Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:50:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Gemiler Batiyor....  (Read 2434 times)
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 08:42:16 PM

15 dk da bu kadar düsüsmü olur abilerim ? düserken iyide neden yükselirken böyle hizli yükselmiyor ? Grin

Bütün coinler 20'ye 50'ye katlarken iyi, %20 20 düşmeye başladı mı kötü? Yükselirken asıl çok hızlı yükseldi, düşerken yavaş düşüyor. Hiçbir market sonsuza kadar sürekli olarak yükselemez.
4500den 1 ayda 20k dolara çıktı resmen, ozaman normaldi de şimdi mi garip oldu size katılıyorum hocam. Millete hergün verdiler gazı 20lerden bile girenler oldu şimdi acemilerden topluyorlar yazık oldu.

1713567037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567037
Reply with quote  #2

1713567037
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 01, 2018, 09:01:09 PM

batmaz .8900 dolara vurdugu anda 10 dakıkada 9400 dolara cıktı balınalar al-sat oyunu yapıyorlardır belkı.ıyı para vurdukları kesınde olan bızım gıbı garıbanlara oluyor ıste  Grin
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 01, 2018, 09:03:39 PM

Düşüş trendi baya uzadı gitti yahu 1,5 aydır baya bi düşüşe geçti bitcoin öyle kaldı. Düşerken kendisi gibi diğer altcoinleri de yanında götürüyor. Keşke diğer altcoinler etkilenmeseydi bu kadar btc'ye bağımlı kalmasalardı gerçi imkansız gibi bir şey diyorum ama..

sentinel73
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

Decentralized Transportation Solution

View Profile
February 01, 2018, 09:05:54 PM

Düşüşlerin olması her şeyin bittiği ve battığı anlamına gelmiyor bana kalırsa. Biraz sakin olup beklemekte fayda var. Her zaman yükseliş olması mümkün değil. Panik yapmak bir işe yaramaz.. İşlerin yoluna girmesini beklemek en mantıklısı bence..

Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 681

View Profile
February 01, 2018, 09:24:07 PM

Düşüş trendi baya uzadı gitti yahu 1,5 aydır baya bi düşüşe geçti bitcoin öyle kaldı. Düşerken kendisi gibi diğer altcoinleri de yanında götürüyor. Keşke diğer altcoinler etkilenmeseydi bu kadar btc'ye bağımlı kalmasalardı gerçi imkansız gibi bir şey diyorum ama..

1.5 ay mı uzun geldi? Smiley İyi ki 2014-15'te burada değilmişsiniz. 2 sene süren düşüş trendi gördük, açın grafiklere bakın nereden nereye gelmiş. Panik yapan her zaman kaybetmeye mahkumdur. Önceki tepelerden alanlar bile -bekledilerse- inanılmaz karlar yaptılar. Yine aynısı olacak, ama 3 ay ama 3 yıl sonra.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 01, 2018, 09:32:26 PM

Güzel atasözümüzü unutuyorsunuz hemen. Sabreden derviş muradına ermiş Smiley bu düşüşler normal. 2 ayda inanılmaz çıkmıştı. Şimdi gerilesin yay iyice gerilsin.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 01, 2018, 10:01:20 PM

Düşüş devam ediyor ancak bana göre bu bir batış değil. İniş-çıkışlar elbette ki olacak önemli olan böyle zamanlarda mantıklı adımlar atabilmek.
Düşüşler güzel alım fırsatları yaratıyor bunlar değerlendirildiğinde ciddi bir kazanç sağlanabilir. Eğer alım imkanı yoksa bence yapılacak en iyi şey beklemek. Panik satışı yapmanın ilerleyen zamanlarda üzeceğini düşünüyorum.

SiiGLe
Full Member

Activity: 161
Merit: 100

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
February 01, 2018, 10:03:38 PM

Bitcoin rekor seviyeye gelerek ciddi haberler yapıldı hakkında. Buda her sene artış gösteren çaylak sayısını katladı normale göre. Bu kadar insanın coin piyasasına girişi panik ve kaybetme korkusu bu seviyelere getirdi durumu, işi bilen insanlar tutuyor elinde coinlerini düzelecek elbet

BetterBetting          Betting Currency of the Future
TOKEN SALE  ❱❱  December 15th, 2017
██████████     FACEBOOK     |     TWITTER     |     TELEGRAM     ██████████
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 01, 2018, 10:07:50 PM

hocam BTC white ye bakıyordum 1 saat içinde % 50 değer azalışı yaşadı bi o var elimde ondanda olmak istemiyorum Sad( saat 7 den beri ekran başındayım

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
February 01, 2018, 10:59:46 PM

Ben piyasanın bu kadar uzun süre karamsar olacağını düşünmemiştim. Hatta bitcoinin bi daha 10 bin dolar altına düşmeyip 10k-15k bandı arasında mart ayı sonlarına kadar gider gelir diye düşünüyorum. Piyasada karamsarlık hakim güzel haberlerle piyasanın yeşile dönmesine ihtiyaç var. Ama nedense asılsız kötü haberler son dönemlerde çok etki yapmaya başladı ve piyasada acemi sayısı çok arttı.

by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
February 02, 2018, 12:51:39 AM

birazcık bitcoin whitim var onuda bu gidişle kaybedecem galiba Smiley) yüzde 45 düşüş nedir ya zaten üç kuruşumuz var bu gün sert düşüş oldu bir saate %45 bence panik satışları yaptırmaya çalışıyorlar

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 01:01:44 AM

Arkadaşlar ne oluyor bi fikri olan var mı bu siteme yeni alışıyorum hep böyle mi olacak amacım sistemi öğrenmekti
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 01:06:10 AM

Hala cme de deli gibi short pozisyon açıyorlar..Bu da demek oluyor ki çok daha aşağılara düşürecekler.Merkezsiz dediler tuttular en merkezi yere vadeliye soktular bu saatten sonra bu piyasa çok zor adam olur.Şunu unutmamak lazım Btc 7800 altına inerse,Birdaha regüle olması ve güven kazanması en az 2 yılı bulur.Ona kadarda kaç borsa batar kaç madenci isyan eder bilinmez..Neredeyse 2000 dolar maliyeti olan btc yine 1800 dolar maliyeti olan BCH nasıl bu fiyatlara üretilip satıyorlar düşünmek lazım..
Şu ana kadar yapılan işler düzeltme sayılabilir,ancak 7800 altı yapılan işler bu piyasayı tamamen yok etmeye yönelik hareketlerdir.Artık bunu hangi güçler yapıyor bilinmez.Umarım durum insanlık tarihinin en büyük ponzisine dönüşmez..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
February 02, 2018, 01:09:25 AM

Ben artık yavaştan piyasanın kendini toplayacağını düşünüyorum sağlam süründürdüler en son bitcoin pumpından önce de böyle bir piyasa vardı eth zirve yapmıştı şu an yine aynısı oluyor
Baneful3458 (OP)
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 02, 2018, 06:13:33 AM

gemi su aliyor beylerr batiyoruzz....
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
February 02, 2018, 07:13:24 AM

Bu noktalar artık ağar noktalar olmaya başladı. Eski karlar da zararın gerısınde kalmaya başlıyor yavaş yavaş. Bugün son yatırırımımı da yaptım. 6 ay kadar sürecek sanırım toplamda düşüş

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 02, 2018, 07:38:38 AM

Gemi memi kalmadı fareler terk etti bir kaptan kaldı ( benim gibiler Smiley ) . Bu saatten sonra çıkmak daha da cesaret ister. Zira zaten oldukça fazla kayıp var burası dipte olabilir bura dan satarsam ve yükselişe geçerse asıl o zaman zarar da olurum. Bu yüzden gemi batsa da tekrar su yüzüne çıkaana kadar buralardayız.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 02, 2018, 08:00:03 AM

Ben artık yavaştan piyasanın kendini toplayacağını düşünüyorum sağlam süründürdüler en son bitcoin pumpından önce de böyle bir piyasa vardı eth zirve yapmıştı şu an yine aynısı oluyor

Hocam guzel yerden yakalamissiniz evet en son ethereum zirve yapmisti ve birkac sure sonra bitcoinden inanilmaz bir ath gelmisti. Kimseyi umutlandirmak istemiyorum bir sure daha bu ayi piyasasi devam edicek belli. Ama bitcoin şaha kalktiktan sonra altlar kizarmaya devam mi edicek onemli olan soru aslinda bu. Altlar kizarirsa btc bazinda erime yasanacak fiyatlar sabit kalsa dahi.
Baneful3458 (OP)
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 02, 2018, 08:22:23 AM

Acaba seneye bu konulari tekrar okudugumuzda keske bu zamanlarda daha cok yatirim yapsaydim dicekmiyiz?
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 02, 2018, 08:30:55 AM

Bugünlerde hayal kırıklığına uğradığını düşünenler çok değil 1 seneye keşke daha çok almasaydık diye pişman olacaklar. Bitcoin devrinin kapandığı yok sadece uzun süreli bull marketin kapanışını izliyoruz.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████