkkında çok bilgimiz yok.
Ayrıca şunu da bilmenizi isterim ki sizi her zaman tebrik ve taktirle yad ediyorum kampanyalarınızı gördükçe. Türkiye'den böyle bir ekip çıkması çok mutlu edici bir şey.

İyi dilekleriniz için tekrar çok teşekkür ederim. Müsait bir vaktimiz olduğunda, biraz da şu piyasalar vs. durulduğunda aslında bir lansman da yapmak istiyoruz.

[i mg]https://i.imgur.com/8zvVbks.png[/img]

[i mg]https://i.imgur.com/cmbUnnJ.png[/img]

BountySuite
Güzel ve anlamlı. Gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Bir de imza kampanyalarınızdaki "%30 local bölüm mesajı, kalanı ingilizce" şartını kaldırsanız harika olacak aslında Smiley
İngilizce biliyoruz tamam da orda takılmak ayrı bi mevzu. Türkçe bölümde kendi kendimizeyiz Smiley

Bu konuda çok talep aldık ama bazen suistimal ediliyor, özellikle Rusça gibi local konularda.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
1715384819
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715384819
Reply with quote  #2

1715384819
Report to moderator
1715384819
Hero Member
*

Ignore
1715384819
Reply with quote  #2

1715384819
Report to moderator
1715384819
Hero Member
*

Ignore
1715384819
Reply with quote  #2

1715384819
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715384819
Hero Member
*

Ignore
1715384819
Reply with quote  #2

1715384819
Report to moderator
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 30, 2018, 07:17:10 PM

Başlık bountyhive için açılmış, zaman içinde tokensuite de evrilmiş, tokensuite inde , daha organize şekilde yeniden yapılanması güzel.
Bountyhive merkezi be şeffaf olmadığı için eleştiriliyor, ama sistem tıkır tıkır işliyor, sürekli telegramda aktifler. Tokenlar escrow da günü gelince difekt yatıyor, dağıtım listelerini görememek dışında sistem sorunsuz çalışıyor.
Token suite belki şeffaf gözüküyor olabilir ama, bazı kampanyalarda muhatap bulmak imkansız, kampanyayı kimin yönettiği belli değil, hatta ekip birbirinden bile habersiz, 4-5 farklı ekip üyesine sorup, birkampanyanın primer sorumlusunu bulamadığım oldu.
İkinci konu amazix ve tokensuite gibi eski sistemlerdw dolandırıcılar cirit atıyor,  forum hesabımla telegram kampanyasına katılan mı dersiniz, blog kampanyadına katılan mı dersiniz, benim blog linkimi kendi bloguymuş gibi kendi adına gönderen mi dersiniz, daha niceleri, oda benim gördüklerim,
Öyle yada böyle mevcut google liste sistemi yürümüyor, yeni daha organize sistemlere ihtiyaç var,
Bountyhive güzel bir başlangıç yaptı, gün geçtikçe gelişiyor
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 31, 2018, 12:16:17 AM

Bountyhive böyle bir adım atasıya kadar twitter kampanyalarına katılmıyordum artık katılıyorum.

Bence güzel işleyen bir sistemleri var ve telegram Türkçe kanalında yönetici arkadaş aktif olarak sürekli soruları cevaplıyor ve yardımcı olmak adına elinden geleni yapıyor.

Grupta pek yazmadığım için buradan kendisine teşekkür ediyorum.

Tokensuite ekibine de şimdiden başarılar diliyorum site kullanıma açılır açılmaz orda da olacağım.

İşin en sevindirici kısmı ülke olarak bu pastadan daha fazla pay almamız.

Bitcoin / Ethereum / Monero
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 01, 2018, 08:32:30 PM

Başlık bountyhive için açılmış, zaman içinde tokensuite de evrilmiş, tokensuite inde , daha organize şekilde yeniden yapılanması güzel.
Bountyhive merkezi be şeffaf olmadığı için eleştiriliyor, ama sistem tıkır tıkır işliyor, sürekli telegramda aktifler. Tokenlar escrow da günü gelince difekt yatıyor, dağıtım listelerini görememek dışında sistem sorunsuz çalışıyor.
Token suite belki şeffaf gözüküyor olabilir ama, bazı kampanyalarda muhatap bulmak imkansız, kampanyayı kimin yönettiği belli değil, hatta ekip birbirinden bile habersiz, 4-5 farklı ekip üyesine sorup, birkampanyanın primer sorumlusunu bulamadığım oldu.
İkinci konu amazix ve tokensuite gibi eski sistemlerdw dolandırıcılar cirit atıyor,  forum hesabımla telegram kampanyasına katılan mı dersiniz, blog kampanyadına katılan mı dersiniz, benim blog linkimi kendi bloguymuş gibi kendi adına gönderen mi dersiniz, daha niceleri, oda benim gördüklerim,
Öyle yada böyle mevcut google liste sistemi yürümüyor, yeni daha organize sistemlere ihtiyaç var,
Bountyhive güzel bir başlangıç yaptı, gün geçtikçe gelişiyor

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Eski dostların böyle yorumlarını görmek ve dikkate almak bizim hoşumuza gidiyor. Ekip içerisinde daha sıkı bir bilinirlik kurma gayretimiz hızla ilerliyor. Bu konuda kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Öte yandan, escrow çok sıkıntılı değil. Biz de yaparız ama çoğu proje hazır token basmak istemiyor haliyle. Yine de böyle sistem getireceğiz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
campingSider
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 12:02:14 AM

faydalı bir site olmuş sistemli işleyiş ve düzen olacak
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 10:01:18 AM

Bountyler için kendi sistemini ve sitesini oluşturulmuş gayet başarılı ve güzel gözüküyor , bir kaç eksik dışında her şey güzel , spread shot yok ,ikinciside twiter facebook ve Telegram kampanyaları anında doluyor , çok iyi takip etmek gerekiyor.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: