Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:45:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Parity WALLET Kullanan varmı?  (Read 82 times)
mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 01, 2018, 06:38:34 AM

Arkadqaşlar ether tarafındayım ancak ne yaptıysam orjinal cüzdanını senkronize edemedim partiy bu alanda iyi bir cüzdan gibi geldi kullanımı rahat vs ancak ben bunu senkronize edemiyorum günler sürdü bir son güne kadar gelemedim bu kullanan var mı yada full node olan  kolay bir cüzdan var mı

erc20 destekli
Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 08:58:43 AM

vakti zamanında parity wallet üzerinde de bir çalınma haberleri yaşanmıştı . MİST kurabilirsiniz . Offline seçeneğinde de kullanabiliyorsunuz kafanız rahat olacaktır .
tempo7
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 01:19:07 PM

Myetherwallet üzerinden hesap açtım ben erc20 tokenleri için ve MetaMask ile de hesabımı birleştirdim şuan oraya tek bir şifre ile (google plugin) ile giriş yapıyorum böylece kendimce çalınma veya sıkıntı yaşama ihtimalimi en düşüğe alıyorum size de aynı şeyi tavsiye ederim, memnunum ben.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 11, 2018, 08:52:41 PM

Parity daha önce hiç kullanmadım kullanmanızıda tavsiye etmem MİST kullanmanızı tavsiye ederim full sürüm olanını kurarsanız biraz internet ve yerinizden fedakarlık yapmak zorunda kalacaksınız. Ama kafanı rahat olur.

mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 12, 2018, 06:56:40 AM

mew den tutunda metamaska kadar hepsi partiy kullanmakta ama sorun senkronize edemiyorum bir türlü bitmiyor

orada contrat oluşturmak da çok kolay sorun tam node olamıyorum
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 12, 2018, 07:29:33 AM

Parity veya mist kullanmadım açıkçası my ether wallet daha kolay ve güvenli geliyor, güvenlik genel ölçüde sizin elinizde, yani şu ana kadar mew'in kendi bir hatası olmadı.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 12, 2018, 02:02:34 PM

Parity veya mist kullanmadım açıkçası my ether wallet daha kolay ve güvenli geliyor, güvenlik genel ölçüde sizin elinizde, yani şu ana kadar mew'in kendi bir hatası olmadı.

Mist ' in güzelliği offline olması .. Mew üzerinden online olarak yekten yapabilirsiniz. Pushing mevzusuna düşülmediği süreçte myetherwallet ' da tabi ki bir sorun olacağını sanmıyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: