Bitcoin Forum
May 30, 2024, 11:37:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’de düşüş devam ediyor! Yüzde 31 geriledi  (Read 589 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
January 31, 2018, 05:20:28 PM

Bitcoin’de düşüş devam ediyor! Yüzde 31 geriledi

Bitcoin, yılın ilk ayında yüzde 31 gerileme gösterirken, düşüşte yükselen kısıtlamalar nedeniyle düşüşün nedeni ortaya çıktı.

devamı: https://www.finanspara.com/bitcoinde-dusus-devam-ediyor-yuzde-31-geriledi/
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 31, 2018, 05:30:19 PM

BTC en sıkıntılı dönemini yaşıyor. Bu sıkıntılı süreç değer kaybetmesinden ziyade üzerine oynanan oyunlardan kaynaklanıyor. Adeta bütün dünya kripto paralara savaş açmış durumda. Fakat BTC gerekli desteği halktan görecektir ve tekrar yükselme trendine girecektir.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 31, 2018, 06:09:39 PM

Ben bunu bilir bunu söylerim , btc nin her düşüşü sadece alım fırsatıdır, eninde sonunda rekorunu tekrar egale edecektir.

Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 31, 2018, 06:25:16 PM

Bu düşüş çok ciddi bir düşüş oldu fakat bende bu zamanları alım fırsatı olarak görenlerdenim diğer coinlerde toplanabilir fakat btc daha güvenli bir liman

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
January 31, 2018, 06:53:42 PM

btc daha yakın zamanda toplanmaz toplanmasınıda istemiyorlar.isteselerdi iota riplle trx le oynayacaklarına btcyi şişirirlerdi ama onlarda o kadar hantal bir yapı ile uğraşmak istemiyor artık.
bu piyasada yükselmeyen bir şey yok ama btc 2-3x yapamaz yakında
ersmny1
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 07:06:53 PM

forumda okuduğum yorumların büyük çoğunluğunda düşeceği söyleniyordu ama satmayın tekrar yükselecek deniyordu.bence kısa vadede olmasa bile uzun vadede yine eskisinden daha iyi olacaktır.
Tüm dünyada bir çomak sokma çabası da sebebi diye düşünüyorum.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
January 31, 2018, 07:34:49 PM

Bütün kötü olaylar, söylentiler üst üste geldi. Bitcoin tam düzeltme sırasında bunlara maruz kaldığı için kötü etkilendi ve hala toparlanamadı. En kötü senaryo olarak 8-9k lara düşüp tekrar toparlanır diyorum daha da düşerse toparlanması daha uzun sürer.

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
January 31, 2018, 07:57:27 PM

Bitcoinin ve blockchain sisteminin yapmaya çalıştığı olay kolay bir olay değil bugün olduğu gibi kısıtlamalar engellemeler dün oldu yarında olacaktır Bitcoin ve blochain sistemi bu günleri aşacaktır kazandırmaya devam edecektir ve benim felsefem bu günler fırsat günleridir bu fırsatları değerlendirmek gerek.
posetcayIII
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
January 31, 2018, 08:07:39 PM

Büyük yükselişin büyük düşüşü oldu ama bu geri yükselişe geçmeyeceği anlamına gelmiyor. Yeniden yükselişleri görebilmek için biraz sabretmek gerekiyor.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
January 31, 2018, 08:09:58 PM

Oran olarak aslında yaptığı çıkışları göz önüne alırsak Bitcoin tepetaklak oldu diyemeyiz. Bir yığın olumsuz gelişmenin peşi sıra gelmesiyle böyle bir durumla karşı karşıya kaldık ancak Bitcoin hala gündemde ve hala önü açık bir kripto para birimi

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
January 31, 2018, 08:33:56 PM

Bunu sadece Bitcoin'e endekslemek doğru olmaz. Kripto paralara olan aşırı talepler sonrasında gelen tepkilerden dolayı böyle bir geri çekilme normal karşılanabilir.
Ateşin sönmesiyle Bitcoin kendini herkese tekrar hatırlatacaktır   Smiley

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 31, 2018, 09:29:03 PM

Ne diyor, reklam yasakalrı çin olayları vs.. sebebiyle BTC düşmüş.. Hadi Çin olayları bir nebze de, facebook reklam yasağı koysa ne yazar? Onu da geçtik, bu kadar mı düşer arkadaş. Hadi onu da geçtik, altcoinlerin alayı dipte.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
January 31, 2018, 09:39:44 PM

Ne diyor, reklam yasakalrı çin olayları vs.. sebebiyle BTC düşmüş.. Hadi Çin olayları bir nebze de, facebook reklam yasağı koysa ne yazar? Onu da geçtik, bu kadar mı düşer arkadaş. Hadi onu da geçtik, altcoinlerin alayı dipte.

Günlerdir 10 bin doların altına dahi inmedi, indiği anda geri toparlıyor. Henüz çok büyük bir düşüş göremiyorum, abartılı bir yükseliş olmuştu ve fiyatlar biraz daha düzeldi.
Altlar dipte olmasa iyiydi tabi (:

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 31, 2018, 09:58:09 PM

Bitcoin 10.000 USD çizgisine sağlam tutundu bence. Haftalardır bu fiyattan azıcık düşse yeniden yükseliyor. Bir ihtimal herkesin yoğun olarak bahsettiği 8.000 USD' ye düşse dahı hızlı bir toparlanma göreceğiz diye düşünüyorum.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
January 31, 2018, 10:29:21 PM

Özellikle bitcoin olmak üzere sanal paralara bu kadar çok birim savaş açmışken bu tarz düşüşler olması normal bence. Ama mutlaka toparlanma olacaktır bu seviyelerde kalacağını pek düşünmüyorum ben açıkçası.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 01, 2018, 07:01:51 AM

bunu düşüş olarak değerlendirmemek lazım bu fiyatın oturması anlamına gelir.çünkü hızlı yükseldi.şimdi piyasadaki reel fiyatını bulması için devamlı oynaklık gösteriyor.bence fiyatın oturması martı bulacak bir süre yatay seyirden sonra tekrar artacaktır.no panic....

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
free42morrow
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 07:53:39 AM

Bu piyasada bu düşüşlerin geçici olduğununu düşünüyorum, teknolojik gelişmelerin kaçınılmaz olduğu bariz, bu nedenle illaki yakın gelecek bu bağlamda bitcoin teknolojisi ve bu altyapıyı kullanan paralar hakettiği noktaya geleceklerdir.
medlucky
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
February 01, 2018, 08:49:06 AM

yay iyice gerildi balinalar çok iyi düzeltme yaptılar bundan sonraki çıkış ilk hedef 20000 dolar olarak başlıycaktır

chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 01, 2018, 08:49:45 AM

Bitcoinle çok uğraştılar düşürebildikeri kadar düşürüyorlar her gün yeni bir açıklama yeni bir kısıtlama vs. benim tahminim 8000 dolar civarlarına inecektir fiyat.  Bitcoin bana göre 8000 dolar da etmez ama malum ilk olmasının ve tanınmasının faydasını görüyor şu an. Ama ne zamana kadar görür bilinmez. Geliştiricilerin mutlaka yenilik yapması şart. Aksi takdirde bu yıl içinde pazardaki liderliğini kaybedecektir diye tahmin ediyorum.
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
February 01, 2018, 11:17:41 AM

Bitcoin sonunda 9.000 usd altına doğru gitmeye başladı. Olumsuz haberleri vererek yatırımcıları korkuttular. Mahkeme kararları, hack, yasaklama derken sonuç bu oldu. Ben yinede gelecekten umutluyum.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: