Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:08:43 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: RİSE ve FUN Bittrexte Delist olmuş  (Read 358 times)
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 04, 2018, 09:07:42 AM

Zamanında poloniexte çıkan c2 de benim elimde patlamıştı, işte hold bir yere kadar projesine inanıp güvensen bile coini bırakmayacaksın hep takip etmek zorundasın
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:00:12 AM

8000 satahoshiden aldım şimdi 2300lerde ,sermayenin 3/4ü gitti. bi de bittrexten delist oluyormuş. bir sonraki en yüksek hacimli upbit midir nedir saçma sapan bir borsa zaten. yobit de çıkarmazsa iyi bari. mecbur pump mump zararı kurtarana kadar beklemeye mecburuz.

arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 12:26:53 PM

hocam fun kumar dünyasını ele alan bir projeye sahip, zamanında güvendim yatırım yaptım fakat bin pişman oldum ne yalan söyleyeyim, iyi ki de çıkmışım çöp bir coin delist olmasından belli zaten

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 04, 2018, 01:37:42 PM

Bittrex iyiden iyiye temizliğe başladı . Tamamen eskisi gibi token / coin eklemeye başladığı zaman estirecek düşüncesindeyim . Geçen ay da MTL ' i çıkartmışlardı . MTL şu an için benim bildiğim kadarıyla SCAM ' lik bir durumu yoktu . Binance de işlem görüyor .

Bundan aylar önce BTS yi cıkarmıslardı listeden hatta forumca acayip alta girmiştik. Arada 2 ay gecmiş ve aynı BTS bittrexde olmamasına ragmen 8x yapmisti.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 04, 2018, 01:44:57 PM

rise bilmiyorum ama fun haketmiş ya bir aralar baya terletmişti ama proje olarak sanki bir şeyler yapar gibime geliyor

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 04, 2018, 01:45:19 PM

Bittrex geçen senelerde pek seçici değildi, önüne geleni alıyordu. Sanırım Haziran 2017'den sonra seçici olmaya başladılar, ondan önce bittrex'e girmek daha kolaydı.
Şimdi de eskiden seçici olmadan aldıkları dandik coinleri delist ediyorlar.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
February 05, 2018, 01:50:28 AM
Merited by Discovery06 (1)

Bende malesef riseye 6000 sattan girmiştim 5 güm önce.Ne kadar şansız adamım anasını satıyım.Delist ne onu bile bilmiyordum sonra baktım ki borsadan atılmakmış. Ben anlayana kadar yüzde 50 düşmüş.Şimdi satsam zarar çok fazla.Satmadan nerede tutacağım bu riseleri bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Birde acaba azda olsa artar mı? Böyle birşey ilk başıma geldi.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
February 05, 2018, 02:13:54 AM

Bende malesef riseye 6000 sattan girmiştim 5 güm önce.Ne kadar şansız adamım anasını satıyım.Delist ne onu bile bilmiyordum sonra baktım ki borsadan atılmakmış. Ben anlayana kadar yüzde 50 düşmüş.Şimdi satsam zarar çok fazla.Satmadan nerede tutacağım bu riseleri bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Bittrex kafasına göre iş yapıyor her ne kadar https://www.coindesk.com/bittrex-outlines-token-listing-criteria/ kriterleri yazmışsa da(twitter da kendisi de retweetlemiş bittrex)...biraz da kıskanç bir borsa, örneğin bir ara trig token 50k'ları görmüştü, binance'ta listelendi hemen delist kararı aldı. binance'a giden coin-tokenlarla arası iyi değil tabii hepsi öyle olacak diye bir şart yok. delist ettiklerini bazen tutuyor açıklama falan da yapmıyor ama nadiren oluyor bu! incent'te olmuştu bittrex pump-dump'ta yazmıştım 5-10 dakika delist olacak yazdı sonra fiyat yarının altına gelince kaldırdı yazıyı! unbreakable coin var onda da delist edileceği tarihe kadar yazı durdu sonra tarih geçti bir baktım 10x yapmış delist melist de olmadı hala işlemde pump-dump coini! bitshares'te bir dolaplar döndü coine güven azaldı delist edecem dedi ve etti de ama sonra 1k'nın altından 5k'ya kadar çıktı polo'da! darcrus vardı onu da delist etti onun satıldığı borsa daha içler acısıydı..mysterium vardı onu daha yeni almıştı (1 sene dolmamıştı) listeye onu da verdi geçti...daha niceleri...temizlik falan değil bu bildiğiniz kaktırıp geçme, spekülasyon...alıyorsun madem de ki "2 sene delist edilmeyecek" vs hiçbir güvence yok! alıyor borsaya işi bitince yallah!!!

settings >>> help >>> site status'un en altında market notice'da yazar delist edilecekler vs

9 şubat'a kadar ne yaparlar bilinmez ama kol kesmek ve şansınızı başka yerde aramak bir yol
ikinci yol beklemek ve pump olması ve ya karardan dönmeleri...çalışmalar görüşmeler sürüyormuş, oyalama taktiği de olabilir
3. yol gittiği yere kadar gidip upbit'e yollamak...seçim sizin

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
lxjtian
Full Member

Activity: 201

View Profile
February 05, 2018, 11:20:26 AM

FUN coinden umutluydum. Bittrex de delist olması kötü haber oldu. Epeydir elimde tutuyorum artık satma zamanı geldi. Sabırla hareket ettim ama para kazanamadım.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
February 05, 2018, 06:17:30 PM

rise ekibi bittrexle görüşmelerimiz sürüyor, bittrex borsasından risenin delist olmaması için sıkı görüşmeler içindeyiz, sakin olun ve sabırla bekleyin tarzında birşeyler yazmış twitter hesaplarında. görüşmeler olumlu sonuçlanıp delist olması iptal olabilir.

hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 06:24:31 PM

delist olurlarsa geçmiş olsun.Bir yatırımın başına gelebilecek en kötü şey.tepe taklak oluyorsun.Ben altcoinlerde her zaman bir alt sınır belirliyorum, oraya düştüğü zaman otomatik satış yapıyorum. zarar edersem cüzi miktarda zar ediyorum..
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 05, 2018, 06:32:01 PM

Bende de risa vardı. Hacim olan Upbit yabancı üyelik kabul etmiyor galiba çeviriden öyle anladım.
Yobitte de cüzdan bakımda açılınca oraya göndereceğim.

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
February 05, 2018, 10:10:40 PM

Bittrex kafasına göre iş yapıyor her ne kadar https://www.coindesk.com/bittrex-outlines-token-listing-criteria/ kriterleri yazmışsa da(twitter da kendisi de retweetlemiş bittrex)...biraz da kıskanç bir borsa, örneğin bir ara trig token 50k'ları görmüştü, binance'ta listelendi hemen delist kararı aldı. binance'a giden coin-tokenlarla arası iyi değil tabii hepsi öyle olacak diye bir şart yok. delist ettiklerini bazen tutuyor açıklama falan da yapmıyor ama nadiren oluyor bu! incent'te olmuştu bittrex pump-dump'ta yazmıştım 5-10 dakika delist olacak yazdı sonra fiyat yarının altına gelince kaldırdı yazıyı! unbreakable coin var onda da delist edileceği tarihe kadar yazı durdu sonra tarih geçti bir baktım 10x yapmış delist melist de olmadı hala işlemde pump-dump coini! bitshares'te bir dolaplar döndü coine güven azaldı delist edecem dedi ve etti de ama sonra 1k'nın altından 5k'ya kadar çıktı polo'da! darcrus vardı onu da delist etti onun satıldığı borsa daha içler acısıydı..mysterium vardı onu daha yeni almıştı (1 sene dolmamıştı) listeye onu da verdi geçti...daha niceleri...temizlik falan değil bu bildiğiniz kaktırıp geçme, spekülasyon...alıyorsun madem de ki "2 sene delist edilmeyecek" vs hiçbir güvence yok! alıyor borsaya işi bitince yallah!!!

settings >>> help >>> site status'un en altında market notice'da yazar delist edilecekler vs

9 şubat'a kadar ne yaparlar bilinmez ama kol kesmek ve şansınızı başka yerde aramak bir yol
ikinci yol beklemek ve pump olması ve ya karardan dönmeleri...çalışmalar görüşmeler sürüyormuş, oyalama taktiği de olabilir
3. yol gittiği yere kadar gidip upbit'e yollamak...seçim sizin

Hocam verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim zaman ayırıp yazmışsınız.Size merit vermek istedim lakin göndermek hakkım yokmuş en kısa sürede verecem yada başka arkadaşımdan verdirecem saolun varolun..
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 05, 2018, 11:15:35 PM

bittrex zamanında dalgınlık yapıp eklediği tokenleri delist yapmaya başlamış anlaşılan. bunun devamı olacaktır.
HighLine (OP)
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 06, 2018, 02:57:02 PM

Bu bittrexin durduk yere habersiz delist kararları beni en sonunda deist yapacak..
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 06, 2018, 05:36:01 PM

Bu piyasada insaf yok izan yok. O sebeple yapılacak yatırımlar birkaç koine değil daha geniş bir yelpazede coin seçilerek yapılmalı. Delist olduğunda, dump olduğunda üzülmemek için. Bir de tabi bunların saklanması. O ayrı bir sorun. Size geçmiş olsun.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 07, 2018, 01:04:00 PM

Bittrex'e girmek artık eskisi gibi kolay değil. Bittrex'de listelenmek istiyorsa bir token hem proje olarak hemde ekip olarak sağlam olacak ve güzel yatırım toplamış olacak. Projenin geleceği olacak bunlar olduktan sonra ilk önce binance kucoin hitbtc gibi borsalara sonra bittrex'e girecektir. Eğer yalnış hatırlamıyorsam ücretli listeleme hizmeti sunuyor bittrex, 3 BTC gibi bir fiyata tokeni/coini listelettirebiliyorsunuz.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 07, 2018, 03:19:13 PM

bu aralar biitrex bir sürü coini delist etmeye başladın bunun için dikatli olmak lazım her coini almamk lazım bir coini alırken araştırın lütfen
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: