Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:25:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: COPYTRACK [CPY]  (Read 823 times)
hacidasi (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 30, 2018, 11:45:39 AM
Last edit: May 03, 2018, 10:02:49 AM by hacidasi
Merited by SheldonLeeCooper (1)

Birçoğunuz bize Kodak'ın planladığı ICO hakkında sorular sordu. İşte CEO'muz Marcus Schmitt'in bu sorulara yanıtı:

"Fotoğrafçıların ve hak sahiplerinin çevrimiçi ortamda korunmasını geliştirmek her zaman görevimizdir. Telif hakkını demokratikleştirmek ve fotoğrafçılar için görüntü hırsızlığı önleme vizyonumuzda toplam 7,6 milyon dolar(pre sale'da 5600 eth toplandı şu an 8770 eth 10 milyon dolardan fazla) yatırım yapan 1600'den fazla destekçi tarafından desteklenmesi büyük bir başarıydı.

Copytrack'ın aksine KodakOne hazırlık aşamasında. Şu ana kadar KodakOne'un planladığı ICO ve Copytrack'ın Global Telif Hakkı  arasında 3 temel fark ve olguyu belirtebiliriz:

KodakOne, Kodak tarafından kurulmuş bir Delaware şirketi olan Wenn Digital Inc. ile arasında lisans işbirliği içindedir. Copytrack, birkaç yılın kanıtlanmış teknolojisini 140 ülkedeki uygulama servisleri ile birlikte tamamen geliştirmiştir.

KodakOne,sadece blockchain üzerinde resimleri kaydederken, Copytrack her türlü dijital içeriğe yönelik(resim, müzik, video vb.) bir blok zinciridir.

KodakOne'un ICO'su sadece onaylanmış yatırımcılar tarafından erişilebilir kapalı bir satış olacak, oysa Copytrack ICO'yu blok zincir ve kripto para topluluğunun tüm yatırımcılarına açık tutuyor

KodakOne'ın teknolojisine ilişkin yorum yapamayız, çünkü ne sistemleri, ne de teknik incelemeleri henüz mevcut değildir.

Copytrack'da, blok zincirinin ve kripto para birimlerinin internetin geleceğinin temelini oluşturduğuna kuvvetle inanıyoruz. içerik oluşturucuların çalışmalarını Global Telif Hakkı ile korumak, izlemek ve bunlardan para kazanmalarına yardımcı olmak çok heyecan vericidir. Schmitt, ana satış ICO'su  10 Şubat'a kadar devam ediyor"diye belirti.

CopytrackICO hakkında daha fazla bilgi edinin: https://copytrack.io/

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
1715621115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715621115
Reply with quote  #2

1715621115
Report to moderator
1715621115
Hero Member
*

Ignore
1715621115
Reply with quote  #2

1715621115
Report to moderator
1715621115
Hero Member
*

Ignore
1715621115
Reply with quote  #2

1715621115
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715621115
Hero Member
*

Ignore
1715621115
Reply with quote  #2

1715621115
Report to moderator
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile WWW
January 30, 2018, 11:47:28 AM

bende not defterime alarm kurmuşum fakat şu an yatırım yapmak istemiyorum sanırım bakalım izleyici kalcaz.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
January 30, 2018, 11:51:06 AM

CopyTrack'ı dün biraz inceleme fırsatım oldu. Ödül kampanyalarına katılırım diye telegram gruplarına girmekle birlikte token satışları ile ilgili hemen özel mesajla bilgilendirme yapmaya çalıştılar.
Resmi sitesinin ara yüzü de bir hayli çekici geldi, bu proje tutabilir gibi geldi bana

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 30, 2018, 11:57:29 AM

copytrack deli gibi reklam yapmasına rağmen para toplayamıyor. ico'sunun bitmesine yaklasık 10 gün kaldı ve hala topladıkları para %12 seviyesinde. arap atı gibi sonra geç açılırlar mı bilmiyorum ama bu saatten sonra bişeyler daha toplayacaklarını sanmıyorum
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 30, 2018, 12:06:17 PM

copytrack deli gibi reklam yapmasına rağmen para toplayamıyor. ico'sunun bitmesine yaklasık 10 gün kaldı ve hala topladıkları para %12 seviyesinde. arap atı gibi sonra geç açılırlar mı bilmiyorum ama bu saatten sonra bişeyler daha toplayacaklarını sanmıyorum

Aslında çok fazla para toplamalarını istemiyorum çünkü projenin değerini en az 200 milyon dolar olarak görüyorum, siz benden elbet ki daha iyi bilirsiniz hatam varsa lütfen düzeltin ancak marketcap ı 20 milyon dolarlardan açılırsa ve hakettiği değer 200 milyon dolarsa illaki o değere gelecektir ve gelirken 10* yapacaktır. ancak 50 milyon dolar toplarsa 4* yaparak gelir. kusurlu bir mantık yürütmemi bilmiyorum ancak düşücelerim bunlar.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 30, 2018, 12:27:33 PM

Copytrack icosu ile ilgileniyorum ve takipteyim, daha 10 gün var ve  fena gitmiyor, CPY'nin şubat ayında HitBTC'de listeleneceği haberi verildi. Dünyada büyük bir sorun olan her türlü dijital içeriğe yönelik telif haklarına çözüm sunması projeyi ilginç hale getiriyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 30, 2018, 12:37:44 PM

proje ilginç. yatırım yapılır mı yapılır. fakat şu an malesef benim böyle bir şansım yok. çünkü boşta hiç bir kriptom yok. mart başı biraz para gelecek ama onunla girmeyi deneyebilirim eğer yetişebilirsem.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
January 30, 2018, 12:46:37 PM

Copytrack icosu ile ilgileniyorum ve takipteyim, daha 10 gün var ve  fena gitmiyor, CPY'nin şubat ayında HitBTC'de listeleneceği haberi verildi. Dünyada büyük bir sorun olan her türlü dijital içeriğe yönelik telif haklarına çözüm sunması projeyi ilginç hale getiriyor.
hitbtc nasıl kullanımı onay falan gerektiriyormu bu projeye baya içim ısındığı için alım yapıcam.
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 30, 2018, 01:15:13 PM

proje ilginç. yatırım yapılır mı yapılır. fakat şu an malesef benim böyle bir şansım yok. çünkü boşta hiç bir kriptom yok. mart başı biraz para gelecek ama onunla girmeyi deneyebilirim eğer yetişebilirsem.

hocam ıco raundu 10 subat itibariyle sona erecek. suan 1 eth=740 CPY + %10 bonus eğer mart başında almaya karar verirsen marketten alırsın. ıco değerinin altında mı olacak üstünde mi olacak onu zaman gösterir.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 30, 2018, 01:39:39 PM

Copytrack projesi bayağı ilgimi çekti başarılı olacak gibi duruyor. Yatırım olarakta güzel bir miktar topladı daha iconun bitmesine de yeterli süre var

Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 30, 2018, 03:40:13 PM

Oldukça ilgi çekici bir proje . Gayet mantıklı düşünülmüş . Yatırımı oldukça ihya edici düzeyde bana göre ..

Verim alınabilecek kar getirebilecek bir proje . ICO süreci bitmeden bir miktar para ayırabilmeye bakacağım proje için.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
January 30, 2018, 04:05:39 PM

Aslında çok fazla para toplamalarını istemiyorum çünkü projenin değerini en az 200 milyon dolar olarak görüyorum, siz benden elbet ki daha iyi bilirsiniz hatam varsa lütfen düzeltin ancak marketcap ı 20 milyon dolarlardan açılırsa ve hakettiği değer 200 milyon dolarsa illaki o değere gelecektir ve gelirken 10* yapacaktır. ancak 50 milyon dolar toplarsa 4* yaparak gelir. kusurlu bir mantık yürütmemi bilmiyorum ancak düşücelerim bunlar.

ilk açıklama için soft cap geçen her proje borsada inanılmaz karlar bırakıyor. son dönemde hard cap yapanlarda karlı oldu ama soft caplar genelde oldukça bountycileri tatmin etti.

ikinci açıklama için aslında hesabın aslında mantıklı ama  olay pek öyle işlemez borsa çünkü ben yatırımcı olarak copytrack 200 milyon dolarlık bişey görmedim. güzel projemi evet ama fiyatını zaman ve dev ekibi belirler.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
January 30, 2018, 04:09:51 PM

Kodak'ın ico yaptığını bilmiyordum. Bitcoin miner üretimine el attıklarını duydum ico ne alaka onu çözemedim. Zaten dünya devi şirketsin ico yapıp yaıtırmcı toplamana ne gerek var? İtibarı düşürür böyle durumlar. Yinede markete girince bilindik marka olmasının avantajıyla yatırımcısını üzmez tahiminlerime göre.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 30, 2018, 05:46:07 PM

satılmış token sayısı: 13 162 777
toplanmış para: 8 855.83 eth

eth başına 1486 token yapar. ico fiyatı 740 cpy/eth. icosuna girmeden önce en az 10 kere düşünmek lazım.
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 30, 2018, 06:13:13 PM

satılmış token sayısı: 13 162 777
toplanmış para: 8 855.83 eth

eth başına 1486 token yapar. ico fiyatı 740 cpy/eth. icosuna girmeden önce en az 10 kere düşünmek lazım.

hocam erken satışta güzel bonusları vardı daha düne kadar %20 bonusu vardı. tabi ki lafta 1eth=740 CPY Token örnek vermek gerekirse 5 gün önce bonus miktarı 30%'du ve 1 eth için neredeyse 1000 tane kazanılıyordu.

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 30, 2018, 06:27:16 PM

İpini koparan ico çıkarmaya devam ediyor. Miner çıkartmışsın işte ico niye yapıyosun. Yapın adam gibi miner alalım sanki bütçeniz mi yok. Gerçkenten anlam veremiyorum. İco denilen olay hayal satışı veya kara para aklama sanatıdır genel olarak

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
emirkalyoncu
Full Member

Activity: 258
Merit: 114

View Profile
January 30, 2018, 06:34:37 PM

COPYTRACK hepimizin ümitli olduğu bir ICO.Bence dişli bir rakip olması sevindirici bir haber bu herkesi çalışmaya ve geliştirmeye itecektir.Umarım güzel haberleri alırız
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 07:58:07 PM

yatırım olarak her daim düşük seviyede tutulması manidar ancak ben sonradan açılarak yukarıda ki arkadşaında dediği gibi arap atı misali topladıkları parnaın 20 miilyon doları geçebilecğeini düşünüyorum açıkçası
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 30, 2018, 08:00:46 PM

İlginç ve ilgi çekici görünüyor. icosuna girmeden bountylerine baktım. imza için yeterli derecede değildim ama tweet ve telegram'a girdim. Çok teşekkürler.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 30, 2018, 09:06:45 PM

Copytrack şimdiye kadar topladığı ödülü zaten bitcointalk’ta ki imzacılar ve twitter kampanyası sayesinde topladı bana kalırsa. Hayvan gibi reklam yapılıyor yazılmış ancak ben hiç adwords reklamı felan göremedim açıkçası
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: