Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:30:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: mining de restart atıyorsa ve rig başında duramıyorsanız  (Read 438 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 28, 2018, 06:48:24 PM

benim de rigin bir tanesinde 320 ssd vardı, yazık dedim, bilgisayara taktım uyduruk bir hdd ile yola devam ediyorum,diğer rigde otomatik açılım harika çalışıyor ama bu hdd olanda msi afterburn devreye girene kadar açmış oluyor, kilitleme yapıyor, hdd yi çıkarıp ucuz bir ssd takacağım yakın zamanda.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 11:03:34 PM

Bu tip olaylar mining yaparken sık sık basıma geliyorda uzaktan kontrolle makinenin durdugunu farkedince evde kim varsa arayıp baslatmasını söylüyordum aah keske o zamanlar bilseydim bunu
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
June 01, 2018, 08:17:54 AM

Bu tip olaylar mining yaparken sık sık basıma geliyorda uzaktan kontrolle makinenin durdugunu farkedince evde kim varsa arayıp baslatmasını söylüyordum aah keske o zamanlar bilseydim bunu

Kısa ve öz olmuş hocam harikasınız Smiley
claypaky
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 05:43:54 PM

benim de rigin bir tanesinde 320 ssd vardı, yazık dedim, bilgisayara taktım uyduruk bir hdd ile yola devam ediyorum,diğer rigde otomatik açılım harika çalışıyor ama bu hdd olanda msi afterburn devreye girene kadar açmış oluyor, kilitleme yapıyor, hdd yi çıkarıp ucuz bir ssd takacağım yakın zamanda.

MSI ve miner programının otomatik başlangıcını gecıktırırsen belkı kılıtlenme sorunu ortadan kalkabilir
Örneğin :
MSI sıstem bott ettıkten sonra  20 sn sonra çalışsın
Miner programı da 40 sn sonra çalışsın

bunun için delay programları var

WinPatrol kullandığın bir uygulama  oldukça kullanışlı

https://www.winpatrol.com
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
June 05, 2018, 06:19:03 AM

bu tarz şeytler için ek programa gerek yoki windowssun zamanlanmış görevler ilede istediğin gibi yapabilirsin.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: