Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:33:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Dünya’nın En Büyük Yatırım Şirketi Bitcoin’i İnceliyor  (Read 857 times)
cemx
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
February 19, 2018, 09:04:34 AM

Bu adamlar bitcoin alsa bitcoin biter:) Bence böyle yapıp, yapıp kendi coinlerini çıkartırlar, böyle şirketler kendileri kazanırken başkalarının kazanmasını istemez.. Paravan bir coin yapıp servetlerini katlar herkese tavsiye ederler biliyorum ben bunlarıSmiley

silenticx
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 07:34:41 PM

bu saate kadar incelemekte kaldıklarını düşünmüyorum. Shocked bir çok önemli şirket bu işin yatırımını çoktan yaptı bile.
hala inceleme yapanlar ancak arkadan nal toplarlar... Cheesy
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:16:10 PM

BTC'den sürekli güzel haberler geliyor. Büyük çöküşün sinyali olmasın  Huh Roll Eyes

BankDex.io  / Decentralized Exchange
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
February 19, 2018, 09:17:56 PM

BTC'den sürekli güzel haberler geliyor. Büyük çöküşün sinyali olmasın  Huh Roll Eyes
Bence tam tersi büyük patlamanın sinyali bu tür haberler patlama derken değer artışından bahsediyorum sonuçta bu tip haberler piyasaya yeni girişimciler kazandırır her zaman için
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 20, 2018, 03:42:14 AM

inceliyor diye haberi yapılıyor yani spekülasyon,   yoksa böyle milyar dolarlık şirketler çok çok öncesinden bunun araştırmasını vs yaptılar zaten.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
TaylorJ
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
February 25, 2018, 08:27:45 PM

Kesinlikle piyasayi canli tutma hareketleri bunlar bu tarz buyuk kurumlar icin bu aralar girme zamani piyasaya. Cogu buyuk sirket yatirimini yapti.

░|∙.Blend.∙|░
░|Blend, the all-in-one solution for cross-platform lending investments|░ (http://blendcoins.io/)[/cente
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 25, 2018, 09:16:53 PM

inceliyor diye haberi yapılıyor yani spekülasyon,   yoksa böyle milyar dolarlık şirketler çok çok öncesinden bunun araştırmasını vs yaptılar zaten.
Çok doğru ortalama bir insanın bile diline düştüğü bu günlerde bu büyük şirketlerin incelemelerinin bu kadar gecikeceğine açıkçası ben ihtimal daha vermiyorum

yakupcoach
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 27, 2018, 09:09:10 PM

Elbette inlecelicekler her büyük şirket artık sofrada tuzum olsun istiyor.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 01:45:24 PM

umarım yakın zamanda güzel bir yatırım yaparlar ve etrafa güzel haberler yayılır ve fiyat tekrar eskisi gibi artar. bull marketi gözledik Smiley altcoin partisi başlasın artık. güzel karlar edelim. millet aç aç. yeni para girsin artık.
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
March 01, 2018, 07:13:30 PM

Bence yatırım şirketleri her geçen gün geç kalıyor. Bu blockchainde çok ekmek var halbuki

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
March 01, 2018, 08:37:53 PM

Şu abiler ucundan kıyısından girerse şahane olur herhalde ' yatırım aracı olarak görmüyoruz' demişler ama en azından görüyorlar bu da bir şey ))))))
CavitasOris
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
March 25, 2018, 02:10:30 PM

Çok geç değil mi ya artık incelemek için öyle bir şirketse eğer şimdi mi inceler Cheesy
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 25, 2018, 11:21:34 PM

Geç olabilir elbette ama böyle bir dönemde araştırmaları sonucunda olumlu bir veri çıkarsa sonuçları daha mükemmel olur. O yüzden erken veya geç olumlu olsun da gerisi hallolur
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 25, 2018, 11:32:05 PM

Her ne olursa olsun bir sonraki gün elbette bugün için geç olacaktır ama bu bitcoinin ben yıllarca daha devam edeceğini düşündüğüm için hala hiçbirsey için geç değildir
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
March 26, 2018, 01:38:02 PM

Fiyatlardaki bu istikrarsızlık yatırım şirketleri için iyi bir referans olmayacaktır.
Ufacık bir düzen sağlasak ve bu şirketler gelecek görseler senaryo bambaşka olabilir.
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
March 26, 2018, 08:25:50 PM

Btc nin bu tarz haberlerden daha iyi ve büyük haberlere ihtiyacı var. Ve bu haberler kısa vadede gelecek gibi durmuyor.  Ben bir sonraki yükselişin büyük bir devlet açıklaması ve resmen tanıması ile olacağını düşünüyorum o zamana kadar bu arlarda gider geliriz.  Btc inanan ve uzun süre elinde tutanlara kazandıracak bunu biliyoruz ama esas soru şu.  Ne zaman?  Bazıları yaza diyor bazıları 2 3 yıl sonra  ben şahsen 1 yıldan uzun vadeli olarak.  Umarım sadee ben böyle düşünüyorumdur.  Btc destek alımlarıyla yakın zamanda 12 13k yı görebiliriz ama tabiki bence böyle olacak diye bir şey yok bu bir yatırım tavsiyesi değildir

akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
April 15, 2018, 10:56:07 AM

Böyle büyük haberler çıktıkça hiç bir işe yaramıyor ama bazı olumsuz haberler çıkınca bi bakıyoruz btc dibe gidiyor. Yani demem o ki bu tür haberler hep olumsuz haberler de btc oynatıyor
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
April 15, 2018, 01:04:34 PM

Bu kadar büyük bir yatirim sirketi icin bence bitcoin cok mantikli gibi gorunmuyor cünkü piayasa duragan degil cok dalgalaniyor bu nedenle de olumlu dusunmuyorlar malesef 😏
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
April 15, 2018, 03:49:34 PM

Bence dünyanın en büyük şirketleri zaten inceliyor kripto paraları. Bu bahsettiğim en büyük şirketlerden kastım, devletler. Devletler bir karar verse firmalar bunun üstüne daha çok gideceklerdir. Örneğin ülkemizde Akbank Ripple ile hali hazırda bir mutabakat sağladı bile. Ancak BDDK bu konuda yaptığı tebliğ ile ikinci bir tebliğe kadar bunun gibi kripto paralarla çalışma yasağı getirdi. Dünya çapında bilinen para transfer firması Western Union bile kripto paralar ile çalışma konusunda hazırlık yapıyor. Hatta geçenlerde doğruluğunu bilmesemde Ripple ile bir anlaşma imzalandığı bile duyuldu. Belki Western ile doğru değildi ama zaten Ripple hali hazırda dünya üzerinde bir çok banka ile protokol imzaladı. Bakalım bu gelişmeler nasıl sonuçlanacak.

silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 15, 2018, 07:49:42 PM

Hangi kritere göre dünyanın en büyük yatırım şirketi seçildi bilmiyorum ama kripto paralar için çok da uzmanlık gerektiren bir bilgi paylaşmamışlar sanki.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: