Bitcoin Forum
June 19, 2024, 02:46:42 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’de düşüş devam ediyor! Yüzde 31 geriledi  (Read 589 times)
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 01, 2018, 11:34:12 AM

Oldukca buyuk dususler yasasada yok olmus bitmis durumda degil. Su sikintili gunleri fazla deger kaybetmedeb atlattigi taktirde 2018in ortalarina dogru guzel sicramalar yapacaktir umarim.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
Dectron
Jr. Member
*

Activity: 88

View Profile
February 01, 2018, 11:36:06 AM

ßitcoin 3 gün içerisinde 9k $ altına inicek.Şuan 9548 $.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 12:20:15 PM

İki gün içerisinde %15lik bir gerileme oldu ama bu olay Ocak ayı içerisinde en az 3 4 kere gerçekleşti ve tekrar eski haline geri döndü. Şu anda dalgalanmalar sadece biraz fazla geniş ondan dolayı . Bunun sebebini söylemek çok zor olur ama önümüzdeki 3 4 ay icinde düzeleceğini tahmin ediyorum . Tabi bunları sadece rakamlara ve eski değerlerine bakarak söylüyorum. Gündem katsayısını çok fazla işin içine katamiyorum
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
February 01, 2018, 12:39:12 PM

Bitcoin ve dijital para konusunda deneyimli olanlar paylaşım yaparsa bugünlere yaşanan fiyat değişimlerinin normal olduğunu ve fiyat düzeltmesinin geleceğini söylerler. Son bir yıllık artışa bakıldığında X10 görünüyor.
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 12:41:50 PM

Şu anki gerileme ile kazanç saglama ihtimalimiz daha artıyor ki bundan faydalanıp daha fazla alım yapabiliriz . Sonuçta birileri kazanırken birileri kaybedecek ki bu düşüşte korkup kaybeden insanlar çok fazla .
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 01, 2018, 01:19:38 PM

panik yapan kaybeder.ben uzun vadeli düşündüğüm için umursamıyorum.fakat nekadar güçlü bir sisteme sahip bu bitcoin.üzerine gelen gelene özel bankalar,merkez bankaları,devletler,diğer finans piyasaları.. buna rağmen bukadar kendini korudu.bence önü açık arkadaşlar sakin olun bekleyin biraz uzun vadeli düşünün.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
February 01, 2018, 01:49:31 PM

Düşsün anasını satayım kaç aydır alıştık zaten artık ilk andaki gibi heyecanlı olmuyor açıp 5000 dolar görsem zoruma gitmez o hale geldik. Ama zaten ana mantıkta bu.

chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
February 01, 2018, 01:55:30 PM

Sıkı tutunun dostlar ! dipsiz kuyu .... hadi bakalım nerelerde direniş göstericek görelim ortalama 1000usd'lik 24H düşüş'ü ile nerde stoplayacaz ...
barabut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 02:07:33 PM

Son bir yılda x10 düzeyinde bir yükseliş yapan btc şuan realize oluyor. Düşüşün nedeni olarak regülasyonların düzenlenmesi, bazı ülkelerde kripto para piyasasında başlatılan kısıtlamalar vs. Sonuçta bunlar bahanesi, btc er yada geç şuanki değerinin yarısını bırakacak diye piyasanın önde gelenleri açıklama yapıyor. Açıkçası ben de pozisyonumu ona göre ayarladım bekliyorum.
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
February 01, 2018, 03:21:53 PM

Bitcoin deki bu hızlı düşüş ister istemez baya bi ses getirdi tabi hemen bitcoin balon diyen baloncular piyasa da daha da çoğaldı bence panik yapmaya gerek yok bitcoin değerlenecek

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
February 01, 2018, 03:30:50 PM
Merited by TheUnknownMan (5), ILuckyGuyI (1)

Tam Bitcoin toparlanmaya başladı derken onun böyle bir ciddi düşüş daha yaşaması, özellikle yatırımcılarına kabusa dönen bir ay yaşatmakta.Umarım Şubat ayı itibari ile Bitcoin'in gerçek anlamda toparlanma sinyalleri verdiğine şahit oluruz.

arctic circle
Member
**

View Profile
February 01, 2018, 05:14:07 PM

Toparlanma bir kaç aylık zaman diliminde gelmezse panik yapmaya gerek yok. Kripto para işlerini bırakıp nereye gideceğiz. Pazar çok büyük mutlaka çıkış yolu bulunacaktır.
cemaluzan
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
February 01, 2018, 05:33:21 PM

Ciddi bir gerileme oldu ama bunda da riske girip bı miktar daha para koydum. Önümdeki 4 ay bu paraya fazla ihtiyacım olmayacağı için fazla panik yapmam gibi ama 4 ay bitmeden bana kazandıracağını umuyorum
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 07:00:07 PM

Şimdi alım yapmak için uygun zaman olduğunu bilenler mutlaka alım yaptılar. Fırsat her zaman ortaya çıkmaz. Kar etmek isteyen düşme olunca alım yapar ve fiyatlar çıkınca satış yapar.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
February 01, 2018, 07:06:16 PM
Merited by DatKing (3)

Evet şu an bana göre de Bitcoin almanın tam zamanı gibi geliyor.Bu seviyelerden daha aşağısını en azından şimdilik göreceğimizi pek sanmıyorum.Bir süre bu seviyelerde seyreder ama daha sonra çıkışına başlar tahminimce.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 01, 2018, 07:13:35 PM

Ben 8 bin dolar civarına kadar tekrar gerileme yapabiliceğini düşünüyorum ve buda altkoinlerede yanısyor işin ilginç tarafı ethereum 800 dolar olması gerekirken 1100 dolar bandıyda seyrediyor olması.

Bulletoken
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 2

Arn..

View Profile
February 01, 2018, 09:39:35 PM

Sadece kampanya var sisteme yeni sıcak para girsin diye . Dunyanın en unlu ekonomıstlerının yaptıgı ıncelemekerde bircoin fiyatının ya da taban fiyatının bir gerceklıgı yoktur . Tamamen karaborsa duzene gore fıyatlandırılmaktatır . Düşüşler sıcak para giriline tesvık sadece . Üretimi sınırlı her hanhi bir ekonomıye bagınlı olmayan paranın değeri sürekli cıkar düşmez . Geçmiş biri pc nin başına bagırsaktan fiyat yazıyor sadece

AERON...
chuckk
Member
**

View Profile
February 01, 2018, 09:41:47 PM

Piyasa gerçekten sıkıntılı bir süreç geçiriyor ancak bu süreci en az zararla atlatmak için panik satışı yapmamak gerekli bana kalırsa. Düşüşler değerlendirebilirse ilerleyen zamanlar için büyük kazançlar elde edilebilir. Bu süreç sonunda toparlanma olduğunda pişman olan kişi sayısı umarım az olur..

kmlkkl
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 01:23:40 AM

Ölümüne hodl dedik ölümüzün dirimizin içinden geçti bitcoin Smiley Herkes gibi bende panik satışlarını doğru bulmuyorum zaten kaybediyoruz daha ne kadar daha kaybedebiliriz. Ama beklersek daha çok kazanma şansımız var. Onun için hodl hodl hodl Smiley

Dectron
Jr. Member
*

Activity: 88

View Profile
February 02, 2018, 12:20:14 PM

ßitcoin 3 gün içerisinde 9k $ altına inicek.Şuan 9548 $.

Bitcoin Düşüşe devam edicek, Direnç seviyesi şuan için 6k $ olarak görüyorum, 6k $dan sonra yükselme olabilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: