Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:37:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ignis [IGNIS]  (Read 737 times)
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 31, 2018, 08:25:57 PM

Fork coini olan ignis nasıl nxten yüksek oluyor ben ona şaşırıyorum. Bittrex ignisleri dün dağıttı diye hatırlıyorum.

1715463422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715463422
Reply with quote  #2

1715463422
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715463422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715463422
Reply with quote  #2

1715463422
Report to moderator
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 31, 2018, 09:08:03 PM

Bu airdrop nedeniyle hem NXT den hem de İgnis ten zarardayım, bu da bana iyi bir ders olsun, Bittrexte hiç bir şey tutmam bu anlamda..Artık İgnisleri değerlenene kadar tutmaktan başka çare yok zaten.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 01, 2018, 06:02:02 PM

Bu airdrop nedeniyle hem NXT den hem de İgnis ten zarardayım, bu da bana iyi bir ders olsun, Bittrexte hiç bir şey tutmam bu anlamda..Artık İgnisleri değerlenene kadar tutmaktan başka çare yok zaten.

Kesinlikle bende katılıyorum. Airdrop zamanı NXT 7000'lerde iken girmiştim ve 10binleri görünce daha da yükselir umudu ile satmıştım fakat sonra istikrarlı bir şekilde düşüşe başlayınca 8binlerde çıkmıltım IGNIS'i beklemeden. İyiki de çıkmışım diyorum yoksa ciddi bir zarar edecektim. Ettiğim küçük kara sevinemedim bile sadece kurtulduğuma sevindim.
Erhanfirinci
Member
**

Activity: 65

View Profile
February 01, 2018, 06:51:25 PM

igniste bir şeyler olacak sanki bu ay içerisinde evet biraz aşağılardan fiyatlama soz konusu ve bunun ne kadar süreceğini şu an kestirmek zor nxt i ignis için tutanlar ciddi zarar yazdı bu süreç içerisinde igniste nxt te sanki balinaların elindeymiş gibi bir hali var.. yani şahsi beklentim 10-15 güne sağlam bir pump yiyeceği yönünde galiba 30k sat. ları görebilecek potansiyeli var. şu an için görünürde unutturulmaya çalışılan bir coin gibi geliyor.. YTD!
Erhanfirinci
Member
**

Activity: 65

View Profile
February 09, 2018, 09:13:11 PM

konuyu yine yukarı taşıyalm.
arkadaşlar ardor platformunda aeur diye bir şey eklediler. galiba btc ye ihtiyac kalmadan ardor ignis nxt arasında euro ya çevirebilme özelliğini eklediler eğer yanlış çeviri yapmadıysam. yani bir tether gibi bir şey anladığım kadarıyla.
ve ciddi bir anlamda Ardor block chain le eth neo gibi fiyat patlaması beklenmekte.
ayrıca Ardor block chainde olacak her fork ve üretilecek her coin de ignis tutanlara yüzde 10 pay dağıtılması zorunlu kılınmıs.
biraz inceleyin coini beyler bunda çok ciddi bir potansiyel var..
ignis te lele coin hard fork olacak bu ay sonunda bakın inceleyin lele coin telegramın kendi coini bilginiz olsun!!!
arastırın yatırımınızı ona göre yapın
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 09:16:36 PM

Bittrex e eklendi ve gayette iyi gidiyor. Önüde açık aceleci olmamak lazım. Ata sporumuzu yerine getirelim..Smiley
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 09, 2018, 09:25:50 PM

78 k TL /1 btc den aldığım 2,5 btc yi 50 k TL/1btc de sattığım btclerdeki zararı çıkardığım koin nxt. NXT'ye çok şey borçluyum. İgnis almasamda nxt yi zamanında satmam ilaç gibi gelmişti. 
campeck
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 10:47:56 PM

konuyu yine yukarı taşıyalm.
arkadaşlar ardor platformunda aeur diye bir şey eklediler. galiba btc ye ihtiyac kalmadan ardor ignis nxt arasında euro ya çevirebilme özelliğini eklediler eğer yanlış çeviri yapmadıysam. yani bir tether gibi bir şey anladığım kadarıyla.
ve ciddi bir anlamda Ardor block chain le eth neo gibi fiyat patlaması beklenmekte.
ayrıca Ardor block chainde olacak her fork ve üretilecek her coin de ignis tutanlara yüzde 10 pay dağıtılması zorunlu kılınmıs.
biraz inceleyin coini beyler bunda çok ciddi bir potansiyel var..
ignis te lele coin hard fork olacak bu ay sonunda bakın inceleyin lele coin telegramın kendi coini bilginiz olsun!!!
arastırın yatırımınızı ona göre yapın

Güzel haberler bunlar, İgnis beklemekten şiştik resmen  sonunda geldi Bittrexte de rahatladım, NXT den de zararla çıktım mecbur, sizin bu verdiğiniz bilgiler ışığında İgnis'i tutmaya devam edeceğim, kendim de ayrıntılara bakacağım teşekkürler.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 10, 2018, 01:01:57 AM

Umarım ileride iyi yerlere gelir mecbur tutuyorum şu anda.Haberler için teşekkürler.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 10, 2018, 07:53:58 AM

Cok fena cakildi, ben girmedim ama elinde olanlar bu seviyedeyken bozdurmamali. Uzun vadede cogu coin kazandiriyor sabredin arkadaslar.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 10, 2018, 08:00:49 AM

Ignis uzun vade kazandıracak bir coin ama uzun vade.Zaten elde tutmaktan başka bir çare gözükmüyor kısa vade bozdurmak için fiyat zarar.İgnis topluluk proje ve ekip olarak güzel ama biraz zamana ihtiyacı var.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 10, 2018, 04:10:26 PM

Zorunlu olarak İgnis hodl, İgnisler gelene kadar fiyat o kadar düştü ki varla yok arası bir fiyata  geldi, uzun vadeli olarak mecburen tutacağım bu arada üretilecek fork coinlerinden de gelirse durum değişir belki şu anlık pişmanlığım aslında bir kazança dönüşebilir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 10, 2018, 06:35:52 PM

ignis in de nxt nin de Allah belasini versin Smiley
gerci nxt pump doneminde kar aldik bereket versin de, ignisten de ekmek cikar umuduyla bir miktar elde tutunca fena patladi 2si de.
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:44:38 PM

Ignisin çok büyük bir kısmı nxti cüzdanda tutup satmayanlardadır. Bir nevi balina yani. Fiyatla istedikleri gibi oynarlar.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
February 11, 2018, 07:24:20 AM
Last edit: February 11, 2018, 07:35:02 AM by wolwoo

Nxt'in airdropu ignis de airdrop yapıyor nxt de ikisi de arka arkaya 28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde.. tavşanın suyunun suyu... şimdi bunlar ignis satıp nxt mi alıyor nxt satıp ignis mi alıyor? Şu anda ikisi de dumplanıyor acaba nolacak bu işin sonu... yoksa aşçı bahçıvan hepsi ardor'a mı kayıyor 🤣

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
SheldonLeeCooper (OP)
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 23, 2018, 09:50:25 AM

Ardor wallet ve destekleyen exchangelerde İgnis tutanlara 10:1 oranında LELE coin dağıtacaklar.

https://medium.com/@lele.coinx/update-about-exchanger-support-326910919e14

https://twitter.com/Lelecoin_media
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 23, 2018, 10:34:18 AM

Ardor wallet ve destekleyen exchangelerde İgnis tutanlara 10:1 oranında LELE coin dağıtacaklar.

https://medium.com/@lele.coinx/update-about-exchanger-support-326910919e14

https://twitter.com/Lelecoin_media
Hahaha. Tutulmayan coineri artık fork yöntemiyle fiyatlandırmaya çalışıyorlar artık millet ne yapacağını şaşırdı ikiside bir birindne beter tokenler. NXT'den davacıyım.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 23, 2018, 05:21:15 PM

nxt ardor ignis bunlara hiç güvenmiyorum

BankDex.io  / Decentralized Exchange
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
February 23, 2018, 05:31:10 PM

bu ignis hikayesi epey gündemde kaldı. merak ettim elinde nxt tutanlar gerçekten bişey kazanabildi mi yoksa lafla yürüyen bir konumuydu yani sadece fiyatı şişirmek içinmiydi
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 23, 2018, 05:35:12 PM

Kurtulmak isteyeceğiniz herkesi bezdirmiş bir coin belki genel bir yükseliş ile değer kazanabilir o arada da elinde olan çoğu kişinin elinden çıkaracağını düşünüyorum.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: