Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:39:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 2674 times)
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 02, 2018, 09:11:50 AM

Bugun nereye baksam herkes ZEC için acayip bir hype pesinde arastırdım ettim herhangi bir haberde bulamadım yeni olarak. Ben oyumu ZEC ZRX ETC olarak kullanıyorum. Herkese basarılar.
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 09:51:12 AM

Alttan BNB almıştım. Şu an en az düşenlerden birisi. Biraz kar yaptırsa ETH ye geçip bekleyeceğim. Biraz ZRX almayı düşünüyorum.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
February 02, 2018, 09:54:23 AM

Bu düşüş normal bir düşüş değil. Piyasa düzelme sinyali vermeden hiç birşey alınmaz. Geçen sene benzer bitcoin hareketi tersine de olsa altların düşüşü aylarca durmamıştı.Biz aldıkça daha da düşmüştü.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 02, 2018, 10:03:25 AM

Yapılan seçimler fena değil ama düşüş daha bitmemiş gibi, piyasa daha ne kadar düşebilir bilmiyorum Bitcoin 5000 dolara kadar gerilecek değil herhalde? Büyük oyuncular piyasayı bu kadar kolay terkedemez, ellerinde dolarlarla geri geleceklerini düşünüyorum. Büyük bir düşüş sonrası Bitcoin transfer hızına bir çözüm getirdiği anda dımdızlak kalırız, bunların hepsi bir oyun olabilir.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 10:06:06 AM

Ben neblio aldım, proje mükemmel bence ve düşüşlerden önce 60 dolara vurdurmuşlar fiyatı sonrasında geri düşüşlerle 13lere gelmiş, kaçırılmıcak fırsat diye düşünmekteyim, bir inceleyin bakalım.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 02, 2018, 10:08:21 AM

son 1 ayda en saglam duran lisk oldu.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 02, 2018, 10:14:45 AM

düşüşte ne olsa alınır zaten x20 x50 yapmıs coınlere girmek bence mantıklı değil yani önceki fiyatınıa geleceği kesin değil sonuçta buyuk yatırımcılar o fiyata gelmeden sizi bezdirecektir

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 10:20:52 AM

Yapılan seçimler fena değil ama düşüş daha bitmemiş gibi, piyasa daha ne kadar düşebilir bilmiyorum Bitcoin 5000 dolara kadar gerilecek değil herhalde? Büyük oyuncular piyasayı bu kadar kolay terkedemez, ellerinde dolarlarla geri geleceklerini düşünüyorum. Büyük bir düşüş sonrası Bitcoin transfer hızına bir çözüm getirdiği anda dımdızlak kalırız, bunların hepsi bir oyun olabilir.

Düşüşün son hamlelerindeyiz arkadaşlar. Artık buralardan girebilirsiniz...
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 02, 2018, 10:22:26 AM

En çok güvenip hodl yaptığım coinlere bakıyorum, hangisi daha çok düşmüşse ona daha çok pay ayırıyorum öyle öyle oranlayarak gidiyorum, en güzel çözüm böyle sanırım.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 02, 2018, 10:23:23 AM

Düşüşün son hamlelerindeyiz arkadaşlar. Artık buralardan girebilirsiniz...

Bende arkadaş gibi Ripple ve Tron aldım, Reddit'te mantıklı konuşuyorlar ayrıca Tron coin yakacakmış Mart'ta yükseliş evresine tamamıyla gireriz sanıyorum.. 2017'nin Mart ayında ayı piyasası başlamıştı, şimdi de aynı şeyleri yaşayabiliriz 31 mart'ta coin yakılacakmış
Eflatun
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 10:29:46 AM

Ben kesinlikle böyle bir piyasada öncesinde çok çıkmış ve hala daha pahalı olan coinleri almam. her zaman için terse düşebiliriz. O yüzden hala gerekli yükselmeyi yapamamış fakat çok sağlam projesi olan. patlamaya hazır (piyasa ne olursa olsun) tokenleri alırım Bu token de Monethadır. Başka cevher aramaya gerek yok...
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
February 02, 2018, 10:31:28 AM

Ben kesinlikle böyle bir piyasada öncesinde çok çıkmış ve hala daha pahalı olan coinleri almam. her zaman için terse düşebiliriz. O yüzden hala gerekli yükselmeyi yapamamış fakat çok sağlam projesi olan. patlamaya hazır (piyasa ne olursa olsun) tokenleri alırım Bu token de Monethadır. Başka cevher aramaya gerek yok...

Monetha fazla şişirilmiş bir proje ayrıca Binance'de, KuCoin'de listelenmişler borsaya gireceğiz diye fiyatları da yükseltmeleri mümkün değil. Ben basit bir ERC20 tokeni olduğundan dolayı kendisine fazla güvenmiyorum, Monetha'dan neden bu kadar eminsiniz? CEO'sunun sağda solda ergen pozları dolanıyor ve bu adamlar 30 milyon dolar para topladı.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Eflatun
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 10:38:10 AM

Monetha fazla şişirilmiş bir proje ayrıca Binance'de, KuCoin'de listelenmişler borsaya gireceğiz diye fiyatları da yükseltmeleri mümkün değil. Ben basit bir ERC20 tokeni olduğundan dolayı kendisine fazla güvenmiyorum, Monetha'dan neden bu kadar eminsiniz? CEO'sunun sağda solda ergen pozları dolanıyor ve bu adamlar 30 milyon dolar para topladı.

Monetha; projesiyle, takımıyla, çıkarmakta olan ürünüyle, sırada bekleyen müşterileriyle, Malı toplayan balinalarıyla, Bu günün en sağlam ve yatırımcısına uçuk paralar kazandıracak ender tokenlerden biridir.
Bitinator
Sr. Member

View Profile
February 02, 2018, 10:40:31 AM

Monetha; projesiyle, takımıyla, çıkarmakta olan ürünüyle, sırada bekleyen müşterileriyle, Malı toplayan balinalarıyla, Bu günün en sağlam ve yatırımcısına uçuk paralar kazandıracak ender tokenlerden biridir.

Projesi nedir, takımı nedir, ürün nerede, sırada bekleyen müşteri nerede, malı toplayan balina nerede? Günlük hacmi sadece 1 milyon dolar, ico'dan katılanlar hala deli gibi zararda, ceo'sunun çıplak fotoğrafları sağda solda dolanıyor, deneyim yok, bir şey yok. Hype mağdurusunuz, fiyat yükselmez demiyorum ama ortada fol yok yumurta yok.

coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 10:44:11 AM

Hangi projede fol var yumurta var hocam? Eflatun hocam size katılıyorum, sonunda bitane adam gibi monetha nedir bakan birinin yorumuna denk geldim. Ergen dediğiniz adamlar vitalik gibiler en baba yerlerdeler, bırakın onları da adamlar neler yapıyor az onlara bakın, o ergen dediğiniz gey denilen ceo dünyanın her yerinde nekadar seminer veriyor koşturuyor onlara bakın. Dijital dünyanın paypalı olcaz diyen bir projeye, basit bir proje diyemez kimse bence.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 02, 2018, 10:49:27 AM

Ethereum alınır ve bu fiyattan inanın çok güzel Neo alınır saklanır. Şu şerefsiz PR' ciler piyasaya yalan haber servis etmeyi bırakmaya karar verdikleri vakit en çok kar ettirecek ve en hızlı toparlanacak iki koin bunlar. Btc için umudum kalmadı benim artık.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Eflatun
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 10:52:06 AM

Projesi nedir, takımı nedir, ürün nerede, sırada bekleyen müşteri nerede, malı toplayan balina nerede? Günlük hacmi sadece 1 milyon dolar, ico'dan katılanlar hala deli gibi zararda, ceo'sunun çıplak fotoğrafları sağda solda dolanıyor, deneyim yok, bir şey yok. Hype mağdurusunuz, fiyat yükselmez demiyorum ama ortada fol yok yumurta yok.

Görmek istemezseniz tabi ki göremezsiniz... Çok az kaldı dediklerimin ortaya çıkmasına, Siz sadece size gösterileni görüyorsunuz. Ama işte büyük getirili projeler, tu kaka gösterilip aşağıya çekilir. büyükler malı toplasın diye. Monetha'da da bu yapılıyor. Ne zaman ki büyük resme bakmayı öğrenirsiniz, o zaman ne dediğimi anlarsınız.

Ben monetha da mağdur falan değilim maliyetim 6 centdir. 6 centden beri monethada neler yapılmakta olduğunu anlatıyorum. Önceki monetha başlıklarına bakacak olursanız daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.
Biz türklerde hatırı sayılır miktarda monetha var. Aslında monethanın istenilen fi,yata gelmemesinin sebeblerinden birisi de bu. Balinalar bizlerdeki malı dökmeden monethayı çıkarmamaya kararlı. Ama zaman daralıyor. Sonunda dökemeyeceklerini anlayınca çıkış kaçınılmaz olacaktır...
Bitinator
Sr. Member

View Profile
February 02, 2018, 10:55:43 AM

Hangi projede fol var yumurta var hocam? Eflatun hocam size katılıyorum, sonunda bitane adam gibi monetha nedir bakan birinin yorumuna denk geldim. Ergen dediğiniz adamlar vitalik gibiler en baba yerlerdeler, bırakın onları da adamlar neler yapıyor az onlara bakın, o ergen dediğiniz gey denilen ceo dünyanın her yerinde nekadar seminer veriyor koşturuyor onlara bakın. Dijital dünyanın paypalı olcaz diyen bir projeye, basit bir proje diyemez kimse bence.

Paypal falan değil ancak Selly.gg olabilecek bir proje, bu kadarda gözünüzde büyütmeyin ayrıca Vitalik dediğin çocuğun Monetha'nın gay ceosuyla herhangi bir alakası bulunmuyor. Kişinin gay olup olmadığı beni ilgilendirmiyor sadece 30 milyon dolar toplamış bir projenin ceosu biraz işinde gücünde olmalı, sağa sola çıplak poz vermekle bu işler olmuyor bak yatırımcısı hala gün yüzü görmedi.

neyse bu konudaki son yorumumdu.

Eflatun
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 11:02:19 AM

Evet hocam, Zaten gey dedikleri, spriztipçi dedikleri adam görünürdeki kişi, asıl arkada öyle bir takım var ki, bu fiyatlara bakınca oyunun ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Airdropdan beleş dağıtılan ne takımı ne projesi ne ürünü ne de vizyonu olmayan tokenlerin 1$ olduğu bu piyasada ICO su 15 dak.kada 37 milyon toplamış bir projenin buralarda olması sadece trajikomik bir oyundan başka birşey değildir. Malesef bunları göremeyip nerede yükselen bir çöp token var onun peşine koşanlar her zaman mağdur olmaya mahkumdur...
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 11:06:48 AM

dash alınabilir üzmez çok fazla
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: